Jump to content

Sony Ericsson P1i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

????

 

Πας Κλήσεις -> Περισσότ -> Συνολ. πληρ. κλησ. (επιλέγεις όποιο θέλεις και κάνεις επαναφορά κάθε 1 του μηνός)

 

Απλά..

 

Χαχαχα, καλά είμαι απίθανος μ@λ@κ@ς.........

Εγώ πήγαινα Πίνακα Ελέγχου -> Ρυθμίσεις Κλήσεων -> Μετρητής Κλήσεων και μου τα έβγαζε αυτά!

 

Σε ευχαριστώ πολύ ρε φίλε, με έσωσες!!!!!!!

 

Μα τι κόπ@νος που είμαι;;;;;;:rolleyes:

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιζει μεγαλο ρολο και η φωτεινοτητα που το εχετε,,,αν το βαλετε στο 20% εκει να δειτε ποσο κρεταει,,επισης χωρις 3g :D

 

Εγω τα εχω ολα στο φουλ και κραταει 2-3 μερες...οταν το προσεχω (χαμηλο φωτισμο κτλ) κραταει 3-4 μερες

 

Παντως παιδια δεν ξερω αν το ξερετε αλλα το p1 ειναι το νουμερο 1 σε αυτονομια απο ολα τα αλλα smartphones.............

 

...και άμα σου πώ ότι μετά από ένα λεπτό η οθώνη πάει σε BLANK MODE, και πάλι δεν πάει πάνω από 2 1/2 ημέρες...

... no regrets, just good memories ...:elephant:
Link to comment
Share on other sites

...και άμα σου πώ ότι μετά από ένα λεπτό η οθώνη πάει σε BLANK MODE, και πάλι δεν πάει πάνω από 2 1/2 ημέρες...

κ δεν σ αρεσει?εμενα μου χει αντεξει απο μια μερα μεχρι 3,5 με φωτεινοτητα στο 60 %..ολα εξαρτωται απο την χρηση που κανετε...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες

 

πριν μπω στο θεμα "πλοηγησης κ σας ζαλισω λιγακι :p γιατι δεν ξερω την τυφλα μου!! ,

 

θα ηθελα να ρωτησω σχετικα με κατι που δεν το εχω καταφερει ως τωρα σαν ηχο κλησης στο Κ800 εβαζα κ video .3gp μορφης ε τωρα παρατηρω οτι δεν μπορεις να βαλεις τα λεω σωστα ή λεω λ@λ@κιες :wacko:

 

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Το έχει αγοράσει καινούριο κανείς;Δίνεται μια θήκη μαζί νομίζω.Ξέρει κανείς που μπορώ να την βρώ...
Link to comment
Share on other sites

Το έχει αγοράσει καινούριο κανείς;Δίνεται μια θήκη μαζί νομίζω.Ξέρει κανείς που μπορώ να την βρώ...

Ναι υπαρχει κ θηκη η οποια δε θα την βρεις αλλου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα

 

Ερωτησουλα ισως κ ψιλο χαζη :rolleyes: σχετικα με το Myphone θελω να κανω τον 1ο συχρονισμο για τις επαφες κ για να μην τις σβησω απο κινητο ποια επιλογη παταω 1) Αναννεωση Προβολης

 

2)Ληψη Ολων :confused:

 

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω πρόβλημα με το κινητό...κάτι έκανα και έσβησα τον λογαριασμό defaultwifiaccount απο τους λογαριασμούς wifi(εικόνα 1) και τώρα δεν μπορώ να μπώ στο internet...όταν πατάω ανίχνευση(εικόνα 2)και είναι όλα αναμένα(ανίχνευση και σύνδεση)(εικόνα 3)μετά πατάω σύνδεση και δεν κάνει τίποτα(εικόνα 4)..Please help...ευχαριστώ εκ των προτέρων.

1.

http://i255.photobucket.com/albums/hh156/scarface5323/1-1.jpg

2.

http://i255.photobucket.com/albums/hh156/scarface5323/2-1.jpg

3.

http://i255.photobucket.com/albums/hh156/scarface5323/3-1.jpg

4.

http://i255.photobucket.com/albums/hh156/scarface5323/4-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια (ισως να ειναι λιγο αυτονοητη η απαντηση στην ερωτηση μου), αλλα επειδη θελω να ξερω σιγουρα, ο φακος του Ρ1 μας ειναι "cybershot" ή απλος φακος..??

