Jump to content

Samsung SGH-G600


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μην βαρας την χακουνα ματατα που επαιζε και στο lion king! δεν τη θυμασαι? στο θεμα μας, το g600 μου αρεσει πολυ επειδη δεν εχει κουμπια αφης που σημαινει τερμα τα λαθος πατηματα!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 833
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kαλά ντε, μη βαράς! Ορίστε! Γράφω κανονικά τώρα!

Αυτό με τη δημιουργία θεμάτων, μπορείς να αλλάξεις και τα εικονίδια του μενού ή μονο φόντο, γραμματοσειρά κλπ. ;

 

Υ.Γ. Δεν είμαι "φίλος" αλλά "φίλη"!

 

οχι τα εικονιδια αν θυμαμαι καλα...

 

σορυ για το φιλος :D

 

δεν ειναι η 1η φορα που την παταω ετσι...:Oεπειδη παντα κοιταω τι λεει ο αλλος :!: και οχι ποιος ειναι :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

μην βαρας την χακουνα ματατα που επαιζε και στο lion king! δεν τη θυμασαι? στο θεμα μας, το g600 μου αρεσει πολυ επειδη δεν εχει κουμπια αφης που σημαινει τερμα τα λαθος πατηματα!!!

 

ναι μπραβο καλυτερα πουναι ετσι οχι σαντο υ600

 

αντε να δουμε ποτε θα το φερουν επιτελους και στα υπολοιπα μαγαζια...

Link to comment
Share on other sites

αντε να δουμε ποτε θα το φερουν επιτελους και στα υπολοιπα μαγαζια...

 

:blink:.. Όταν λες υπόλοιπα μαγαζιά ποια εννοείς?

Link to comment
Share on other sites

Τα πλα'ι'να πληκτρα εντασης τα δοκιμασες?Πρωτα δοκιμασε το στις φοτο υις δικες σου.

 

Δοκίμασα με όλα τα πλήκτρα, ακόμα και με την # που κάνει full screen τα video, αλλά τίποτα.Το δοκίμασα σε όλες τις φωτο που βγάζει το κινητό, σε όλες τις αναλύσεις, τόσο στην micro-sd, όσο και σε αυτές που είναι στην μνήμη του τηλεφώνου αλλά τίποτα.Προβλέπεται ή υπάρχει πρόβλημα?

Swift-Red-Arrow:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Εχεις παει στις Φωτογραφιες που εχεις τραβηξει εσυ?(μεσα στο φακεο ΦΩτογραφιες ή οπως αλλιως λεγεται και δεν κανει ζουμ?μηπως τις εχει μετακινησει?περιεργο ολα τα sammy μετα το Ε900 κανουν ζουμ σε ολες τις photo..δεν νομιζω να εχουν αφερεσει κατι τετοιο κοιτα το βιβλιαρακι του κινητου και δες τι λεει..
Link to comment
Share on other sites

Pedia i bataria ine 3,7Volt ke 900mAh.Giatin fotografisi kathisteri 1 i 2 deuteroleprta gia na estiasi.Ta video ke foto boris na ta dis se olokliro to display patontas to #.

 

Φιλε kostax μπορεις να μου πεις απο που το πηρες?Ψαχνοντας το, βρηκα οτι υπαρχουν δυο-τρεις εκδοσεις,μια με 880 που ειναι η ευρωπαικη/ελληνικη, μια με 900αρα μπαταρια,αυτην που προφανως εχεις εσυ, και νομιζω και αλλη μια ρωσικη με 800αρα.

Αμα ειναι,θελω να παρω σαν το δικο σου γιατι με ενδιαφερει πολυ η αυτονομια.

Με τα μυνηματα και τα λοιπα εχει προβλημα ή ολα κομπλε στα ελληνικα?Με την εγγυηση?

Θενκς!

Link to comment
Share on other sites

ΟΥΦ...

ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ! :mad:

ΤΙ ΣΠΑΣΤΙΚΟ! ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΟΥΝ!:cry:

ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΙΓΜΑ, ΣΑΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ! ΩΡΑΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΛΗΚΤΡΑ, ΚΑΛΟ SLIDE, ΩΡΑΙΟΣ ΣΚΕΛΕΤΟΣ... Μ' ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ!

 

ΕΝΤΑΞΕΙ ΦΙΛΕ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΑΕΙ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ!:D

Υ.Γ. ΞΑΝΑΓΡΑΨΑ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΤΙΜΩΡΗΣΩ!:lol:

Link to comment
Share on other sites

 

ΕΝΤΑΞΕΙ ΦΙΛΕ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΑΕΙ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ!:D

Υ.Γ. ΞΑΝΑΓΡΑΨΑ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΤΙΜΩΡΗΣΩ!:lol:

 

και εγω σε εβαλα στην λιστα με τις ενοχλητικες :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Φιλε kostax μπορεις να μου πεις απο που το πηρες?Ψαχνοντας το, βρηκα οτι υπαρχουν δυο-τρεις εκδοσεις,μια με 880 που ειναι η ευρωπαικη/ελληνικη, μια με 900αρα μπαταρια,αυτην που προφανως εχεις εσυ, και νομιζω και αλλη μια ρωσικη με 800αρα.

Αμα ειναι,θελω να παρω σαν το δικο σου γιατι με ενδιαφερει πολυ η αυτονομια.

Με τα μυνηματα και τα λοιπα εχει προβλημα ή ολα κομπλε στα ελληνικα?Με την εγγυηση?

Θενκς!

Ego to exo pari apo to Monaxo

Link to comment
Share on other sites

Εχεις παει στις Φωτογραφιες που εχεις τραβηξει εσυ?(μεσα στο φακεο ΦΩτογραφιες ή οπως αλλιως λεγεται και δεν κανει ζουμ?μηπως τις εχει μετακινησει?περιεργο ολα τα sammy μετα το Ε900 κανουν ζουμ σε ολες τις photo..δεν νομιζω να εχουν αφερεσει κατι τετοιο κοιτα το βιβλιαρακι του κινητου και δες τι λεει..

Kani zoum mono stis foto pou ine akomi sto fakelo pou tis exis trabiksi

Link to comment
Share on other sites

το πηρα και γω φοβερη ποιοτητα απο τα ακουστικα και ραδιοφωνο δεν το περιμενα απο samsung συν οτι γραφει mp3 απο το ραδιοφωνο πολυ καλα και καλο εξωτερικο ηχειο φοβερο κινητο δν το περιμενα απο την samsung
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

to oti grafi mp3 einai mia akoma prototipia tis samsung.

eipame i samsung ayti den exei sxesi me aytin prin 2 xronia.

 

 

http://www.pestaola.gr/2007/11/20/titanas-almost-in-jail-for-taking-pics-in-us-embassy-athens/#more-5800

 

parte kai mia fotografia apo to poli kalo n 82 xaxaxaxa

Link to comment
Share on other sites

Μία απορία που έχω είναι αν μπορείς να βάλεις εφαρμογές , παιγνίδια

κ.λ.π. απλά και εύκολα όπως σε όλα τα κινητά και όχι μόνο μέσω

wap όπως τα προηγούμενα μοντέλα της SAMSUNG .

Γίνεται?

Link to comment
Share on other sites

επιτελους... το πηρα και γω σημερα..

να σας πω... ποση ωρα να το αφησω για φορτιση ??? εχω ξεχασει απο τοτε που εχω να φορτισω για πρωτη φορα κινητο:wacko:

Link to comment
Share on other sites

βγάλτε σας παρακαλώ πολύ κ καμμια φωτό για να το θαυμάσουμε λίγο κ εμείς που σκεφτόμαστε να το πάρουμε....κ καμμία φωτό καλά θα ήταν....κ ότι άλλο θέλετε....ευχαριστώ!!:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

επιτελους... το πηρα και γω σημερα..

