Jump to content

Σταθερή και ADSL από την Vodafone


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kalispera pigame me tin kopela mu prohtes stin vodafone gia na vali to double play,entometaxi ehi edo k 6 mines sta8eri tis vodafone,epidi omos prokitene na metakomisi se 1 mina zitise na kani k metafora gramis k tis leei oti den ginetene,anyway feugoume apo to katastima auto,pigenoume sto kedriko k i proistamenos tis leei oti ginete k eki pou ihame arhisi na siblironoume ta stihia k ta loipa erhete kapios alos ipalilos k tis leei kati ,k molis feugi mas leei oti den ehi alla paketa adsl k menoume mlks,giati den to ipe apo tin arhi ti mas pedeue tosi ora k ektos autou ti ine ta paketa adsl koulouria?den xero omos ta katastimata tis vodafone sto volo ehoun sovaro provlima axiopistias k genika osoi douleuoun se auta,milao pada gia volo ala xeri o enas ipalilos ala o alos,k to korifeo pou mas leei elate apo deutera ola 8a ginoun,ne ala to -50%,pou pai mia farsa tis agoras itan malon,etsi xero k ego,anagastika k mi 8a pai apo deutera k se kanena trimino 8a ehi k sindesi adsl simfona me ta legomena tis mia ipalilou min sas po k tis alis.auta me sevasmo pada pros tin eteria

 

telika to provlima li8ike pigame se alo katastima alis periohis k li8ike to provlima.auto pisteuo pou adiki tin vodafone k ime 100% apolitos ine to prosopiko pou dia8eti sta katastimata tis, ine telios omos ta atoma to mono pou ehoun ma8i ine na ironeuode.as tous elenxi kapios k as tous simorfosi filika pada.simasia ehi oti ola kalos mehri stigmis...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

telika to provlima li8ike pigame se alo katastima alis periohis k li8ike to provlima.auto pisteuo pou adiki tin vodafone k ime 100% apolitos ine to prosopiko pou dia8eti sta katastimata tis, ine telios omos ta atoma to mono pou ehoun ma8i ine na ironeuode.as tous elenxi kapios k as tous simorfosi filika pada.simasia ehi oti ola kalos mehri stigmis...

Θα σου πρότεινα να καλέσεις 13830 και να επιμείνεις να καταγραφεί παράπονο για την αντιμετώπιση υπαλλήλων σε συγκεκριμένα καταστήματα, έτσι για στατιστικούς λόγους κι όχι για να λάβεις κάποια απάντηση. Είναι ο μόνος τρόπος να τους ελέγξει η "μαμά" Vodafone γιατί καμιά φορά οι προιστάμενοί τους είναι αυτοί που τους καθοδηγούν... (βλέπε στόχους, bonus κλπ.)

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πρότεινα να καλέσεις 13830 και να επιμείνεις να καταγραφεί παράπονο για την αντιμετώπιση υπαλλήλων σε συγκεκριμένα καταστήματα, έτσι για στατιστικούς λόγους κι όχι για να λάβεις κάποια απάντηση. Είναι ο μόνος τρόπος να τους ελέγξει η "μαμά" Vodafone γιατί καμιά φορά οι προιστάμενοί τους είναι αυτοί που τους καθοδηγούν... (βλέπε στόχους, bonus κλπ.)

 

Πόσο μάλλον όταν πολλά από τα καταστήματα κινητής τηλεφωνίας είναι franchise και στη ποιότητα της παρεχόμενης εξυπηρέτησης παίζει ρόλο και ο ιδιοκτήτης και το προσωπικό που απλώς εκπαιδεύνοται από την εκάστοτε εταιρεία και δεν υπάρχει σε μεγάλο βαθμό έλεγχος. Σίγουρα πάντως καλό θα είναι τα παράπονα να καταγράφονται από το customer care και να ελέγχονται από το αρμόδιο τμήμα της Vodafone ή της οποιασδήποτε άλλης εταιρείας...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα..!!

Λοιπον σημερα το απογευμα λεω να παω στην Vodafone για να κανω Double play...!!

