Jump to content

Samsung SGH-U600


skatzoxoiros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω ενα προβληματακι με το κιν θελω να βαλω σε μερικες επαφες καποιο τραγουδι και τις αντεγραψα ολες στο τηλεφωνο αλλα τωρα μου εμφανιζει και απο sim και απο τη συσκευη.Μεσα στη διαχειρηση το μονο που μπορω να κανω ειναι να πατησω εκει που λεει μνημη και να δω ξεχωριστα τις επαφες απο sim και τηλεφωνο.Πως μπορω να βλεπω μονο του τηλεφωνου?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gia sas! Pira kai ego proxthes to kinito kai eimai genika efxaristimeni. Xriazome epigontos praktiki me ta pliktra afis..:worry:

Ithela na rotiso ta akoloutha:

1) mipos iparxei tropos na figo to G apo tin othoni?

2) to theme sas sto wallpaper einai mono o parthenonas? Giati ego eimai apo Kipro kai to theme mou einai mono enas kampos me dentra!!!!!:blink:

3) pos mporo na valo diko mou ixo sto SMS? kai

4) ekana download to tetris kai tora mou zita na tou doso ena kodiko, alla den mou stalike minima me opoiadipote pliroforia gi ayto. Ti na kano?

Sas efxaristo ek ton proteron!:)

Link to comment
Share on other sites

ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΕΥΕΡΤΗΡΙΟ?

ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΑΝ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΕ.

ΠΕΡΑΣΑ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΑΠΟ TO ΠΑΛΙΟ ΤΗΛ (D500) ME TO PC STUDIO, ΑΛΛΑ...ΔΕΝ.ΚΑΘΗΣΑ ΤΙΣ ΔΙΟΡΘΩΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.

ΒΡΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΝΕΝΑ ΤΡΟΠΟ Ή ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ?

...ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΡΟΒΑΤΑ...
Link to comment
Share on other sites

Μετά απο 1 βδομάδα χρήσης μπορώ να σας πω την άποψή μου:

τα συν του κινητού

  • πολύ καλό image
  • πολυ καλή λήψη φωτογραφιών - βίντεο
  • τέλεια οθόνη
  • άριστο λογισμικό, ταχύτατο χωρίς κανένα κόλλημα
  • επιτέλους περνάμε παιχνίδια java και ότι ήχο θελουμε στα SMS
  • δυνατός ήχος κλήσης απο το πρώτο χτύπημα
  • γενικά έχει πολύ καλή σχέση τιμής - αυτών που προσφέρει
     

τα μείον

  • η μπαταρία θα ήθελα να κρατάει περισσότερο
  • η πλοήγηση στος φακέλους της κάρτας μνήμης δεν είναι πολύ γρήγορη όταν έχουν πολλά αρχεία
  • δεν αναγνωρίζεται η γραμματοσειρά όταν οι επαφές περαστούν απο άλλο κινητό, (δεν εχω δοκιμάσει συγχρονισμο) αλλα αν ξαναγραφτουν με την γραμματοσειρά του κινητού, no problem
  • δε μπορείς να χρησιμοποιήσεις το hands free οταν η συσκευή φορτίζεται (θα ήταν χρήσιμο το αυτοκίνητο)
  • μικρός τζόγος σε μερικές συσκευές στο πάνω μέρος του slide, που μερικοι τον βρίσκουν ενοχλητικό (σε εμένα αν δε το διάβαζα εδώ δε θα το παρατηρούσα)
  • δεν αναγνωρίζει τις Ελληνικές κάρτες (εφφετζίδικο κολπάκι αλλα δε δουλευει στο Greece)

 

Αυτα τα σχόλια απο μένα.

