Jump to content

Mitac Mio P360 και Mio P560


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν τελειώνει η διαδικασία εγκατάστασης στο pc σου βγάζει μήνυμα και σου λέει να συνεχίσεις απο το pda δεν το βλέπεις?? :hypno:

 

Εννοείται με το activesync on και το pda συνδεμένο

.

 

οχι δεν μου βγαζει τετοιο μνμ μαλλον τα εχω κανει θαλασσα με την εγκατασταση

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όταν τελειώνει η διαδικασία εγκατάστασης στο pc σου βγάζει μήνυμα και σου λέει να συνεχίσεις απο το pda δεν το βλέπεις?? :hypno:

 

Εννοείται με το activesync on και το pda συνδεμένο

 

και επίσης εννοείται το ότι το "οποιοδήποτε exe" είναι για wm5-6 (windows mobile) και όχι οποιοδήποτε exe των xp

Link to comment
Share on other sites

και επίσης εννοείται το ότι το "οποιοδήποτε exe" είναι για wm5-6 (windows mobile) και όχι οποιοδήποτε exe των xp

 

Άλλος έχει την απορία!!!!! :whistle::whistle:

 

 

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Όταν τελειώνει η διαδικασία εγκατάστασης στο pc σου βγάζει μήνυμα και σου λέει να συνεχίσεις απο το pda δεν το βλέπεις?? :hypno:

 

Εννοείται με το activesync on και το pda συνδεμένο

.

 

Τπτ, γινεται κανονικα η συνδεση βλεπει το pda, μπαινω στα δεδομενα του, αλλα δεν μπορω βα εγκαταστησω...κανω εγκατασταση ενα .exe στο pc αλλα δεν βγαζει κανενα μνμ μετα την εγκατασταση για εγκατασταση του και στο pda:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Τπτ, γινεται κανονικα η συνδεση βλεπει το pda, μπαινω στα δεδομενα του, αλλα δεν μπορω βα εγκαταστησω...κανω εγκατασταση ενα .exe στο pc αλλα δεν βγαζει κανενα μνμ μετα την εγκατασταση για εγκατασταση του και στο pda:wacko:

 

Ποιο πρόγραμμα θέλεις να εγκαταστήσεις???

 

 

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο πρόγραμμα θέλεις να εγκαταστήσεις???

 

.

 

ενα οποιοδηποτε τον firefox πχ

επισης αρχεια οπως τον opera που τον κατεβασα για να τον βαλω, ειναι setup.xml Ουτε αυτο βρισκω τροπο να το εγκαταστησω

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ενα οποιοδηποτε τον firefox πχ

επισης αρχεια οπως τον opera που τον κατεβασα για να τον βαλω, ειναι setup.xml Ουτε αυτο βρισκω τροπο να το εγκαταστησω

 

Firefox δεν υπάρχει εδώ.

 

Ο Opera που κατέβασες προφανώς ήταν αρχείο .cab και εσύ το έκανες extract και γιαυτό βλέπεις το εν λόγω setup.xml. Όπως είναι .cab το πετάς μέσα στη συσκευή σου και το τρέχεις κατευθείαν από εκεί με ένα απλό click στον explorer της συσκευής σου. Το ίδιο και για όλα τα προγράμματα για PPC (τα οποία έχουν κατάληξη .cab).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τπτ, γινεται κανονικα η συνδεση βλεπει το pda, μπαινω στα δεδομενα του, αλλα δεν μπορω βα εγκαταστησω...κανω εγκατασταση ενα .exe στο pc αλλα δεν βγαζει κανενα μνμ μετα την εγκατασταση για εγκατασταση του και στο pda:wacko:

 

Έχεις κάνει σύνδεση μέσω ActiveSync μεταξύ συσκευής και PC;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάνει σύνδεση μέσω ActiveSync μεταξύ συσκευής και PC;

 

ennoeitai...alla dn kserw apla ti arxeia mporw na ''koumpwsw''

basika dn exw ksanaasxoli8ei me pda kai m eipan oti koumponoun kanonika ola ta .exe....parapliroforisi....

