Jump to content

Sony Ericsson P1i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

από επίπεδο SAR πως τα πάει η συσκευή???

:rolleyes: SAR info: 0,56 W/kg

 

( P1i_SAR_ROW_R1A_Multilingual.pdf )

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τρομερα χαμηλό θα έλεγα!!!

Ναι είναι πολύ καλό :happy:.

Link to comment
Share on other sites

λες να μου στειλουν το δικο σου!!!!lol

πλακα πλακα ελπιζω να μην εχει το παθει και εμενα κανα τετοιο κολλημα...παντος οτι και να λεμε για οποιαδηποτε εταιρια για ποιοτητα κτλ ειναι αν θα σου κατσει καλη συσκευη αποτι εχω καταλαβει οσα χρονια ασχολουμαι με τα κινητα ...τοθεμα ειναι οτι με την νοκια ειχαμε κυριλε σερβισ ενο με την ΣΕ δεν εχω προηγουμενες εμπειριες!!(μηπως παρεπιπτοντος ξερει κανεις αν υπαρχουν καταστηματα στυλ νοκια σοπ?και στο κεντρο ιδιετερα)?

 

έγω δεν έχω πάρει ποτε nokia αλλά μια φορά είχα παει του αδερφού μου στην nokia στη συγγρου για update και τους είπα πριν κανετε update θέλω back up τις επαφές κ την αλλή μέρα που πήγα να το πάρω ξέρεις τι μου είπαν ??? " Update καναμε αλλα back up δεν μπορεσαμε να κρατήσουμε και χάσαμε όλες σας τις επαφές (1000+) " όποτε από τότε δεν παίρνω πολύ στα σοβαρά την nokia μαλιστα μια μέρα πριν παρω το p1 είπα να τις δώσω μια ευκαιρία στην και και αγόρασα το 6110n την άλλη μερα μου πήραν τηλ απ τον γερμάνο και μού είπαν έλα να το αλλάξεις ήρθε SE με gps!!!

 

όταν είχα το p800 3 φορες μου αντικατέστησε τη συσκευή η SE για ψύλλου πήδημα κ είμαι ευχαριστημένος απ το service της ,άλλα τώρα νομίζω ότι το έχει δώσει το service σε τρίτη εταιρία

-------------------------------------------------------------------------

Κανένα νέο με το wayfinder ή κάποιο αλλο gps soft ???

±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±

http://www.inflatable.net/costumes/keno.jpg
Link to comment
Share on other sites

έγω δεν έχω πάρει ποτε nokia αλλά μια φορά είχα παει του αδερφού μου στην nokia στη συγγρου για update και τους είπα πριν κανετε update θέλω back up τις επαφές κ την αλλή μέρα που πήγα να το πάρω ξέρεις τι μου είπαν ??? " Update καναμε αλλα back up δεν μπορεσαμε να κρατήσουμε και χάσαμε όλες σας τις επαφές (1000+) " όποτε από τότε δεν παίρνω πολύ στα σοβαρά την nokia μαλιστα μια μέρα πριν παρω το p1 είπα να τις δώσω μια ευκαιρία στην και και αγόρασα το 6110n την άλλη μερα μου πήραν τηλ απ τον γερμάνο και μού είπαν έλα να το αλλάξεις ήρθε SE με gps!!!

 

όταν είχα το p800 3 φορες μου αντικατέστησε τη συσκευή η SE για ψύλλου πήδημα κ είμαι ευχαριστημένος απ το service της ,άλλα τώρα νομίζω ότι το έχει δώσει το service σε τρίτη εταιρία

-------------------------------------------------------------------------

Κανένα νέο με το wayfinder ή κάποιο αλλο gps soft ???

±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±

 

Παλια το ειχε η Σουηδικη Κινητη Τηλεφωνια το service που εκλεισε οταν σταματησαν τη συνεργασια μαζι της (χαλια μαυρα ητανε).

Τωρα δεν ξερω ποιος εχει το κεντρικο. :O

Link to comment
Share on other sites

Ναι :rolleyes:.

 

akis αυριο περιμενουμε εντυπωσεις απο το P1i σου !! :D:cool:

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις ρυθμισεις για email;Παω στην σελιδα της sony αλλα δεν εχει την ελλαδα για να μου στειλει τις ρυθμισεις.
Link to comment
Share on other sites

ναι, βασικά πάτα το βελάκι στην οθόνη αναμονής και θα εμφανιστεί το εικονίδιο για να κάνεις download την εφαρμογή.

 

 

Thanks φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

αντε παιδια το πηρα και εγω ..... πανντως με μια 1η ματια πολυ ποιο ωραιο και ποιο γρηγορο απο το p990....

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Πηρα τηλεφωνο σημερα στο Πλαισιο Καλαμαριας στην Θεσ/νικη και μου απαντησαν οτι δεν το εχουν διαθεσιμο ... αλλα θα φερουν τις επομενες μερες.

Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Telika h Wind to diafimise prwth alla teleytea tha to ferei.Episeis an isxiei ayto pou lene oti epistrefoun xrhmata ama to broume pio fthna tha paroume pisw 9 eyro,alla na elpizoume oti tha exoun to paketo me to gps!!!

 

EDIT:balte bre paidia kamia live photo tou kinitou me to kouti tou kai ola ta parelkomena kai kamia photo apo thn camera tou kinitou!!Thanks!