 

Οι Αποριες που εχω ειναι οι εξης:

1)θα πληρωνω το μηνα καθαρα 35€ + το λογαριασμο του κινητου μου? Ολα μαζι σε εναν λογαριασμο?

 

2)Για την μεταφορα απο τον ΟΤΕ ποσο καιρο κανει? και κοστιζει τιποτα? η ειναι δωρεαν?

 

3)Ενδιαφερομαι να παρω την συσκευη Vodafone Home Phone! αυτη ειναι μονο για το σταθερο σωστα?(για ιντερνετ περνω κανα ρουτερακι η τπτ τετοιο)?και δινω 50€ για να το αποκτησω?

 

4)Αυτοι σου δινουν δωρεαν π.χ το Voice box Sagem RL300 (αυτο ειναι μονο για το ιντερνετ? και αν εχω τηλ.συσκευες την συνδεωω πανω σε αυτο?)

 

5)Μεσα στο σπιτι απο καλυψη τις Vodafone ειμαι ΦΟΥΛ..! δλδ με το κινητο που ειμαι συνδρομητης τις Vodafone εδω και ποσα χρονια...ειμαι απολυτα ευχαριστημενοσ..!! (οποτε προβληματα δεν θα εχω,σε σχεση με ποιοτητα ηχου και τετοια)..?

 

6)Και για να αποκτησω το πακετο...γινεται και απο καταστημα Vodafone..και απο το τηλ.?(απο το τηλ.σου στελνουν το πακετο αυτοι στο σπιτι ετσι)?!!

 

Αυτες ειναι οι αποριες μου...!!!

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

1. Nαι

2. 15-20 ημερες - Δωρεαν

3. Ναι μονο σταθερο , Το modem τους ειναι μονο για 1 συνδεση θα βαλεις μετα router ( ζητα αν αντεχεις οικονομικα το ασυρματο ειναι τελειο και router 1/4

4. Ειναι απαισιο απο ακουστικη αποψη καλυτερα να βαλεις ενα κινητο για τις κλησεις στο σταθερο σου - Ναι

5. Ακριβως ετσι

6. Καλυτερα απο καταστημα original και οχι franchise

 

Καλησπερα..!!

Λοιπον σημερα το απογευμα λεω να παω στην Vodafone για να κανω Double play...!!

 

Οι Αποριες που εχω ειναι οι εξης:

1)θα πληρωνω το μηνα καθαρα 35 + το λογαριασμο του κινητου μου? Ολα μαζι σε εναν λογαριασμο?

 

2)Για την μεταφορα απο τον ΟΤΕ ποσο καιρο κανει? και κοστιζει τιποτα? η ειναι δωρεαν?

 

3)Ενδιαφερομαι να παρω την συσκευη Vodafone Home Phone! αυτη ειναι μονο για το σταθερο σωστα?(για ιντερνετ περνω κανα ρουτερακι η τπτ τετοιο)?και δινω 50 για να το αποκτησω?

 

4)Αυτοι σου δινουν δωρεαν π.χ το Voice box Sagem RL300 (αυτο ειναι μονο για το ιντερνετ? και αν εχω τηλ.συσκευες την συνδεωω πανω σε αυτο?)

 

5)Μεσα στο σπιτι απο καλυψη τις Vodafone ειμαι ΦΟΥΛ..! δλδ με το κινητο που ειμαι συνδρομητης τις Vodafone εδω και ποσα χρονια...ειμαι απολυτα ευχαριστημενοσ..!! (οποτε προβληματα δεν θα εχω,σε σχεση με ποιοτητα ηχου και τετοια)..?

 

6)Και για να αποκτησω το πακετο...γινεται και απο καταστημα Vodafone..και απο το τηλ.?(απο το τηλ.σου στελνουν το πακετο αυτοι στο σπιτι ετσι)?!!

 

Αυτες ειναι οι αποριες μου...!!!

