Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδες..δεν ξερω αν ειναι το καταλληλο τοπικ για να ρωτησω αυτο που θελω..αλλα σορυ αν δεν ειναι το καταλληλο...Κανα μεταχειρισμενο κρουζακι παιζει??..

 

PS:Και παλι σορυ αν κανω ποστ σε λαθος τοπικ:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδες..δεν ξερω αν ειναι το καταλληλο τοπικ για να ρωτησω αυτο που θελω..αλλα σορυ αν δεν ειναι το καταλληλο...Κανα μεταχειρισμενο κρουζακι παιζει??..

 

PS:Και παλι σορυ αν κανω ποστ σε λαθος τοπικ:)

 

αν κοιταξεις τις αγγελιες θα βρεις αρκετα και σε αρκετα καλες τιμες θα ελεγα

Link to comment
Share on other sites

αν κοιταξεις τις αγγελιες θα βρεις αρκετα και σε αρκετα καλες τιμες θα ελεγα

 

αν ειναι ευκολο στειλε μου λιγο λινκ με αγγελιες γιατι δεν το βρισκω:wacko:

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι ευκολο στειλε μου λιγο λινκ με αγγελιες γιατι δεν το βρισκω:wacko:

 

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=39&order=desc&page=3

εδω εχει 2-3 κομματια...

Link to comment
Share on other sites

 

Δυστηχως μου βγαζει αυτο:

 

Λυπούμαστε, KostasGre.

 

Δεν έχετε το δικαίωμα πρόσβασης στη συγκεκριμένη σελίδα. Αυτό μπορεί να οφείλεται σε κάποιον από τους παρακάτω λόγους:

 

1. Είναι πιθανόν να μην έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα, ώστε να σας επιτραπεί η πρόσβαση στη συγκεκριμένη σελίδα. Μήπως επιχειρήσατε να τροποποιήσετε το μήνυμα κάποιου άλλου χρήστη ή να χρησιμοποιήσετε κάποια εργαλεία διαχείρισης;

2. Αν επιχειρήσατε να δημοσιεύσετε ένα νέο μήνυμα, είναι πολύ πιθανόν να μην έχει ακόμη ενεργοποιηθεί ο λογαριασμός σας. Δεν θα πρέπει να ξεχνάτε, ότι αμέσως μετά την εγγραφή σας λαμβάνετε ένα νέο email, στο οποίο περιέχονται όλες οι απαραίτητες πληροφορίες που σχετίζονται με τη διαδικασία ενεργοποίησης του λογαριασμού σας.

3. Σημειώνεται ότι στις περιοχές που σχετίζονται με το ειδησεογραφικό μέρος του myPhone.gr επιτρέπεται η δημιουργία νέων θεμάτων συζήτησης μόνο από τα μέλη, που έχουν τη σχετική εξουσιοδότηση.

Link to comment
Share on other sites

μαλλον δεν εχεις ικανο αριθμο μηνυματων.

βαλε στην αναζητηση να βρεις τους χρηστες odytsak kai aivadream...

στειλτους pm και αν δεν τα χουν δωσει το συζητατε;)

Link to comment
Share on other sites

μαλλον δεν εχεις ικανο αριθμο μηνυματων.

βαλε στην αναζητηση να βρεις τους χρηστες odytsak kai aivadream...

στειλτους pm και αν δεν τα χουν δωσει το συζητατε;)

 

ευχαριστω πολυ ρε φιλαρακι;)

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις με ποιο προγραμμα μπορουμε να εγκαταστησουμε αρχεια .exe χωρις να το συνδεσουμε με το pc?? καπου ειχα διαβασει οτι υπαρχει ενα τετοιο app αλλα δεν 8υμαμαι που...

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

Προώθηση κλήσης πως κάνουμε; (την έχω εδώ και καιρό αυτή την απορία:X)

Settings-Personal-phone.

 

 

 

Πιέστηκε πολυ το cruise στην τσεπη μου και η μιση οθονη εχει σταμπα που φενεται μονο κατω απο λαμπα φθοριου. Σκευτομαι να το χειρουργησω, μαλλον η μεμβρανη πιεζη το εσωτερικο, να το κανω ή να ψαχτω με την εγγυηση(χλωμο)?

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Settings-Personal-phone.

 

 

 

Πιέστηκε πολυ το cruise στην τσεπη μου και η μιση οθονη εχει σταμπα που φενεται μονο κατω απο λαμπα φθοριου. Σκευτομαι να το χειρουργησω, μαλλον η μεμβρανη πιεζη το εσωτερικο, να το κανω ή να ψαχτω με την εγγυηση(χλωμο)?

 

 

Μηπως Κωστα το εκανες επίτηδες για να παρεις Diamond ??????

Λέω εγω τώρα :lol: :p :lol: :p :lol: :p :lol: :p :lol: :p

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Settings-Personal-phone.