Εγω πάντως δε θα το άλλαζα με κανένα άλλο τηλέφωνο αυτή την στιγμή. Για μένα, τα μείον του είναι πολύ μικρά μπροστα στα συν του. Είναι ενα τηλέφωνο τεράστιων δυνατοτήτων σε πολύ μικρό μέγεθος που τραβάει τα βλέμματα όλων όπου το εμφανίζω! Μάλιστα όσοι το πάρουν στα χέρια τους κολλάνε άσχημα με την οθόνη και τα πλήκτρα αφής! (τα οποία εδώ που τα λέμε θέλουν λίγο εξοικίωση)

 

 

ΟΤΑΝ ΛΕΝ ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΦΟΥΝΕ, ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΤΙΣ ΔΙΟΡΘΩΝΕΙΣ Ή ΤΙΣ ΞΑΝΑΓΡΑΦΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ?

...ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΡΟΒΑΤΑ...
Link to comment
Share on other sites

ΟΤΑΝ ΛΕΝ ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΦΟΥΝΕ, ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΤΙΣ ΔΙΟΡΘΩΝΕΙΣ Ή ΤΙΣ ΞΑΝΑΓΡΑΦΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ?

Εγω παντως απο το PC studio τα ξαναεγραψα ολα με κεφαλαια και τωρα μου τα βγαζει κανονικα και οταν κανω αναζητηση με γραμμα ειναι ολα ενταξει.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά το πρόβλημα με το ηχείο λύθηκε. Δεν πατούσε καλά το καλώδιο που συνδέει το πάνω με το κάτω slide.

Ο μηχανισμός slide δεν ήρθε ακόμη οπότε περιμένουμε...

 

Και επειδή συνέχεια γρινιάζω για το κινητό, και βλέπω οτι μερικοί πάνε να το βγάλουν πατάτα, έχω να πώ τα εξής:

 

Το τηλέφωνο είναι ΑΡΙΣΤΟ.

- ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ στην κυριολεξία ποιότητα φωτογραφίας (αν δεν την δείς δεν μπορείς να καταλάβεις),

- Άριστο βίντεο,

- Το μενού (εκτός κάρτας) είναι πολύ γρήγορο

- ΦΟΒΕΡΗ ένταση και ΚΟΡΥΦΑΙΑ ποιότητα κατα την αναπαραγωγή mp3 και ραδιοφώνου.

- Το ηχείο του τηλεφώνου κατα την συνομιλία είναι δυνατό και ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ. Δεν αλλοιώνει την φωνή του συνομιλητή καθόλου. Προσωπικά δεν έχω συναντήσει καλύτερο.

- Η συνομιλία μέσω bluetooth ΑΠΛΑ ΚΟΡΥΦΑΙΑ. Με το Motorola Η-500 που έχω μιλάω καθαρά και στα 15 μέτρα! Άριστη σύνδεση - αποσύνδεση. Σε λογικές αποστάσεις τηλέφωνο και bluetooth δεν χάνονται ποτέ!

- Για την φορητότητα ... ... τί να πώ;

- Διαβάζει Word-Excel (και Pdf νομίζω)

- Έχει TV out

- Πολλές και αξιόλογες λειτουργίες της samsung που βοηθούν πολύ (π.χ Εντοπισμός κινητού, Σφραγίδα εικόνας, Έξυπνη αναζήτηση)

- Πολύ καλο σήμα. Καμία σχέση με του D900.

 

Γενικά το τηλέφωνο είναι ΠΛΗΡΕΣΤΑΤΟ. Καλύπτει πιστεύω και τους πιό απαιτητικούς. Μετά πάμε για Symbian ή Windows mobile. Αυτό όμως είναι άλλο φρούτο.

 

Εντάξει το τηλέφωνο απο άποψη υποστήριξης Ελληνικών παίρνει ΜΗΔΕΝ (πιστεύω οτι αυτό το πρόβλημα δεν θα λυθεί). Το slide κουνιέται (θέλω να πιστεύω οτι έπεσα σε ελαττωματικό και οτι δεν είναι ΟΛΑ έτσι).

Ε τί να κάνουμε. Όλοι έχουμε τα μειονεκτήματά μας.

