Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6120 classic


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θελω να ρωτησω τους φιλους που γνωριζουν ποιον αλλο τυπο μπαταριας μπορει να παρει το 6120 που να εχει μεγαλυτερη διαρκεια. Το φορτιζω δυο φορες την εβδομαδα και θελω καποια μπαταρια που να αντεχει περισοτερο.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απ' όσο γνωρίζω δεν υπάρχει κάποια άλλη μπαταρία που μπορεί να πάρει το 6120 classic. Είχα ρωτήσει σε κάποια καταστήματα κ μου είχαν πει ότι δεν υπάρχει κ ούτε πρόκειται να υπάρξει.

 

Το φορτίζεις μόνο 2 φορές την εβδομάδα κ θες ποιό δυνατή μπαταρία; Τι να πω κ εγώ που το φορτίζω μέρα παρά μέρα;

Link to comment
Share on other sites

Τα θέματα ποίων κινητών κάνουν κ για το 6120 γιατί στο zedge δεν υπάρχει κατηγορία για το τελευταίο.
The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

Τα θέματα ποίων κινητών κάνουν κ για το 6120 γιατί στο zedge δεν υπάρχει κατηγορία για το τελευταίο.

Όσα αναφέρεται ότι προορίζονται για S60 3rd Edition, δηλ. για Ν95, Ν73, Ε60…κλπ.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Θεματα εδω! :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος πότε θα έρθει στην Wind ? 'Εχω αναβάθμιση και ρώτησα αλλά μου είπαν ότι δεν ξέρουν :mad:. Φυσικά δεν κοίταξε πουθενά :angry:αλλά μόνο τον τρέχων κατάλογο που έχουν.
Life is a game
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδία!Το τηλεφωνάκι είναι τρέλα,μου έχει αρέσει πολύ.
The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

Το μονο κακο σε αυτο το κινητο ειναι η αποδοση της σε χωρο οπου δεν υπαρχει φωτισμος. Εγω με αναμενη λαμπα αναγκαστηκα να ανοιξω το πατζουρι για να τραβηξω μια αξιοπρεπης φωτογραφια, αλλιως η φωτο θα ειχε τοσα πολλα παρασιτα που θα την καλυπτε ολη! Παντως τραβαει καλα βιντεακια. Τελος σε ολα τα αλλα ειναι πολυ καλο.
Link to comment
Share on other sites

dimitriscrete το 6120 classic εχει ερθει σε καταστηματα wind.τουλαχιστον εδω στην κω το εχουνε

 

Ευχαριστώ. Θα περιμένω να περάσει ο Δεκαπενταύγουστος και θα το ψάξω γιατί εδώ μάλλον τους έχει χτυπήσει η ζέστη :lol:.

Life is a game
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κάποιος πότε θα έρθει στην Wind ? 'Εχω αναβάθμιση και ρώτησα αλλά μου είπαν ότι δεν ξέρουν :mad:. Φυσικά δεν κοίταξε πουθενά :angry:αλλά μόνο τον τρέχων κατάλογο που έχουν.

 

Έχω επιδότηση θέλεις να πεις!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για προφύλαξη οθόνης έχω την ώρα/ημερομηνία αλλά μετά απο λίγο μαυρίζει η οθόνη του.Που είναι η επιλογή για να το απενεργοποιήσω ? Θέλω να δείχνει μονίμως ώρα/ημερομηνία.
The greatest risk of all is to take no risk at all...
Link to comment
Share on other sites

Για προφύλαξη οθόνης έχω την ώρα/ημερομηνία αλλά μετά απο λίγο μαυρίζει η οθόνη του.Που είναι η επιλογή για να το απενεργοποιήσω ? Θέλω να δείχνει μονίμως ώρα/ημερομηνία.

 

Δυστυχώς δεν έχει τέτοια επιλογή. Υποτίθεται γίνεται για εξοικονόμηση ενέργειας.

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να το τσιμπησω κι εγω σαν δευτερο κινητο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Απ' όσο γνωρίζω δεν υπάρχει κάποια άλλη μπαταρία που μπορεί να πάρει το 6120 classic. Είχα ρωτήσει σε κάποια καταστήματα κ μου είχαν πει ότι δεν υπάρχει κ ούτε πρόκειται να υπάρξει.

 

Το φορτίζεις μόνο 2 φορές την εβδομάδα κ θες ποιό δυνατή μπαταρία; Τι να πω κ εγώ που το φορτίζω μέρα παρά μέρα;

Φαινεται οτι τα περισσοτερα κινητα της Sony Ericsson εχουν μπαταριες με μεγαλυτερη αναμονη και χρονους ομιλιας απο οτι τα κινητα της Nokia.