24 hours news Breaking News Online http://www.bno.gr
Link to comment
Share on other sites

1. Nαι

2. 15-20 ημερες - Δωρεαν

3. Ναι μονο σταθερο , Το modem τους ειναι μονο για 1 συνδεση θα βαλεις μετα router ( ζητα αν αντεχεις οικονομικα το ασυρματο ειναι τελειο και router 1/4

4. Ειναι απαισιο απο ακουστικη αποψη καλυτερα να βαλεις ενα κινητο για τις κλησεις στο σταθερο σου - Ναι

5. Ακριβως ετσι

6. Καλυτερα απο καταστημα original και οχι franchise

 

Ευχαριστω φιλε μου για την αμμεση απαντηση σου..!!

 

Μπερδευτικα λιγο παλι..! :p

 

Το Vodafone Home Phone ειναι τηλ.συσκευη σωστα? δλδ μπορουν απο κει και να περνω τηλ και να με περνουν..?

 

Αυτο που λες να βαλω ενα κινητο για τις κλησεις στο σταθερο μου δλδ? το Vodafone Home Phone δεν κανει για κλησεις σταθερου?

 

Και οταν λες για αυρματο ρουτερ? δλδ ποιο προτινεις?!

 

Και κατι τελευταιο.. η Vodafone εχει ξεχωριστει γραμμη τηλεφωνου απο ιντερνετ? εστι?

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Σου δινουν voice box με ασυρματη συσκευη για το σταθερο σου

η Voda χρησιμοποιει το ασυρματο της δυκτιο για σταθερα στην ουσια σου δινουν ενα κινητο αριθμο πυ αντιστοιχει στο σταθερο σου ( πληρωνεις και τελος κινητης τηλεφωνιας ) απο εκει μπορεις να καλεις και να σε καλουν αλλα μονο τριγυρο απο το σπιτι σου , αν απομακρυνθεις μονο να καλεις θα μπορεις με χρεωση κινητου

ενα ασυρματο εχουν να δωσουν αλλα δεν θυμαμαι μαρκα

χρησιμοποιει μονο κινητο δυκτιο για τα σταθερα και το ενσυρματο δυκτιο για το internet

 

Ευχαριστω φιλε μου για την αμμεση απαντηση σου..!!

 

Μπερδευτικα λιγο παλι..! :p

 

Το Vodafone Home Phone ειναι τηλ.συσκευη σωστα? δλδ μπορουν απο κει και να περνω τηλ και να με περνουν..?

 

Αυτο που λες να βαλω ενα κινητο για τις κλησεις στο σταθερο μου δλδ? το Vodafone Home Phone δεν κανει για κλησεις σταθερου?

 

Και οταν λες για αυρματο ρουτερ? δλδ ποιο προτινεις?!

 

Και κατι τελευταιο.. η Vodafone εχει ξεχωριστει γραμμη τηλεφωνου απο ιντερνετ? εστι?

24 hours news Breaking News Online http://www.bno.gr
Link to comment
Share on other sites

Σου δινουν voice box με ασυρματη συσκευη για το σταθερο σου

η Voda χρησιμοποιει το ασυρματο της δυκτιο για σταθερα στην ουσια σου δινουν ενα κινητο αριθμο πυ αντιστοιχει στο σταθερο σου ( πληρωνεις και τελος κινητης τηλεφωνιας ) απο εκει μπορεις να καλεις και να σε καλουν αλλα μονο τριγυρο απο το σπιτι σου , αν απομακρυνθεις μονο να καλεις θα μπορεις με χρεωση κινητου

ενα ασυρματο εχουν να δωσουν αλλα δεν θυμαμαι μαρκα

χρησιμοποιει μονο κινητο δυκτιο για τα σταθερα και το ενσυρματο δυκτιο για το internet

 

Σαν να αρχιζω να μπαινω στο θεμα..!!

Λοιπον:

αν κανω αιτηση για το vodafone double play μου δινουν δωρεαν:

 

Voice box Sagem RL300 (που μπορω να συνδεσω πανω μια ασυρματη συσκευη τηλ. και να το εχω σαν σταθερο)σωστα? εχω ετσι κι αλλιως το τηλ.Panasonic KX-TG1100...οποτε ειμαι οκ?!