 

Πάντως εγώ εκεί που κατενθουσιάστηκα και θέλω να σταθώ είναι:

1) Φωτογραφία

2) Ποιότητα συνομηλίας

 

Στο forum αναφέρουμε όλα τα αρνητικά έτσι ώστε να μπορέσουμε να βρούμε λύση και μέσω της εταιρίας αλλα και μεταξύ μας. Σκοπός είναι να επισημάνουμε τα μειονεκτήματα και να τα αντιμετωπίσουμε (έτσι πιστεύω τουλάχιστον). Αλλα όχι και να βγάλουμε το τηλέφωνο πατάτα. Αυτό ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ. Τις πατάτες ψάξτε να τις βρείτε σε άλλες εταιρείες.

 

Ο Ν Ο Μ Α Τ Α-Δ Ε Ν-Λ Ε Μ Ε NOKIA Τ Η Ν-Λ Ε Ν Ε

:lol:

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

ΟΤΑΝ ΛΕΝ ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΦΟΥΝΕ, ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΤΙΣ ΔΙΟΡΘΩΝΕΙΣ Ή ΤΙΣ ΞΑΝΑΓΡΑΦΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ?

Αφού τις περάσεις στο κινητό, διορθώνεις ΟΛΟΥΣ τους χρακτήρες (ΚΑΙ τον πρώτο, και ας φαίνεται οπτικά ο ίδιος) με το κινητό.

CR electronics
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα χω παιξει!δεν μπορω να βρω γιατι σε καθε νεο μηνυμα που παω να γραψει μου βαζει απο μονο του αυτοματα στον παραληπτη μια επαφη μου!Καθε φορα πρεπει να σβηνω το νουμερο και θα στειλω καμια μερα κανα λαθος μηνυμα!!Και σε σας ετσι γινεται?Η εχει κενη την θεση?
:)
Link to comment
Share on other sites

Mhpws ginetai to ekshs?

 

Mhpws tuxainei gia paradeigma na 8es na grapseis ston x alla na phgaineis na to grapseis ws apanthsh apo ena mhnuma tou y? dhladh an phgaineis sta eiserxomena kai patas apanthsh se kapoio mnm tou y alla to proorozeis gia ton x einai logiko na sou exei to noumero tou y afou exeis pathsei apanthsh se ena mnm tou.

 

Dokimase na pas dhmiourghia mhnumatos--> sms kai des ekei an ginetai to idio.....

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδει'α μια ερώτηση σε όποιον το έχει πάρει το κινητό! Το πήρα χτες απο την ΤΙΜ. Δεν μπορείς να κάνεις προεπιλογή σε νούμερα στις επαφές σου? Δηλαδή αν έχεις πάνω από δύο κινητά καταχωρημένα σε μια επαφή δεν μπορείς να προεπιλέξεις ποιο θα χρησιμοποιεί το κιν για τα μηνυματα για παραδειγμα προς αυτή την επαφή? ή έστω ότι δεν έχει προεπιλογή σε μια επαφή με δύο κινητά δεν θα έπρεπε να με ρωτάει σε ποιο αριθμό θέλω να στείλω μηνυμα?Εδώ κλήση δοκιμασα να κάνω και δε με ρώτησε σε ποιο απο τους αριθμους απλα πηρε στο κινητο της επαφης! Κάνω κάτι λάθος ή την έκανε πάλι η samsung? Και κάτι άλλο που παρατήρησα έκτός από τα πλήκτρα αφής που τα βρίσκω δυσχρηστα, πέρασα με το samsung suite τις επαφές μου μιας και τις είχα ετοιμες αφού και πριν samsung είχα. Το πρόβλημα είναι ότι στις επαφές ένω τις καταχώρησε αλφαβητικά όταν [πατάω κάποιο γράμμα το κινητό δεν αναζητούσε τις επαφές που ξεκινούσαν από το συγκεκριμένο γράμμα. Ενώ όταν τα ξαναέγραφα άπό το τηλ τα ονοματα έκανε search κανονικά! Αποτέλεσμα αναγκάστικα να τα ξαναγράψω από το τηλ όλα!Παρόλο αυτά το κινητό δεν τις έχει τώρα αλφαβητικά τις επαφές αλλά από ότι κατάλαβα και βλέπω πρώτα βάζει αλφαβητικά τις επαφές που ξεκινάνε με κοινά με το λατικο αλφάβητο γρ'αμματα και μετα βάζει αλφαβητικά τα υπόλοιπα!

