Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω βαλει την καινουρια Opera στο cruise μου αλλα δεν βλεπω να εχει που8ενα στις επιλογες της , την κωδικοποιηση των χαρακτηρων. Ετσι μπαινω στο in.gr για παραδειγμα και μου τα δειχνει ''κινεζικα''. Ενω με την opera 8.65 δεν ειχα τετοια προβληματα. Ξερει κανεις πως μπορω να λυσω αυτο το προβλημα??

 

H opera αυτή που έβαλες είναι ακόμα beta και δεν έχει ακόμα υποστήριξη κωδικοσελίδων.

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Program files,S2U2,gfx

 

Οταν βάζω εκεί 1 εικόνα, πρέπει να διαγράφω την παλιά? Αλλιως μου βγάζει την ίδια?

Link to comment
Share on other sites

Πήρα το touch cruise!!!!!!!!Σήμερα!!!!!Είναι τέλειο!!!!Πείτε μου ρε παιδιά κανένα καλό πρόγραμμα να βάλω.Ευχαριστώ.

"Imagination is more important than knowledge."

Albert Einstein.

Link to comment
Share on other sites

Αντε καλορίζικο και καλοτάξιδο :)

Στην προϋγούμενη σελίδα στο τέλος λέμε για το μπάτερη στάτους, + και ένα εορτολόγιο + και το home 2.1 κ είσαι κομπλέ:p

Link to comment
Share on other sites

Αντε καλορίζικο και καλοτάξιδο :)

Στην προϋγούμενη σελίδα στο τέλος λέμε για το μπάτερη στάτους, + και ένα εορτολόγιο + και το home 2.1 κ είσαι κομπλέ:p

 

Ευχαριστώ!!!!!

"Imagination is more important than knowledge."

Albert Einstein.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πήρα το touch cruise!!!!!!!!Σήμερα!!!!!Είναι τέλειο!!!!Πείτε μου ρε παιδιά κανένα καλό πρόγραμμα να βάλω.Ευχαριστώ.

 

To prwto pragma pou exeis na kaneis einai na antikatastiseis ton default explorer tis syskevis me to to Resco Explorer kai anti gia to ksypnitiri (ean thes na ksypnas) bale to pTravelAlarm.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να κάνετε post κάνα link να τα κατεβάσω όλα αυτά???Ευχαριστώ.

"Imagination is more important than knowledge."

Albert Einstein.

Link to comment
Share on other sites

Οταν βάζω εκεί 1 εικόνα, πρέπει να διαγράφω την παλιά? Αλλιως μου βγάζει την ίδια?

 

Ναι,και μετα soft reset.

Αλλα γιατι να παιδευεσαι,βαλε το S2V που μπορεις να ορισεις οποια εικονα θες ως wallpaper του S2U2 και εισαι σενιος!:)

 

Θα το βρεις..

http://freewareppc.com/graphics/s2v.shtml

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

απο περιεργια επελεξα μια πολη για να δω τη θα μου δειξει,(μιλαω για το προγραμμα καιρου HTC home weather plug-in) κ τωρα να καταλαθος πατησω το εικονιδιο με τον ηλιο που εχει στην αρχικη οθονη προσπαθει να συνδεθει στο internet για να κατεβασει το καιρο! πραγμα που δεν το θελω εχω βαλει κ το προγραμμα no data κ δεν το αφεινει αλλα δεν θελω να εχω επιλεγμενη καμια πολη! πως μπορω να το κανω να μην εχει επιλεγμενει καμια πολη?helpppppppp
http://ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΜΟΥ!!
Link to comment
Share on other sites

απο περιεργια επελεξα μια πολη για να δω τη θα μου δειξει,(μιλαω για το προγραμμα καιρου HTC home weather plug-in) κ τωρα να καταλαθος πατησω το εικονιδιο με τον ηλιο που εχει στην αρχικη οθονη προσπαθει να συνδεθει στο internet για να κατεβασει το καιρο! πραγμα που δεν το θελω εχω βαλει κ το προγραμμα no data κ δεν το αφεινει αλλα δεν θελω να εχω επιλεγμενη καμια πολη! πως μπορω να το κανω να μην εχει επιλεγμενει καμια πολη?helpppppppp

 

 

mporeis apla na vgaleis to auto update gia na mhn sto kanei auto.

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορουμε να αλλαξουμε τα προγραμματα στον κυβο?Εκει που δειχνει ΙΕ να βαλω τον Opera.Επισης το εχω ξαναρωτησει αυτο αλλα μηπως βρηκε κανεις τον τροπο να προσθετουμε πολεις στο htc weather plugin?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πως μπορουμε να αλλαξουμε τα προγραμματα στον κυβο?Εκει που δειχνει ΙΕ να βαλω τον Opera.

