Jump to content

Sony Ericsson P1i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

auto mas kanei paidia???

 

http://www.multirama.gr/Multirama/product.aspx?a_id=111&cc_id=DigitalAccMemoryCard&cp_id=133242

 

mpainei sto mwro mas??

 

exei kaneis na protinei kati allo (apo elliniko site i katastima)

Όχι δες αυτήν εδώ

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569357

Αυτή που παραθέσεις θα ταίριαζε σε Nokia δυστυχώς η SE έχει ακριβές μνήμες.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όχι δες αυτήν εδώ

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569357

Αυτή που παραθέσεις θα ταίριαζε σε Nokia δυστυχώς η SE έχει ακριβές μνήμες.

 

kalo komati k auti omws..

 

Thanks..

 

mipws tha eprepe na kanoume ena thema me hints&tips tou kinitou mas?? (epsaksa me tin anazitisi k den vrika kati..) ipirxe kati analogo me to p990..

Agios o theos Agios isxiros Agios athanatos OLIMPIAKOS AMIN!!
Link to comment
Share on other sites

Να σας πω κατι που δεν το γνωριζα και μπορει να μην το γνωριζει και καποιος απο εσας.Με παρατεταμενη πιεση του πληκτρου της επιστροφης κλειδωνει-ξεκλειδωνει.Οτι εκανε το διακοπτακι στο π990

 

Το πρώτο-ανακάλυψα την μέρα που αγόρασα (το p1) :cool:.. δοκίμαζα να πατήσω "παρατεταμένα" τα κουμπιά για να δω μπας και

έχουν "κρυφές" δυνατότητες! Είναι πολύ ποιο βολικό να κλειδώσεις το τηλ. καθ αυτών των τρόπο παρά με των συνδυασμό :).

Link to comment
Share on other sites

Επίσης για να γράψετε ΕΛΛΗΝΙΚΑ με τη γραφίδα κρατήστε πατημένο το ''ALT'';)

(βεβαια τα γραμματα θα τα γραφετε σε greeklish, π.χ. για να γραψετε ''ωραιο'' θα ζωγραφισετε ''vraio''):)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

ποιά προγράμματα έχετε περάσει μέσα στο κινητό ; Πραγματικά η συσκευή με έχει εντυπωσιάσει. Είχα κι το 990 και πολλές άλλες συσκευές αλλα το π1 είναι πολύ μπροστά. Είνια μικρό και τα κάνει όλα. Απλά ακόμα ψάχνω μερικά προγράμματα για να περάσω. Για πείτε τι έχετε κι εσείς μήπως μου ξέφυγε κάτι.
Link to comment
Share on other sites

kalo komati k auti omws..

 

Thanks..

 

mipws tha eprepe na kanoume ena thema me hints&tips tou kinitou mas?? (epsaksa me tin anazitisi k den vrika kati..) ipirxe kati analogo me to p990..

Δεν νομίζω να έψαξες και ιδιαίτερα.

Επισημασμένο είναι!

 

 

ορίστε

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Φιλε totos ο istioploos ρωτησε ομως για hints&tricks και οχι για το FAQ!!!

καλη ιδεα παντως του istioploos ... και οταν λεμε hints εννοουμε πραγματα οπως πχ το παρατεταμενο πατημα της επιστροφης...

R U MAD

"http://www.milka-home.gr"

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει τρόπος να υπολογίσει διαδρομή το TomTom χωρίς να είναι συνδεδεμένο με bluetooth GPS receiver.

 

Τα φώτα σας...

 

πηγαινει στο advance planning.ειναι στην δευτερη σελιδα απο της ρυθμισεις...

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια help...κανω το update service εγκατασταση και μου βγαζει αυτο το σφαλμα με το macromedia..εψαξα στο forum και εκανα εγκατασταση το καινοθριο flash αλλα παλι το ιδιο ..τι αλλο να κανω?...δοκιμασα τα παντα...

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2041354&highlight=macromedia#post2041354

[sIGPIC][/sIGPIC]"Υπάρχουν 10 ειδών άνθρωποι. Αυτοί που ξέρουν δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν ξέρουν"
Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο-ανακάλυψα την μέρα που αγόρασα (το p1) :cool:.. δοκίμαζα να πατήσω "παρατεταμένα" τα κουμπιά για να δω μπας και

έχουν "κρυφές" δυνατότητες! Είναι πολύ ποιο βολικό να κλειδώσεις το τηλ. καθ αυτών των τρόπο παρά με των συνδυασμό :).

 

Ναι ε...?

 

Και εγώ το πρώτο πράγμα που έκανα είταν αυτό να τα πατήσω όλα να δω τι μπορεί να γίνει...

 

Οπως και με τα πλήκτρα με τα νούμερα όποιο και αν πατας παρατεταμένα σε παει στις επαφές...

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Επίσης για να γράψετε ΕΛΛΗΝΙΚΑ με τη γραφίδα κρατήστε πατημένο το ''ALT'';)

(βεβαια τα γραμματα θα τα γραφετε σε greeklish, π.χ. για να γραψετε ''ωραιο'' θα ζωγραφισετε ''vraio''):)

 

Αυτό είναι πολύ καλό αλλά χρειάζεται πολύ εκπαίδευση για να το συνηθίσεις !!! :):)

Link to comment
Share on other sites

Μην το λες. 4-5 γράμματα είναι που θα σε δυσκολέυουν. Κατά τ'άλλα είναι πολύ καλό το σύστημα και γράφεις έυκολα...

 

Θέλω να δοκιμάσει κάποιος το TrackID asap όμως γιατί θέλω να βρώ κάτι αλλά δεν μου βγάζει ένα κουλό.