 

Δεν είναι λιγάκι απαράδεκτα όλα αυτά εκτός και αν μου έχει ξεφύγει κάτι! Α και κάτι ακόμα, όταν θες να τραβήξεις βιντεο ή φώτο μόνο οριζόντια μπορείς να έχεις το κινητό? Οι ρυθμίσεις καθετα δεν γινετε να γυρίσουν? Δε λέω πολύ καλύτερο το οριζόντιο αλλά γιατί πάντα στη samsung πρέπει να είναι ή το ένα ή το άλλο?

 

 

Μια απο τα ιδια σεραφιμ...

αν εβγαλες καμια ακρη ριξε την εδω

...ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΡΟΒΑΤΑ...
Link to comment
Share on other sites

Mhpws ginetai to ekshs?

 

Mhpws tuxainei gia paradeigma na 8es na grapseis ston x alla na phgaineis na to grapseis ws apanthsh apo ena mhnuma tou y? dhladh an phgaineis sta eiserxomena kai patas apanthsh se kapoio mnm tou y alla to proorozeis gia ton x einai logiko na sou exei to noumero tou y afou exeis pathsei apanthsh se ena mnm tou.

 

Dokimase na pas dhmiourghia mhnumatos--> sms kai des ekei an ginetai to idio.....

 

Αυτο ειναι που με τρελαινει...παω διημουργια νεου μηνυματος --- σμσ και μου εμφανιζει το ονομα της επαφης στον παραληπτη!Αν σβησω την επαφη μου εμφανιζει το αριθμο της!Αν το διαγραψω,βαλω τον σωστο αριθμο,στειλω το μηνυμα και παω να ξαναστειλω νεο μηνυμα παλι εχει την στοιχειωμενη επαφη!Μου φαινεται θα της στειλω ενα μηνυμα μπας και ξεκολησει απο κει :P

Μολις εκανα επαναφορα ολων των εργοστασιακων ρυθμισεων αλλα τα σμσ τον χαβα τους...

Τελικα βρηκα τι φταιει...στις ρυθμισεις των σμσ κατω απο το κεντρι υπηρεσιας εχει να βαλεις "προεπιλεγμενος προορισμος" και σε μενα ειχα απο μονο του τον αριθμο της επαφης αυτης...το θεμα ειναι οτι δεν με αφηνει να αφησω κενο αυτο το πεδιο και ετσι πρεπει να βαλω κατι :|

ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ :D :D :D :D

:)
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τα εχω το κινητό καμια βδομαδα. Το u600 εχει και πλεονέκτήματα και μεονεκτήματα . Το πρόβλημα με το slide up προσωπικα σε μένα δεν εχει εμφανιστεί ακόμα. Θα δείξει το μέλλον

Οσο για την μπαταρία . Νορμαλ καταστασεις 2 μερες πολύ βαρυα.

τα πληκτρα αφής προσοχη θελουν δουλεμα γιατί πολύ ευκολα κανεις κλήσεις όταν δεν θες.

Η φωτογραφική καλή αλλα πρεπει να εχεις σταθερό χέρι

Ο ηχος και απο τα player kai ηχος κλησης δεν ειναι και ο πιο δυνατος . Εχω ακούσει και πολύ καλύτερα και απο φτηνότερα κινητά.

Για την μεταφορά επαφών πρέπει να ξαναγράψετε τα αρχικά γραμματα για να μπορεσει να τα αναγνωρίσει ( τις περισσοτερες φορές) .

2 πραγματα που δεν μπόρεσα να λύσω είναι για ποιο λόγο οταν γραφεις μυνηματα δεν μπορεις να αλλαξεις γλωσσα την ωρα που γραφεις . Πρεπει να πατας πολλες φορες το πληκτρο μεχρι να εμφανιστουν τα αγγλικα. Δηλ κοινος αν θες να γραψεις ενα αγγλικο μυνημα κανεις καμια ωρα.

