Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Cruise P3650 (Polaris)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα σου πω περιπου σε 8 μερες αν πανε ολα καλα.

Η πρόσοψη της συσκευης εχει λευκο χρωμα?

Οπως την βλεπω σε διαφορα sites φενεται σαν να βγαινει σε 2 χρωματα.

 

Υeap :):) :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για οσους εχουν παρει to Cruise απο Expansys έχετε προβλημα οταν σας παιρνουν τηλεφωνο κατα το πρώτο κουδούνισμα ? Συγκεκριμενα κανει ο ηχος κλησης σας ενα μικρό "κόψιμο" κατα την εκκίνηση ?

 

Thanks in advance

 

δεν ξέρω ρε φίλε........εμένα δεν μου το κάνει:p

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Υeap :):) :cool:

 

ΟΚ !!!

Θα μπορω να χειριστώ τα παντα στο cruise χωρις να ακουμπαω την οθονη? Το πιο βολικο νομιζω ηταν το mouse στο 3300, το λειτουργουσα στο αυτοκινητο ανετα, (αφου δεν στουκαρα με Destinator δεν θα στουκαρω ποτε).

Παντως οπως και να εχει θα το παρω και θα τα λεμε δασκαλε !!!

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ !!!

Θα μπορω να χειριστώ τα παντα στο cruise χωρις να ακουμπαω την οθονη? Το πιο βολικο νομιζω ηταν το mouse στο 3300, το λειτουργουσα στο αυτοκινητο ανετα, (αφου δεν στουκαρα με Destinator δεν θα στουκαρω ποτε).

Παντως οπως και να εχει θα το παρω και θα τα λεμε δασκαλε !!!

Tha goustaris leme :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

iparxei kapia diafora ektoteriki sto kouti as poume i sto periexomeno pou na ksexorizei to cruise me ta agglika windows apo to antistixo me ta ellinika?

Τα ελληνικά είναι από ACE Hellas και έχουν κολλημένα αυτοκόλλητα εκεί που ανοίγει το κουτι, σαν να το έχουν σφραγίσει. Απλά πρόσεξε τα αυτοκόλλητα να μην είναι κομμένα.

Link to comment
Share on other sites

Paidia mia erotisi (isos xazi alla eimai new edo :D) an paro blue tooth akoustika (Plantronics Voyager 855) to radiofono tha douleuei? Kai an nai me kali piotita?

 

Thanks

 

Paidia den exei dokimasei kanei bluetooth akoustika me to Touch kai na exei prospathisei na akousei radio? Tha douleuei to radiofono se afti tin periptosi i thelei akoustika me kalodio?

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ από Expansys το πήρα αλλά δεν έχω τέτοιο πρόβλημα με τον ήχο κλήσεις.

 

Αλλά εγώ έχω άλλο πρόβλημα. Δε μπορώ να βάλω άλλες επαφές στο Quick Dial του HTC Home και άλλες στο Speed Dial του CUBE. Πάντα βάζει ότι έχω στο CUBΕ και στο HTC Home. Μπορεί να αλλάξει με κάποιο τρόπο αυτό?

Link to comment
Share on other sites

¨Οχι δεν αλλάζει. Γιατί η μία βάση ενημερώνεται από την άλλη. Μπορείς όμως να έχεις αλλες επαφές στο quickdial του dialpad
Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, όποιος γουστάρει το Pocket-informant-2007 νόμιμα μπορεί να το αγοράσει από το http://www.mobihand.com ΔΩΡΕΑΝ.

Ναι καλά διαβάσατε.

Σύμφωνα με αυτό το site :

http://www.downloadsquad.com/2008/01/04/get-pocket-informant-2007-for-free-2-days-only/ και αν ακολουθήσετε τις οδηγίες

"But Jan 4th and 5th you can get Pocket Informant for free. The makers of Pocket Informant have partnered online PDA software retailer MobiHand to give away free copies of the software for the next two days. Just use the code PIFREE at checkout to get your free copy. Be forewarned, when we tried to download the application this morning, MobiHand's site was performing very slowly, but slow and steady wins the race. We were able to download and register Pocket Informant 7. The software should work with all Windows Mobile 2003 and newer devices."

μπορείτε να το αγοράσετε δωρεάν.

 

Εγώ ψώνισα πάλι σήμερα :lol::lol::lol: Το είχα έτσι κι αλλιώς. Τώρα είμαι και νόμιμος ;)

 

PS. Τυχαία το βρήκα από rss που διαβάζω. Μόνο που μένουν μερικές ώρες. Σπεύσατε.

