Jump to content

Sony Ericsson P1i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και το 1,8 δεν είναι μικρή ταχύτητα πάντως. Να ρωτήσω υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που μπορώ να κάνω download από το κινητό ; (σαν το Limwire, bittorrent του pc)

 

Όχι μια χαρά ταχύτητα είναι...Μόνο που το κινητό μας δεν έχει HSDPA οπότε η μέγιστη ταχύτητα είναι τα 384 kbps :(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια θελω βοηθεια σχετικα με τα προγραμματα για το P1i... Προσπαθω να περασω καποια αλλα δεν μπορω. Αυτα που υπαρχουν στο myphone τα δεχεται η οχι? Και αν ναι πως θα τα περασω?Αν ξερεται απαντηστε μου γιατι εχω απογοητευτει... Ευχαριστω πολυ...:worry:
Link to comment
Share on other sites

Όχι μια χαρά ταχύτητα είναι...Μόνο που το κινητό μας δεν έχει HSDPA οπότε η μέγιστη ταχύτητα είναι τα 384 kbps :(

ναι όντως έχεις ένα δίκιο :)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!παιδια στο web που ειναι το οπερα 8?:O!!εγς απλως βλεπω ενα browser!:O

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια κι απο μενα η αληθεια ειναι οτι με την σειρά p εχω μια εξηκιωση αλλα για στο p1 καινουργιος. βασικα προσπαθησα να περασω καποιες εφαρμογές που ειχ για το 900 σε αυτο αλλα μου εβγαινε σφαλμα. Τι παιζει ρε παιδια με τις εφαρμογές του p1???
DJP
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια κι απο μενα η αληθεια ειναι οτι με την σειρά p εχω μια εξηκιωση αλλα για στο p1 καινουργιος. βασικα προσπαθησα να περασω καποιες εφαρμογές που ειχ για το 900 σε αυτο αλλα μου εβγαινε σφαλμα. Τι παιζει ρε παιδια με τις εφαρμογές του p1???

 

φιλε αλλο το π900 αλλο το π1!δν εχουν την ιδια πλατφορμα!δν μπαινουν οι εφαρμογες απο το ενα στο αλλο:shifty:

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!παιδια στο web που ειναι το οπερα 8?:O!!εγς απλως βλεπω ενα browser!:O

 

:D Τι ήθελες να δεις? Το web είναι το όπερα, δλδ ένας browser.

Link to comment
Share on other sites

:D Τι ήθελες να δεις? Το web είναι το όπερα, δλδ ένας browser.

 

ναι συμφωνω αλλα τι διαφορα εχει απο το w800i που ειχα παλια?:p:shifty:

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω βοηθεια σχετικα με τα προγραμματα για το P1i... Προσπαθω να περασω καποια αλλα δεν μπορω. Αυτα που υπαρχουν στο myphone τα δεχεται η οχι?

 

Όσα είναι για uiq3 παίζουν τα άλλα όχι..

 

Και αν ναι πως θα τα περασω?

 

Πέρασε τα στην κάρτα μνήμης και μετά κάνε την εγκατάσταση :).

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κάτι έχει περάσει κανείς το garmnin για χρήση gps ; Ακούω οτι έινια πολύ καλό, ισχύει;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Παιδιά λίγη βοήθεια....

 

Στην οθόνη αναμονής είχα κάτω αριστερά το εικονίδιο για τις Επαφές αλλά έκανα αντικατάσταση για νέο SMS...

Τελικά δεν το θέλω και τώρα δεν μπορώ να επαναφέρω το εικονίδιο για τις Επαφές...γενικά η αντικατάσταση στα εικονίδια δεν προσφέρει την επιλογή ¨Επαφές¨¨.Τι κάνουμε;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Παιδιά λίγη βοήθεια....

 

Στην οθόνη αναμονής είχα κάτω αριστερά το εικονίδιο για τις Επαφές αλλά έκανα αντικατάσταση για νέο SMS...

Τελικά δεν το θέλω και τώρα δεν μπορώ να επαναφέρω το εικονίδιο για τις Επαφές...γενικά η αντικατάσταση στα εικονίδια δεν προσφέρει την επιλογή ¨Επαφές¨¨.Τι κάνουμε;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια σας.

 

Όταν θα κάνεις αντικατάσταση συντόμευσης θα πας στις εφαρμογές και εκεί μέσα στην λίστα υπάρχουν και οι Επαφές!

 

Απλό δεν είναι;

Apple PowerUser - iMac/MacBook Pro/iPad/iPhone
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου Northman, ευχαριστώ πολύ...!

 

καλά...είχα κολλήσει....τα είχα δοκιμάσει όλα εκτός από την εφαρμογή....τι να πω...

 

ευχαριστώ και πάλι!!!

Link to comment
Share on other sites

φιλε αλλο το π900 αλλο το π1!δν εχουν την ιδια πλατφορμα!δν μπαινουν οι εφαρμογες απο το ενα στο αλλο:shifty:

 

 

Φυσικά και έχουν την ίδια πλατφόρμα και όλα τα προγράμματα που παίζουν στο P1i παίζουν και στο P990i και στο M600i. Εξαιρέσεις, αν υπάρχουν, είναι ελάχιστες.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και έχουν την ίδια πλατφόρμα και όλα τα προγράμματα που παίζουν στο P1i παίζουν και στο P990i και στο M600i. Εξαιρέσεις, αν υπάρχουν, είναι ελάχιστες.

 

ρε φιλε οταν λεω δν εχουν τιν ιδια πλατφορμα εννοω 3.0,3,1!!και δν παιζουν ολα απο το p990i!για να πω την αληθεια στην αρχη μ φανικε πως ελεγες p910i:p

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια σε λιγες μερες 8α παρω το p1i απο που μπορω να βρω *****ed προγραμματα αλλα και για gps?

 

Δες στο iPmart.

 

 

να ρωτησω κάτι έχει περάσει κανείς το garmnin για χρήση gps ; Ακούω οτι έινια πολύ καλό, ισχύει;

 

Δες εδώ φίλε μου :rolleyes: (αν και πιστεύω ότι το έχει δει είδη).

Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε οταν λεω δν εχουν τιν ιδια πλατφορμα εννοω 3.0,3,1!!και δν παιζουν ολα απο το p990i!για να πω την αληθεια στην αρχη μ φανικε πως ελεγες p910i:p

 

Και τα δύο 3.0 έχουν.

Link to comment
Share on other sites

Και τα δύο 3.0 έχουν.

 

Σωστά :rolleyes: ...Και τα δύο (Ρ990 & Ρ1) έχουν ακριβώς το ίδιο OS (UIQ3) :).

Link to comment
Share on other sites

Δες στο iPmart.

 

 

 

 

Δες εδώ φίλε μου :rolleyes: (αν και πιστεύω ότι το έχει δει είδη).

χεχε ::) ναι το είχα δεί . Απλά επειδή έιμαι σε φάση που έχω εξεταστική και δεν προλαβαίνω να το εγκαταστήσω τώρα ήθελα να μου πεί κάποιος την γνώμη του:)

Link to comment
Share on other sites

Και τα δύο 3.0 έχουν.

 

το p1i εχει 3,1

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

το p1i εχει 3,1

 

UIQ version 3,0 έχει...

 

Ορίστε και μερικές πηγές: symbian , my-symbian , all about symbian.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P1i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...