και ενα 2ο προβλημα .. γιατι δεν ξεχωριζει τις επαφες του τηλ με της καρτας. επειδη εχω 2 κινητα και αλλαζω την καρτα οταν την βαζω την καρτα μου στο u600 κατευθειαν βλεπω και τις επαφες τις καρτας και του τηλφωνου . δεν υπαρχει διαχωρισμός. κανω κατι λαθος.???

Link to comment
Share on other sites

τελικα παιδια το κινητο παρουσιαζει καποια χαλαρωτητα ως προς το πορτακι ή τυχαινει σε ορισμενους ατυχους? και αυτο με τις επαφες οτι δεν σου δινει την δυνατοτητα να επιλεξεις σε ποιο τηλ θελεις να καλεσεις ή να στειλεις μην αν εχεις σενα ονομα καταχωρημενο παραπανω απο ενα νουμερο?
lots of kisses from Salonica :happy:
Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορά οτι διαβάζει αργά απο την κάρτα, μήπως παίζει ρόλο η ταχύτητα της κάρτας; για επιβεβαιώστε όσοι έχετε αργές-γρήγορες...
Link to comment
Share on other sites

Κάτι είχε ακουστεί για μία 100άρα μπαταρία που έμπαινε και στο u600..

Κανένα νέο υπάρχει;

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά ακόμα ενθουσιασμένος είμαι.. Το κινητό δεν είναι καθόλου πατάτα, απλά όπως κάθε κινητό έχει ορισμένα μειονεκτήματα τα οποία και ανέφερα λίγο πιο πάνω.

Παραπάνω προβλήματα δεν θα συναντήσεις, λιγότερα ίσως!

 

Δηλαδή με όσα αναφέρεις πιό πάνω εξακολουθείς να είσαι ενθουσιασμένος με το κινητό??? Πλάκα μας κάνεις?? Τι άλλο θέλεις να σου παρουσιάσει.... Πες μου μπορείς να αλλάξεις θέμα?? Και γενικά πέρνει θέματα??? Ασε που πρέπει να κουβαλας και φορτιστή όπου πας!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αξίζει τελικά το κινητό ή όχι??

 

Νομίζω φίλε μου ότι υπάρχουν πολύ καλλίτερα κινητά !!! Εγω προσωπικά από όσα διαβάζω έχω καταλάβει ότι το κινητό εκτός από εμφάνιση δεν έχει να δείξει τίποτα άλλο. Βασικά όπως όλα τα κινητα της ετερείας αυτής !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή με όσα αναφέρεις πιό πάνω εξακολουθείς να είσαι ενθουσιασμένος με το κινητό??? Πλάκα μας κάνεις?? Τι άλλο θέλεις να σου παρουσιάσει.... Πες μου μπορείς να αλλάξεις θέμα?? Και γενικά πέρνει θέματα??? Ασε που πρέπει να κουβαλας και φορτιστή όπου πας!!!!!!!

 

Φυσικά. Συμφωνώ μαζί σου. Το να μην αλλάζει themes ένα κινητό είναι σοβαρότατο μειονέκτημα. :w00t:

Τί να μας πεί και η samsung μωρέ..!

Τί θα κάνουμε χωρίς themes; Τί θα κάνουμε χωρίς 5-10 προφίλ!:cry:

Εγώ λέω να πάρεις ένα ΝΟΚΙΑ. Ή ένα SonyEricsson. Που είναι κατασκευασμένα τα περισσότερα made in China ή Hungary! Σίγουρα πράγματα.

Δες και θαύμασε τον μηχανισμό του 6280!

Και μην ξεχαστείς όταν μιλάς με bluetooth και ξεφύγεις πάνω απο τα 1-2 μέτρα απο το τηλέφωνο! Ξέχνα την την σύνδεση...!

Δες και θαύμασε το video του Κ810!

