Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton-X 135


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σαρέσει αυτό το πράγμα????

 

http://img.pathfinder.gr/CMAN/i/1125/I1/272274-15548511.jpg?r=1176906162

 

Δέν ξέρω τι θα κάνει σε σχέση με το cbr αλλά από απόδοση είναι ελλεινό το μοτέρ του! 4βάλβιδο μοτέρ και βγάζει από 135cc μόνο 12 άλογα? Και κάνει και 2300? Πρέπει να είναι χαζός κανείς για να σκέφτετε να το πάρει!

ρε συ GreddyRx7 ποσα αλογα θες να σου βγαζει τετραχρονη παπια ? και ειναι και μαμισια...

και σκεψου οτι το innova i εχει 2100€ και δεν το πιανει με την καμια στις επιδοσεις !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

paidia pantws osoi to parete na 3erete oti tha to mhxanaki tha exei problhma me ton injection giati einai h prwth genia kai fysika i dokimastikh... se osous mhxanikous to exei anaferei ayto mou lene!!!

 

Αυτο παιζει, αλλα η yamaha δεν ειναι καινουργια στον ψεκασμο!

Πιστευω οτι θα το εχουν δοκιμασει αρκετα ωστε να το βγαλουν στην αγορα..

Προσωπικα παντος δεν εχω ακουσει τιποτα για το καινουργιο innova που φοραει και αυτο ψεκασμο!

Link to comment
Share on other sites

paidia pantws osoi to parete na 3erete oti tha to mhxanaki tha exei problhma me ton injection giati einai h prwth genia kai fysika i dokimastikh... se osous mhxanikous to exei anaferei ayto mou lene!!!

 

αυτο που λες φιλε μου δεν ειναι σωστο κανε ενα search στο youtube και βαλε τ-135 να δεις τη θα βγαλει ..το μηχανακι κυκλοφορη στο εξωτερικο σε μερικες χωρες με διαφορετικη ονομασια απο το 2005 χωρις προβλημα!τωρα τους ηρθε το αυγο στον κ....ο στην ελλαδα να το φερουν!:)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Αυτο παιζει, αλλα η yamaha δεν ειναι καινουργια στον ψεκασμο!

Πιστευω οτι θα το εχουν δοκιμασει αρκετα ωστε να το βγαλουν στην αγορα..

Προσωπικα παντος δεν εχω ακουσει τιποτα για το καινουργιο innova που φοραει και αυτο ψεκασμο!

 

αυτο που λες φιλε μου δεν ειναι σωστο κανε ενα search στο youtube και βαλε τ-135 να δεις τη θα βγαλει ..το μηχανακι κυκλοφορη στο εξωτερικο σε μερικες χωρες με διαφορετικη ονομασια απο το 2005 χωρις προβλημα!τωρα τους ηρθε το αυγο στον κ....ο στην ελλαδα να το φερουν!:)

 

den 3erw paidia kai emena ayth h apopsi mou oti to exoun testarei to mhxanaki sigoura kai den paizei na bgei problhmatiko... apla ayto mou lene oi mhxanikoi mou...

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου z125 η yamaha ειναι ειναι yamaha.οπως και να το κανεις δεν ειναι δυνατων να βγαλουν κατι το οποιο θα χαλασει.το μηχανακι κυκλωφορει ειδει στην ταυλανδι και φιλλιπινες.οποτε εχει δοκιμαστει
Link to comment
Share on other sites

pantws dn vlepw para polles poliseis logw idiaiterhs sxediashs.gia mena pantws fx>ola ta ta 4t papia

Heaven Holds A Sense Of Wonder

And I Wanted To Believe That I'd Get Caught Up

When The Rage In Me Subsides

In This White Wave

I Am Sinking In This Silence

Link to comment
Share on other sites

Σαρέσει αυτό το πράγμα????

 

http://img.pathfinder.gr/CMAN/i/1125/I1/272274-15548511.jpg?r=1176906162

 

Δέν ξέρω τι θα κάνει σε σχέση με το cbr αλλά από απόδοση είναι ελλεινό το μοτέρ του! 4βάλβιδο μοτέρ και βγάζει από 135cc μόνο 12 άλογα? Και κάνει και 2300? Πρέπει να είναι χαζός κανείς για να σκέφτετε να το πάρει!

 

δες την υπογραφη μου

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας ειμαι νεος στο forum. Οσων αφορά το καινούργιο παπί, εγώ πηγα πριν 2 μέρες στην Yamaha και μου είπε ο υπάληλος του καταστήματοσ οτι το καινούργιο Crypton X-135 θα έρθει στην αγορά (για το Αγρίνιο μιλάω πάντα) τέλως Αυγούστου!!!!

Παιδιά ακόμα ούτε στην σελίδα τους δεν το έχουν βάλει !!!

Τί να λέει τώρα αυτό το παπί ??

Γνώριζει κανείσ τι τελική έχει ??, και αν θα κικλωφορίσει με σιμπλέκτι ???

 

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Paidia rikste mia matia gia to kainourgio :-PPPPPPPp http://gallery.x-16.net/Jupiter-MX/index.php Ti lete?

 

Οτι δεν αξιζει να ριξεις τοσα χρηματα σε παπι!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ποτε θα ερθει να το δουμε να το παρουμε να ξεγκαυλοσουμε λιγο.ιδει εδω στην καστορια 4 εχουν προπωληθει
Link to comment
Share on other sites

To cryptonaki 8a er8ei meta tis 15 sepembri file mou.Rwthsa shmera

gt t perimenw k gw...

Ap oti ema8a 8a 3ylwnei!!! :D

:nuke: MPOMPA TO ERGALEIO!!!

8a tous faei ta niata!! :food:

 

 

:rocket:

σημείωση: αφαίρεση αγγελίας - αγγελίες μόνο στο B&S
Link to comment
Share on other sites

φιλε εμεις δεν ξερουμε σχεδον ποτε θα κυκλωφορησει εδω στην ελλαδα θα ξερουμε αν εχει και συμπλεκτι
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να έχει αλλά δύσκολα δέν ειναι κοντράδικο παπί...

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Poios eipe oti den einai papi gia kontra???

egw den symfono!

Yparxei sovarei pi8anothta na kykloforisei me syblekti...

MAKARI!!!!! ;)

σημείωση: αφαίρεση αγγελίας - αγγελίες μόνο στο B&S
Link to comment
Share on other sites

giati oloi sas lete re seis makari na exei simplekth ?

siga thn terastia diafora se 125ari kai malista se papi tetraxrono.

edw atoma pou exoun xr125 (opws kai oles tis alles parallages mhxanwn se 125) lene oti einai sxedon axristos kai einai pio poli gia mourh...

Link to comment
Share on other sites

το εκανα βολτα σημερα :)το πηρε ενα φιλαρακι χτες απο ξανθη 2400ευρο.ειναι πολη ζωηρο με καλο σαζμαν και πολη στηβαρο σαν κατασκευει.το απογευμα θα το δω πιο καλα.υπαρχει και εκδοσει χωρις ζαντες αλουμινιου 80 ευρο πιο φτηνη:)
Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...