Ότι και καλά είναι μόνο για Sony Ericsson κινητά Ο.ο

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς sim με 2 νούμερα (υπηρεσία Cosmote 2in1) στο P1i;

 

Ρωτάω γιατί ενδιαφέρομαι να πάρω μία τέτοια sim αλλά στην cosmote μου είπαν πως δεν γνωρίζουν αν το τηλέφωνο είναι συμβατό ή όχι!

 

NAI κανένα πρόβλημα τι είχα ήδη την sim απο το P910

Link to comment
Share on other sites

Από τα πιο ωραία προγράμματα εμφανίσης τηλεφωνικού καταλόγου (τύπου iphone) που έχω δοκιμάσει. Είναι πραγματικά εντυπωσιακό και λειτουργεί τέλεια. Δείτε το βίντεο αυτό: http://youtube.com/watch?v=H9lpEmbfP18

 

Εγώ κατέβασα το (Beta) πρόγραμμα από εδώ. Προς το παρόν δεν μπορείς ούτε να καλέσεις, ούτε να στείλεις MΜS αλλά είναι πιστεύω ένα πολλά υποσχόμενο πρόγραμμα. Το σημαντικότερα είναι ότι δεν είναι java

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από τα πιο ωραία προγράμματα εμφανίσης τηλεφωνικού καταλόγου (τύπου iphone) που έχω δοκιμάσει. Είναι πραγματικά εντυπωσιακό εμφανησιακά και λειτουργεί τέλεια. Δείτε το βίντεο αυτό: http://youtube.com/watch?v=H9lpEmbfP18

 

Εγώ κατέβασα το (Beta) πρόγραμμα από εδώ. Προς το παρόν δεν μπορείς ούτε να καλέσεις, ούτε να στείλεις MΜS αλλά είναι πιστεύω είναι ένα πολλά υποσχόμενο πρόγραμμα. Το σημαντικότερα είναι ότι δεν είναι java

 

Με έπεισες :p.. το κατεβάζω αμέσως :happy:.. Ευχαριστώ :).

Link to comment
Share on other sites

Ilias74 πως γινεται να ξεκλειδωνει με τον τροπο που δειχνει το βιντεο;;

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

απ΄όσο γνωρίζω γι' αυτό χρειάζεται άλλο πρόγραμμα. Κάπου το είχα δει παλαιότερα, δεν θυμάμαι όμως που. Το πρόγραμμα στο οποίο αναφέρομαι παραπάνω είναι μόνο για τον τηλεφωνικό κατάλογο
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατι στους αλλους δουλεψε ενω εμενα ακομη το βγαζει...???καμια ιδεα?πρεπει να κανω UPDATE αμεσα...please help
[sIGPIC][/sIGPIC]"Υπάρχουν 10 ειδών άνθρωποι. Αυτοί που ξέρουν δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν ξέρουν"
Link to comment
Share on other sites

Ilias74 πως γινεται να ξεκλειδωνει με τον τροπο που δειχνει το βιντεο;;

 

:rolleyes:.. Ορίστε φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes:.. Ορίστε φίλε μου.

 

Ωραίος ο akis_k ;)

θενκς ε λοτ!

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

ειναι ευκολο να μου στειλει καποιος το update service?..εχω τις εκδοσεις 2.7.9.14-1 και 2.7.12.4 και δεν μου παιζει καμια...μου βγαζει συνεχεια το σφαλμα της macromedia..και τα δοκιμασα σε 3 pc..και κατεβασα και απο το site της adobe το update και παλι τιποτα (μεσω internet explorer οπως λεει σε προηγουμενη σελιδα)..χρειαζομαι μια που να δουλευει...thanks

 

 

NEVER MIND....THANKS!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]"Υπάρχουν 10 ειδών άνθρωποι. Αυτοί που ξέρουν δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν ξέρουν"
Link to comment
Share on other sites

αψογο το νεο firmware προς το παρον...νομιζω το κινητο παει πολυ πιο γρηγορα τουλαχιστον στα menu και στο πως ανοιγει τις εφαρμογες..τι λετε κι εσεις...?ξερει κανεις τι εχει διορθωθει σ αυτο?...
[sIGPIC][/sIGPIC]"Υπάρχουν 10 ειδών άνθρωποι. Αυτοί που ξέρουν δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν ξέρουν"
Link to comment
Share on other sites

αψογο το νεο firmware προς το παρον...νομιζω το κινητο παει πολυ πιο γρηγορα τουλαχιστον στα menu και στο πως ανοιγει τις εφαρμογες..τι λετε κι εσεις...?ξερει κανεις τι εχει διορθωθει σ αυτο?...

 

Ναι ειναι ποιο γρηγορο γενικα:)

 

εχεουν αλλαξει οι μπαρες κατα την φωτογραφηση, το εικονικο πληκτρολογιο εγινε μεγαλυτερο. δεν θυμαμαι αλλη αλλαγη

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι για το κλέιδωμα γίνεται με το Gdesk.

Βασικά γίνεται και με το Gdesk καθώς έχω δει να το έχουν κάνει,απλά δεν ξέρω πως!

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Με έπεισες :p.. το κατεβάζω αμέσως :happy:.. Ευχαριστώ :).

Μήπως θα έπρεπε να περιμένεις λίγο καιρό να περάσει από την Beta έκδοση; Για κάποιο λόγο θα είναι beta, που εμένα με φοβίζει. αν πάλι το δοκίμασες για πες μας τις εντυπώσεις σου.

 

Το beta ίσως να μην αναφέρεται μόνο στο γεγονός ότι δεν κάνει κλήσεις μέσα από αυτό το πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P1i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...