 

JetSpeed 520+ που ειναι το ρουτερακι για το ιντερνετ?!

 

μετα απο κει..αν θελω π.χ να παρω το ασυρματο ρουτερ που δινει : Fritz! Box Fon WLAN 7140 που κοστιζει 57€ (που πιστευω ειναι καλητερο αποτι το δωρεαν που διαθετει)??

 

και αν με το voice box δεν με ικανοποιει το Sagem RL300 μπορω να παρω το Voice Box Ericsson G30 δινοντας 59€?? (που αποτι διαβασα εδω μεσα ειναι σαφως καλητερο σε σχεση σηματος,ποιοτητας ηχου....)!!

 

και τελικα το Vodafone Home Phone ποια η διαφορα απο τα voice box?

δλδ το vodafone home phone μπορω να εχω αυτο σαν σταθερο τηλ.(αλλα χωρις να μπορω να συνδεσω μια ασυρματη συσκ. τηλ.?)

 

και τελικα τι συμφαιρει? Vodafone Home Phone η Voice Box? η χρειαζονται και τα 2?

 

και αυτο που αναφερατε οτι πληρωνεις και τελη κινητης τηλ.? δλδ ? ειναι εξτρα απο τα 35€/μηνα??

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..!!

Τελικα σημερα ...εκανα το Vodafone Double play..!!

Πηρα την συσκευη JABLOTRON (που συνδεεις πανω και τον ασυρματο τηλ.)!!

και απο ρουτερακι αυτο που δινει δωρεαν..!!

 

Μου ειπαν οτι το τηλ.θα ειναι σε 3 μερες ετοιμο..!

Εγω το χω συνδεσει παντως..λειτουργει κανωνικα παντως..!

(απλα αν συνδεσω και τον ασυρματο στην συσκευη καλει στο σπιτι αλλα δεν χτυπαει τιποτα...λογικα επειδη δεν ειναι ακομα ενεργοποιημενο σωστα?)

 

Τωρα το εχω το τηλεφωνω(ασυρματο) στην τηλεφωνικη γραμμη (οτε) , και το Jablotron απλα συνδεμενο με την καρτα σιμ..!!

 

Εγω που εκανα μεταφορα το ιδιο νουμερο...θα εχω παλι 2310 ΧΧΧΧΧΧ η 2130 ΧΧΧΧ ? ? ?

 

και οσο για το ιντερνετ μου ειπαν κανα μηνα...! (να υποθεσω αρκετα παραπανω?)??

 

και το ρουτερακι που μου δωσανε..μπορω να το συνδεσω τωρα στον υπολογιστη μου και να το δοκιμασω με την συνδεση του Conn-x??!?

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Εγω τι να πω που εχω υπογραψει συμβολαιο στα 6mbps με τη VODAFONE και μου προσφερουν μονο 1024.Δεν με βαζουν τα ρεζιλι@ στην ταχυτητα την οποια εχω υπογραψει.Τι να κανω πια για να μου την ανεβασουν??? εχω παρει 100 φορες τηλεφωνο και ολο μου λενε οτι η αναβαθμιση γινεται με σειρα προτεραιοτητας .εχουν περασει τοσοι μηνες και ακομα τιποτα και υπαρχει κιολας κανονικα ιδιοκτητο δικτυο στην περιοχη μου...δεν μπορω αλλο πια...

--------------------

Link to comment
Share on other sites

κανε και κανενα παραπονο στην ΕΕΤΤ..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Μου ειπαν οτι το τηλ.θα ειναι σε 3 μερες ετοιμο..!

Εγω το χω συνδεσει παντως..λειτουργει κανωνικα παντως..!

(απλα αν συνδεσω και τον ασυρματο στην συσκευη καλει στο σπιτι αλλα δεν χτυπαει τιποτα...λογικα επειδη δεν ειναι ακομα ενεργοποιημενο σωστα?)

