Jump to content

Samsung SGH-G600


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 833
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι, δυστυχώς το 6500 ήταν. Το κινητό το είχε εκεί ο τύπος για να το δείχνει. Ο τζόγος, του τζόγου, ω τζόγε. Για να πάρετε καλύτερη εικόνα, ήταν λες και είχε υποβληθεί σε χρήση ενός έτους. Απογοήτευσις.

Δεν ξέρω, μπορεί να έτυχε με το συγκεκριμένο.

Μετά πήγα στο Γερμανό και είδα το G600. Δεν το είχαν ως έκθεμα, οπότε μου έδειξε ένα που μόλις είχαν ανοίξει (το οποίο προοριζόταν για έκθεμα).

Η αίσθηση του μηχανισμού slide είναι ... βελούδινη. Το σπρώχνεις προς τα πάνω και τραβιέται μέχρι το τέρμα με τρομερή συνέπεια, κάνοντας έναν πολύ ωραίο ήχο. Σαν να κουμπώνουν όλα στη θέση τους. Το ίδιο και στο κλείσιμο. Ο μηχανισμός αυτός είναι το ακριβές αντώνυμο της λέξης "τζόγος".

 

Edit: Μια ζωή είχα Nokia. Αυτή μάλλον θα είναι η πρώτη φορά που θα στραφώ σε Samsung (G600 ή Ε950). Πολύ ωραίο το 6500 και οφείλω να ομολογήσω με ι-δ-α-ν-ι-κ-έ-ς διαστάσεις, αλλά δυσκολεύομαι να δώσω κοντά 400 € και να ανεχτώ το ενδεχόμενο τζόγου (από την αρχή ή μετά από κανά τρίμηνο), το υψηλό SAR και την αμφιβόλου φωτεινότητας οθόνη.

Αυτά τα ολίγα.

 

Εγώ πάντως το βρίσκω πολύ καλό κινητό το g600. Οι φωτογραφίες και ημέρας και νυχτώς καθώς και τα βιντεάκια, δεν είναι χάλια όπως λένε κάποιοι εδώ πέρα. Είναι καθαρές οι εικόνες και δε βλέπω πιξέλιασμα στο βίντεο. Εμένα προσωπικά με ικανοποιεί μια χαρά η επίδοση του. Όταν κάνεις σύγκριση, συγκρίνεις ίδια πράγματα. Το Ν95 βγαίνει 739 απ' ότι είδα και δε νομίζω πως το αφήνουν μόνο 499 κάπου και αν το κάνουν, τότε θα είναι μαϊμού. Αλλά και 500 να έχει πάλι είναι ακριβότερο και λογικό είναι να έχεις και τις ανάλογες απαιτήσεις. Αλλά για το Samsung εγώ δεν έχω κάποια άλλη απαίτηση. Όσο για 6500 slide, είναι στα 3MP και φυσικά και δε συγκρίνεται με το g600. Το θέμα είναι στο φακό κυρίως αλλά και τα pixel παίζουν μεγάλο ρόλο. Φώτο από g600 με ζούμ φαίνεται πεντακάθαρα κάθε λεπτομέρεια σε αντίθεση με 3άρια. Το nokia 6300 που είχα με 2ΜΡ για τα pixel του μια χαρά έβγαζε, αλλά στα 5 είναι άψογες οι φώτο.΄Οσο για το βίντεο... αυτό κι αν ήταν χάλια!΄Οχι το g600 που λέτε εσείς!

Και κάνω σύγκριση με κατώτερο μια και οι άλλοι το σύγκριναν με ανώτερα... αντικειμενική θα ήταν μια σύγκριση ίδια τιμής και κατηγορίας. Έχετε να προτίνετε κάποιο άλλο;;;) Το samsung είναι φοβερό. Σε όσους δεν αρέσει, απλά ας μην το πάρουν!

 

Φιλε μου η οθονη του 6500 ειναι φωτεινοτατη και ευκρινέστατη και το slide του σε αυτο τουλαχιστον που εχω εγω ειναι άψογο.Τωρα για το sar αυτη ειναι η μεγιστη τιμη που μπορει να πιασει το κινητο και οχι η κανονικη που θα μιλας.

