Jump to content

Sony Ericsson K850


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σε τι τιμη το πηρες εσυ??και απο ποιο καταστημα ποιας περιοχης?

 

Stin katerini stin arxi piga stin eirinis kai panagi tsaldari gwnia alla meta piga ston pezodromo stin megalou aleksandrou pou eixan 2 monadika kommatia:!:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα στη wind και μου ειπε η υπαλληλος οτι εξαντληθηκαν τα αποθεματα του Κ850 με 50% εκπτωση και απο αυριο θα κανει παλι 460€ περιπου..και πηγα να ρωτησω στο ΓΕΡΜΑΝΟ και μου ειπε ο υπαλληλος οτι το Κ850 εχουν 360€ με προσφορα..για να καταλαβω...τελειωσε ρε παιδια η προσφορα της WIND???και του ΓΕΡΜΑΝΟΥ μονο -100€ ειναι η προσφορα???

 

Εγώ κι αν δεν είμαι άτυχος :(, από όσο έμαθα το κινητό το είχε στην wind Λιβαδειάς..

Αλλά το μαγαζί θα παρέμενε κλειστό για τρεις μέρες λόγω μεταφοράς σε νέο μαγαζί :dash:.

Link to comment
Share on other sites

κανονικα στο ΓΕΡΜΑΝΟ δεν επρεπε να μου πει οτι κανει 305€ το κινητο????για ποιο λογο μου ειπε η υπαλληλος οτι κανει 360€???
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FOR EVER!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,μια ερώτηση:Όσοι το αγοράσατε από WIND,πείτε μου σας παρακαλώ εάν η συσκευή πάνω στην επιφάνειά της έχει το λογότυπο της WIND ή είναι όπως η original έκδοση;(δηλαδή χωρίς το λογότυπο κάποιου δικτύου!)Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

οχι. δεν εχει κανενα λογοτυπο της wind. ειναι original. και μαλιστα εχει και μια καρτουλα με υπηρεσιες wind 100 eyro δωρο!
Link to comment
Share on other sites

οχι. δεν εχει κανενα λογοτυπο της wind. ειναι original. και μαλιστα εχει και μια καρτουλα με υπηρεσιες wind 100 eyro δωρο!

 

Αχ, ρε μαμώτο... Το θέλω πάρα πολύ το κινητάκι... Η Wind ο δίνει με δόσεις;

Link to comment
Share on other sites

Αχ, ρε μαμώτο... Το θέλω πάρα πολύ το κινητάκι... Η Wind ο δίνει με δόσεις;

 

Dn kserw an isxuei me dwseis alla kai an isxuei 8a einai mesw pistwtikis kartas kai kapoio epitokio pou stin ousia 8a ftasei ta posa eurw perissotera:!:

Pantws nomizw oti einai mono gia cash!!!!

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, εγω το πηρα σε 6 ατοκες δοσεις. μπορει να κανει και περισοτερες. εγω απλα τοσες ζητησα!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, εγω το πηρα σε 6 ατοκες δοσεις. μπορει να κανει και περισοτερες. εγω απλα τοσες ζητησα!

 

Οπότε γίνετε.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, εγω το πηρα σε 6 ατοκες δοσεις. μπορει να κανει και περισοτερες. εγω απλα τοσες ζητησα!

 

6 άτοκες είναι το μέγιστο που κάνουν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καταλαβαίνει κάποιος να μου εξηγήσει γιατί συμβαίνουν αυτές οι προσφορές ξαφνικά; μήπως θέλουν να ξεπουλήσουν συγκεκριμένες παρτίδες; κι εγώ θα 'θελα να το πάρω αλλά όχι με τα προβλήματα που διαβάζω, ακόμα κι αν είναι να δώσω 216 ευρώ...
'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, τα προβληματα δεν ειναι σε hardware αλλα σε software. με την επομενη αναβαθμιση θα δειτε οτι θα διορθοθουν.
Link to comment
Share on other sites

όμως ξέρεις; δεν έχω ούτε τον χρόνο ούτε τη διάθεση να τρέχω να βρω την πετυχημένη αναβάθμιση που θα τα λύσει.... το θέλω έτοιμο:happy:

ωστόσο 216 ευρώ είναι αχτύπητη τιμή γι' αυτό το κινητό - δεν το συζητώ, αν και από τη WIND έχω την πικρότερη εμπειρία σε αγορά συσκευής και την αποφεύγω όπως ο διάβολος το λιβάνι...

