Jump to content

Σταθερή και ADSL από την Vodafone


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

mpainω κατευθειαν στο ψητο1

σημερα σερνεται η συνδεσει μου στο Internet.

εχω κανει συνδεσει vodafone 768.μεχρι και σημερα το πρωι ολα καλα.

απο το μεσημερι και μεχρι τωρα σερνεται η ταχυτητα.

και μετα απο ενα speed test poy ekana moy εβγαλε ping 9999.

τι ειναι αυτο?

διορθωνεται?

υπαρχει περιπτωση να ξεκιναει απο εμενα το προβλημα?

 

Που ειδες αυτο το νουμερο? Πως και που εκανες Ping?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σιγουρα αρκετοι απο εσας θα εχετε ζητησει απο τη Vodafone σταθερο και Internet σε περιοχες που δεν εχει ιδιοκτητο η Vodafone(HOL).

 

Εφοσον δεχεται το αιτημα για σταθερο που σημαινει διακοπη συνδεσης ΟΤΕ, τοτε πως και απο που παρεχει Internet? Υφισταται ο συνδυασμος?

Μάλλον δεν δέχεται τέτοιες αιτήσεις. Στο vodafone.gr στο πεδίο "διαθεσιμότητα adsl" όταν δεν καλύπτεσαι από ιδιόκτητο δίκτυο σου λέει ότι μπορείς να έχεις internet μόνο μέσω ΟΤΕ.

http://www.vodafone.gr/live1/page.jsp?pid=0001040405&vars=0000000000

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν δέχεται τέτοιες αιτήσεις. Στο vodafone.gr στο πεδίο "διαθεσιμότητα adsl" όταν δεν καλύπτεσαι από ιδιόκτητο δίκτυο σου λέει ότι μπορείς να έχεις internet μόνο μέσω ΟΤΕ.

http://www.vodafone.gr/live1/page.jsp?pid=0001040405&vars=0000000000

 

Αρα δεν μπορεις να εχεις ουτε τηλεφωνο διοτι οταν γινει η φορητοτητα χανεις την καλωδιακη συνδεση με ΟΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Αρα δεν μπορεις να εχεις ουτε τηλεφωνο διοτι οταν γινει η φορητοτητα χανεις την καλωδιακη συνδεση με ΟΤΕ.

Μήπως δεν δέχονται αιτήσεις φορητότητας παράλληλα με internet; :worry:

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Που ειδες αυτο το νουμερο? Πως και που εκανες Ping?

 

ΕΔΩ >> http://www.speedtest.net/

 

γενικα ομως το internet moy σερνεται:!:

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τρίτη φορά που μου βγάζει το ίδιο πρόβλημα."Κλήσειςεκτός ζώνης".Τους ζητάω διακοπή με υπαιτιότητα δικιά τους και μου ζητάνε 60 ευρώ να πληρώσω την επιδότηση.Τι να κάνω ; Από την μία δεν έχω υπηρεσίες και από την άλλη πρέπει να πληρώσω κερατιάτικα.
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Τρίτη φορά που μου βγάζει το ίδιο πρόβλημα."Κλήσειςεκτός ζώνης".Τους ζητάω διακοπή με υπαιτιότητα δικιά τους και μου ζητάνε 60 ευρώ να πληρώσω την επιδότηση.Τι να κάνω ; Από την μία δεν έχω υπηρεσίες και από την άλλη πρέπει να πληρώσω κερατιάτικα.

 

ΠΟΤΕ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΣΥΝΔΕΣΗ???ΠΟΣΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ??

ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ.....
Link to comment
Share on other sites

Από τέλος του Ιουλίου.

 

ΤΟ ΗΞΕΡΕΣ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ 30 ΜΕΡΕΣ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΣ ΣΥΝΔΕΣΗ???ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΙΑΚΟΠΗ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ.ΑΝ ΟΧΙ ΤΟΤΕ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΕ ΕΙΧΑΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ.

ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ.....
Link to comment
Share on other sites

Τρίτη φορά που μου βγάζει το ίδιο πρόβλημα."Κλήσειςεκτός ζώνης".Τους ζητάω διακοπή με υπαιτιότητα δικιά τους και μου ζητάνε 60 ευρώ να πληρώσω την επιδότηση.Τι να κάνω ; Από την μία δεν έχω υπηρεσίες και από την άλλη πρέπει να πληρώσω κερατιάτικα.

 

Αν το προβλημα σου ειναι μονο αυτο, οτι σε βγαζει το τερματικο εκτος ζωνης τοτε μιλα με τη Vodafone στο 13830 και οχι με τους ασχετους στα καταστηματα. Αυτο που πρεπει να γινει ειναι να ρυθμιστει η γεωγραφικη ζωνη δηλαδη να οριστουν στη γραμμη οι σωστες κυψελες. Θα αφησεις τη συσκευη σε ενα σταθερο μερος στο σπιτι και μετα θα τα κανουν ολα μονοι τους.

Ενημερωσε μας για καθε εξελιξη;)

Link to comment
Share on other sites

Αν το προβλημα σου ειναι μονο αυτο, οτι σε βγαζει το τερματικο εκτος ζωνης τοτε μιλα με τη Vodafone στο 13830 και οχι με τους ασχετους στα καταστηματα. Αυτο που πρεπει να γινει ειναι να ρυθμιστει η γεωγραφικη ζωνη δηλαδη να οριστουν στη γραμμη οι σωστες κυψελες. Θα αφησεις τη συσκευη σε ενα σταθερο μερος στο σπιτι και μετα θα τα κανουν ολα μονοι τους.

Ενημερωσε μας για καθε εξελιξη;)

 

ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΑΣΧΕΤΟΥΣ..........ΜΗΝ ΜΑΣ ΒΑΖΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΟΥΒΑ!!!!!ΑΠΛΑ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΡΟΣΒΑΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΔΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ :O

ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ.....
Link to comment
Share on other sites

ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΑΣΧΕΤΟΥΣ..........ΜΗΝ ΜΑΣ ΒΑΖΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΟΥΒΑ!!!!!ΑΠΛΑ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΡΟΣΒΑΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΔΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ :O

 

Ελενη συγνωμη αν το πηρες προσωπικα! Παντα υπαρχουν εξαιρεσεις. Και εγω προσωπικα δεν μπαινω καν στον κοπο να ακουσω υπαλληλο καταστηματος εκτος απο 1..2 ατομα που δουλευουν σταθερα και ξερουν τα της Vodafone. Πιστευω οτι εχεις προσαρμοστει στο σταθερο-ασυρματο τηλεφωνο Vodafone.;)

Link to comment
Share on other sites

Ελενη συγνωμη αν το πηρες προσωπικα! Παντα υπαρχουν εξαιρεσεις. Και εγω προσωπικα δεν μπαινω καν στον κοπο να ακουσω υπαλληλο καταστηματος εκτος απο 1..2 ατομα που δουλευουν σταθερα και ξερουν τα της Vodafone. Πιστευω οτι εχεις προσαρμοστει στο σταθερο-ασυρματο τηλεφωνο Vodafone.;)

 

ΝΑΙ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΕΧΩ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΕΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ.................

ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ.....
Link to comment
Share on other sites

ΕΔΩ >> http://www.speedtest.net/

 

γενικα ομως το internet moy σερνεται:!:

 

Κακώς δοκιμάζεις αυτά τα site....εάν ξαναδοκιμάσεις στο ίδιο το site ή σε παρεμφερές θα σου βγάλει άλλη ταχύτητα πάλι......καλύτερα δοκίμασε το ftp://ftp.ntua.gr και εκεί θα παρατηρήσεις με τί μέσο όρο κατεβάζεις.......και εαν έχεις πρόβλημα όντως κάλεσε στο 13830 να το δουν τεχνικά...

 

ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΑΣΧΕΤΟΥΣ..........ΜΗΝ ΜΑΣ ΒΑΖΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΟΥΒΑ!!!!!ΑΠΛΑ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΡΟΣΒΑΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΔΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ :O

 

Καλό θα είναι να γράφεις με μικρά διότι έτσι φωνάζεις σε όλους............