 

Κοπελια σε πληροφορω οτι το 6500 παρολο που ειναι 3,2 mp βγαζει ποιο ζωντανες φωτογραφιες απο το g600 στα 5mp.Τωρα για το βιντεο αστο γιατι θα κλαψεις:D

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου η οθονη του 6500 ειναι φωτεινοτατη και ευκρινέστατη και το slide του σε αυτο τουλαχιστον που εχω εγω ειναι άψογο.Τωρα για το sar αυτη ειναι η μεγιστη τιμη που μπορει να πιασει το κινητο και οχι η κανονικη που θα μιλας.

 

Ερώτηση: Ισχύει ότι η τιμή SAR επιβαρύνεται από το γεγονός ότι το κινητό διαθέτει 3G;

Αν ναι, απενεργοποιώντας το 3G, υπάρχει κανά όφελος στο SAR;

Αν ναι, μπορεί κανείς να απενεργοποιήσει τη "λειτουργία" 3G στο 6500;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω φίλε για το 6500, πάντως πληροφορική σπουδάζω και από τον ορισμό του pixel και τους παράγοντες ποιότητας μιας εικόνας, είναι θεωρητικά αδύνατο αυτό που λες. Δε γινεται με 3 mp να αποδώσεις στοιχεία που αποδίδουν τα 5 και η διαφορά σίγουρα θα είναι αισθητή σε λήψεις αντικειμένων σε απόσταση ή πολύπλοκων εικόνων γενικότερα... Αν πάντως το κινητό σου είναι τόσο καλό να το χαίρεσαι. Εμένα με ικανοποιεί το samsung και το προτιμώ. Είδα και βίντεο και είναι μια χαρά. Ακόμα και τη νύχτα μια χαρά τραβάει.
Link to comment
Share on other sites

καλό θα ήταν να το βλέπαμε κ εμείς αυτό φίλε gimmy's;)μπορεις????[/quote

Αν εννοεις φωτογραφια θα ανεβασω

Link to comment
Share on other sites

Γιατι το ξεφτυλισαμε? οποιος λεει τη γνωμη του δεν εχει σκοπο να ξεφτυλιζει. Γνωμη λεει. Κι αυτος ειναι ο σκοπος αυτου του φορουμ. Τωρα, αν εσυ δεν δεχεσαι κριτικες και θελεις μονο λιβανιστηρια..., υπαρχουν και οι εκκλησιες.. Δηλαδη τα 400ευρω που κοστιζει ειναι λιγα? Μπορει για σενα. Οχι για ολους ομως. Που τα ειδες τα 600 και τα 700 ευρω? Το Ν95 στοιχιζει 499 στη microland. Το 6500 slide 399 ευρω και ειναι ετη φωτος καλυτερο απο το g600 και στη φωτο και στο βιντεο. Αν δεν σ'ενδιαφερουν αυτα, ( βιντεο και φωτο) μπορεις καλιστα να μεινεις μ'ενα Τ39 για παραδειγμα.. Αλλα οταν ''σκας'' τα 400, για 5 mp, εχεις και καποιες απαιτησεις. Σιγουρα οχι ψηφ. φωτ.μηχανης, αλλα οχι παντως και μετριοτατου επιπεδου. ΟΚ με το ντιζαιν του, δεν αντιλεγει κανεις, αλλα δεν ειναι μονο αυτο ενα τηλεφωνο τετοιου επιπεδου (υποτιθεται).

 

Η αποψη του antonio και του zacharia πιο κατω, με βρισκει 100% συμφωνο.Ημαρτον δηλαδη.400 ευρω λιγα ειναι για να θες το καλυτερο δυνατον προιον?!!Και στην τελικη τυποι σαν τον Κωνσταντινο 19 που μας πρηζουν να παρουμε φωτομηχανες κτλ, δεν περιμενουμε να μας το πουνε αυτοι.Οντως με 200 ευρω παιρνεις το καλυτερο "απλο" κινητο και με αλλα 200 μια επισης φοβερη ψηφιακη.Αυτο δεν λεει τιποτα ομως εκτος κι αν θες να εισαι συνεχεια με δυο τσεπες γεματες.Κανεις δεν ειπε οτι το g600 δεν ειναι καλο κινητο.Καθε αλλο.Αλλα για παραδειγμα ειδα βιντεακι του 6233(οτι θα τραβαει και το 6500 δηλαδη) κ πραγματικα εμεινα με την ποιοτητα του σε συγκριση με του g600. Ειναι καποιοι που θελουν ενα καλο κινητο ΜΕ την καλυτερη δυνατη φωτ.μηχανη.Οχι ενα κινητο ΚΑΙ μια καλη φωτομηχανη.Αυτοι ας πανε σε αλλα φορουμ μα ειρωνευτουν.

