Jump to content

Vector Master 380 (PNA)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έκλεισα και με τον ένα και με τον άλλο τροπο και το ξαναεκανε!!

Λες να φταίει η κάρτα (αφού μετά το hard reset αναγνωρίζει την κάρτα του papago αλλά όχι και την 2 gb) και να κολλαει η συσκευή ή μήπως η συσκευή?

Το ceDesktop.exe χρειαζεται τελικα?

 

Ο μόνος τρόπος να δείς τι αληθινά φταίει(εκτός απο το να πας στην dis για service), είναι να φορτώσεις το πακέτο (destinator6,7 papago, newmenu1) σε άλλη sd κάρτα και να δεις πως θα την τρέξει και αν θα κολλάει όπως πριν. Η 1 ΓΙΓΑ κοστίζει σήμερα 9 ευρώ. Αν η 1 ΓΙΓΑ τρέχει κανονικά, έχεις δικαίωμα να απαιτήσεις αλλαγή της 2ΓΙΓΑ απο το μαγαζί που την πήρες, αφού ΟΛΑ έχουν 2 χρόνια εγγύηση

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ο μόνος τρόπος να δείς τι αληθινά φταίει(εκτός απο το να πας στην dis για service), είναι να φορτώσεις το πακέτο (destinator6,7 papago, newmenu1) σε άλλη sd κάρτα και να δεις πως θα την τρέξει και αν θα κολλάει όπως πριν. Η 1 ΓΙΓΑ κοστίζει σήμερα 9 ευρώ. Αν η 1 ΓΙΓΑ τρέχει κανονικά, έχεις δικαίωμα να απαιτήσεις αλλαγή της 2ΓΙΓΑ απο το μαγαζί που την πήρες, αφού ΟΛΑ έχουν 2 χρόνια εγγύηση

 

Δοκίμασα και τα εγκατέστησα σε μια sd που είχα 256ΜΒ (αλλα η ταχύτητά της δεν ειναι απλή αλλά 80x) και προς το παρόν δεν μου το ξαναέκανε!Λές να έφταιγε η ταχύτητα ή αποκλείεται?

Θα το δοκιμάσω για μερικές μέρες και μετά, αν δεν το ξανακάνει, ή θα την επιστρέψω στο πλαίσιο ή θα την κρατήσω για άλλη συσκευη και θα πάρω και αλλη μία με μεγαλύτερη ταχύτητα!

Υ.Γ. Αν τελικά το ξανακάνει, σημαίνει ότι φταίει η συσκευή?Τότε γιατί μετά το hard reset(μετά το κόλλημα) αναγνώριζε την sd του papago(την μαμά) ενώ την άλλη δεν την έβλεπε καθόλου?

Έτσι σε αυτή την περίπτωση δεν μπορώ να πάω στο service της dis και να τους πώ ότι μου κόλλαγε το PNA όταν έτρεχα το destinator!Θα με πάρουν με τις πέτρες.....!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι καινούργιο μέλος στο foroum και θα ήθελα την βοηθειά σας . Αγόρασα το DIS390 και δυστυχώς δεν έχει φορτιστή σπιτιού αλλά μόνο για χρήση στο αυτοκίνητο. Θα μπορούσατε να με ενημερώσετε την τάση (out volt) και το ρεύμα (ma) που βγάζει ο σταθερός φορτιστής του σπιτιού για να χρησιμοποιήσω ένα παρόμοιο για την φόρτιση της συσκεύης.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι καινούργιο μέλος στο foroum και θα ήθελα την βοηθειά σας . Αγόρασα το DIS390 και δυστυχώς δεν έχει φορτιστή σπιτιού αλλά μόνο για χρήση στο αυτοκίνητο. Θα μπορούσατε να με ενημερώσετε την τάση (out volt) και το ρεύμα (ma) που βγάζει ο σταθερός φορτιστής του σπιτιού για να χρησιμοποιήσω ένα παρόμοιο για την φόρτιση της συσκεύης.

 

Σταθεροποιημένο τροφοδοτικό 12Volt - 1Amper

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι καινούργιο μέλος στο foroum και θα ήθελα την βοηθειά σας . Αγόρασα το DIS390 και δυστυχώς δεν έχει φορτιστή σπιτιού αλλά μόνο για χρήση στο αυτοκίνητο. Θα μπορούσατε να με ενημερώσετε την τάση (out volt) και το ρεύμα (ma) που βγάζει ο σταθερός φορτιστής του σπιτιού για να χρησιμοποιήσω ένα παρόμοιο για την φόρτιση της συσκεύης.