 

 

 

Πιέστηκε πολυ το cruise στην τσεπη μου και η μιση οθονη εχει σταμπα που φενεται μονο κατω απο λαμπα φθοριου. Σκευτομαι να το χειρουργησω, μαλλον η μεμβρανη πιεζη το εσωτερικο, να το κανω ή να ψαχτω με την εγγυηση(χλωμο)?

Eisai sthn eggyisi den to sizitame tote... giati na valeis xeri kai na thn xaseis..

 

Milas gia ena orthogonio paralilepipedo sto kentro pou pianei to 1/3 ths othonis... an na den nomizw na ftaiei h piesh alla astoxia ylikou ... eixa to idio prob... ;)

Link to comment
Share on other sites

Eisai sthn eggyisi den to sizitame tote... giati na valeis xeri kai na thn xaseis..

 

Milas gia ena orthogonio paralilepipedo sto kentro pou pianei to 1/3 ths othonis... an na den nomizw na ftaiei h piesh alla astoxia ylikou ... eixa to idio prob... ;)

 

Ετσι ακριβως ειναι, ειχα την εντυπωση πως εγινε απο την τσεπη, το στελνω αυριο. Ποτε περιπου θα το εχω πισω? Θα φαει και Hard Reset?

Μαλλον θα το κανω μονος μου το hard reset γιατι η rom μου ειναι μαγειρεμενη.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μηπως Κωστα το εκανες επίτηδες για να παρεις Diamond ??????

Λέω εγω τώρα :lol: :p :lol: :p :lol: :p

 

Οχι, αλλα θα το φτιαξω, θα το σπρωξω, θα παρω το Diamond και μετα η γυναικα μου θα σπρωξει εμενα απο το μπαλκονι:lol::lol:

Περα απο την πλακα ειμαι υποσκεψη, το μονο μειον που βρισκω ειναι η αυτονομια, θα δουμε.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει emulator snes με εικονικο χειριστηριο (touch) οπως στο iphone?

Κατι σαν και αυτο http://www.youtube.com/watch?v=3tjNkcJ4au8&feature=related

Off topic το ξερω αλλα δεν ηξερα που να postaro

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα φαει και Hard Reset?

Μαλλον θα το κανω μονος μου το hard reset γιατι η rom μου ειναι μαγειρεμενη.

 

Epanefere tin official ROM kai spl prin to steileis. Ta koitazoun afta kai apoteloun ton simantikotero logo na sou poun oti exeis xasei pleon tin eggyisi.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα σε ολους!

:)

 

αρκετές υποχρεώσεις πλέον με αναγκάζουν να απέχω όλο κ περισσότερο από το άθλημα. μήπως έχει κάνεις σας, κάποιο εύκαιρο link με το Destinator 7 + τελευταίο χάρτη και το iGo + τελευταίο χάρτη αλλά να είναι σε μορφή copy/paste στην κάρτα μνήμης?

 

Ανακοινώθηκε κανένας αντικαταστάτης του Cruise?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
μήπως έχει κάνεις σας, κάποιο εύκαιρο link με το Destinator 7 + τελευταίο χάρτη και το iGo + τελευταίο χάρτη αλλά να είναι σε μορφή copy/paste στην κάρτα μνήμης?

 

Rikse mia matia sto ipmart-forum.com kai tha breis oti zitas.

 

Ανακοινώθηκε κανένας αντικαταστάτης του Cruise?

 

To exoume sta xeria mas idi:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=200944

 

(An kai den bgike na antikatastisei to Cruise "episima".)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

τι λέτε τωρα.. βγήκε κιολας αντικαταστάτης?!?! 6 μήνες ζωή είχε το καημένο? δλδ μπαίνουμε στη διαδικασία πώλησεις του .. καινούργιου για το ποιο καινούργιο? άντε παλι απο την αρχη :D
Link to comment
Share on other sites

τι λέτε τωρα.. βγήκε κιολας αντικαταστάτης?!?! 6 μήνες ζωή είχε το καημένο? δλδ μπαίνουμε στη διαδικασία πώλησεις του .. καινούργιου για το ποιο καινούργιο? άντε παλι απο την αρχη :D

 

Δυστηχως αυτο το ΅αθλημα΅ θελει θυσιες,και βεβαια και λιγο τρελα να τα ακουμπας καθε τοσο κατι που το εκμεταλευοντε με το καλυτερο τροπο οι..εταιριες!!:lol:

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

βασικα αστειευόμουν, δε μπορώ να μπω στη διαδικασία αυτή ακόμα δε το πήρα. Στους επόμενους 6 μήνες,να κλείσει χρόνο δλδ ίσως με κανένα καλύτερο, πολύ "υβριδικό" το Diamond.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
λιγο τρελα να τα ακουμπας καθε τοσο κατι που το εκμεταλευοντε με το καλυτερο τροπο οι..εταιριες!!:lol:

 

Kai pio sygkekrimena... i HTC.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...