Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιο Radio έχεις flashάρει στη συσκευή σου;

 

Έβαλα τελικά την τελευταία, 1.64.χχ.χχ και ο θεος βοηθός.

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Exeis dokimasei apegkatastasi kai ksana egkatastasi?

 

οχι, θα το κανω και θα σου πω, ευχαριστω

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Gia pes mas tis dikes sou entypwseis, giati emena mou fainetai oti i Murata 1.58.21.23 doulevei kalytera! Eidika sto 3G diktyo.

 

Ασε με να το δω κανα 2 μέρες, μέχρι τώρα αρνητικά μου φαίνονται τα αποτελέσματα, χαμηλότερο σήμα, χάνω σήμα κτλ κτλ. Ελπίζω να είναι η ιδέα μου.

 

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ. Το βγάζω ΤΩΡΑ !!!!!

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ρε παιδιά κάποιο ΑΠΛΟ πρόγραμμα που να μετράει ΜΟΝΟ την διάρκεια των κλίσεων χωρίς να μετράει την μπαταρία κτλ όπως το battery status?
Link to comment
Share on other sites

Phone Dashboard 2.1

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το BlueTooth Audio v1.0 που τρέχει στο PPC και μεταφέρει οποιονδήποτε ήχο στο bluetooth ακουστικό. Δουλεύει μια χαρά.

 

(Βέβαια, όπως ήδη ειπώθηκε, για το ραδιόφωνο ειδικά χρειάζεσαι και τα ενσύρματα ακουστικά σαν κεραία.)

Link to comment
Share on other sites

Το γνωστό Λεξικό magenta Αγγλικό-Ελληνικό-Αγγλικό για Υπολογιστές χειρός και έξυπνα τηλέφωνα που θα το βρούμε;(εκτός από τα ράφια των καταστημάτων@@)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υπάρχει το αντίστοιχο της Lingvosoft το οποίο κάνει μια χαρά τη δουλειά του και θα το βρεις στο ipmart-forum.com.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

edw mporeis na breis thn gnuseia ths htc.

 

http://www.ezshop.gr/scripts/prodList.asp?idcategory=206&curPage=2&sortField=price

 

alla einai akrivei gia ta dedwmena tou ebay.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Min kaneis to lathos kai tin pareis apo Ellada. Sto ebay tha breis foberes poiotites se ekseftelistikes times apo akrws aksiopistous xristes.

 

Gia paradeigma, mia thiki silikonis, mia diafani kai ena screen protector mou irthan sto spiti mazi me ta metaforika me 3,77 Euros!!!! :D

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Για να δουμε τι ψαρια πιανουμε?

 

Εκανα εγκατασταση στο htc home customizer και μου χανει τις επαφες που βαζω στην ταχεια κληση μετα απο reset....

 

Αφου το εβγαλα απο μεσα συνεχιζει να εχει αυτο το προβλημα μετα απο reset....

 

Υπαρχει καμια ιδεα πως μπορει να λυθει το προβλημα χωρις hard reset?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Θα ήθελα εάν είναι δυνατόν να μου πείτε εάν το HTC Touch Cruise

αξίζει τα λεφτά του ? Με το ενσύρματο Handsfree μπορούν να απαντηθούν εισερχόμενες κλείσεις αυτόματα όπως στο p990 που έχω ?(για το μηχανάκι).

Επίσης έχετε αντιμετωπίσει σοβαρά προβλήματα γιατί στο lg ks20 που έχω μερικές φορές δεν λειτουργεί το μικρόφωνο?

Ευχαριστώ για την βοήθεια !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
γνωμη μου ειναι να κανεις λιγο υπομονη μια και βγαινει το diamond που οπως λενε (στα χαρτια παντα)ειναι ενα βελτιωμενο 3650
Link to comment
Share on other sites

mpori kapios na mou pei ta arnitika kai ta thetika tou???????? kai ta provlimata tou?????????????????????

 

Τα αρνητικα για ενα κινητο 700€ ειναι τα εξεις¨-Απαρεδεκτο ξυπνητηρι...οταν ειναι κλειστει η συσκευει οποιο προγραμμα και να βαλεις δεν χτυπαει.Καπως σωζει την κατασταση το ptravelalarm που χτυπαει οταν το εχεις αθορυβο.Μικρη διαρκεια μπαταριας ελεος πια.....μικρη αναλυση οθονης...απαραδεκτη φωτογραφια και video (βεβαια δεν παιρνεις τετοιο τηλ για αυτη την δουλεια υπαρχουν καλυτερα οπως Ν95).Επισης το ραδιο με τα υπαρχον ακουστικα δεν μου δημιουργει προβλημα οπως συμβαινει σε αλλους κατοχους.Μην σου πω οτι ειναι καλυτερο και απο το Ν73 ΜΕ που ειχα.Μικρη ενταση του εξαιτερικου ηχειου.

Προβληματα?Μερικα soft reset ειναι απαραιτητα (καλωσηρθες στον κοσμο των windows....:-) )

Θετικα ολα τα αλλα.......(με κορυφη ολων το ενσωματομενο gps....απλα ταχυτατο)

Περιμενοντας το diamond παιρνεις μια απιστευτη συσκευη (παλι λειπει η καλη καμερα και video) αλλα πρεπει να κουβαλας και φορτιστη μαζι αν βαλουν την μπαταρια που λενε....

Και μια ερωτηση κανω τα βηματα οπως λεει η σελιδα εδω http://www.htc-touch-info.com/en/weather/ αλλα ο καιρος εξακολουθει να μη κατεβαζει δεδομενα απο την πολη που προσθεσα.Καμια ιδεα?Εχω βεβαια το Spb weather με συνεργασια του meteo.gr που δουλευει αψογα αλλα σαν interface θεωρω πιο κορυφαιο το υπαρχον plugin weather της htc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...