(άν μπορει να χαρακτηριστει ετσι ο φακος.. γιατι δεν ξερω αν εχει καμια διαφορα στον φακο αυτη η επωνομασια η απλα στο διαχωρισμο των μοντελων)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια (ισως να ειναι λιγο αυτονοητη η απαντηση στην ερωτηση μου), αλλα επειδη θελω να ξερω σιγουρα, ο φακος του Ρ1 μας ειναι "cybershot" ή απλος φακος..??

(άν μπορει να χαρακτηριστει ετσι ο φακος.. γιατι δεν ξερω αν εχει καμια διαφορα στον φακο αυτη η επωνομασια η απλα στο διαχωρισμο των μοντελων)

 

Δεν εχει σημασια η ονομασια, ειναι καθαρα marketing θεμα. Στο κινητο μας δεν αναφερεται πουθενα οτι η καμερα ειναι cybershot αλλα ο φακος μας ειναι ο ιδιος με του cybershot K800i οποτε βγαλε τα συμπερασματα σου :cool:

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει στο e-bay η θηκη

 

Thanks man.Δημοσιεύω την απάντηση της Sony Ericsson.

Δεν το καταλαβαίνω!Τόσο δύσκολο είναι να μου δώσουν μια θήκη;Και με πληρωμή...Έχει διαφορά το πουγγί από την θήκη!!!:hypno:

 

Σχετικά με το αίτημά σας, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, το Sony Ericsson P1i κινητό τηλέφωνο είναι συμβατό με τις Κλασσικές Θήκες Sony Ericsson ICE-40, IEC-20 και με τις Μοντέρνες Συλλογές Sony Ericsson IDC-21, IDC-22, IDC-23 και IDC-24. Παρόλα αυτά, το προστατευτικό πουγγί διατίθεται μόνο στο αρχικό πακέτο της συσκευασίας του Sony Ericsson P1i κινητού τηλεφώνου.

Link to comment
Share on other sites

h lusi einai i eksis...

oi thikes autes exoyn 35-45 E..

einai polli oraies vevea..

tetoio pouggi mporeis na vreis an psakseis se magazia me tampakieres kai kosmimata pou xrisimopoioun tetoies..

oxi tin idia vevea..

alli lusi einai na deis kinita opos lg..des ti thikes exoun..

telos mporeis na petakseis to kinito..opote den tha xreiazese pleon thiki........kalo eee.

Link to comment
Share on other sites

telos mporeis na petakseis to kinito..opote den tha xreiazese pleon thiki........kalo eee.

:lol: :lol: :lol:

 

Ωραια εκδοχη! Η πιο βολικη ε?!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά αύριο μεθαύριο θα κάνω το hack για να περάσω τον walkman player του W950/60 στο p1...

Αν τελικά το υλοποιήσω την Πέμπτη, θα ποστάρω νέα για να πουλήσω μούρη για το κατόρθωμά μου...

Αν όχι, θα εξαφανιστώ για λίγες μέρες, μέχρι να ξεχαστεί το θέμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά αύριο μεθαύριο θα κάνω το hack για να περάσω τον walkman player του W950/60 στο p1...

Αν τελικά το υλοποιήσω την Πέμπτη, θα ποστάρω νέα για να πουλήσω μούρη για το κατόρθωμά μου...

Αν όχι, θα εξαφανιστώ για λίγες μέρες, μέχρι να ξεχαστεί το θέμα.

:lol: :lol: :lol: :lol: (:down:)

 

Καλή επιτυχία και να προσέχεις μη γίνει καμιά στραβή..

 

Περιμένουμε νέα σου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά αύριο μεθαύριο θα κάνω το hack για να περάσω τον walkman player του W950/60 στο p1...

Αν τελικά το υλοποιήσω την Πέμπτη, θα ποστάρω νέα για να πουλήσω μούρη για το κατόρθωμά μου...

Αν όχι, θα εξαφανιστώ για λίγες μέρες, μέχρι να ξεχαστεί το θέμα.