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Καλό θα είναι να γράφεις με μικρά διότι έτσι φωνάζεις σε όλους............

 

 

ok!! :(

ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ.....
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΗΞΕΡΕΣ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ 30 ΜΕΡΕΣ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΣ ΣΥΝΔΕΣΗ???ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΙΑΚΟΠΗ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ.ΑΝ ΟΧΙ ΤΟΤΕ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΕ ΕΙΧΑΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ.

Πρώτα από όλα δεν με ενημερώσανε γιαυτήν την λεπτομέρεια.Λεπτομέρεια που είναι υπέρ τους βέβαια.Το θέμα είναι ότι από θέμα ποιότητας δυκτύου είμαι ευχαριστημένος και ειλικρινά έτσι και φτιαχτεί δεν επυθυμώ να πάω αλλού.

Αν το προβλημα σου ειναι μονο αυτο, οτι σε βγαζει το τερματικο εκτος ζωνης τοτε μιλα με τη Vodafone στο 13830 και οχι με τους ασχετους στα καταστηματα. Αυτο που πρεπει να γινει ειναι να ρυθμιστει η γεωγραφικη ζωνη δηλαδη να οριστουν στη γραμμη οι σωστες κυψελες. Θα αφησεις τη συσκευη σε ενα σταθερο μερος στο σπιτι και μετα θα τα κανουν ολα μονοι τους.

 

Ενημερωσε μας για καθε εξελιξη;)

 

Με το 13830 εποικοινωνώ και μου λένε αυτά.Επίσης μου λένε ότι οι τεχνικοί έχουν την βούληση να βοηθήσουν και να το επιλύσουν πράγμα που εδώ και 2 μήνες δεν το κάνουν. Όταν ανάφερα ότι η τεχνικός που με εξυπηρέτησε την τελευταία φορά μου είπε δεν βγάζει άκρη και έπρεπε να κάνω κλήση αλλά όταν πήγα να κάνω ήταν όλα μια χαρά δεν με πίστευε.Νόμιζε ότι το έφτιαξαν οι τεχνικοί.Τώρα μετ'α από πόση ώρα από το προτελευταίο μήνυμα μου το τηλέφωνο είναι εντάξει.Χθες είχε πρόβλημα.Δεν νομίζω οτ έτσι μπορώ να συνεχίσω.Αχ οτε που είσαι; Λέτε να με καταραστήκανε στον οτε;:lol:

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Πρώτα από όλα δεν με ενημερώσανε γιαυτήν την λεπτομέρεια.Λεπτομέρεια που είναι υπέρ τους βέβαια.Το θέμα είναι ότι από θέμα ποιότητας δυκτύου είμαι ευχαριστημένος και ειλικρινά έτσι και φτιαχτεί δεν επυθυμώ να πάω αλλού.

 

 

Με το 13830 εποικοινωνώ και μου λένε αυτά.Επίσης μου λένε ότι οι τεχνικοί έχουν την βούληση να βοηθήσουν και να το επιλύσουν πράγμα που εδώ και 2 μήνες δεν το κάνουν. Όταν ανάφερα ότι η τεχνικός που με εξυπηρέτησε την τελευταία φορά μου είπε δεν βγάζει άκρη και έπρεπε να κάνω κλήση αλλά όταν πήγα να κάνω ήταν όλα μια χαρά δεν με πίστευε.Νόμιζε ότι το έφτιαξαν οι τεχνικοί.Τώρα μετ'α από πόση ώρα από το προτελευταίο μήνυμα μου το τηλέφωνο είναι εντάξει.Χθες είχε πρόβλημα.Δεν νομίζω οτ έτσι μπορώ να συνεχίσω.Αχ οτε που είσαι; Λέτε να με καταραστήκανε στον οτε;:lol:

 

παντως η αληθεια ειναι οτι ακομα δεν το εχουν τελειοποιησει το ολο συστημα και δημιουργουνται καθε μερα προβληματα!!!!Τι να πω ......υπομονη................:sorry:

ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ.....
Link to comment
Share on other sites

παντως η αληθεια ειναι οτι ακομα δεν το εχουν τελειοποιησει το ολο συστημα και δημιουργουνται καθε μερα προβληματα!!!!Τι να πω ......υπομονη................:sorry:

