Jump to content

Sony Ericsson P1i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δίνει οδηγίες ακριβώς το πρόγραμμα. Αν δεν κάνω λάθος κλείνεις το κινητό,αφαιρείς και ξαναβάζεις την μπαταρία, και το βάζεις στην usb θύρα κρατώντας το πλήκτρο C. Το λέει και το πρόγραμμα αυτό που λέω..

 

Dn 8elw to SEUS asxoloume me to XS++ file mou gia auto!!!

 

Filika

 

Scottas:D:p;):)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μα εσύ ρώτησες όταν κάνουμε update με το SEUS τι πατάμε ακριβώς...

Τι να πω είμαι λιγάκι κουρασμένος αλλά και πάλι αυτό καταλαβαίνω :lol::lol:

 

Paidia otan pame na kanoume update me to seus i kati allo ti patame akrivws???

Dn xrisimopoiw to SEUS alla to XS++ 2.2

 

Plz Help!!!

 

SOS-Immediately

 

Friendly Nick

 

To xs++ προσφέρει κάτι παραπάνω; Ρωτάω άμα είναι να το κοιτάξω..

 

Α και please σχετικά με αυτό που είχες δώσει για iphone αν μπορείς πες μου αν βγαίνει εύκολα χωρίς να αφήνει άχρηστα αρχεία και τέτοια..

Link to comment
Share on other sites

Μα εσύ ρώτησες όταν κάνουμε update με το SEUS τι πατάμε ακριβώς...

Τι να πω είμαι λιγάκι κουρασμένος αλλά και πάλι αυτό καταλαβαίνω :lol::lol:

 

 

 

To xs++ προσφέρει κάτι παραπάνω; Ρωτάω άμα είναι να το κοιτάξω..

 

Α και please σχετικά με αυτό που είχες δώσει για iphone αν μπορείς πες μου αν βγαίνει εύκολα χωρίς να αφήνει άχρηστα αρχεία και τέτοια..

 

 

Vgazeis apo tin karta mnimis ta arxeia ta opoia evales stin memory kaneis restart kai ola kala!!!

 

Filika

 

Scottas:D:):p

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γίνεται να μην έχει μετρητή διάρκειας κλήσεων και sms?? Όλα τα se που είχα μέχρι τώρα το είχαν! Γιατι δεν το βρίσκω όμως???
..κάτι μαγικό!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γίνεται να μην έχει μετρητή διάρκειας κλήσεων και sms?? Όλα τα se που είχα μέχρι τώρα το είχαν! Γιατι δεν το βρίσκω όμως???

 

μετρητή κλήσεων έχει στις κλήσεις (κλήσεις-περισσοτ.-συνολ.πληρ.κλησ.).μετρητή sms δεν έχει τι να κάνουμε τώρα;και ένα παλιό νοκια που είχα κάποτε είχε θερμόμετρο που δεν έχει το Ρ1,αλλά το Ρ1 με την σειρά του έχει 19102357013487203 παραπάνω πράγματα από το παλιό μου νοκια,οπότε το συμπέρασμα είναι ότι δεν υπάρχει κινητό στον κόσμο που να έχει ΟΛΑ όσα έχουν τα υπόλοιπα κινητά του κόσμου,αλλιώς όλοι θα αγοράζαν εκείνο το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Οπότε το συμπέρασμα είναι ότι δεν υπάρχει κινητό στον κόσμο που να έχει ΟΛΑ όσα έχουν τα υπόλοιπα κινητά του κόσμου,αλλιώς όλοι θα αγοράζαν εκείνο το κινητό.

 

Λογικο....:rolleyes:

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, σε μερικές εισερχόμενες κλήσεις μου εμφανίζει ένα (+) δίπλα στο όνομα. Δηλαδή Όνομα(+) ενώ σε άλλες εισερχόμενες γράφει απλά το όνομα. Απ'όσο έψαξα, δεν υπάρχουν διαφορές ανάμεσα στις επαφές. Μήπως ξέρει κανείς γιατί συμβαίνει αυτό;
- g0in -
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, σε μερικές εισερχόμενες κλήσεις μου εμφανίζει ένα (+) δίπλα στο όνομα. Δηλαδή Όνομα(+) ενώ σε άλλες εισερχόμενες γράφει απλά το όνομα. Απ'όσο έψαξα, δεν υπάρχουν διαφορές ανάμεσα στις επαφές. Μήπως ξέρει κανείς γιατί συμβαίνει αυτό;

 

Και εμενα το ιδιο αν και εχω το p990. Πιστευω πως αυτο οφειλετα στο οτι ο αριθμος που καλεις ειναι αποθηκευμενος στον τηλεφωνικο καταλογο. Αυτο συμβολιζει εκεινο το +

Επαναλαμβανω πως δεν ειμαι σιγουρος ;)

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα το ιδιο αν και εχω το p990. Πιστευω πως αυτο οφειλετα στο οτι ο αριθμος που καλεις ειναι αποθηκευμενος στον τηλεφωνικο καταλογο. Αυτο συμβολιζει εκεινο το +

Επαναλαμβανω πως δεν ειμαι σιγουρος ;)

 

Δε συμβαίνει όταν καλώ εγώ, αλλά όταν δέχομαι κλήση. Οι επαφές μου φαίνονται ίδιες και είναι αποθηκευμένες στο τηλέφωνο.