Eπειδη το σταθερο σου αντιστοιχει σε ενα κινητο νουμερο και βεβαια λειτουργει τωρα το κινητο νουμερο , τα σταθερο οταν γινει η φορητοτητα που ισως εχεις ζητησει !!

 

Εγω που εκανα μεταφορα το ιδιο νουμερο...θα εχω παλι 2310 ΧΧΧΧΧΧ η 2130 ΧΧΧΧ ?

Θα εχεις τον ιδιο αριθμο που ειχες και πριν αν εχεις ζητησει φορητοτητα !!

 

και το ρουτερακι που μου δωσανε..μπορω να το συνδεσω τωρα στον υπολογιστη μου και να το δοκιμασω με την συνδεση του Conn-x??!?

Οχι καθως ειναι διαφορετικα τα settings , αλλα και παλι ποτε δεν ξερεις τι γινεται , παντως καλου κακου μην το δοκιμασεις καθως αν συμβει καποια ζημια δεν εχει αντικατασταση αλλα θα το πληρωσεις εσυ απο την τσεπη σου

24 hours news Breaking News Online http://www.bno.gr
Link to comment
Share on other sites

πως να κανω????????

Από εδώ:

http://www.eett.gr/opencms/sites/EETT/Contact/

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Eπειδη το σταθερο σου αντιστοιχει σε ενα κινητο νουμερο και βεβαια λειτουργει τωρα το κινητο νουμερο , τα σταθερο οταν γινει η φορητοτητα που ισως εχεις ζητησει !!

 

 

Θα εχεις τον ιδιο αριθμο που ειχες και πριν αν εχεις ζητησει φορητοτητα !!

 

 

Οχι καθως ειναι διαφορετικα τα settings , αλλα και παλι ποτε δεν ξερεις τι γινεται , παντως καλου κακου μην το δοκιμασεις καθως αν συμβει καποια ζημια δεν εχει αντικατασταση αλλα θα το πληρωσεις εσυ απο την τσεπη σου

 

Ευχαριστω φιλε μου..!!!

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Για πες τε μου πόσο σοβαρό πρόβλημμα είναι αυτό. Έχω κάνει από τις 14/3 αίτηση adsl στην vodafone .Πρίν από ένα μήνα ήρθε τεχνικός να με συνδέση και δεν βρήκε καλώδια( δεν έχει όριο μου είπανε). Το πρόβλημμα είναι στον οτε όπου δόθηκε βλάβη και αυτός το έδωσε σε εργολάβο για να σκάψει για καλώδια. Τι πράγμα είναι αυτό μπορεί κάποιος να με ενημερώσει;

Βέβαια θα με αποζημιώσουν δίνοντας μου την γνωστή ασύρματη κάρτα της vodafone αλλά τι να το κάνω.Εγώ θέλω adsl .:mad:

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Για πες τε μου πόσο σοβαρό πρόβλημμα είναι αυτό. Έχω κάνει από τις 14/3 αίτηση adsl στην vodafone .Πρίν από ένα μήνα ήρθε τεχνικός να με συνδέση και δεν βρήκε καλώδια( δεν έχει όριο μου είπανε). Το πρόβλημμα είναι στον οτε όπου δόθηκε βλάβη και αυτός το έδωσε σε εργολάβο για να σκάψει για καλώδια. Τι πράγμα είναι αυτό μπορεί κάποιος να με ενημερώσει;

Βέβαια θα με αποζημιώσουν δίνοντας μου την γνωστή ασύρματη κάρτα της vodafone αλλά τι να το κάνω.Εγώ θέλω adsl .:mad:

 

Αν είναι αυτό που νομίζω τότε είναι αρκετά σοβαρό και θέλει χρόνο. Δεν είναι ευθύνη της Vodafone αλλά του ΟΤΕ ή του κατασκευαστή του σπιτιού/πολυκατοικίας. Βολέψου προς το παρόν με τη κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι αυτό που νομίζω τότε είναι αρκετά σοβαρό και θέλει χρόνο. Δεν είναι ευθύνη της Vodafone αλλά του ΟΤΕ ή του κατασκευαστή του σπιτιού/πολυκατοικίας. Βολέψου προς το παρόν με τη κάρτα.