 

Σταθεροποιημένο τροφοδοτικό 12Volt - 1Amper

 

 

Και μη σου ζητήσουν περισσότερα από 10 ευρώ, θα είναι κλοπή

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα και τα εγκατέστησα σε μια sd που είχα 256ΜΒ (αλλα η ταχύτητά της δεν ειναι απλή αλλά 80x) και προς το παρόν δεν μου το ξαναέκανε!Λές να έφταιγε η ταχύτητα ή αποκλείεται?

Θα το δοκιμάσω για μερικές μέρες και μετά, αν δεν το ξανακάνει, ή θα την επιστρέψω στο πλαίσιο ή θα την κρατήσω για άλλη συσκευη και θα πάρω και αλλη μία με μεγαλύτερη ταχύτητα!

Υ.Γ. Αν τελικά το ξανακάνει, σημαίνει ότι φταίει η συσκευή?Τότε γιατί μετά το hard reset(μετά το κόλλημα) αναγνώριζε την sd του papago(την μαμά) ενώ την άλλη δεν την έβλεπε καθόλου?

Έτσι σε αυτή την περίπτωση δεν μπορώ να πάω στο service της dis και να τους πώ ότι μου κόλλαγε το PNA όταν έτρεχα το destinator!Θα με πάρουν με τις πέτρες.....!

 

Δεν νομίζω ότι είναι θέμα ούτε της συσκευής, ούτε ταχύτητας της κάρτας. Στην δεύτερη περίπτωση θα αργούσε απλά να ανταποκριθεί. Μάλλον είναι χαλασμένη η κάρτα και θα πρέπει να σου την αντικαταστήσουν. Στην απίθανη περίπτωση που σου το ξανακάνει με τη 250άρα και πας στην dis δεν θυμάμαι να γράφει πουθενά, ότι ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να δοκιμάσεις άλλα προγράματα. Αφού τελικά δουλεύει η συκευή με την original κάρτα, άρα δεν πειράχτηκε ούτε η συσκευή ούτε το λειτουργικό. ΤΙΠΟΤΑ. Δεν μπορούν να σε πάρουν με τις πέτρες. Ισως να μην έχεις δικαίωμα αξιώσεων αλλαγής συσκευής. Τίποτε περισσότερο. Μην κολλώνεις. Α ήθελαν ας έγραφαν οτι απαγορεύεται να δοκιμάσεις άλλα προγράμματα πλοήγησης. Ίσως μάλιστα αν επιμήνεις ευγενικά ότι, άλλες ίδιες συσκευές τρέχουν τα destinators, ίσως τους πιάσει το πνεύμα των χριστουγέννων και σου την αλλάξουν ή αναβαθμίσουν.

Επαναλαμβάνω όμως ότι είναι απίθανο να σου το ξανακάνει η συσκευή με την 250άρα, αφού έτρεξε μια φορά.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα και τα εγκατέστησα σε μια sd που είχα 256ΜΒ (αλλα η ταχύτητά της δεν ειναι απλή αλλά 80x) και προς το παρόν δεν μου το ξαναέκανε!Λές να έφταιγε η ταχύτητα ή αποκλείεται?

Θα το δοκιμάσω για μερικές μέρες και μετά, αν δεν το ξανακάνει, ή θα την επιστρέψω στο πλαίσιο ή θα την κρατήσω για άλλη συσκευη και θα πάρω και αλλη μία με μεγαλύτερη ταχύτητα!

Υ.Γ. Αν τελικά το ξανακάνει, σημαίνει ότι φταίει η συσκευή?Τότε γιατί μετά το hard reset(μετά το κόλλημα) αναγνώριζε την sd του papago(την μαμά) ενώ την άλλη δεν την έβλεπε καθόλου?

Έτσι σε αυτή την περίπτωση δεν μπορώ να πάω στο service της dis και να τους πώ ότι μου κόλλαγε το PNA όταν έτρεχα το destinator!Θα με πάρουν με τις πέτρες.....!

 

 

Αν τελικά αποδειχθεί ότι φταίει η κάρτα, ΜΗΝ την κρατήσεις για άλλη συσκευή γιατί θα έχεις και εκεί πρόβλημα και θα είναι αργά για αλλαγή. Πήγαινε και ζήτα να σου την αλλάξουν

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

κατι μου στειλες bbbb,αλλα το κοψε ο mozilla!ξαναστειλτο.θα βγαλω καποιες στην ψηφιακη και θα τα ριξω στο rapid.