 

:wacko::blink::cry:

- g0in -
Link to comment
Share on other sites

Μηπως σε αυτες που εχει το + ειναι και στην sim η ηρθαν απο την sim??

 

Λεω εγω τωρα....:rolleyes:

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Μηπως σε αυτες που εχει το + ειναι και στην sim η ηρθαν απο την sim??

 

Λεω εγω τωρα....:rolleyes:

 

Ειλικρινά δε βρίσκω διαφορά μεταξύ των επαφών. Θα δοκιμάσω να κάνω synchronize με το outlook να τις ξαναπεράσω. Πως μπορώ να δω ποιές επαφές είναι στη μνήμη του τηλεφώνου και ποιές στη SIM;

- g0in -
Link to comment
Share on other sites

Απο που μπορω να προμηθευτω screen protector; προτεινετε καποιον συγκεκριμενο και ποσο περιπου ειναι οι τιμη τους;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, σε μερικές εισερχόμενες κλήσεις μου εμφανίζει ένα (+) δίπλα στο όνομα. Δηλαδή Όνομα(+) ενώ σε άλλες εισερχόμενες γράφει απλά το όνομα. Απ'όσο έψαξα, δεν υπάρχουν διαφορές ανάμεσα στις επαφές. Μήπως ξέρει κανείς γιατί συμβαίνει αυτό;

 

to + dipla se ena onoma simainei oti to noymero poy molis kaleses i se kalese apotyelei to proepilegmeno pedio kapoias epafis soy!p.x. an gia kapoion filo sou exeis kataxwrisei to kinito toy kai to stathero toy ws mia epafi me polla pedia tote to + deixnei oti kaleses ton arithmo poy exeis epileksei ws kyrio arithmo toy (synithws kinito)

Link to comment
Share on other sites

to + dipla se ena onoma simainei oti to noymero poy molis kaleses i se kalese apotyelei to proepilegmeno pedio kapoias epafis soy!p.x. an gia kapoion filo sou exeis kataxwrisei to kinito toy kai to stathero toy ws mia epafi me polla pedia tote to + deixnei oti kaleses ton arithmo poy exeis epileksei ws kyrio arithmo toy (synithws kinito)

 

Η επαφες εμενα που εχουν το + δεν εχουν τιποτα αλλο μεσα μονο ενα νουμερο απλα οταν πηρα το κινητο τις καλεσα απο την sim.

 

Οσες τις εβαλα μετα κατευθειαν στο κινητο δεν το εχει...

 

Τι να πω...

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Μηπως σε αυτες που εχει το + ειναι και στην sim η ηρθαν απο την sim??

 

Λεω εγω τωρα....:rolleyes:

Το + εμφανίζεται στο Ρ990 όταν το ίδιο νούμερο είναι αποθηκευμένο σε δύο επαφές.Μήπως είναι το ίδιο και σε σας;

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα βοήθεια σε κάτι πραγματάκια!

 

Υπάρχει η δυνατότητα να έχω δόνηση στο κανονικό προφίλ και όταν απενεργοποιώ τον ήχο να βγαίνει και η δόνηση; Ρωτάω γιατί είναι ιστορία κάθε φορά που πατάω το κουμπί για να γίνει αθόρυβο να τρέχω

και στις ρυθμίσεις για να βγάλω τη δόνηση και συνήθως το ξεχνάω.

 

Επίσης, μήπως γνωρίζεται κανένα πρόγραμμα για να παίζει αρχεία mpg; Μόνο για divx έχω βρει.

 

Συγγνώμη που επαναλαμβάνομαι αλλά μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει στα παραπάνω; Πιο πολύ με ενδιαφέρει το θέμα με τη δόνηση.

 

Επίσης κάτι το οποίο παρατήρησα σήμερα.

Πήγα να μεταφέρω κάτι βίντεο που τράβηξα και είδα ότι ενώ όλα εμφανίζονται κανονικά όταν συνδέω το p1i στο pc ο φάκελος με τα βίντεο δεν εμφανίζεται. Τα βίντεο τα αποθηκεύω στo memory stick και δεν μου δίνεται και η δυνατότητα να μεταφέρω κάποιο αρχείο σε αυτό το φάκελο μέσω του κινητού.