Απλα πραγματα λεμε δηλαδη.Μην το παιρνετε τοσο πατριωτικα με την Σαμσουνγκ ή με τη Νοκια ή με οποιαδηποτε αλλη.

Αυτο με τον τζογο οταν ειναι κλειστο το κινητο ισχυει,το εχει κι αλλος ή ετυχε στην συσκευη που ειδα?Ανοικτο δηλαδη ειναι τουβλο και κλειστο κουνιεται σαν την βαρκα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου η οθονη του 6500 ειναι φωτεινοτατη και ευκρινέστατη και το slide του σε αυτο τουλαχιστον που εχω εγω ειναι άψογο.Τωρα για το sar αυτη ειναι η μεγιστη τιμη που μπορει να πιασει το κινητο και οχι η κανονικη που θα μιλας.

 

 

Φιλε gjimmys ναι μεν δεν διαφωνω με αυτο που λες για το σαρ αλλα το οτι ειναι υπεδιπλασιο απο του g600 δν σου λεει κατι?Αφου αυτο ειναι το οριο του σημαινει οτι οποιαδηποε στιγμη, μιλας δν μιλας, μπορει να το φτασει.Και αυτο σιγουρα δεν ειναι κατι καθολου καλο.

Ενω στο g600 η ακτινοβολια εχει σταματησει να εκπεμπει πολυ πιο πριν και σε προστατευει.

Πολυ βασικο,τουλαχιστον για μενα, και ενας απο τους κυριους λογους που με εχουν απομακρυνει τα 6500/5610.

Καλα για τα τελευταια se δεν το συζηταω.Μεχρι και που απαγορευτηκαν.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά θα επαναλάβω την ερώτησή μου. Τι είναι το SAR. Δεν έχω ιδέα

 

To SAR είναι ακρωνύμιο του Specific Absorption Rate.

Ουσιαστικά είναι μέτρηση του βαθμού απορρόφησης της ακτινοβολίας που εκμπέμπει το κινητό τηλέφωνο από το ανθρώπινο σώμα.

Link to comment
Share on other sites

Photo σε σκοταδι απο samsung D600 &(πολυ ταλεπωρημενο κινητο).

http://img156.imageshack.us/img156/2339/photo0049cx2.th.jpg

 

Photo σε σκοταδι απο samsung G600 (λογικα σε καλη κατασταση αφου ειναι καινουργιο.)

http://i152.photobucket.com/albums/s187/giwrgos21r/Photo-0002.jpg

http://i152.photobucket.com/albums/s187/giwrgos21r/Photo-0004.jpg

Τωρα συμπερασματα βλέπετε..Πειτε μου πιο ειναι το καλυτερο..(δεν νομιζω οτι για την συγκεκριμένη σύγκριση πρεπει να ανοιχτεί θεμα σε Διαξηφισμους γιατι θελω να δείξω την ποιότητα απο ενα τωρινό κινητό της με ενα παλιότερο της ιδιας εταιριας..)

Οσο για το βιντεο ειναι το 1ο της εταιριας με 640*480 και δεν μπορω να επέμβω αλλα παλι οποιος κατεβασει και δει το βιντεο ας μας πει αν κανει πιξελιασμα..

Αναφερθηκε ποιο πανω οτι οι photo του 6500 ειναι πιο φωτεινες(ζωντανες εγραψε δεν θυμαμαι..)απο το G600 γινεται αυτο γιατι η νοκια στα περισοτερα κινητα της (αν οχι σε ολα) εχει την ταση τα χρωματα να ειναι πιο εντονα απο οτι ειναι στο φυσικο τους και αυτο φαινεται πιο ωραια στο ματι..αλλα δεν παει να πει οτι ειναι και σωστο..