 

Εγω παιδια προσπαθισα αλαααααααααααααααα:(τιποτα Μακαρι να το καταφερεις και να μας το πεις και εμας:):!:

AMD Ryzen 5 2600 - ASUS ROG STRIX B350 8 GB Ram - MSI gtx 960 4GB - 16 gb Ram trident z

Samsung Galaxy grand duos(CM 12.1) -> Huawei p8 lite -> xiaomi redmi note 4x -> xiaomi MI A2 lite -> Poco X3 NFC

Chuwi HeroBook Pro

Ps1-Ps2-PS3 Super slim 500 gb-PSP 2004 6.60 PRO- Ps4 500gb[/color]

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω να μην το κανω τουβλακι το κινητο μου ακομα... :lol:

 

Αν αρχισω δεν θα με σταματαει κανεις μετα και με βλεπω με νεα οικοδομικα υλικα οποτε δεν λεει. Δεν βγαζει και αυτη η SE την αναβαθμιση του UIQ με τον Opera 9.5 να ησυχασουμε λιγο!

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια προσπαθισα αλαααααααααααααααα:(τιποτα Μακαρι να το καταφερεις και να μας το πεις και εμας:):!:

 

εγώ το έκανα, πέρασα το media player του W960i και 2 εφαρμογές από το G900, τον φακό που έχει και τις σημειώσεις. ακόμα άλλαξα σχεδόν όλα τα εικονίδια με αυτά του G900 και γραμματοσειρά έβαλα από το iPhone. τέλος άλλαξα και μερικά ακόμα πραγματάκια :devil:.

η όλη διαδικασία είναι ιδιαίτερα εύκολη αλλά θέλει προσοχή και φυσικά πρέπει να hackάρετε το κινητάκι σας. για περισσότερες πληροφορίες στο γνωστό μαγαζάκι.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

εγώ το έκανα, πέρασα το media player του W960i και 2 εφαρμογές από το G900, τον φακό που έχει και τις σημειώσεις. ακόμα άλλαξα σχεδόν όλα τα εικονίδια με αυτά του G900 και γραμματοσειρά έβαλα από το iPhone. τέλος άλλαξα και μερικά ακόμα πραγματάκια :devil:.

η όλη διαδικασία είναι ιδιαίτερα εύκολη αλλά θέλει προσοχή και φυσικά πρέπει να hackάρετε το κινητάκι σας. για περισσότερες πληροφορίες στο γνωστό μαγαζάκι.

 

Καλησπέρα Αντρέα! Για πες μας ο media player του w960 τι παραπάνω έχει από του p1? Αξίζει των κόπο να των περάσουμε?

O φακός παίζει (φωτίζει) καλά? Και κάτι τελευταίο όταν λες ότι πέρασες τα εικονίδια του g900, εννοείς στο (κυρίως) μενού?

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ηταν! Περασα και το Sygic Drive με ελληνικους χαρτες :cool:

 

Στα γρηγορα:

 

  • Πολυ καλο προγραμμα, ωραια γραφικα και γραμματοσειρες.
  • Ευκολη εγκατασταση, θα ελεγα ελαφρος πιο ευκολη απο του TomTom.
  • Καλοι χαρτες σχετικα ενημερωμενοι - τελειοι δεν ειναι αλλα ειναι στα επιπεδα του Garmin.
  • Γρηγορο περιβαλλον ακομα και σε 3D mode :D
  • Ενσωματωμενη ελληνικη γλωσσα και φωνη.
  • Λιγο αργος υπολογισμος διαδρομης την πρωτη φορα αλλα σε ανταμοιβει με πολυ γρηγορους επαναυπολογισμους οταν αλλαζεις πορεια.
  • Συμπαθητικες επιλογες αλλαγης διαδρομης. Το tomtom ειναι πιο ευελικτο - σου επιτρεπει να αποφυγεις συγκεκριμενους δρομους - αλλα το Sygic ειναι λιγο πιο εξυπνο.
  • Μπορεις να προσθεσεις διαφορα ειδη αγαπημενων σε κατηγοριες, που εμφανιζονται στον χαρτη με εικονιδια - πολυ βολικο για να βαζεις μαγαζια αν δεν τα εχει ηδη.
  • Ειναι λιγο περιεργο στην ανανεωση θεσης. Δουλευει μια χαρα απλα καμια φορα το σκεφτεται λιγο.

 

Προς το παρον εχει παρει την θεση του βασικου προγραμματος πλοηγησης μου και μαλλον θα παραμεινει εκει μεχρι να βρω καλυτερους χαρτες για το TomTom και να γινει χαμος ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P1i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...