Αν η κατάσταση είναι έτσι όπως την περιγράφεις, δεν μπορείς να έχεις ADSL απο κανέναν πάροχο. Αφού η Vodafone σου δίνει τουλάχιστον την ασύρματη κάρτα για να βολευτείς προσωρινά, θα πρέπει να πεις και ευχαριστώ μιας και καμμιά άλλη εταιρία δεν θα το έκανε αυτό.

Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι αυτό που νομίζω τότε είναι αρκετά σοβαρό και θέλει χρόνο. Δεν είναι ευθύνη της Vodafone αλλά του ΟΤΕ ή του κατασκευαστή του σπιτιού/πολυκατοικίας. Βολέψου προς το παρόν με τη κάρτα.

 

Αν η κατάσταση είναι έτσι όπως την περιγράφεις, δεν μπορείς να έχεις ADSL απο κανέναν πάροχο. Αφού η Vodafone σου δίνει τουλάχιστον την ασύρματη κάρτα για να βολευτείς προσωρινά, θα πρέπει να πεις και ευχαριστώ μιας και καμμιά άλλη εταιρία δεν θα το έκανε αυτό.

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.Ακόμα βέβαια την κάρτα δεν μου την έχουν δώσει και είναι σχεδόν μήνας που έχω κάνει την αίτηση.

Angeldust τι εννοείς δεν μπορώ να βάλω adsl από κανένα πάροχο, με φοβήζεις.Είχα παλιά adsl ίντερνετ σάυτήν την πρίζα που δεν μπορώ να βάλω τώρα. Δηλαδή περίπου πόσο χρόνο το υπολογίζετε για να φτιαχθεί;

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα με πήρανε από την vodafone να περάσω να παραλάβω την κάρτα.Για πές τε μου τι θα μου κοστίσει;
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα με πήρανε από την vodafone να περάσω να παραλάβω την κάρτα.Για πές τε μου τι θα μου κοστίσει;

 

Υποτίθεται τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Πιθανά να σου έλθει ο πρώτος λογ/μος με ένα

αρκετά υψηλό ποσό, αλλά δεν υπάρχει καμία ανησυχία,

θα πάρεις το 13830 και θα σου πιστώσουν όλο το ποσό!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις . Κα να σας πω ότι από αυτή την στιγμή είμαι με την κάρτα της vodafone.Για να πω την αλήθεια είναι βάστα Τούρκε να γεμίσω. Αλλά τι να κάνω από τίποτα καλό είναι και αυτό. Και μία πληροφορία. Ανεπίσημη και δεν θέλω να την δέσετε κόμπο. Από Σεπτέμβριο η τηλεφωνία της vodafone γίνεται ενσύρματη.:)
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις . Κα να σας πω ότι από αυτή την στιγμή είμαι με την κάρτα της vodafone.Για να πω την αλήθεια είναι βάστα Τούρκε να γεμίσω. Αλλά τι να κάνω από τίποτα καλό είναι και αυτό. Και μία πληροφορία. Ανεπίσημη και δεν θέλω να την δέσετε κόμπο. Από Σεπτέμβριο η τηλεφωνία της vodafone γίνεται ενσύρματη.:)

 

Όντως έχει ακουστεί πως από Σεπτέμβριο που ξεκινά πιλοτικά το ιδιόκτητο δίκτυο της Vodafone οι χρήστες double play θα έχουν κανονική ενσύρματη τηλεφωνία (στις περιοχές που θα έχει διαθεσιμότητα το δικό της δίκτυο). Μακάρι να ισχύει...:O

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση εκτος θεματος.

γνωριζει κανεις πως μπορουμε να συνδεσουμε το jetspeed 520 με ενα ασυρματο router?

συγκεκριμενα το tp-link wr642G ?

γενικα τι διαδιακασια χρειαζεται πανω κατω?

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...