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ennoeitai...alla dn kserw apla ti arxeia mporw na ''koumpwsw''

basika dn exw ksanaasxoli8ei me pda kai m eipan oti koumponoun kanonika ola ta .exe....parapliroforisi....

 

OI efarmoges gia PC den einai oi idies me aftes pou paizoun sta PDA.

Oi efarmoges gia PDA exoun dyo morfes. H' exoun kataliksi .cab kai ta petas kateftheian mesa sti syskevi sou kai ta trexeis apo ekei, h' exoun kataliksi .exe kai trexoun apo to PC sou afou exeis kanei syndesi mesw ActiveSync.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κανείς να στείλει μέσω Bluetooth μία σημείωση (ή εργασία) από το MIO στο κινητό του?

Εγώ δοκίμασα να στείλω μία σημείωση, γραμμένη στα ελληνικά, στο SE K800i και στο NOKIA 6131, μεταφέρθηκαν αλλά στα κινητά φαίνεται στα κινέζικα. Καμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

OI efarmoges gia PC den einai oi idies me aftes pou paizoun sta PDA.

Oi efarmoges gia PDA exoun dyo morfes. H' exoun kataliksi .cab kai ta petas kateftheian mesa sti syskevi sou kai ta trexeis apo ekei, h' exoun kataliksi .exe kai trexoun apo to PC sou afou exeis kanei syndesi mesw ActiveSync.

 

ok, auto einai!!!!twra ola ok!!!giati alla m elegan sta shops......

na sai kala file:D

Link to comment
Share on other sites

Το Mio P560 διαβάζει κάρτα μνήμης SD 4GB CLASS 6?

τι είναι η class 6? Αν εννοεις γρήγορη εγω εχω πάνω την Kingston 4GB HC (High Capacity)

Με τα λεφτά αγοράζεις πάντα φτηνα πράγματα
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα, εχω το 560 και αφου εχω ψαξε παντου για τις ρυθμισεις και γενικα για τη λειτουργια το ppc εχω κολλησει στο πως μπορω να συνδεθω στο νετ μεσω του desktop και οχι μεσω wifi. υποψη ενα απλο μοντεμ sagem. Eιδα οτι πρεπει να κατεβασω το mobile device center αλλα δεν το βρισκω για xp. Οποιος μπορει να μου υποδειξει...........:)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Eιδα οτι πρεπει να κατεβασω το mobile device center αλλα δεν το βρισκω για xp. Οποιος μπορει να μου υποδειξει...........:)

 

Για XP χρειάζεσαι το ActiveSync 4.5 το οποίο το βρίσκεις παντού με μια απλή αναζήτηση στο google.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόβλημα με το πρόγραμμα e-mail. Όταν επιλέγω δημιουργία νέου λογαριασμού, δεν κάνει απολύτως τίποτα και έτσι δεν μπορώ να φτιάξω καινούριο λογαριασμό e-mail. Μήπως έχει σβηστεί κάποιο αρχείο;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, θέλω να πάρω ακουστικά για το p560!

 

Έχετε να μου προτείνετε κάποια??

Ευχαριστώ!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, θέλω να πάρω ακουστικά για το p560!

 

Έχετε να μου προτείνετε κάποια??

Ευχαριστώ!!:rolleyes:

 

Α καλά τώρα που είπες ακουστικό για κοίτα εδώ το απόλυτο ακουστικό :D

Άλλα έχει όσο το τηλέφωνο :angry:

 

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ο λόγος αλήθεια για τόσο ακριβά ακουστικά; :confused:

 

Πολύ καλή ποιότητα ήχου, απομόνωση εξωτερικών θορύβων :lol:

 

 

 

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πολύ καλή ποιότητα ήχου, απομόνωση εξωτερικών θορύβων :lol:

 

Δεν αρκούν αυτά για να δικαιολογήσουν την τιμή τους και το ξέρεις... ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...