Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

PS. Αυτό που δε κατάλαβα είναι αν κάνει διαφορά αν βαλεις το Assisted GPS στο enable... To υποστηρίζει το δικό μας;

 

Βοηθά την ακρίβεια του στίγματος δια μέσου gprs. Οπότε να ξέρεις ότι έχει και επιπλέον χρέωση.

 

Υπάρχει κανένα πρόγραμμα που να αλλάζει τα default folders των saves πέρα από το customizer?

Στάθης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Υπάρχει κανένα πρόγραμμα που να αλλάζει τα default folders των saves πέρα από το customizer?

 

Advanced Configuration Tool v2.01

 

KaiserTweak

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Λίγα πράγματα για την συσκευή μετά απο λίγες ώρες μαζί της με έναν αρχάριο...

 

Απο κατασκευή μαρέσει πολύ, θα σας ξαφνιάσει η χαλαρότητα του κεντρικού μουμπιού αλλά έτσι είναι επίτηδες και θα το δείτε στην πράξη γιατί. Επίσης το κουμπί της ρύθμισης του ήχου είναι λίγο κακό... Αλλά η συσκευή είναι φοβερή:p Η ιθόνη και η αλληλεπίδρασή της είναι καλήτερη απο ότι περίμενα και απο ότι είχα δει στο πλαίσιο. Και χωρίς να πειράξω την ευαισθησία ακόμα. Ο κύβος φοβερός!!!

 

Τα ακουστικά που έχει στο πακέτο όντως δεν είναι της καλήτερης ποιότητας για mp3 κάνει μια χαρά αλλά για radio μέτρια πράγματα...

Επίσης η κάμερα με απογοήτευσε λίγο αλλά δεν έχω ψάξει ρυθμίσεις κλπ κλπ.

 

Χτες του έβαλα και μερικά προγραμματάκια όπως poketmsn , resco explorer tcpmp , sprite back up, nodata , και τα πάει μια χαρά,, δεν μπορώ να συνδεθώ με το wifi router του σπιτιού μου δυστηχώς είχα διαβάσει ότι δεν θέλει κάποια ρύθμιση αλλά μάλλον θέλει...

 

αυτα τα ολίγα σήμερα θα ασχολιθώ αρκετά μαζί του...:D

στο σετάρισμα του cruise...

:respect:konadrio

Όλοι υπογράψτε για να πιεστεί η HTC να βγάλει drivers!

2' λεπτά θα σας πάρει!

http://www.petitiononline.com/tytn2vid/petition.html

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
δεν μπορώ να συνδεθώ με το wifi router του σπιτιού μου δυστηχώς είχα διαβάσει ότι δεν θέλει κάποια ρύθμιση αλλά μάλλον θέλει...

 

Ti sou bgazei kai den mpainei?

 

Na prosthesw sta proigoumena sxolia sou oti kalo einai na mpei apo tin prwti mera to screen protector mias kai to yliko tis othonis einai apo malako plastiko kai fteiretai efkola. Amfibolou poiotitas einai kai ta plaina nikelenia plastika... den kserw pws tha einai meta apo kapoio kairo.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

τρελο tip ου διαβασα στους xda ,,, η καμερα οπως ολοι γνωριζετε εχει προβλημα στους εσωτερικους χωρους, αργει να εστιασει και η ανανεωση της οθονης μου το που κουνας το ppc ειναι απελπιστικη

Η Λυση ειναι απιστευτα απλη

Με ανοιχτη την εφαρμογη της καμερας , πατατε το power off για να κλεισει η οθονη περιμενετε 2 sec και το ξαναπατάτε για να ανοιξει παλι η οθονη ........ και να η καμερα βελτιωνεται απιστευτα !@!!!!!! αρε windows .....

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

τρελο tip που διαβασα στους xda ,,, η καμερα οπως ολοι γνωριζετε εχει προβλημα στους εσωτερικους χωρους, αργει να εστιασει και η ανανεωση της οθονης με το που κουνας το ppc ειναι απελπιστικη

Η Λυση ειναι απιστευτα απλη

Με ανοιχτη την εφαρμογη της καμερας , πατατε το power off για να κλεισει η οθονη περιμενετε 2 sec και το ξαναπατάτε για να ανοιξει παλι η οθονη ........ και να η καμερα βελτιωνεται απιστευτα !@!!!!!! αρε windows .....:D:D:lol::lol:

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΑΛΗΘΙΝΟ

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Αν για navigation μιλας για το i-go, τοτε, στις ρυθμισεις του προγραμματος, στην επιλογη: για προχωρ.- εκκιν. και ελαχιστο. κανεις τις επιλογες που θελεις. Επισης παλι απο το κεντρικο μενου πατα το μικρο εικονιδιο της "κεραιας", κατω αριστερα. σε βγαζει στο μενου του gps. Πατα επανω αριστερα το "Χρον συχρο" και απενεργοποιησε το αυτοματη διορθωση.

 

Για ξυπνητηρι δοκιμασε το spb time, που προσωπικα θεωρω το καλυτερο.

