Jump to content

Samsung SGH-U600


skatzoxoiros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ώπα! μαζί γράφαμε! δεν σε πρόλαβα! ευχαριστώ για τις πληροφορίες! καλά να είσαι!!!! :)

 

τιποτα , να σαι καλα :)

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τις προάλλες έστειλα στο U600 ένα τραγούδι της Rihanna και μόλις πήγα να το ακούσω μου και εκεί που βγάζει το σήμα απο το CD μου έβγαλε το εξώφυλλο απο το αλμπουμ της.Μετά απο λίγο παρατήρησα ότι και στα άλλα ξένα τραγούδια και σε μερικά Ελληνικά μου έβγαζε πάλι το εξώφυλλο.Και ρωτώ το εξής:Χρειάζεται σύνδεση μέσω internet ή έβγαλε το εξώφυλλο επειδή το είχε αναγνωρίσει και ο Windows Media Player 11;:worry::worry:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όταν έχω μία αναπάντητη ή ένα σμσ που δν έχω διαβάσει υπάρχει κάποια ειδοποιήση ηχητική?
Link to comment
Share on other sites

όποιος μπορεί: πως μπορώ να αποκλείσω τις ανώνυμες κλησεις;

στη λίστα απορρίψης μπαίνουν μόνο νουμερα;

επειδή με ενοχλούν συνεχώς, αν ξερει κανεις ας μου πει plz, αλλιώς θα πρεπει να αλλάξω νουμερο.

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.:D

φίλος πήρε το εν'λόγω κινητό και θέλω να μου δώσετε ενα λινκ με θέματα για το κνητό.

Μπορει καποιος να απαντησει σε αυτο που ρωτησα :confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να απαντησει σε αυτο που ρωτησα :confused:

 

Συγγνώμη φίλε Ραβερ αλλά από ότι ξέρω (το κινητό το έχει φίλος μου) δεν παίρνει θέματα από οτι έχω διαβάσει εδώ:mad:

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη φίλε Ραβερ αλλά από ότι ξέρω (το κινητό το έχει φίλος μου) δεν παίρνει θέματα από οτι έχω διαβάσει εδώ:mad:

 

Και πολυ καλα ξερεις!Δν παιρνει αλλα θεματα εκτος των 2 που εχει μεσα.

 

Μολις το παρελαβα και γω!Αντε να φορτισει να το ανοιξω,μια βδομαδα περιμενα να ερθει!!:w00t: Μιλαμε πανεμορφο!!

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη φίλε Ραβερ αλλά από ότι ξέρω (το κινητό το έχει φίλος μου) δεν παίρνει θέματα από οτι έχω διαβάσει εδώ:mad:

οκ! ευχαριστώ για την απαντησή σου :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παω αυριο να παρω καρτα micro sd γτ με τον χωρο που εχει δν χωραει πολλα.Πολυ ωραιο κινητο μονο που ακομα μπερδευομαι με τα πληκτρα αφης και του νετ.Ειχα συνηθισει χρονια το μενου των ericsson.Ακομα το ψαχνω κ οτι βρω απορια θα την παραθεσω!
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Μπορει κανεις να μου πει που μπορω να βρω ενα t100???(κατα προτιμηση καινουριο αλλα και μεταχειρισμενο στην αναγκη)

Καποιο online shop ή κανονικο καταστημα?Ευχαριστω.

 

P.S.:Eπειδη δεν βρηκα καποιο καταλληλο θεμα, το εβαλα εδω.Αν υπαρχει, παρακαλω καποιον mod να το μετακινησει.

Link to comment
Share on other sites

Παω αυριο να παρω καρτα micro sd γτ με τον χωρο που εχει δν χωραει πολλα.Πολυ ωραιο κινητο μονο που ακομα μπερδευομαι με τα πληκτρα αφης και του νετ.Ειχα συνηθισει χρονια το μενου των ericsson.Ακομα το ψαχνω κ οτι βρω απορια θα την παραθεσω!

 

Θα κάνεις ένα ριβιού όταν το χρησιμοποιήσεις? Συγγνώμη αν ζητάω πολλά :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Θα κάνεις ένα ριβιού όταν το χρησιμοποιήσεις? Συγγνώμη αν ζητάω πολλά :wacko:

 

Tι εννοεις φιλε μου?Εχεις κανενα προβλημα με την καρτα σου εσυ?

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Tι εννοεις φιλε μου?Εχεις κανενα προβλημα με την καρτα σου εσυ?

