Jump to content

Sony Ericsson P1i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν νομίζω να είναι πλέον πρόβλημα στο Ρ1 αν το βάλεις σε flight mode μιας και ούτε ρολόι στην οθόνη έχει, ούτε κάποιο led αναβοσβήνει, οπότε η καταλάλωση σε μπαταρία είναι απειρολάχιστη, στην ουσία σαν να είναι κλειστό.

 

Θα συμφωνησω με τον φιλο μην τα κανουμε ολα τραγικα:O

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ωπα ο Μαριος με Symbian UIQ κινητο !!! :lol::D:rolleyes:

 

Τι γινεται ? Πως και το πηρες αποφαση να παρεις το P1i?

 

 

χεχεχεχεεχεχ φιλε μου εχω ακομα την artemis ..... παντα μου αρεσε η σειρα p της sony με εξαιρεση το p990i

μπορω να πω οτι το p1 ειναι πραγματικα αξιολογο smartphone

1.- πολυ καλη οθονη

2.- κατασκευη

3.- πολυ καλη καμερα (την ημερα , χαθηκε ο κοσμος να βαλουν ενα xenon flash οι ατιμοι ???)

4.- παει σφαιρα (ενεκα της διαχειρησης αρχειων φυσικα)

5.- ανετο και ευχρηστο σαν τηλεφωνο με χαρακτηρα ppc

(χεχε κατι σαν Mac-Windows ενα πραγμα :) )

παιδια εγω αυτο που πηρα δεν ειχε gps μεσα :rolleyes::( προκειτε για ειδικο πακετο ??? αν και το destinator ειναι το καλυτερο στα συστηματα πλοηγησης στην ελλαδα )

Γενικα νομιζω οτι ειναι μια αξιολογη αγορα ....

αυτα προς το παρον ..... αντε να βρουμε και εφαρμογες τωρα ,,, αληθεια θεματα κανενα site ?????

 

βρηκα ενα με πολλα ... http://www.se-uiq.com/forum/index.php?showtopic=62

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

 

μήπως έχει πάρει κανείς το Ρ1 με ανανέωση συμβολαίου ?

Ή όλοι το αγοράσατε σκέτη συσκευή ?

 

έχω ανανέωση μέσα Οκτωβρη, αλλα δεν μου λένε από τώρα πόσο μπορώ να το αγοράσω, κα ήθελα να ξέρω στο περίπου τι τιμή να περιμένω !

 

ευχαριστώ παιδιά και καλορίζικο σε όσους το έχουν!

Link to comment
Share on other sites

εγω το περιμενω ακομα(πηρα σημερα τη βοντα και μου ειπε οτι απο παρασκευη παλι γμτττττ...)αλλα το πηρα με επιδοτηση που ειχα το σεπτεμβρη και εχει βγει απο τωρα...

τωρα κοστιζει γυρο στα 499 εκτος τιμ τωρα τον οκτωβρη ποσο θα εχει παειο αγνωστο!

Link to comment
Share on other sites

Kostasgp thanks φίλε!

Όλοι μας σχεδόν το έχουμε πάρει σκέτη συσκευή, αλλά μην περιμένεις κ πολλά πράγματα από την αναβάθμιση εκτός αν έχεις πολύ μεγάλο πάγιο.το Ρ1 κάνει 500 ευρώ.Αφαίρεσε από 100-200(αν έχεις είπαμε πολύ μεγάλο πάγιο) ευρώ και έχεις την απάντηση σου!

Link to comment
Share on other sites

Ξ±Ξ½ΟΞ΅ Ξ½Ξ± Ξ²ΟΞΏΟΞΌΞ΅ ΞΊΞ±ΞΉ Ξ΅ΟΞ±ΟΞΌΞΏΞ³Ξ΅Ο ΟΟΟΞ± ,,, αληθΡια θΡμαΟΞ± κανΡνα site ?????

 

Ξ²ΟΞ·ΞΊΞ± Ρνα ΞΌΞ΅ Οολλα ... http://www.se-uiq.com/forum/index.php?showtopic=62

 

Here :D

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Τελικα αγορασα και εγω το κινητο σημερα υστερα απο αρκετο ψαξιμο μιας και δεν μπορουσα να το βρω ευκολα στην ανατολικη θεσσαλονικη.