Εχεις pm...

 

se yper euxaristw...... alla kati teleutaio ayto me to ksipnitiri den to katalaba pws to kanoume????????

Link to comment
Share on other sites

Ti sou bgazei kai den mpainei?

 

 

τα κατάφερα!

 

ερώτηση τι WPA mode είναι καλήτερο;

 

WPA

WPA-PSK

WPA2

WPA2-PSK

 

εγώ έβαλα WPA2(CCMP) sto router

και WP2-PSK sto tc

 

 

έχω wind είναι καλό που έχει το εικονίδιο 3G δίπλα απο το σήμα;

στο σετάρισμα του cruise...

:respect:konadrio

Όλοι υπογράψτε για να πιεστεί η HTC να βγάλει drivers!

2' λεπτά θα σας πάρει!

http://www.petitiononline.com/tytn2vid/petition.html

Link to comment
Share on other sites

Βοηθά την ακρίβεια του στίγματος δια μέσου gprs. Οπότε να ξέρεις ότι έχει και επιπλέον χρέωση.

 

Υπάρχει κανένα πρόγραμμα που να αλλάζει τα default folders των saves πέρα από το customizer?

 

Τωρα διάβασα σε άλλο ποστ για το A-GPS αλλά δε ξέρω αν το υποστηρίζει η WIND, πόσο data κατεβάζει και αν κανει διαφορά

 

Για προγραμμα που λες δες και αυτό που έγραψα μερικά ποστ πιο πάνω.

 

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

τα κατάφερα!

 

ερώτηση τι WPA mode είναι καλήτερο;

 

WPA

WPA-PSK

WPA2

WPA2-PSK

 

εγώ έβαλα WPA2(CCMP) sto router

και WP2-PSK sto tc

 

 

έχω wind είναι καλό που έχει το εικονίδιο 3G δίπλα απο το σήμα;

 

Fisika to WPA2-PSK

Akoma den exoun mathi na to spane o polis kosmos opote pros to paron exis kata 95% to kefali sou isixo

Link to comment
Share on other sites

Ποιο ειναι το ποιο βολικο Ελληνικο πληκτρολογιο για να μην καθομαι να δοκιμαζω ολα αυτα που εχω βει?

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα pcmkeyboard....

Με βολευει απολυτα και πλεον εχω αποθηκευσει τοσες λεξεις που ειμαι full και γραφω αρκετα

γρηγορα

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα pcmkeyboard....

Με βολευει απολυτα και πλεον εχω αποθηκευσει τοσες λεξεις που ειμαι full και γραφω αρκετα

γρηγορα

 

Ευχαριστω, το 2ο group της μαζικης που ειναι?

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες. μηπως ειναι ευκολο να μου δωσετε ενα λινκ να διαβασω κατι σχετικο με την πρωτη ενεργοποιηση του gps? κανει εγκατασταση στο destinator7 και δεν ξερω πως να προχωρησω

 

edit κωστα εδω ειμαι και εχω χασει την μπαλα με το μηχανακι.προσπαθω να το μαθω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες. μηπως ειναι ευκολο να μου δωσετε ενα λινκ να διαβασω κατι σχετικο με την πρωτη ενεργοποιηση του gps? κανει εγκατασταση στο destinator7 και δεν ξερω πως να προχωρησω

 

edit κωστα εδω ειμαι και εχω χασει την μπαλα με το μηχανακι.προσπαθω να το μαθω

 

Sto destinator7 ine poli aplo.

Pigenis sto menou tou destinator gia to GPs ke patas mia anazitisi GPS sto friski monotou ke den xriazete meta na kanis tipota

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες. μηπως ειναι ευκολο να μου δωσετε ενα λινκ να διαβασω κατι σχετικο με την πρωτη ενεργοποιηση του gps? κανει εγκατασταση στο destinator7 και δεν ξερω πως να προχωρησω

 

edit κωστα εδω ειμαι και εχω χασει την μπαλα με το μηχανακι.προσπαθω να το μαθω

 

Θα το μαθεις δεν ειναι τιποτα, το gps με dest7 ειναι ολα τα λεφτα.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει επιλογη να μην κανει ολη την ωρα (καθε 5 λεπτα περιπου) συγχρονισμο με το pc αλλα μονο οταν το συνδεω???

 

Πανω στο active sync εχει μια επιλογη schedule αλλα δεν πατιεται και αν πατηθει τελικα δεν κανει τιποτα...

 

Καμια ιδεα κανεις???

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εκανα αναζητηση και λεει οτι βρηκε το gps αλλα μετα παω στο χαρτη και λεει αναμονη σηματος gps

 

Ενημερωσε το QuickGPS, βγες εξω να βλεπει ουρανο η συσκευη, μην περιμενεις να πιασει μεσα στο σπιτι.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να 'μαι κι εγώ (από δο 2ο γκρουπ της μαζικής παραγγελίας) ... μόλις φόρτισα και ξεκινάω ... άντε και καλή αρχή ... (ελπίζω να μην σας πρήξω πολύ)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...