Θα ηθελα να ρωτησω τους κατοχους του G600 αν η αναπαραγωγη απο τα ακουστικα της εταιριας(που απο οτι ειδα σε unbox ειναι στυλ walkman SE..ειναι ετσι?)ειναι δυνατη και καθαρη και αν μπορει να το συγκρινει με ενα μοντελο που ειχε παλιοτερα..

Δεν λεω οτι τα samsung ''χαλασαν'' ή οτι ''ειναι πια μαπα'' απλως δεν κανανε την γνωστη δουλεια..για τα καλα του κηνιτου ειναι περιττό να πουμε..δεν μπορει να συγκριθει με κανενα η ποιότητα του και αλλα..Ισως ολο το θεμα photo του g600 να το εκανε επειδη απο Ιανουαριο φερνει αλλο ενα στα 5mp που θεωρηται βαρυ πυροβολικο με τα χαρακτηριστικα imaging(G800)

Link to comment
Share on other sites

ωπα για κατσε ρε φιλε... απο σκοταδι σε 1600*1200 ???

 

παρτην

 

http://i152.photobucket.com/albums/s187/giwrgos21r/Photo-0011.jpg

Link to comment
Share on other sites

οκ να στα 800*600 εχεις σαν την πρωτη ΠΑΡΤΗΝ http://img251.imageshack.us/img251/6382/photo0050ie2.th.jpg..και παλι καλυτερη ειναι..Σε αυτη που εβαλες εχει μεγαλη διαφορα σαν να βγηκε με φως ειναι τοση διαφορα φωτηνοτητας ?Μηπως πεφτει κανα φως?Και παλι ποιοτητα ειναι αυτη?τα αντικείμενα τα κανει σαν να ειναι πριόνια..

++To d600 δεν εχει image stabilazer που εχει το G600 ουτε auto focus..

Link to comment
Share on other sites

οκ να στα 800*600 εχεις σαν την πρωτη ΠΑΡΤΗΝ http://img251.imageshack.us/img251/6382/photo0050ie2.th.jpg..και παλι καλυτερη ειναι..Σε αυτη που εβαλες εχει μεγαλη διαφορα σαν να βγηκε με φως ειναι τοση διαφορα φωτηνοτητας ?Μηπως πεφτει κανα φως?Και παλι ποιοτητα ειναι αυτη?τα αντικείμενα τα κανει σαν να ειναι πριόνια..

++To d600 δεν εχει image stabilazer που εχει το G600 ουτε auto focus..

 

to phra το κινητο πολυ καλο και οι φωτογραφιες πολυ καλες δεν εχω βγαλει στο σκοταδι ακομη..........αλλα εδω πολλοι ειναι απολυτοι.......

ζαχαρια να το δωσω πισω το κινητο ? μοιαζεις να εχεις κολλημα σωνει

και καλα να βγαλεις σκαρτο το κινητο........δειξε λιγη αντικειμενικοτητα δεν κανει κακο................:)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε πειραζει που λεω την γνωμη μου?..Αφου δεν τα παει καλα στο θεμα photo/video επιμενουν να πουν το αντιθετο,χωρις να ισχυει..Κοιτα μερικα ποστ μου πιο πανω και δες αν το θεωρω σκαρτο..Αντε και θα το ξαναπω ολα μαζι "Το νεο μενου ειναι πολυ ωραιο η αισθηση του ειναι τελεια κ πολλα αλλα..Τι με νοιαζει αν εσενα σου φαινετε καλο η κακο εγω γνωμη λεω..και οπως το ειπες ΔΕΙΞΤΕ ΛΙΓΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ....το κινητο βγαζει καλες και ανταγωνιστικες φωτο( μη πω και καλυτερες με βαση review) απο τα αλλα με 5mp μονο το πρωι(και το λεω με βαση τις photo που ανεβαζεται)..

Καλοριζικο φιλε το κινητο..

ΥΓ:μην αλλαζετε τα λογια που λεω εδω συζητηση κανουμε και αναλυουμε κινητα..