 

Όχι. Πρόκειτε να αγοράσω κινητό κι είμαι ανάμεσα σε αυτό και το Νοκια 5320 και θέλω να μου πεις πως είναι;)΄

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Πρόκειτε να αγοράσω κινητό κι είμαι ανάμεσα σε αυτό και το Νοκια 5320 και θέλω να μου πεις πως είναι;)΄

 

Ευχαριστώ

 

Mα εγω το πηρα το κινητο!Απλα θα παρω και μια micro sd ενος 1gb.Το κινητο ειναι αψογο πολυ κυριλε στυλατο πανεμορφο και λειτουργικο,ακομα το μαθαινω βεβαια!Κ γω αναμεσα στο νοκια που λες βρισκομουν και τελικα πηρα το u600.Μιλαμε απιθανο!Παρτο:D

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΩ ΤΟ U600 ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΕΝΟΥ ? ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ????
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 3 μερες μαζι με το κινητο εχω να πω οτι το φορτισα τριτη βραδυ αρα Τεταρτη πρωι το ειχα και σημερα ειναι Παρασκευη και εχω μια γραμμη με νορμαλ χρηση!Μια χαρα ειναι.Επισης να πω οτι τα java games τα εχω εγκαταστησει αυτα που ηθελα κανονικα.Δυσκολευομαι λιγο με τα μηνυματα αλλα το συνηθιζω.Το κακο ειναι με τις επαφες που δν τις βρισκει ολες στην αναζητηση εννοω.Ξερει κανεις ποιες ειναι οι καταλληλοτερες ρυθμισεις για μια φωτογραφια ημερας?

 

 

 

ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΩ ΤΟ U600 ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΕΝΟΥ ? ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΦΕΡΕΙ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ????

 

Κανε μια αναζητηση κανα 50αρι σελιδες περιπου,εχει οδηγο που λεει αν θυμαμαι καλα.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Eβαλα την καρτα,και οταν παω να συνδεθω με τον υπολογιστη και να διαβασω την καρτα μου ανοιγει για λιγο και μετα δν διαβαζει τπτ.Μ δειχνει δηλ οτι ο αφαιρουμενος δισκος ειναι κενος.Ξερει κανεις τπτ?Αλλαξα και αλλη θυρα για δοκιμη αλλα τα ιδια.
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

!!!!sos!!!!exo ksexasi ton kodiko prosvasis kai meta apo poles tixees prospathies den katafera tipota!!!ebala to 0000 san kodiko prosbasis alla den ginete tipota!!!!yparxi kanenas allos tropos na to xeklidoso!!!!ekei pou zitaei kodiko prosbasis den benoun:*,#.help pleaseeee!!!!
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το είχα κλειδώσει και είχα ξεχάσει το κωδικό πρόσβασης και το πήγα στο ΓΕΡΜΑΝΟ και μου ζήτησαν 30€ για να το ξεκλειδώσουν και να το στείλουν και στην Αθήνα.:mad:
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτησουλα...

εστω οτι σε μια επαφη εχω αποθηκευσει 3 τηλεφωνικους αριθμους

οταν με καλει στην οθονη το κινητου φαινεται μονο το ονομα της επαφης και οχι απο ποιον αριθμο με καλει...

πως μπορω να κανω να μου δειχνει το ονομα της επαφης και απο κατω τον αριθμο?

Καπως θα γινεται, μιας και στο Ε590 που εχω το κανει... :O

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια, πηρα πριν λιγες ημερες το U600 και εχω προβλημα με τις επαφες. δεν αποθηκευει καινουργιες επαφες στη μνημη του τηλεφωνου, αλλα μονο στη sim. δεν κανει ουτε αντιγραφη των επαφων της sim στο τηλεφωνο. μηπως εχει κανεις ιδεα γιατι μου συμβαινει αυτο? ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, πηρα πριν λιγες ημερες το U600 και εχω προβλημα με τις επαφες. δεν αποθηκευει καινουργιες επαφες στη μνημη του τηλεφωνου, αλλα μονο στη sim. δεν κανει ουτε αντιγραφη των επαφων της sim στο τηλεφωνο. μηπως εχει κανεις ιδεα γιατι μου συμβαινει αυτο? ευχαριστω!

 

Δηλαδή όταν πας να δημιουργήσεις μια επαφή και πατάς Επιλογές->Δημιουργία επαφής->Τηλεφωνο τι σου βγάζει;

Link to comment
Share on other sites

Απο την εμπειρια σας ποια ειναι μια καλη και γρηγορη Micro sd που να μην εμφανιζει καθυστερησεις (αν ειναι ευκολο να δωθει link) ;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS !! To κινητό έκλεισε από μπαταρία και προσπαθώ να το φορτίσω αλλά δεν βγάζει καμμία ένδειξη ότι φορτίζει αν το έχω κλειστό.. Όμως όυτε ανοίγει!

Τι μπορεί να φταίει?

Να πω ότι είναι σίγουρο ότι έκλεισε από μπαταρία κ όχι για άλλο λόγο όυτε κάποιο πρόβλημα είχε παρουσιάσει!

Τι να κάνω πριν καταφύγω στη λύση του service?:help::what:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-U600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...