Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aν ο explorer δεν συνδέεται....

δεν φταίει το home , αλλά το γεγονός πως δεν παίρνει Internet το ppc σου...

 

Συνδέονταν κανονικα σε ΙΕ

Μόνο ο καιρός δεν,

Τεσπα, έγινε hard reset!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Ενώ έχω αφήσει μόνο τα MMS δείχνει να προχωράει ο χρόνος όπως όταν κατεβάζουμε ένα MMS ή κάνουμε χρήση GPRS.

 

Μήπως υπάρχει κάποιο MMS που προσπαθεί να έρθει αλλά δεν;

 

Εάν με το No Data έχεις απενεργοποιήσει το GPRS εμπειρικά σου λέω ότι δεν έχεις φόβο. Μήπως έχεις φτιάξει και άλλη σύνδεση GPRS και την έχεις αφήσει ενεργοποιημένη;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εχω ενεργω το κλειδωμα του τηλεφωνου. αν ενεργοποιησω το destinatοr και ενω το δουλευω και με καθοδηγει σε μια πορεια,μετα απο τα συγκεκριμενα λεπτα που εχω ορισει να κλειδωσει το τηλεφωνο, κλειδωνει. δεν βλεπω τον χαρτη αλλα ακουω τις οδηγιες. υπαρχει καποιος τροπος μην κλειδωνει το τηλεφωνο εκτος βεβαια αυτου του να απενεργοποιησω το κλειδωμα?
Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα αγόρασα μια microSD από Hong Kong 4gb.Το πρόβλημα είναι ότι ενώ το τηλέφωνο τη βλέπει κανονικά, όταν την βάζω στο ανταπτοράκι ο υπολογιστής δεν την βλέπει με τίποτα μέσω card reader. Έκανα format μέσω resco explorer αλλά τίποτα...Καμία λύση;
Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα αγόρασα μια microSD από Hong Kong 4gb.Το πρόβλημα είναι ότι ενώ το τηλέφωνο τη βλέπει κανονικά, όταν την βάζω στο ανταπτοράκι ο υπολογιστής δεν την βλέπει με τίποτα μέσω card reader. Έκανα format μέσω resco explorer αλλά τίποτα...Καμία λύση;

 

Θα πρέπει και ο αναγνώστης καρτών να υποστηρίζει συμβατότητα με κάρτες SDHC (High-Capacity Class 2 η 4 και βάλε...)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό πως γίνεται? :blink:

 

Κρατώντας πατημένη τη γραφίδα πάνω στην storage card σου εμφανίζει την επιλογή format

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορουμε να κανουμε format την καρτα μνημης μεσα απο τα WM6 και χωρις την χρηση εξεδικευμενου προγραμματος?

Επισης στο HTC Weather today που ενσωματωνει η συσκευη απο ελληνικες πολεις εχει μονο Αθηνα,Βολο.Ηρακλειο,Θεσσαλονικη,Λαρισα,Πειραιας.Για να προσθεσουμε αλλη πολη βρηκα στο web αυτο http://www.htc-touch-info.com/en/weather/

μονο που δεν μπορω να βρω με τιποτα το αρχειο που λεγετε (το εκανα με αναζητηση μεσω resco explorer) "HH_0407_WeatherCities.xml".Υπαρχει καποια αλλη λυση γι αυτο?Δεν θελω αλλο προγραμμα καθως αυτο πιστευω οτι ειναι παρα πολυ καλο και με ασυναγωνιστο inerface

Link to comment
Share on other sites

για το ntimes.com επιβεβαιώνω ότι είναι αξιόπιστο έχω παραγγείλει σε 6 ημέρες στο σπίτι.

Κι'εγω επισης. και πολυ καλη επικοινωνια. εχω παρει κατι θηκες για cruise, p3300 Και touch.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Καλή Ανάσταση!