:)
Link to comment
Share on other sites

Telika h Wind to diafimise prwth alla teleytea tha to ferei.Episeis an isxiei ayto pou lene oti epistrefoun xrhmata ama to broume pio fthna tha paroume pisw 9 eyro,alla na elpizoume oti tha exoun to paketo me to gps!!!

 

kai ego pou 8a to paro apo ti vodafone afto elpizo!!!

alla logika epidi den einai live siskevi 8a prepei logika na tin pernoun opos ta fernei i SE hellas?!

anyway 8a diksei

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν υπαρχει το P1i σε Demo να παω να το δω στην Θεσ/νικη???

Περισσοτερο με ενδιαφερει να δω την λειτουργια του πληκτρολογιου...

Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

και τιμη 499

___________________________________________________________

___________________________________________________________

Και το πλαισιο το p1, το εχει 499 ευρω. :up:

THE LEGENT OF ROCK MUSIK IN THE OLL WORLD IS ONE:M E T A L I C A
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το αγόρασα και εγώ σήμερα :happy:.. από vodafone όμως γιατί μόνο εκεί το βρήκα :wacko:.

Οι εντυπώσεις μου από το κινητό είναι πολύ καλές...

Ή συσκευασία είναι κομπλέ και ΟΧΙ live όπως λέει και ο blackbirdxx.. gps, επ. βάσει, κτλ. ;)

 

η οθόνη είναι άψογη, και είναι πολύ ποιό ελαφρύ σε σχέση με τα προηγούμενα μοντέλα,

πολύ καλή είναι και η αίσθηση της συσκευής, ιδικά όταν το κρατάς στο χέρι είναι πολύ στιβαρό,

το πληκτρολόγιο είναι κάπως περίεργο θα έλεγα, αλλά συνηθίζεται πολύ εύκολα,

το GPS που σου δίνει στο πακέτο είναι πολύ καλό και αρκετά μικρό.

 

Αυτά προς το παρόν :)

Link to comment
Share on other sites

το χω παραγγειλει εδω και μια βδομαδα απο βονταφον στα δωδεκανησα και ολο στο περιμενε με εχουν ελπιζω αυριο να ερθει γιατι εχω φρικαρει χωρις τηλεφωνο.αναγνωριση των καλουντων αριθμων με φωνητικη ειδοποιηση εχει;

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

παιδια το περιμενω και εγω αυριο αν και δεν το βλεπω με αυτα που λετε με τη ζητηση που εχει...

παντως για πειτε μου μιαοσοι το εχετε ηδη λειτουργισει καποια βασικα...

ποσες ωρες ηταν η αρχικη φορτιση γιατι με κοβο να μην περιμενο λεπτο παραπανω....

τα προγραμματα που εχει μεσα πως τα λειτουργεις γενικα πρεπει να κατεβασει τιποτα(πρωτη φορα sybian)..

γενικα τι πρεπει να ξερουμε οσο αναφορα τα sybian ??τι να προσεχουμε με τα atnivirus και τα κολληματα που τρωνε...?

και κατι πληροφοριακο το i-smart(προην ι φοουν)εχει γενικα οτι καινουργιο κυκλωφορει απο παιχνιδια και θεματα...http://www.ipmart-forum.com/forumdisplay.php?f=222

Link to comment
Share on other sites

αντε παιδια το πηρα και εγω ..... πανντως με μια 1η ματια πολυ ποιο ωραιο και ποιο γρηγορο απο το p990....

 

Ωπα ο Μαριος με Symbian UIQ κινητο !!! :lol::D:rolleyes:

 

Τι γινεται ? Πως και το πηρες αποφαση να παρεις το P1i?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το αγόρασα και εγώ σήμερα :happy:.. από vodafone όμως γιατί μόνο εκεί το βρήκα :wacko:.

Οι εντυπώσεις μου από το κινητό είναι πολύ καλές...

Ή συσκευασία είναι κομπλέ και ΟΧΙ live όπως λέει και ο blackbirdxx.. gps, επ. βάσει, κτλ. ;)

 

η οθόνη είναι άψογη, και είναι πολύ ποιό ελαφρύ σε σχέση με τα προηγούμενα μοντέλα,

πολύ καλή είναι και η αίσθηση της συσκευής, ιδικά όταν το κρατάς στο χέρι είναι πολύ στιβαρό,

το πληκτρολόγιο είναι κάπως περίεργο θα έλεγα, αλλά συνηθίζεται πολύ εύκολα,

το GPS που σου δίνει στο πακέτο είναι πολύ καλό και αρκετά μικρό.

 

Αυτά προς το παρόν :)

 

Καλοριζικο...:D:):rolleyes:

 

Συμφωνουμε ολοι οτι αποτελει μεγαλη βελτιωση για την SE

και οτι ειναι αξιολογη συσκευη.

 

Akis περιμενουμε να μας πεις για

 

Radio & RDS (προβλημα εχουμε εδω)

Videos (φορματ και πως τα παιζει)

Γενικα αποδοση και ειδικα οταν ειναι φορτωμενο (μνημη κλπ)

Καμερα (πως τη βλεπεις κλπ)

 

To GPS receiver πολυ καλο!!

Εγω ηδη το χρησιμοποιω με ενα PPC ! :cool:

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P1i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...