 

Φίλε Freco γύρισα μερικές μέρες πίσω για να βρω το μήνυμα σου και να μάθουμε όλοι μας κάποια κόλπα του marketing. Και για να μην παρεξηγηθώ, thanks για την πληροφορία, και εγώ το κατέβασα. Λίγες όμως μέρες μετά μου ήρθε mail που με πληροφορούσε για την "απαραίτητη" αναβάθμιση στη v8.0 η οποία κόστιζε 17$. Και βέβαια δεν είναι θέμα χρημάτων, δεν είναι τίποτα τα 12 Ευρώ που ζητάνε, απλά θέλω να επισημάνω πως εκ των υστέρων μου φάνηκε μια καλοστημένη προσπάθεια προσέλκυσης νέων πελατών. Τελικά ότι λάμπει σίγουρα δεν είναι χρυσός......:):):)

Link to comment
Share on other sites

Για οσους εχουν παρει to Cruise απο Expansys έχετε προβλημα οταν σας παιρνουν τηλεφωνο κατα το πρώτο κουδούνισμα ? Συγκεκριμενα κανει ο ηχος κλησης σας ενα μικρό "κόψιμο" κατα την εκκίνηση ?

 

Thanks in advance

 

Οχι...

Link to comment
Share on other sites

&^%$^#@%*@%!^%^!@^16*&^@^#&^ :mad::mad::mad::mad::mad::mad: THN ROM MOU MESA !

 

mino ανέβασε εδω το mp3 δεν το κάνει με ολα τα αρχεία

 

δεν με πειράζει οτι θα μου κλέψουν τον ηχο κλήσεις :lol::lol:\

 

 

edit:http://rs208.rapidshare.com/files/83468717/kalimera_ellada_instrumentalcut.mp3 τώρα ειδα το λινκ στο xda.;)

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

mino ανέβασε εδω το mp3 δεν το κάνει με ολα τα αρχεία

 

δεν με πειράζει οτι θα μου κλέψουν τον ηχο κλήσεις :lol::lol:\

 

 

edit:http://rs208.rapidshare.com/files/83468717/kalimera_ellada_instrumentalcut.mp3 τώρα ειδα το λινκ στο xda.;)

 

simasia exei pano oti to kanei eite ligo eote poli se ola ta mp3 mou mexri twra aplos sto sigekrimeno einai poli poli entono :cool:

Link to comment
Share on other sites

simasia exei pano oti to kanei eite ligo eote poli se ola ta mp3 mou mexri twra aplos sto sigekrimeno einai poli poli entono :cool:

 

σε μένα δεν το κάνει σε ολα, οσα ξεκινάνε πιο "απαλά" θα έλεγα δεν εχει πρόβλημα, αντίθετα με όσα ξεκινάνε πιο απότομα

ακόμη,αν ανοίξω το αρχείο 2-3 φορές μετα πάλι δεν το κάνει.........

 

προς το παρών εχω βάλει αλλο mp3 για ringtone που δεν το κάνει.

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

κάτι αλλο τωρα που εχω παρατηρήσει,οχι μονο με το cruise alla kai me to kaizer που ειχα.

αν κάνουμε σύνδεση στο windows live κατεβάζει κανονικά μηνύματα και επαφές που έχουμε αλλα σύνδεση στο messenger δεν κάνει με τίποτα

βγάζει μήνυμα"συνδεθείτε αργότερα",αυτο το είχα παρατηρηση και παλαιότερα στο καιζερ,πάντα με vodafone,γιατι σε δοκιμή με wind δουλεύει κανονικά................

το εχει δει άλλος?

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

&^%$^#@%*@%!^%^!@^16*&^@^#&^ :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: THN ROM MOU MESA !

 

 

η πρώτη μαρτυρία απο ξένο χρήστη(xda) μιλαει για το ιδιο πρόβλημα...................δεν ειναι η δικιά μας ρομ Μπαμπη μάλλον,αρχίζω και ησυχάζω πλέον.

 

 

 

ps.παμε για μπάλα τώρα:luck:

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Οι απορίες που μάζεψα για να μη σας πρήζω με πολλα posts:innocent::

 

1. Όταν μου έρχονται καινούρια sms τα βάζει στη μέση και όχι με σειρά ημερομηνίας που του έχω βάλει. Bug? ΠΑΤΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ RECEIVED ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΠΟΥ ΘΕΣ

 

2. Στο συγχρονισμό με το calendar του outlook (με Vista activesynch/mobile center) δεν μου μεταφέρει με τίποτα τα recursive appointments (όπως πχ γενέθλια). Τα απλά τα συγχρονίζει κανονικά. Δε ξέρω τι φταίει. Καμία ιδέα? ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΤΟ OUTLOOK ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΔΙΟΤΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕ POCKET INFORMANT ΚΑΙ OUTLOOK 2007

 

3. Πώς γίνεται να βάλω wallpaper στο HTC home και να φαίνεται κανονικά? Όταν στο Home settings του βάζω να χρησιμοποιήσει εικόνα την βάζει ασπρισμένη και transparent στο background με αποτέλεσμα να φαίνεται χάλια. ΟΤΑΝ ΠΑΤΑΣ ΤΟ SET AS TODAY BACKGROUND ΣΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΗΝ ΦΟΤΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΟ ΕΧΕΙ ΤΟ TRANSPARANCY LEVEL ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ 0%