να σας πω... ποση ωρα να το αφησω για φορτιση ??? εχω ξεχασει απο τοτε που εχω να φορτισω για πρωτη φορα κινητο:wacko:

 

Απο που το πηρες?Αν μπορεις να βαλεις μια photo σε σκοτεινό Δωματιο να δομυε αν ισχύουν και αο 2ο ατομο οι φωτογραφίες που ειχε ποσταρει ενα παιδι παλιότερα.

Link to comment
Share on other sites

Μία απορία που έχω είναι αν μπορείς να βάλεις εφαρμογές , παιγνίδια

κ.λ.π. απλά και εύκολα όπως σε όλα τα κινητά και όχι μόνο μέσω

wap όπως τα προηγούμενα μοντέλα της SAMSUNG .

Γίνεται?

 

Φαινεται οτι δεν γινεται ακομα αυτο γιαυτο και δεν απανταει κανεις.:O

Link to comment
Share on other sites

Φαινεται οτι δεν γινεται ακομα αυτο γιαυτο και δεν απανταει κανεις.:O

 

ti den ginete ??exo pei poles fores den exei sxesi i sammy ayti me aytin poy itan prin 2 xronia

emena to u 600 games efarmoges arxeia anigei ta panta .

mono themes den pernoun ta samsung kai kala kanei i samsung kata tin gnomi mou pou den epitrepi tha themes

Link to comment
Share on other sites

Και πως εγκαθιστας εφαρμογες και παιχνιδια στο U600;

 

Απο οτι ξερω με κατι κωδικους και κανεις τα jar αρχεια σε jad

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω (ή τα ανεβαζεις σε καποια sites και τα κατεβαζεις μονος σου μεσω wap) αλλα ηθελα να το ομολογησει o konstantinos19 γιατι τελικα τα πραγματα με την Sansung ΔΕ μου φαινεται να εχουν πολυαλλαξει τα τελευταια δυο χρονια! ;) Στα Nokia Series 40 ριχνεις καμια 200αρια παιχνιδια στην καρτα και τα παιζεις οποτε γουσταρεις...ουτε καν εγκατασταση δε χρειαζονται οπως στα SE!

 

Ετσι ειναι φιλε μου αλλα καποιοι δεν θελουν να παραδεχτούν καποια πραγματα:mad:

Link to comment
Share on other sites

ΕΔΩ εχω ενα βιντεο και μια photo απο το G600.

Το κινητό ειναι ωραιο πολυ καλη οθονη καλο το μενου..Στην φωτογραφια ειναι πολυ καλο επισης..το μονο αρνητικο ειναι στο βιντεο που αν και ειναι σε μορφη mp4 φαινεται σαν 3gp στα 640*480 δεν ξερω πως φαινεται στα 352*288 αλλα ελπιζω καλα..Αν μπορεσει κανεις που το χει να ανεβασει κανεις 352*288

Link to comment
Share on other sites

@hakϊ:

Είναι γεγονός πως το να περάσεις παιχνίδια στο U600 είναι κάτι παραπάνω από απλή διαδικασία που πέραν από μια πληκτρολόγηση κωδικού για ενεργοποίηση της java δεν έχει τίποτα πιο δύσκολο από άλλες συσκευές.

Και επειδή έχουν περάσει πολλές συσκευές Samsung από τα χέρια μου επέτρεψέ μου να σου πω πως έχουν βελτιωθεί πολύ τα πράγματα κι έχουν γίνει πολλά βήματα σε θέμα λογισμικού.

 

Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι αυτή η κακή συνήθεια που έχει η Samsung να προσθέτει μια δυνατότητα σε ια συσκευή και να την αφαιρεί από μια άλλη. Δηλαδή, το U600 δέχεται SMS tones δικά μας, και διαβάζω ότι το G600 δεν δέχεται.ομολογώ ότι κάτι τέτοια με παραξενεύουν.

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-G600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...