 

Ευγενική προσφορά(ύστατη αλλά ΚΑΛΗ) του bbbb

Παιχνίδια που αντιγράφετε στην sd κάρτα και παίζουν στο vector 380, τρέχοντας τα exe files μέσω του windows explorer>sd card>games> και διπλό κλικ στα εικονίδια που θέλετε.

 

[http://rapidshare.com/files/77518757/games.rar.html]

 

Απο αυτά μόνο η πασιέντζα είναι πλήρης, δηλαδή με δυνατότητες exit και ρυθμίσεων. Τα άλλα πρέπει να κάνετε reset για να βγρείτε, αλλά παίζουν χωρίς πρόβλημα.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Πού μας αφήνεις ορφανούς ρε bbbb; Ευχαριστούμε πάντως γιά όλα:respect:

 

Αλλη μία και καλή προσφορά του bbbb για το vector 380. Όσοι έχετε office μπορείτε να κάνετε τα αρχεία copy στην κάρτα και μέσω του windows explorer να τρέξετε την αντίστοιχη εφαρμογή, πχ word ή exel και μέσω της εφαρμογής να ανοίξετε ένα αρχείο, file>open>sd card και να διαβάσετε τα αρχεία του office αρκεί να τα έχτε σώσει σαν office 97-2003. Αν έχετε office 2007, ανοίξτε το αρχείο που επιθυμείτε στο pc και κάντε το save as: office 97-2003 Το αρχείο που θα προκύψει ,αντιγράψτε το στην κάρτα και το έχετε μαζί σας για να το ανοίγετε στο 380, όποτε θέλετε να δείτε κάτι. Αν και με την μικρή οθόνη θα παιδευτείτε, τρέχει άψογα.

Για μια ακόμη φορά θέλω να ευχαριστήσω τον ΦΙΛΤΑΤΟ bbbb, για την πραγματικά ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ δουλειά που έκανε στο 380. Και νομίζω πως μπορούμε χρονιάρες μέρες να του συγχωρήσουμε που δεν κατάφερε να κάνει το 380 και καφετιέρα. Ας είναι και έτσι, το μετέτρεψε σιγά-σιγά σε ένα φορητό pc:):D

http://rapidshare.com/files/77310862/FileViewers.rar.html

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Τι να λεμε τωρα για τον παλικαρο τον bbbb.. Εχει κανει το Vector των 169 ευρω να αξιζει μια περιουσια με τα καλουδια που του 'βαλε. Τον ευχαριστω και γω με την σειρα μου για την βοηθεια του οπως επισης ευχαριστω και τον papajo για την τεραστια βοηθεια του αλλα και τον exelix που κι αυτος με την σειρα του ανταποκριθηκε στις οποιες αποριες ειχα. Τυχεροι οσοι πηραμε χαμπαρι αυτο το φορουμ πριν αγορασουμε πλοηγο!:happy:
Link to comment
Share on other sites

Τελικά παρατήρησα (ασχετα με τα κολλήματα) ότι αν κάνω hard reset και έχω μέσα την κάρτα με το newmenu, όταν ξαναανοίξει η συσκευή δεν μπαίνει ξανά στο newmenu με τίποτα παρά μόνο αν βάλω την κάρτα στο card reader και ξανα εγκαταστήσω το newmenu(μόνο αυτό , όχι και τα υπόλοιπα)!

Τι να πώ, ίσως η συσκευή μου να τρώει κολλήματα με το newmenu!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παρατήρησα (ασχετα με τα κολλήματα) ότι αν κάνω hard reset και έχω μέσα την κάρτα με το newmenu, όταν ξαναανοίξει η συσκευή δεν μπαίνει ξανά στο newmenu με τίποτα παρά μόνο αν βάλω την κάρτα στο card reader και ξανα εγκαταστήσω το newmenu(μόνο αυτό , όχι και τα υπόλοιπα)!

Τι να πώ, ίσως η συσκευή μου να τρώει κολλήματα με το newmenu!