Έχω μια απορία που αρχικά φαινόταν πολύ εύκολη αλλά ίσως να μην είναι. Πώς μπορώ να αντιγράψω δεδομένα από excel / word του pc στο pda και το αντίστροφο; (να έχω π.χ. ανοιχτά αρχεία excel σε pc και pda και να κάνω copy/paste)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά.

Έχω ένα τρελό πρόβλημα, έχω γυρίσει το τηλέφωνο στα αγγλικά γιατί έτσι με βολεύει ,λόγο συνήθειας και προσπάθησα να γράψω μήνυμα στα αγγλικά και δεν γράφει καθόλου ,γράφει μόνο στα ελληνικά, δοκίμασα με πολλά πληκτρολόγια αλλά μου κάνει το ίδιο.

Ενώ εάν γυρίσω τα windows ελληνικά τότε δουλεύει κανονικά και στης δυο γλώσσες.

Μήπως το έχει συνάντηση κανένας άλλος το πρόβλημα αυτό?

Link to comment
Share on other sites

exw dokimasei na valw ta Regiοnal Settings agglika ,ellinika ,koreatika,tsexika kai oti allo brhka,alla tipota...den xerw th na pw.

 

pcm keyboard δοκιμασες; κατι θα γινεται με τις γραμματοσειρες, φλασαρισετο με την τελευταια rom του bepe να ησηχασεις ή κανε ενα hard reset.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

pcm keyboard δοκιμασες; κατι θα γινεται με τις γραμματοσειρες, φλασαρισετο με την τελευταια rom του bepe να ησηχασεις ή κανε ενα hard reset.

 

hard reset einai to prwto pou dwkimasa,kai to pcm keyboard to ebala alla tipota....

 

to skeftomai kai egw na valw ti ROM tou bebe alla den xerw ti problhmata exei kai th oxi.esu thn exeis valei kai pws sou douleuei?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έδωσα το ένδοξο trinity μου και παράγγειλα το polaris από expansys. Αντε να ρθει επιτέλους. Οσο περιμένω θα ρωτήσω κανα 2, άχρηστες για όσους παρακολουθούν αυτό το topic, ερωτήσεις.

 

Αυτό το τρομερό ελληνικό πληκτρολόγιο που είδα ότι περιέχει (ΧΤ9), υπάρχει σε cabaki για να το βάλω στην αγγλική συσκευή που περιμένω

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αυτό το τρομερό ελληνικό πληκτρολόγιο που είδα ότι περιέχει (ΧΤ9), υπάρχει σε cabaki για να το βάλω στην αγγλική συσκευή που περιμένω

 

Έχουν γίνει προσπάθειες για να φτιάξουμε κάτι τέτοιο να δουλεύει σε μη ελληνικές συσκευές αλλά τα προβλήματα που παρουσιάζει είναι πολλά και δεν αξίζει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις τι επαθε το ppcw@rez? Μοιπως αλλαξε ονομασια?

 

http://www.ppcwarez.info/

 

το αγαπημενο μας θα επανελθει...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Έχουν γίνει προσπάθειες για να φτιάξουμε κάτι τέτοιο να δουλεύει σε μη ελληνικές συσκευές αλλά τα προβλήματα που παρουσιάζει είναι πολλά και δεν αξίζει.

 

Sorry αν επεναλαμβάνω ήδη υποθέντα πράγματα.

Α.Στην Ελληνική Rom μπορείς να έχεις άγγλικό μενού ?

Β.Αμα κάνεις hard spl βάζεις άνετα την ελληνική rom, έτσι ?

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδες. Πειρα και εγώ το Cruizer και ενώ δουλευε αψογα για καμια βδομαδα στα καλα καθουμενα σταματισε να ανταποκρινεται η οθονη αφής. Το κανα 3-4 φορες hard reset και κολαγε στην ευθυγραμιση οθονης. Εχει συναντήση καποιος αλλος το πρόβλημα αυτο? Το έχω στείλει για σερβις αλλα αργει λιγακη
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...