 

στο πλαισιο δεν το ειχαν παρα μονο στου κεντρου και στον γερμανο του carefour δεν υπηρχε ουτε για πλακα. τελικα το βρηκα στο μαγαζι της wind στα carefour οποθ εχουν αλλα 2 κινητα διαθεσημα.

 

γενικα φαινετε αρκετα καλο και αν και χρηστης p800 ,p900,p910 βρισκω αρκετα προβληματα στο να το χρησιμοποιήσω. πρωτα απ'ολα με τα μυνηματα και το qwerty πληκτρολογιο που με δυσκολευει ειδικα τωρα στην αρχη.κατάφερα να συνδέσω με το wifi που εχω στο σπιτι μου το κινητο αλλά αρνείτε πεισματικά να μου ανοίξει οποιαδήποτε σελίδα.Τέλος δεν ξέρω γιατί αλλά όταν το ανοίγω το κινητό μου, μου έρχονται κάποιες αναφορές παράδωσης από μυνήματα οπού δεν έχω στήλει είτε τα είχα στήλει παλιά...

 

αυτά για αρχή stay tuned για περισσότερες λεπτομέριες

 

πηγα σημερα απο το μαγαζι της WIND στο CAREFOUR αλλα τιποτα δεν ειχε ουτε ενα κομματι :(

Για τα υπολοιπα καταστηματα δεν το σηζηταμε.... το Media Markt ισως τον Σεπτεμβριο και το Πλαισιο καλαμαρια 17 Σεπτεμβριου η επομενη παραλαβη ;)

Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Καμιά ζελατίνα για προστασία της οθόνης υπάρχει;

 

 

 

δες εδώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα. *5 restart αισίως μεχρι τωρα απο το πρωι. Ενα με το που το εβγαλα απο την φορτηση του το πρωι.ενα οταν ενεργοποιησα το wifi ενα μονο του στα ξαφνικα και μου κολλησε και 2φορες στο ασχετο... Καμια βοηθεια παιδια?

 

προσθεστε αλλο ενα restart και μαλιστα χωρις να παει να κολησει το κινητο. ετσι απλα μου το εκανε. οταν ξεκινησε ξανα με εβγαλε μυνημα οτι το έκανε για βελτιωση της απόδοσης του κινητου...

 

να περιμενω μηπως στρώσει? να το επιστρέψω πισω? αναβάθμηση?

KILL THE BEST AND F_U_C_K THE REST

 

http://www.bmwworld.com/images/cars/3er/compact/6677_200.jpg

 

BMW COMPACT M/// PACK

AC SCHNITZER

D&W

Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα απο το μαγαζι της WIND στο CAREFOUR αλλα τιποτα δεν ειχε ουτε ενα κομματι :(

Για τα υπολοιπα καταστηματα δεν το σηζηταμε.... το Media Markt ισως τον Σεπτεμβριο και το Πλαισιο καλαμαρια 17 Σεπτεμβριου η επομενη παραλαβη ;)

φιλε μου παντως μερικα καταστημητα wind παρελαβαν χθες καποια καμματια.εγω πηρα ενα για δωρο απο το καταστημα στη στουρναρη

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μου γυάλισε το συγκεκριμένο κινητό, θα ήθελα να μου πει κάποιος , αν μπορεί, τι παραπάνω θα μου προσφέρει το κινητο αυτό σε σχέση με αυτο που έχω τώρα, το Ν73 ΜΕ.Αξίζει να περασω στο στρατόπεδο της SE πάλι(δεν ειχα ποτέ όμως SE smartphone!)?

Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, υπαρχει adaptor για την καρτα Μ2; Πηγα σημερα στον ΓΕΡΜΑΝΟ και μου ειπαν οτι ειχε τελειωσει... Επειτα πηγαινω σε ενα καταστημα της WIND και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει τετοιο πραγμα! Τι να πρωτοπιστεψω....;:wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, υπαρχει adaptor για την καρτα Μ2; Πηγα σημερα στον ΓΕΡΜΑΝΟ και μου ειπαν οτι ειχε τελειωσει... Επειτα πηγαινω σε ενα καταστημα της WIND και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει τετοιο πραγμα! Τι να πρωτοπιστεψω....;:wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:
Φυσικά και υπάρχει δες λίγο παραπίσω και θα το βρεις.
Link to comment
Share on other sites

δες εδώ.