Είναι φυσιολογικό αυτό; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς!!! Η έχεις την ίδια επαφή και στην SIM

 

Επειδή δεν έχω κάνει ακόμα synchronize με το Outlook δε μπορώ να πω αν άλλαξε κάτι. Όταν κάνω, θα σας πω.

 

Πάντως οι επαφές που εμφανίζεται το + είναι μεν στη SIM αλλά το + δεν εμφανίζεται σε όλες. Επίσης, μερικές επαφές έχουν 1 αριθμό ενώ άλλες έχουν παραπάνω. Τι να πω, δε ξέρω, πάντως πιστεύω πως με το synchronize θα φτιάξουν όλες οι επαφές.

 

Κάτι άλλο, πέρασα ένα βίντεο στο λάπτοπ, παίζει κανονικά αλλά χωρίς ήχο ενώ στο κινητό ο ήχος ακούγεται κανονικά. Έχει τύχει σε κανέναν αυτό;

- g0in -
Link to comment
Share on other sites

χτες ειχαμε και την πρωτη τουμπα λογο του 3ου γκολ της ρεαλ και οπως κοπανισα το τραπεζι στο σαλονι δεν προσεξα οτι εκτος απο τηλεκοντρολ και γυαλια ηταν και το κινητο

και ετσι πετακσε για λιγο και προσγηωθηκε πατομα σε 1 σεκ.

τεσπα η κρισταλ η θηκη αντεξε ανοιξε βεβαια το πισω μερος αλλα το κινητο δεν βαθουλωσε η γρατζουνιστικε πουθενα!!!

το πηρα πολυ ψυχραιμα μιας και ημουν αλλου εκεινη τη στιγμη

βεβαια να καναμε διπλο και απο το μπαλκονι να μου επεφτε εκεινη τη στιγμη δεν θα με πειραζε!

:)

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο, πέρασα ένα βίντεο στο λάπτοπ, παίζει κανονικά αλλά χωρίς ήχο ενώ στο κινητό ο ήχος ακούγεται κανονικά. Έχει τύχει σε κανέναν αυτό;

 

Μαλλον φταιει το προγραμμα που το αναπαραγεις.

Εχω πχ με το vlc δεν εχω ηχο ενω με το real player ολα ενταξει.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον φταιει το προγραμμα που το αναπαραγεις.

Εχω πχ με το vlc δεν εχω ηχο ενω με το real player ολα ενταξει.

 

ΟΚ, σε ευχαριστώ, θα το δοκιμάσω.

- g0in -
Link to comment
Share on other sites

1) Συγγνώμη που επαναλαμβάνομαι αλλά μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει στα παραπάνω; Πιο πολύ με ενδιαφέρει το θέμα με τη δόνηση.

 

2) Επίσης κάτι το οποίο παρατήρησα σήμερα.

Πήγα να μεταφέρω κάτι βίντεο που τράβηξα και είδα ότι ενώ όλα εμφανίζονται κανονικά όταν συνδέω το p1i στο pc ο φάκελος με τα βίντεο δεν εμφανίζεται. Τα βίντεο τα αποθηκεύω στo memory stick και δεν μου δίνεται και η δυνατότητα να μεταφέρω κάποιο αρχείο σε αυτό το φάκελο μέσω του κινητού.

Είναι φυσιολογικό αυτό; :worry:

 

1) Οσο και να το εψαξα και δεν βρηκα κατι, βασικα δεν εχει να φτιαξεις προφιλ αρα μαλλον δεν γινετε εχει στανταρ και μαλιστα εχει μονο επιλογη να ειναι ενεργη στο αθορυβο και τιποτα αλλο κατι που μαλλον εχεις δει.

 

2) Αυτο μου μας λες ειναι κουλο δεν γινετε πρεπει να στο εμφανιζει τουλαχιστον σε εμενα ειναι κανονικα ο φακελος στην θεση του και στο pc και στο mac..

 

 

Μαλλον φταιει το προγραμμα που το αναπαραγεις.

Εχω πχ με το vlc δεν εχω ηχο ενω με το real player ολα ενταξει.

 

Θα συμφωνησω μαζι σου..

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Το + εμφανίζεται στο Ρ990 όταν το ίδιο νούμερο είναι αποθηκευμένο σε δύο επαφές.Μήπως είναι το ίδιο και σε σας;

 

ontws oles moy tis epafes tis exw kai sto kinito kai stin sim alla to + moy to bgazei mono gia ta proepilegmena noymera kathe epafis:confused:

Link to comment
Share on other sites

Paidia to kinhtaki mas telika mexri posa gb karta yposthrizei 4gb h 8 gb?

Pou mporoume na tis vroume episis?

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P1i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...