Link to comment
Share on other sites

επειδή ειμαι μεταξύ του g600+6500slide κ φαντάζομαι είναι κ άλλοι,μήπως μπορείτε όσοι έχουν αυτά τα 2 κινητά να βγαλουν φωτό + video για να τα συγκρίνουμε????
Link to comment
Share on other sites

επειδή ειμαι μεταξύ του g600+6500slide κ φαντάζομαι είναι κ άλλοι,μήπως μπορείτε όσοι έχουν αυτά τα 2 κινητά να βγαλουν φωτό + video για να τα συγκρίνουμε????

 

Δες εδώ φωτογραφίες του 6500 ;).

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν δεν σας είπε κανείς να μη λέτε τη γνώμη σας, αλλά όταν τη λέτε με εκφράσεις τύπου "το κινητό είναι μάπα" ή "βγάζει χάλια φωτογραφίες" κλπ. το δισφημίζετε. Εγώ όταν σας άκουγα πριν το πάρω, έλεγα μήπως κάνω λάθος και νόμιζα πως θα απογοητευόμουν έτσι όπως τα λέγατε, αλλά ευτυχώς καμία σχέση. Επίσης, η φωτογραφία τη νύχτα σε ένα δωμάτειο σχεδόν άδειο που χάνεται το φως του φλας, δεν μπορεί να είναι φωτεινή. Ενώ ο άλλος που έβγαλε τη λάμπα του φωτογραφία, το φως έπεφτε πάνω σε αντικείμενο σε κοντινη απόσταση και έτσι το έβλεπες καθαρά... Όταν έβαλαν και αντίστοιχη φώτο, ρωτήσατε μήπως είχαμε και κανένα φως αναμμένο, γιατί σας έκανε εντύπωση που ήταν πιο φωτεινή και καθαρή... Μη λέμε ότι θέλουμε... Κάνετε σωστή σύγκριση εσείς τώρα;;;

Επίσης, το να έχει πιο ζωντανά χρώματα η φωτογραφία, δε σημαίνει πως είναι και πιο καθαρή όταν την κάνεις ζουμ για να τη δεις. Και άλλωστε σκοπός είναι να αποδίδει την πραγματικότητα η φωτογραφία και όχι να την κάνει ψεύτικη. Φαντάσου να θες να φωτογραφίσεις ένα αρχαίο μνημίο ή κάτι διατηρηταίο και να στο δείχνει εξιδανικευμένο... Αν δε σας ικανοποιεί η πραγματικότητα και θέλετε μια συσκευή που να την εξιδανικεύει, τότε απορριψτε το samsung.

 

Και αν κάποιος θίχτηκε απ' τα λεγόμενά μου, ας με συγχωρέσει, δεν έχω σκοπό να επιβληθώ ή να προσβάλω κανέναν. Απλά τη γνώμη μου λέω και γω... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα στο πλαίσιο για να το δω και από κοντά.

 

Το κινητό είναι ΦΟΒΕΡΟ (:happy:) πολύ καλή ποιότητα κατασκευής και υλικών η οθόνη του άψογη και το μενού του αρκετά συμπαθητικό.

 

Επειδή τα Χριστούγεννα λέω να το κάνω δώρο στο εαυτό μου :p...

έτσι λοιπόν σήμερα πήρα την κάρτα μνήμης (2gb).. και είναι standby εν αναμονής του G600 :D

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα στο πλαίσιο για να το δω και από κοντά.

 

Το κινητό είναι ΦΟΒΕΡΟ (:happy:) πολύ καλή ποιότητα κατασκευής και υλικών η οθόνη του άψογη και το μενού του αρκετά συμπαθητικό.

 

Επειδή τα Χριστούγεννα λέω να το κάνω δώρο στο εαυτό μου :p...

έτσι λοιπόν σήμερα πήρα την κάρτα μνήμης (2gb).. και είναι standby εν αναμονής του G600 :D

 

ποσο πηρες την καρτα ?

Link to comment
Share on other sites

...η οθόνη του άψογη και το μενού του αρκετά συμπαθητικό...

 

Για πες για το μενού. :)

Σε ένα review διάβασα ότι το μενού δεν είναι 3D. Ισχύει;

Πώς σου φάνηκαν τα εικονίδια και η γενικότερη αίσθηση;

Link to comment
Share on other sites

Για πες για το μενού. :)

Σε ένα review διάβασα ότι το μενού δεν είναι 3D. Ισχύει;

Πώς σου φάνηκαν τα εικονίδια και η γενικότερη αίσθηση;

 

Όμορφα εικονίδια έχει.. και γενικότερα καλή αίσθηση!