είμαι σε δίλλημα όμως...:O

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

καταλαβαίνει κάποιος να μου εξηγήσει γιατί συμβαίνουν αυτές οι προσφορές ξαφνικά; μήπως θέλουν να ξεπουλήσουν συγκεκριμένες παρτίδες; κι εγώ θα 'θελα να το πάρω αλλά όχι με τα προβλήματα που διαβάζω, ακόμα κι αν είναι να δώσω 216 ευρώ...

Μα η προσφορα δεν γινεται για το κ850ι αλλα και για αλλα μοντελα της sony ericsson :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κι εγώ θα 'θελα να το πάρω αλλά όχι με τα προβλήματα που διαβάζω, ακόμα κι αν είναι να δώσω 216 ευρώ...

 

Ας προλάβω την προσφορά και δεν με πειράζει τα προβλήματα που έχει :rolleyes: (αν και δεν ξέρω ποια είναι)!!

Εξάλλου έψαχνα ένα δεύτερο κινητό σε αυτά τα λεφτά, και πιστεύω ότι καλύτερο από το κ850 δεν παίρνω με 216 ευρώ :cool:.

 

 

Μα η προσφορα δεν γινεται για το κ850ι αλλα και για αλλα μοντελα της sony ericsson :)

 

Μπας και ξέρουμε ποια ακόμα είναι :O??

Link to comment
Share on other sites

Μα η αναβαθμιση γινεται απ το σπιτι μας μεσα σε λιγα λεπτα πανευκολα.. δε το ξερεται ολοι αυτο?
Link to comment
Share on other sites

lisa se autes tis periptwseis to perneis me kleista sta matia!!!:!:

An einai se tetoia timi na mpaineis se skepsi gia tin agora tou tilefwnou kalitera min to perneis:!:

Gt meta an exeis provlimata 8a les ti vlakei ekana kai to pira to tilefwno...To lew entelos filika kai xwris pareksigisi!!!

 

Nikolas:)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

κανονικα στο ΓΕΡΜΑΝΟ δεν επρεπε να μου πει οτι κανει 305€ το κινητο????για ποιο λογο μου ειπε η υπαλληλος οτι κανει 360€???

 

παιδια μπορω να κανω κατι ωστε να δειξω στην υπαλληλο οτι το κινητο στο site του ΓΕΡΜΑΝΟΥ κανει 305€ και οτι μου λεει μ@λ@κιες??παει να μεκλεψει η υπαλληλος ή οντως η προσφορα των 305€ δεν ισχυει για ολα τα καταστηματα???αν μπορει ας απαντησει καποιος γιατι το θελω πολυ το κινητακι...:worry::worry::worry::worry:

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ FOR EVER!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Τα 216 ευρώ είναι υπερβολικά λίγα για ένα τέτοιο κινητό και μάλιστα τόσο γρήγορα μετά την κυκλοφορία του. Το ενδεχόμενο τα κινητά της προσφοράς να είναι από προβληματική παρτίδα μου φαίνεται λίγο απίθανο.
Link to comment
Share on other sites

lisa.. πανευκολα μεσα απο το σπιτι μεσω internet γινεται η αναβαθμιση.. πανευκολα.

πίστεψέ με...αν προσπαθήσω εγώ να το κάνω αυτό... θα γελάσει κάθε πικραμένος:lol::lol::O... τι να κάνω...αφενός είμαι άσχετη από επεμβάσεις σε κινητά αφετέρου σκιάζομαι να του κάνω εγχείριση:p...εκτός αν σαν καλό παιδί που είσαι προσφερθείς να με βοηθήσεις:O όταν καταφθάσει η συγκλονιστική και πολυπόθητη αναβάθμιση!!!!

 

Scottas don't worry...:) δεν παρεξηγούμαι, καταλαβαίνω τι λες...εντάξει αυτά τα λεφτά είναι σούπερ, απλά θα στενοχωριέμαι αν έχει προβλήματα που δε θα μπορώ να το χρησιμοποιώ τέλεια, αυτό μόνο...και αν δε δουλεύει καλά το κινητό μου ψυχοπλακώνομαι...είμαι κι εγώ μια εξαρτημένη, το ομολογώ γιατρέ μου....:lol::p

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...