Jump to content

Sony Ericsson K850


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια χαρά σε βρίσκω! Και εγώ δεν το αλλάζω προς το παρόν! Είναι φοβερό! Πόσο μάλλον όταν βγει το software για τα flash themes!;)

 

Μα ήδη υποστηρίζει flash themes!

Link to comment
Share on other sites

Η κοπέλα εννοεί να βάζουμε δικά μας

 

Ναι για δικά μας flash themes εννοώ!!!! Με τα έτοιμα flash themes δεν έχω ασχοληθεί....αλλά από πού τα κατεβάζουμε;;; Ευχαριστώ!

...Life goes on...;)
Link to comment
Share on other sites

ένα από τα καλύτερα είναι το everchanging...αλλά...ούτε δωρεάν φλασάρισμα...
Link to comment
Share on other sites

Βασικα,υπάρχει η δυνατότητα να επεξεργαστούμε το ήδη υπάρχον θέμα του Κ850 και να αλλάξουμε για παράδειγμα τό φόντο του media player και κάποιων ακόμη χαρακτηριστικών!Θα ποστάρω ένα λινκ!
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανενα site που να κανει συγκριτικα με τις cam διαφορων κινητων αλλα με φωτο που να εχουν τραβηξει διαφοροι σαν εμας πχ?
Link to comment
Share on other sites

Καλο ειναι δν λεω αλλα μου εχει βγαλει πολλα προβληματα απο τοτε που κολλησε για πρωτη φορα. Μια με τα αφης μια ξανακολλησε μια δν αναβε, ολα βεβαια στην εγγυηση. Η συσκευη που εχω τωρα ειναι καινουρια. Τοσα χρονια ειμαι οπαδος της ericsson t39-s700-w900-k850 ποιο θα ειναι το επομενο??

Και εμένα ανάβουν τα πλήκτρα αλλά όχι η οθόνη μετά από 6 μήνες λειτουργίας

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΟΣ ΑΠΛΑ ΕΛΕΟΣ

το κινητο συνεχεια σε θηκη με την καλυτερη μεταχυρηση που μπορει να εχει μονο γαντια που δεν φορουσα.

και χαλασε το κουμπι που βγαζεις φωτογραφιες ελεος δεν το πιστευω.

θα παρω τηλ να μαθω αν ειναι μεσα στην εγγυηση. μπας και ...

τεσπα.

να ρωτησω κ κατι.

οταν εχεις περασμενες φωτογραφιες απο ψηφιακη μηχανη στο κινητο και ανοιγεις τον φακελο για να της δεις.επειδη ειναι σε μεγαλη αναλυση αργει να την ανοιξει .συμβανει και στα δικα σας κινητα η μονο στο δικο μου και θελει αναβαθμηση.

 

thanks

 

αναγκαστικα θα το παω στην δωδεκανησου για σερβις .βεβαια εχω ακουσει τα χειροτερα αλλα κ τι να κανεις.ειναι στην εγγυηση.τεσπα

και ο 8εος βοη8ος.

sehlen
Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΟΣ ΑΠΛΑ ΕΛΕΟΣ

το κινητο συνεχεια σε θηκη με την καλυτερη μεταχυρηση που μπορει να εχει μονο γαντια που δεν φορουσα.

και χαλασε το κουμπι που βγαζεις φωτογραφιες ελεος δεν το πιστευω.

θα παρω τηλ να μαθω αν ειναι μεσα στην εγγυηση. μπας και ...

τεσπα.

να ρωτησω κ κατι.

οταν εχεις περασμενες φωτογραφιες απο ψηφιακη μηχανη στο κινητο και ανοιγεις τον φακελο για να της δεις.επειδη ειναι σε μεγαλη αναλυση αργει να την ανοιξει .συμβανει και στα δικα σας κινητα η μονο στο δικο μου και θελει αναβαθμηση.

 

thanks

 

αναγκαστικα θα το παω στην δωδεκανησου για σερβις .βεβαια εχω ακουσει τα χειροτερα αλλα κ τι να κανεις.ειναι στην εγγυηση.τεσπα

και ο 8εος βοη8ος.

 

 

Περαστικά φίλε και κουράγιο...καλώς ήρθες στο club μας...!

Link to comment
Share on other sites

Ωραίααααα!!!!

θα μου εξηγησει και εμενα καποιο καλο παιδι τι ειναι αυτο που περιμενουμε με τοση αγωνια?:):):)

Link to comment
Share on other sites

θα μου εξηγησει και εμενα καποιο καλο παιδι τι ειναι αυτο που περιμενουμε με τοση αγωνια?:):):)

 

περιμένουμε το πρόγραμμα με το οποίο θα φτιάχνουμε flash themes! (πχ να φτιάχνουμε ένα θέμα αλλά θα έχουμε τη δυνατότητα να αλλάξουμε τα εικονίδια στα μενού κλπ);)

...Life goes on...;)
Link to comment
Share on other sites

περιμένουμε το πρόγραμμα με το οποίο θα φτιάχνουμε flash themes! (πχ να φτιάχνουμε ένα θέμα αλλά θα έχουμε τη δυνατότητα να αλλάξουμε τα εικονίδια στα μενού κλπ);)

 

αχα!! αντε ωραια:) πλακα θα εχει:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει τροπος να διαγραφει ο κωδικος τηλεφωνου?

Μολις μου το βουτηξαν:(. Πρεπει να παει σε SE center η με ενα απλο φλασαρισμα γινεται? Υπαρχει περιπτωση να βρεθει μεσω IMEI?

A! Μην ξεχασω, καρκινο σε οποιον το πηρε!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει τροπος να διαγραφει ο κωδικος τηλεφωνου?

Μολις μου το βουτηξαν:(. Πρεπει να παει σε SE center η με ενα απλο φλασαρισμα γινεται? Υπαρχει περιπτωση να βρεθει μεσω IMEI?

A! Μην ξεχασω, καρκινο σε οποιον το πηρε!!!

Με απλο φλασαρισμα γινετε.να βρεθει μεσω ΙΜΕΙ??? :wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με απλο φλασαρισμα γινετε.να βρεθει μεσω ΙΜΕΙ??? :wacko:

 

Μπορεί να βρε8εί μέσω ΙΜΕΙ αλλά shit ψηλά και αγνάντευε.Αν ξέρεις το ΙΜΕΙ πήγαινε στον πάροχο να το κλειδώσει μια για πάντα,κοινώς να γίνει άχρηστο.

 

@basilis_77

 

Αυτό το βγάζει επειδή δεν υπάρχει νεότερη έκδοση,κοινώς με την vodafone 8α μείνεις αρκετό καιρό (μη σου πω για πάντα) με αυτό το firmware.

http://i252.photobucket.com/albums/hh40/than0s/mobile/walkman.gif
Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΙΣ VODAFONE ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΕΟ.

Φίλε Βασίλη, θα σε παρακαλούσα να μην γράφεις συνεχόμενα με κεφαλαίους χαρακτήρες, καθώς κάτι τέτοιο απαγορεύεται σύμφωνα με τους όρους χρήσης.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...