 

Για να ξέρω ακριβώς τι λέμε, μιλάς για το σκέτο newmenu και όχι το newmenu1; Ολες οι οδηγίες μου ήταν για το newmenu1

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Και μη σου ζητήσουν περισσότερα από 10 ευρώ, θα είναι κλοπή

 

Πήγα και ρώτησα στα carrefour από εκεί πήρα και το vector και μου ζήτησαν 30 ευρώ δεν το πήρα και κοίταξα τι τροφοδοσία γράφει επάνω το τροφοδοτικό που πουλάνε και έγραφε 5 volt και 100ma αυτό σημαίνει ότι εγώ μπορώ να βάλω από 5 volt έως και 12 volt για να το φορτίσω?

Link to comment
Share on other sites

Για να ξέρω ακριβώς τι λέμε, μιλάς για το σκέτο newmenu και όχι το newmenu1; Ολες οι οδηγίες μου ήταν για το newmenu1

Οχι, παράλειψή μου!Το newmenu1 εννοούσα!

Μαλλον φταίει και η κάρτα!

Δοκίμασα να της βάλω το iGO και δεν την βρίσκει καθόλου τώρα!

Στην φωτογραφική όμως την βλέπει!

Να την πάω για αλλαγή λες?

Link to comment
Share on other sites

Οχι, παράλειψή μου!Το newmenu1 εννοούσα!

Μαλλον φταίει και η κάρτα!

Δοκίμασα να της βάλω το iGO και δεν την βρίσκει καθόλου τώρα!

Στην φωτογραφική όμως την βλέπει!

Να την πάω για αλλαγή λες?

 

 

ΝΑΙ:!:

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Σταθεροποιημένο τροφοδοτικό 12Volt - 1Amper

 

Πήγα και ρώτησα στα carrefour από εκεί πήρα και το vector και μου ζήτησαν 30 ευρώ δεν το πήρα και κοίταξα τι τροφοδοσία γράφει επάνω το τροφοδοτικό που πουλάνε και έγραφε 5 volt και 100ma αυτό σημαίνει ότι εγώ μπορώ να βάλω από 5 volt έως και 12 volt για να το φορτίσω?

Link to comment
Share on other sites

Πήγα και ρώτησα στα carrefour από εκεί πήρα και το vector και μου ζήτησαν 30 ευρώ δεν το πήρα και κοίταξα τι τροφοδοσία γράφει επάνω το τροφοδοτικό που πουλάνε και έγραφε 5 volt και 100ma αυτό σημαίνει ότι εγώ μπορώ να βάλω από 5 volt έως και 12 volt για να το φορτίσω?

 

Είσαι σίγουρος ότι είδες καλά; Το βύσμα που μπαίνει στον αναπτήρα αυτοκινήτου έχει ένα αυτοκολητάκι που για το 380 τουλάχιστον γράφει 12V/1Am. Μήπως σου έδειχνε άλλο αντί άλλο στα carrefoure; Για τσεκάρισέ το για σιγουριά. Μου φαίνεται λίγο το 5v/100mA. Αν είναι όμως σωστό δεν πρέπει να το συνδέσεις με 12v θα το κάψεις. Πρέπει να βρείς 5v και από mA όσα περισσότερα τόσο καλλίτερα.:!:

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Πήγα και ρώτησα στα carrefour από εκεί πήρα και το vector και μου ζήτησαν 30 ευρώ δεν το πήρα και κοίταξα τι τροφοδοσία γράφει επάνω το τροφοδοτικό που πουλάνε και έγραφε 5 volt και 100ma αυτό σημαίνει ότι εγώ μπορώ να βάλω από 5 volt έως και 12 volt για να το φορτίσω?

Αυτο εχει 5€ και κανει μια χαρα την δουλεια του

http://img260.imageshack.us/my.php?i...4069751lj3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω πάρει το φορτιστή.... το output είναι 5V και 1Α!

 

Αν εννοείς ότι το βύσμα που μπαίνει στο αυτοκίνητο σε σένα γράφει 5v/1A, τότε πήγαινε και πάρε ένα μετατροπέα που μπαίνει σε μπρίζα 220 και βγάζει 12V με τρύπα κατάλληλη για να μπεί αναπτήρας αυτοκινήτου. Κοστίζει 8-10 ευρώ ανάλογα το μαγαζί και κάνεις θαυμάσια την δουλειά σου αφού έχεις ήδη το βύσμα που μπαίνει στο αυτοκίνητό σου. Το πουλάνε μαγαζιά ηλεκτρικών/ηλεκρονικών εξαρτημάτων, όχι Πλαίσιο, Μουλτιράμα κλπ

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς ότι το βύσμα που μπαίνει στο αυτοκίνητο σε σένα γράφει 5v/1A, τότε πήγαινε και πάρε ένα μετατροπέα που μπαίνει σε μπρίζα 220 και βγάζει 12V με τρύπα κατάλληλη για να μπεί αναπτήρας αυτοκινήτου. Κοστίζει 8-10 ευρώ ανάλογα το μαγαζί και κάνεις θαυμάσια την δουλειά σου αφού έχεις ήδη το βύσμα που μπαίνει στο αυτοκίνητό σου. Το πουλάνε μαγαζιά ηλεκτρικών/ηλεκρονικών εξαρτημάτων, όχι Πλαίσιο, Μουλτιράμα κλπ

Όχι! Μιλάω για τον γνήσιο φορτιστή σπιτιού!