 

4. Όταν το βάζω στη δόνηση δεν μπορώ να ακούσω μουσική? :confused:;;;

 

5. Το destinator 7 (η γνωστή έκδοση) δεν μου παίζει με τίποτα. Κολλάει στην πρώτη εικόνα με τα βελάκια. Ουτε με hard reset πιάνει. Νομίζω ότι το πρόβλημα είναι το destcore αρχείο. Επειδή διάβασα ότι το είχαν και άλλοι το πρόβλημα αν κάποιος το έλυσε ας μου στείλει pm please… ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :help::up:

 

-Γιώργος

Βλέπε πιο πάνω με κεφαλαία
Τώρα μάλιστα! τα κινητά μοιάζουν πια με υπολογιστές...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Paidia den exei dokimasei kanei bluetooth akoustika me to Touch kai na exei prospathisei na akousei radio? Tha douleuei to radiofono se afti tin periptosi i thelei akoustika me kalodio?

 

Thanks

 

Xreiazontai opwsdipote ta akoustika me kalwdio gia na doulepsei to radiofwno mias kai paizoun kai to rolo tis keraias.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Freco γύρισα μερικές μέρες πίσω για να βρω το μήνυμα σου και να μάθουμε όλοι μας κάποια κόλπα του marketing. Και για να μην παρεξηγηθώ, thanks για την πληροφορία, και εγώ το κατέβασα. Λίγες όμως μέρες μετά μου ήρθε mail που με πληροφορούσε για την "απαραίτητη" αναβάθμιση στη v8.0 η οποία κόστιζε 17$. Και βέβαια δεν είναι θέμα χρημάτων, δεν είναι τίποτα τα 12 Ευρώ που ζητάνε, απλά θέλω να επισημάνω πως εκ των υστέρων μου φάνηκε μια καλοστημένη προσπάθεια προσέλκυσης νέων πελατών. Τελικά ότι λάμπει σίγουρα δεν είναι χρυσός......:):):)

 

Φυσικά φίλε μου mgap είναι κόλπο του marketing. Γιατί νομίζεις ότι τα δίνουν τζάμπα. Ο "Τζάμπας" πέθανε και το ξέρουμε. Τώρα για την "απαραίτητη" αναβάθμιση θα μου επιτρέψεις να τους αγνοήσω γιατί εδώ και πάρα πολύ καιρό που χρησιμοποιώ το πρόγραμμα (και πλέον νόμιμα) δεν είχα κανένα πρόβλημα και με την παλιά έκδοση κάνω μια χαρά την δουλειά μου. Το μόνο που μπορούν να κάνουν πλέον είναι να μου ρίχνουν κατά περιόδους και κανένα spam στον λογαριαμό email που έχω για αυτό το σκοπό. Πάλι κερδισμένος είμαι.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Mια ερώτηση για αυτούς που το έχουν πάρει από Εxpansys....

 

Επαφές οι οποίες είναι στα ελληνικά, υπάρχει τρόπος να τις διαχειρίζεσαι με βάση το ελληνικό πληκτρολόγιο..... δηλαδή να τις βάζει στη σωστή αλφαβητική σειρά αλλά και να επιλέγεις ελληνικά γράμματα να κάνεις sort....

 

Kαι επίσης αν υπάρχουν μικτές επαφές - και ελληνική και αγγλική γραμματοσειρά - πώς τα εμφανίζει?

 

Όποιος το έχει και μπορεί να κάνει κάποιες δοκιμές θα ήταν super.....

 

Ευχαριστώ!!!

There are two things in life one should not worry about. Things that can be fixed and things that cannot be fixed!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Mια ερώτηση για αυτούς που το έχουν πάρει από Εxpansys....

 

Επαφές οι οποίες είναι στα ελληνικά, υπάρχει τρόπος να τις διαχειρίζεσαι με βάση το ελληνικό πληκτρολόγιο..... δηλαδή να τις βάζει στη σωστή αλφαβητική σειρά αλλά και να επιλέγεις ελληνικά γράμματα να κάνεις sort....

 

Kαι επίσης αν υπάρχουν μικτές επαφές - και ελληνική και αγγλική γραμματοσειρά - πώς τα εμφανίζει?

 

Όποιος το έχει και μπορεί να κάνει κάποιες δοκιμές θα ήταν super.....

 

Ευχαριστώ!!!

 

Bazeis to iContact i to Sunnysoft Contacts kai eisai etoimos.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Sorry για το offtopic

 

Η διαφορά κάρτας μνήμης class 6 με class 4 στη ταχύτητα είναι μεγάλη;Δηλαδή στα video θα παρατηρώ σπασίματα με κάρτας μνήμης class 4; Έχω βάλει στο μάτι μία microSDHC 6 GB αλλά είναι class 4.Mήπως είναι καλύτερη επιλογή μία κάρτας μνήμης class 6 έστω και με μικρότερη χωρητικότητα;

 

Ευχαριστώ

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...