 

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=6544

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, καποτε ειχα διαβασει οτι ανοιγοντας το destinator σου αλλαζει την ωρα , πραγμα το οποιο το κανει και στο δικο μου cruise. ειχα διαβασει ομως οτι υπαρχει και λυση για αυτο, μηπως μπορει καποιος να μου την πει μιας και δεν την θυμαμαι?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Το i-Tech clip radio το έχει δοκιμάσει κανείς με το Cruise αν παίζει σωστά; Mη το πάρω και μου κάνει κουλά και δε συγχρονίζεται με το (προβληματικό) bluetooth του Cruise...
He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Σ' εμένα το i-tech clip II δουλεύει άψογα. Το bluetooth του Cruise γιατί το λες προβληματικό? Δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα.

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, καποτε ειχα διαβασει οτι ανοιγοντας το destinator σου αλλαζει την ωρα , πραγμα το οποιο το κανει και στο δικο μου cruise. ειχα διαβασει ομως οτι υπαρχει και λυση για αυτο, μηπως μπορει καποιος να μου την πει μιας και δεν την θυμαμαι?

ευχαριστω

 

 

Μια λύση έχει αναφερθεί εδώ, αλλά νομίζω πως δεν δουλεύει σε όλους.

Άλλοι πάλι δεν έχουν κανένα πρόβλημα.

Εγώ πάντως είχα το ίδιο πρόβλημα με το Dest6 και δεν μπορούσα να το λύσω.

Έβαλα το Dest7 και δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Σ' εμένα το i-tech clip II δουλεύει άψογα. Το bluetooth του Cruise γιατί το λες προβληματικό? Δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα.

 

Ούτε και εγώ έχω πρόβλημα,αλλά είχα διαβάσει στο xda πολλά προβλήματα με το bluetooth (δεν ανοίγει,δε κλείνει κλπ.) .Πάντως υπάρχει πρόβλημα με αρκετά bluetooth ακουστικά και το Cruise.

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλό μήνα!

 

Σκέφτομαι να βάλω ADSM προπληρωμένου χρόνου για να δοκιμάσω την ταχύτητα στην περιοχή πριν προχωρήσω σε συμβόλαιο. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι τη ρυθμίσεις πρέπει να κάνω στο Touch Cruise μου για να το χρησιμοποιήσω σαν modem;

Ευχαριστώ

ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλό μήνα!

 

Σκέφτομαι να βάλω ADSM προπληρωμένου χρόνου για να δοκιμάσω την ταχύτητα στην περιοχή πριν προχωρήσω σε συμβόλαιο. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι τη ρυθμίσεις πρέπει να κάνω στο Touch Cruise μου για να το χρησιμοποιήσω σαν modem;

Ευχαριστώ

 

Internet sharing, βαλε την συνδεση που θες, connect και καρφωσε το usb.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ούτε και εγώ έχω πρόβλημα,αλλά είχα διαβάσει στο xda πολλά προβλήματα με το bluetooth (δεν ανοίγει,δε κλείνει κλπ.) .Πάντως υπάρχει πρόβλημα με αρκετά bluetooth ακουστικά και το Cruise.

 

Το πρόβλημα το έχουν τα windows και ότι το TC. Βασικά μιλάω για κοψίματα στον ήχο όταν ακούς μουσική μέσω A2DP ακουστικά. Στο 3600 που είχα με είχε τρελάνει. Ενώ με το TC πολύ καλύτερα εως τέλεια.

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Εχω 3 αποριες. Οποιος γνωριζει ας μου πει..

 

1) η opera 9.5 που υπαρχει στο ipmart ειναι τελικη μορφη ή ειναι ολες beta ?? Αν ειναι beta γνωριζετε ποτε 8α εχουμε την τελικη ??

 

2) η κωδικοποιηση των σελιδων εχει προβλημα σε πολλες ελληνικες ενω με την opera 8.65 δεν υπηρχε προβλημα στις ιδιες. 8α αλλαξει αυτο λετε?

 

3) σε βιντεακια που εχω δει στο htc diamond μπορεις να κανεις zoom σε μια ιστοσελιδα με τον τροπο που κανουμε zoom στις φωτογραφιες μας εμεις στο cruise. Eγω ομως με την οπερα 9.5 που εβαλα δεν μπορω. Και ρωταω : αυτο ειναι 8εμα extra δυνατοτητας του diamond ή του οτι ειναι πι8ανoν beta η εκδοση που εχω βαλει ? Διοτι ειναι πολυ χρησιμη αυτη η λειτουργια πιστευω.

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

1. όλες BETA

2. Σίγουρα θα φτιάξει στη final.

3. Με διπλό tap στην οθόνη κάνει zoom. Πρόσεξε μη πατήσεις σε κανα link

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

3. Με διπλό tap στην οθόνη κάνει zoom. Πρόσεξε μη πατήσεις σε κανα link

 

αυτο το γνωριζω ηδη.Αλλα ειδα σε καποια βιντεακια οτι με την ροδελα του diamond κανει επιπλεον zoom σε μια ιστοσελιδα. ( πιο πολυ ακομα απο αυτο που γινεται με το διπλο κλικ ).Αυτο λετε να ειναι λειτουργια του diamond μονο ?

Επιπλεον γνωριζετε ποτε περιπου 8α εχουμε τη final εκδοση της opera 9.5 ?

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...