Συν οτι ο τηλεφωνικοσ του καταλογοσ είναι άψογοσ!

 

Και μήν στεναχωριέσαι: Οι 5 στις 10 κλήσεις θα φτάνουν σίγουρα στο τηλέφωνό σου.

 

Ά και μην ξεχνάς κάθε εβδομάδα να κάνεις αναβάθμιση. ίσως μετά απο 10-15 αναβαθμίσεις να δουλέψει σωστά το τηλέφωνό σου!

 

Υ.Γ Όλα τα τηλέφωνα έχουν + και -. Το U600 είναι ένα τηλέφωνο που τα κάνει ΟΛΑ άψογα (ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΓΝΩΜΗ). Πρώτη φορά ένα τόσο ΚΟΜΨΟ τηλέφωνο με τόσες πολλές δυνατότητες. Απο εκεί και πέρα αν κάποιος δίνει προτεραιότητα στα Themes και όχι π.χ στην ποιότητα συνομιλίας τότε εγώ πάω ΠΑΣΟ.:blink:

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να πάρεις ένα ΝΟΚΙΑ. Ή ένα SonyEricsson. Που είναι κατασκευασμένα τα περισσότερα made in China ή Hungary! Σίγουρα πράγματα.

 

 

 

an thes sigoura pragmata min pareis SonyEricsson me ''mohlaki'' joystick ,giati egw eperna mono sony ericsson kai halage sinehia auto to joystick meta apo ena hrono hriseis tou kinitou pragma APARADEKTO etsi allaxa kai piga stin samsung.

 

Υ.Γ Όλα τα τηλέφωνα έχουν + και -. Το U600 είναι ένα τηλέφωνο που τα κάνει ΟΛΑ άψογα (ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΓΝΩΜΗ). Πρώτη φορά ένα τόσο ΚΟΜΨΟ τηλέφωνο με τόσες πολλές δυνατότητες. Απο εκεί και πέρα αν κάποιος δίνει προτεραιότητα στα Themes και όχι π.χ στην ποιότητα συνομιλίας τότε εγώ πάω ΠΑΣΟ.

 

 

ola ta kinita ehoun + kai - auto einai olo to point simfono file mou.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή με όσα αναφέρεις πιό πάνω εξακολουθείς να είσαι ενθουσιασμένος με το κινητό??? Πλάκα μας κάνεις?? Τι άλλο θέλεις να σου παρουσιάσει.... Πες μου μπορείς να αλλάξεις θέμα?? Και γενικά πέρνει θέματα??? Ασε που πρέπει να κουβαλας και φορτιστή όπου πας!!!!!!!

 

Θέλω να μου πεις ένα κινητό που κυκλοφορεί αυτή την στιγμή στην αγορά το οποίο :

 

- Να έχει πολύ καλή κάμερα (πάνω από 2mp + autofocus)

- Να είναι πολύ μικρό και λεπτό

- Να μην είναι cady bar

- Να έχει καλή οθόνη

- Να έχει mp3 player ΚΑΙ radio

- Να είναι όμορφο εξωτερικά

- Να είναι εύχρηστο και γρήγορο

- Να έχει επεκτάσιμη μνήμη

 

Ήθελα και δυνατή μπαταρία, αλλά ήταν το μόνο σημείο που δεν με κάλυψε. Αυτές ήταν οι απαιτήσεις μου τους τελευταίους μήνες που έψαχνα κινητό, άμα βρεις κάποιο άλλο μοντέλο που να τις πληρεί, τι να πω.. Τότε έχεις απόλυτο δίκιο και έκανα μια πολύ λάθος επιλογή.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το χρησιμοποιώ κάπως έντονα βέβαια, αλλά πάλι μιάμιση μέρα δεν είναι πολύ καλά..

Με λίγο πιο ήπια χρήση φαντάσου κάπου στις 2 μέρες και ίσως και παραπάνω με ελάχιστη χρήση, αλλά 3 μέρες δεν το κόβω να φτάνει..

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-U600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...