Ο φορτιστής αυτοκινήτου γράφει κανονικά 12V και 1Α!

Μάλλον το ίδιο εννοεί και η κοπελιά αλλά μάλλον έκανε λάθος τα αμπερ που είναι 1000mA και όχι 100mA!

Link to comment
Share on other sites

Όχι! Μιλάω για τον γνήσιο φορτιστή σπιτιού!

Ο φορτιστής αυτοκινήτου γράφει κανονικά 12V και 1Α!

Μάλλον το ίδιο εννοεί και η κοπελιά αλλά μάλλον έκανε λάθος τα αμπερ που είναι 1000mA και όχι 100mA!

 

Δεν θα σου φορτίζει. Αφού η συσκευή σου έρχεται με 12V/1A, πρέπει και ο φορτιστής σπιτιού να βγάζει 12v,( ο δικός σου βγάζει μόνο 5)αλλοιώς δε θα φορτίζεται η μπαταρία του vector. Αρα έχεις και εσύ τον ίδιο φορτιστή αυτοκινήτου.Πήγαινε και δώσε λοιπόν 8-10 ευρώ, πάρε τον μετατροπέα, βάζε μέσα του τον αντάπτορα-φορτιστή αυτοκινήτου και φόρτιζε το vector σου. Κράτα τον οικιακό φορτιστή που πήρες για άλλη συσκευή που θα φορτίζεται με 5v. Εκτός άν ο οικιακός σου φορτιστής βγάζει και 12v. Τότε είναι όλα ΟΚ

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα σου φορτίζει. Αφού η συσκευή σου έρχεται με 12V/1A, πρέπει και ο φορτιστής σπιτιού να βγάζει 12v,( ο δικός σου βγάζει μόνο 5)αλλοιώς δε θα φορτίζεται η μπαταρία του vector. Αρα έχεις και εσύ τον ίδιο φορτιστή αυτοκινήτου.Πήγαινε και δώσε λοιπόν 8-10 ευρώ, πάρε τον μετατροπέα, βάζε μέσα του τον αντάπτορα-φορτιστή αυτοκινήτου και φόρτιζε το vector σου. Κράτα τον οικιακό φορτιστή που πήρες για άλλη συσκευή που θα φορτίζεται με 5v. Εκτός άν ο οικιακός σου φορτιστής βγάζει και 12v. Τότε είναι όλα ΟΚ

Δεν ξέρω τι να πώ!

Πάντως φορτίζοντας τη, η μπαταρία γεμίζει (ή τουλάχιστον έτσι δείχνει η μπάρα φόρτισης!)

Λες να με κοροϊδεψαν στα Carrefour?

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα σου φορτίζει. Αφού η συσκευή σου έρχεται με 12V/1A, πρέπει και ο φορτιστής σπιτιού να βγάζει 12v,( ο δικός σου βγάζει μόνο 5)αλλοιώς δε θα φορτίζεται η μπαταρία του vector. Αρα έχεις και εσύ τον ίδιο φορτιστή αυτοκινήτου.Πήγαινε και δώσε λοιπόν 8-10 ευρώ, πάρε τον μετατροπέα, βάζε μέσα του τον αντάπτορα-φορτιστή αυτοκινήτου και φόρτιζε το vector σου. Κράτα τον οικιακό φορτιστή που πήρες για άλλη συσκευή που θα φορτίζεται με 5v. Εκτός άν ο οικιακός σου φορτιστής βγάζει και 12v. Τότε είναι όλα ΟΚ

 

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για όλες τις απαντήσεις σας. Θα κάνω μάλλον αυτό με τον μετατροπέα και θα χρησιμοποιήσω τον φορτιστή του αυτοκινήτου τουλάχιστον έτσι δεν θα έχω αμφιβολίες για κάτι. Και πάλι σας ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...