Πολύ στιβαρό σαν κατασκευή και το slide είναι ονειρικό.

Το συγκεκριμένο που είδα δεν είχε καθόλου τζόγο (ούτε ανοιχτό αλλά ούτε κλειστό).

 

Το μενού ήταν ακριβός σαν της φωτό..

http://img519.imageshack.us/img519/355/showimagedm9.th.jpg....http://img252.imageshack.us/img252/8416/showimagecafg0vwlgo2.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όμορφα εικονίδια έχει.. και γενικότερα καλή αίσθηση!

Πολύ στιβαρό σαν κατασκευή και το slide είναι ονειρικό.

Το συγκεκριμένο που είδα δεν είχε καθόλου τζόγο (ούτε ανοιχτό αλλά ούτε κλειστό).

 

Το μενού ήταν ακριβός σαν της φωτό..

http://img519.imageshack.us/img519/355/showimagedm9.th.jpg....http://img252.imageshack.us/img252/8416/showimagecafg0vwlgo2.th.jpg

 

Και το αλλο μενου ειναι εντυπωσιακο που δειχνει σαν να ανοιγουν κουρτινες..

Οποιος εχει το G600 ας κανει μια προσπαθεια ακομα α βγαλει photo αλλα με αλλες ρυθμισεις γιατι νομιζω οι ρυθμισεις που βγαζεται ειναι μονο για ημερα..

Νομιζω οτι εχει iso 800 αν εχει βαλτε το αν δν το εχει βαλτε το μεγαλυτερο που εχει ποτε στο αυτοματο..Επιλεξτε Νυχτερινη ληψη το φλας μονιμα ενεργο και Στν εξισορροπηση λευκου βαλτε "με συννεφα" και ολα αυτα στα 5 mp.ok?

Το αναφερω γιατι μου φαινεται περιεργο σε τοσα review να κανουν λαθος?Ισως αθελα σας αφησατε λαθος συμπερασματα..

Και για να το εξαντλησουμε το θεμα με την photo και να σταματησουμε να ''φαγωνομαστε";)

Link to comment
Share on other sites

Για βιντεο αυτα εχω βρει μεχρι τωρα.

 

http://www.mobile-review.com/review/samsung-g600-en.shtml#3

εχει ενα δειγμα βιντεο

 

http://www.gsmarena.com/samsung_g600-review-187p5.php

ενα ακομα δειγμα

 

http://www.smape.com/en/reviews/nokia/cams_samsg600_nokian95_sonyericssonk850i.html

ενα ακομα δειγμα που δειχνει την δυσκολια του στα σκοτεινα

 

http://www.phonearena.com/htmls/LG-Viewty-Samsung-G600-and-Nokia-N95-Camera-Comparison-review-r_1833.html

δυο δειγματα βιντεο (δεν τα εβαλα για συγκριση με τα υπολοιπα βιντεο που εχει εκει, οσο περισσοτερο για συγκριση με το παρακατω λινκ)

 

http://www.mobile-review.com/review/nokia-6233-en.shtml

εχει τρια δειγματα βιντεο απο 6233 = 6500 οπως λεει το site στο review του 6500.

 

Γενικα απο τα παρπανω δειγματα και απο αυτα που εχουν βαλει εδω τα παιδια, τα βιντεο του g600 δεν ειναι ομαλα και εχουν πιξελιασμα και σπασιμο της εικονας.Απλα βλεπονται δηλαδη χωρις να ειναι και χαλια ομως.

Οι φωτο παντως, νυχτα και σε εξωτερικο χωρο φαινονται πολυ καλες.

 

Δυο ακομα βιντεακια

http://de.sevenload.com/videos/lPSMmfY-ytY4uWD/Video-0001

 

Και εδω η μεγαλη εκπληξη:

http://rapidshare.com/files/55667500...-0012.mp4.html

Είναι το πρωτο καλο βιντεο που βλεπω.Ειναι υπερβολικα καλο σε συγκριση με τα αλλα και με κανει να αμφιβαλω αν τραβηχτηκε με το g600.To εβαλε ενα παιδι σε ενα ξενο φορουμ του g600.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-G600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...