ΕLENI ευχαριστώ για την υποστήριξη αλλά αυτό που μου την δίνει ποιό πολύ δεν είναι που χαλάει κάθε λίγο και λιγάκι(όχι οτι δεν με πειράζει) αλλά είναι οι 4 εργάσιμες ημέρες που θέλουν να το δουν οι τεχνικοί(και πάντα εξαντλούν και τις 4 ημέρες) και στο τέλος σου λένε δεν μπορούμε να το ελέξουμε .Κάντε κλήση και μόλις πας να κάνεις κλήση όλα μια χαρά.

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Πρώτα από όλα δεν με ενημερώσανε γιαυτήν την λεπτομέρεια.Λεπτομέρεια που είναι υπέρ τους βέβαια.Το θέμα είναι ότι από θέμα ποιότητας δυκτύου είμαι ευχαριστημένος και ειλικρινά έτσι και φτιαχτεί δεν επυθυμώ να πάω αλλού.

 

 

Με το 13830 εποικοινωνώ και μου λένε αυτά.Επίσης μου λένε ότι οι τεχνικοί έχουν την βούληση να βοηθήσουν και να το επιλύσουν πράγμα που εδώ και 2 μήνες δεν το κάνουν. Όταν ανάφερα ότι η τεχνικός που με εξυπηρέτησε την τελευταία φορά μου είπε δεν βγάζει άκρη και έπρεπε να κάνω κλήση αλλά όταν πήγα να κάνω ήταν όλα μια χαρά δεν με πίστευε.Νόμιζε ότι το έφτιαξαν οι τεχνικοί.Τώρα μετ'α από πόση ώρα από το προτελευταίο μήνυμα μου το τηλέφωνο είναι εντάξει.Χθες είχε πρόβλημα.Δεν νομίζω οτ έτσι μπορώ να συνεχίσω.Αχ οτε που είσαι; Λέτε να με καταραστήκανε στον οτε;:lol:

 

Το μοντελο της υπηρεσιας ειναι καλο αλλα λογω της αλλοκωτης διαταξης των κεραιων των δικτυων δε μπορει να ειναι σταθερη η γεωγραφικη ζωνη του σταθερου. Μιλησε ξανα με το 13830 και πες τους οτι το προβλημα σηνεχιζεται και αν δεν το επιλυσετε αμεσα δεν πληρωνω για την παροχη της υπηρεσιας. Επισης αν σου ερθει λογαριασμος με χρεωμενες κλησεις προς σταθερα εκτος ζωνης θα ζητησεις πιστωση λογαριασμου διοτι δεν ευθυνεσαι εσυ για τη λαθος τους ρυθμιση.

 

Ο λογος που εμφανιζεται το προβλημα ειναι απολυτα λογικος...

Συνηθως σε ωρες αιχμης το δικτυο ειναι φορτωμενο. Ετσι τυχαινει οταν εσυ προσπαθεις να κανεις κληση ολες οι γυρω κεραιες να ειναι "γεματες" απο αλλους συνδρομητες και ετσι αυτοματα η δικη σου δρομολογειται σε καποια λιγο πιο μακρινη η οποια δεν ειναι ενταγμενη στη ζωνη σου και ετσι ακους το συνθημα "Κληση εκτος Ζωνης"

 

Απολυτα λογικο ετσι? Αρα χρειαζεσαι μεγαλωμα της γεωγραφικης ζωνης.