 

Όντως είναι πολύ καλές ζελατίνες αυτές παιδιά.

 

Σήμερα το παρήγγειλα κι εγώ το κινητό από Vodafone μου είπαν τη Πέμπτη θα το χω η τιμή του 475€ (13%ΦΠΑ). Το παίρνω με επιδότηση. Ελπίζω να μη με ξενερώσει η μετάβαση από το στρατόπεδο της Nokia από την οποία είναι απόλυτα ικανοποιημένος.

Link to comment
Share on other sites

Η wind έχει αρχίσει να φένει κομμάτια αλλά λίγα επί του παρόντος. Πάντως στη wind στην ομόνοια μου είπαν σήμερα ότι το είχαν φέρει. Τιμή 508 ευρώ, στουρνάαρη έφεραν κάτι λίγα και έφυγαν ήδη.:cool: Όσο για τιμή με αναβάθμιση, εξαρτάται από τι κατηγορία επιδότησης είναι κάποιος και αυτό έρχεται σε συνάρτηση με το ύψος των λογαριασμών του για τον τελευταίο χρόνο
Link to comment
Share on other sites

Here :D

 

Ωραιος !! :):lol::D

 

Παρε Μαριε να εχεις και καλοριζικο !! :D

 

Πραγματι πολυ αξιολογη συσκευη :D

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

χεχεχεχεεχεχ φιλε μου εχω ακομα την artemis ..... παντα μου αρεσε η σειρα p της sony με εξαιρεση το p990i

αληθεια θεματα κανενα site ?????

 

βρηκα ενα με πολλα ... http://www.se-uiq.com/forum/index.php?showtopic=62

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1995711#post1995711

 

Here :D

 

Ωραιος !! :):lol::D

 

Παρε Μαριε να εχεις και καλοριζικο !! :D

 

Πραγματι πολυ αξιολογη συσκευη :D

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα απο το μαγαζι της WIND στο CAREFOUR αλλα τιποτα δεν ειχε ουτε ενα κομματι :(

Για τα υπολοιπα καταστηματα δεν το σηζηταμε.... το Media Markt ισως τον Σεπτεμβριο και το Πλαισιο καλαμαρια 17 Σεπτεμβριου η επομενη παραλαβη ;)

 

Αναμενομενο...

 

Η ζητηση του ειναι αρκετα μεγαλη...:rolleyes:

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

popopaidia min arxisete me ta provlimata oloi giati 8a to metanioso pou to parageila....

 

Μην φοβασαι....

 

Εγω που το εχω και το δουλευω συνεχεια δεν εχω τετοια προβληματα μεχρι στιγμης

 

Τα 2 προβληματα που εχω ειναι

- To RDS που μια δουλευει κανονικα και μια οχι (κολλαει)

ενω καποια παιδια (βλεπε akis) λενε οτι δουλευει κανονικα :cry:

 

- Αρνειται να μου τρεξει βιντεακια με H.264 καταφερατε τιποτα ?

 

και μια παρατηρηση η οθονη του P990i δεν ειναι πιο ζωντανη-πιο φωτεινη παιδια ?

Η επειδη εκεινη ειναι μεγαλυτερη μου φαινεται ? :O

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, υπαρχει adaptor για την καρτα Μ2; Πηγα σημερα στον ΓΕΡΜΑΝΟ και μου ειπαν οτι ειχε τελειωσει... Επειτα πηγαινω σε ενα καταστημα της WIND και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει τετοιο πραγμα! Τι να πρωτοπιστεψω....;:wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:

 

Απο εδω φιλε μου :cool:

 

http://cgi.ebay.com/2-X-USB-Card-Reader-adapter-disuse-for-Sony-M2_W0QQitemZ320146016445QQihZ011QQcategoryZ43452QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

 

Παραγγειλα ηδη :)

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

gjimmys;

 

Φιλε μου δοκιμασα τα προγραμματακια για τα video

 

Το Μ3 εξακολουθει να μου φαινεται πιο καλο.

Εσυ τι λες??

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

χιλια thanks boy!!!!!

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P1i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...