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλωμα της γεωγραφικής ζώνης πράγμα που δεν μου το προτείνουν και δεν το κάνουν και με αφήνουν να πεδεύομαι.Πάντως θα συμφωνήσω και εγώ σαν υπηρεσία είναι πολύ καλή .Από χθες το απόγευμα έφτιαξε μόνο του.Δεν είναι να του έχεις εμπιστοσύνη για την την κρίσιμη στιγμή που περιμένεις το τηλέφωνο ή θέλεις να κάνεις τηλέφωνο είσαι εκτός ζώνης.Έχω κάνει μια κλήση για να γίνει καταγραφεί.
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλωμα της γεωγραφικής ζώνης πράγμα που δεν μου το προτείνουν και δεν το κάνουν και με αφήνουν να πεδεύομαι.Πάντως θα συμφωνήσω και εγώ σαν υπηρεσία είναι πολύ καλή .Από χθες το απόγευμα έφτιαξε μόνο του.Δεν είναι να του έχεις εμπιστοσύνη για την την κρίσιμη στιγμή που περιμένεις το τηλέφωνο ή θέλεις να κάνεις τηλέφωνο είσαι εκτός ζώνης.Έχω κάνει μια κλήση για να γίνει καταγραφεί.

 

Οταν το σταθερο φαινεται εκτος ζωνης τοτε δε μπορει να δεχτει κληση? Πολυ σοβαρο αυτο... Να απαιτησεις να κανουν οτι ειναι απαραιτητο για να παιξει σωστα. Αν ειναι απαραιτητο να μεγαλωσει η γεωγραφικη ζωνη.

Link to comment
Share on other sites

Οταν το σταθερο φαινεται εκτος ζωνης τοτε δε μπορει να δεχτει κληση? Πολυ σοβαρο αυτο... Να απαιτησεις να κανουν οτι ειναι απαραιτητο για να παιξει σωστα. Αν ειναι απαραιτητο να μεγαλωσει η γεωγραφικη ζωνη.

Ναι, όταν σε παίρνουν τηλέφωνο και είσαι εκτός ζώνης η κλήση προωθείται στον τηλεφωνητή.Τώρα για να μεγαλώσει η γεωγραφική ζώνη πρέπει να μου το προτείνουν οι ίδιοι και όχι να τους το πω εγώ.

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το Voice box Sagem RL300 που δίνουν δωρεάν με τη σύνδεση στο Vodafone για το Σπίτι ξέρει κανένας αν δέχεται περισσότερες από μία συσκευές?

 

Εμείς στο σπίτι χρησιμοποιούμε 3 συσκευές (για την ίδια γραμμή) και φοβάμαι ότι θα έχουμε πρόβλημα με αυτό το κουτί... :(

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το Voice box Sagem RL300 που δίνουν δωρεάν με τη σύνδεση στο Vodafone για το Σπίτι ξέρει κανένας αν δέχεται περισσότερες από μία συσκευές?

 

Εμείς στο σπίτι χρησιμοποιούμε 3 συσκευές (για την ίδια γραμμή) και φοβάμαι ότι θα έχουμε πρόβλημα με αυτό το κουτί... :(

 

Εάν υπάρχει μία μπρίζα τηλεφώνου στο σπίτι τότε με κανα δυο σπλιτεράκια δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα..........εάν έχεις περισσότερες και δεν έχεις ΟΤΕ τότε θα πρέπει να αφαιρεθεί/αποκοπεί απο το "δικτυάκι" των μπριζών η παροχή του ΟΤΕ με έναν ηλεκτρολόγο και μετά βάζοντας το sagem στην μία και στις άλλες βάζοντας απλά το καλώδιο των συσκεών θα λειτουργούν........

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Εάν υπάρχει μία μπρίζα τηλεφώνου στο σπίτι τότε με κανα δυο σπλιτεράκια δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα..........εάν έχεις περισσότερες και δεν έχεις ΟΤΕ τότε θα πρέπει να αφαιρεθεί/αποκοπεί απο το "δικτυάκι" των μπριζών η παροχή του ΟΤΕ με έναν ηλεκτρολόγο και μετά βάζοντας το sagem στην μία και στις άλλες βάζοντας απλά το καλώδιο των συσκεών θα λειτουργούν........

 

 

Σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!

Τώρα έχουμε ΟΤΕ αλλά μάλλον οδεύουμε προς Voda, και στο σπίτι έχουμε 2 μπρίζες τηλεφώνου.

 

Δηλαδή αν κόψουμε τον ΟΤΕ και βάλω το SAGEM στη μια μπρίζα, τι πρέπει να κάνω στην άλλη για να δουλεύει μέσω VODA (τι είναι η παροχή του ΟΤΕ) ??

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...