 

σκεφτομαι να το τσιμπησω κι εγω σαν δευτερο κινητο

Το πρωτο πιο ειναι ?

abacab
Link to comment
Share on other sites

Στο Γερμανο το περιμενουν λιγο μετα τις 15/8 οποτε ετοιμαζεται παιδες...παντως οι περισσοτεορι λετε οτι εισαστε ευχαριστημενοι απο το κινητο..
Link to comment
Share on other sites

Είμαι κι εγώ ένα βήμα πριν την αγορά του, αν και δεν αποκλείεται ν' αλλάξω γνώμη μέχρι αύριο/μεθαύριο. :p

 

Όπως βλέπω οι περισσότεροι είσαστε ευχαριστημένοι, οπότε έχω άλλο ένα λόγο υπέρ της αγοράς.

 

Γνωρίζετε μήπως έχει κυκλοφορήσει κάπου σε ασημί; Ή προς το παρόν είναι διαθέσιμο μόνο σε μαύρο;

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε μήπως έχει κυκλοφορήσει κάπου σε ασημί; Ή προς το παρόν είναι διαθέσιμο μόνο σε μαύρο;

 

Προς το παρόν σε ασημί έκδοση το είδα εδώ μόνο:

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=7373

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το πρωτο πιο ειναι ?

nokia 8600 luna:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι : 'Οταν έχεις αναπάντητη φαίνεται αυτό στην οθόνη αναμονής (που είναι μαύρη) ? Επίσης αν ξέρει κάποιος από Wind αν θα έρθει στα καταστήματά τους σε λευκό ?
Life is a game
Link to comment
Share on other sites

Αν το φορτιζα 2 φορες την εβδομαδα (οπως ειπε καποιος φιλος) θα ημουν πολυ ευχαριστημενος, αλλα σε μενα η μπαταρια κραταει 1,5 μερα περιπου. Βεβαια το χρησιμοποιω αρκετα, ακουω μουσικη, ραδιοφωνο κτλ και γενικα η οθονη ειναι αρκετη ωρα αναμμενη. Συνεπως, χρειαζεται να το φορτιζω σχεδον καθε μερα για να μην εχω το αγχος οτι θα μεινω χωρις μπαταρια.

Για οσους σκεφτονται την αγορα του, η αυτονομια ειναι κατα τη γνωμη μου ο σημαντικοτερος λογος για να τους αποτρεψει απο αυτη. Αλλα, εχει ταχυτατο επεξεργαστη και ειναι λογικο να καταναλωνει πολλη ενεργεια. Εγω παντως συνολικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο το κινητο και το συνιστω.

 

Κατι αλλο: ξερεις κανεις πού μπορω να βρω προστατευτικα οθονης, γιατι ηδη εχω μια μικρη γρατσουνια και δε θελω να δω και δευτερη! Στο πλαισιο που ρωτησα εχουν μονο για οθονες 2,8 ιντσων

Link to comment
Share on other sites

Ναι εγω το φορτιζω δυο φορες την εβδομαδα με λογικη χρηση (τηλεφωνα υπενθυμησεις και ραδιοφωνο οταν βγαινω για τζοκινγκ). Καταλαβαινω ομως οτι το λειτουργικο και ο επεξεργαστης τραβανε πολυ ενεργεια αλλα γνωριζω απο την γυναικα μου που εχει παντα Νοκια οτι ξεχνα να τα φορτιζει. Τσπα το κινητο ειναι καταπληκτικο για τα λεφτα που ζηταει με το λειτουργικο που εχει και τις δυνατοτητες. Το μονο που θα ηθελα ειναι να ειχε ηχο και ενημερωση οτι η μπαταρια τελειωνει και οχι ετσι ξαφνικα να σβηνει. Α ρε Siemens με εχεις κακομαθει
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πήρα χτες σε μαύρο. Πρώτες εντυπώσεις άριστες! Λεπτό, ελαφρύ και κομψότατατο. Πρέπει να συνηθίσω λίγο το κεντρικό πολυπλήκτρο, αλλά νομίζω ότι θα τα πάμε καλά! :p

 

Περισσότερα δεν έχω για την ώρα, μιας και προς το παρόν φορτίζει. Για νεότερα εδώ θα είμαστε. :)

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αναφέρθηκε ότι η οθόνη κλείνει μετά από κάποιο χρονικό διάστημα για να μην καταναλώνει ενέργεια και ως εκ τούτου δεν εμφανίζεται η ώρα επάνω στην οθόνη. :baby:

 

Τι γίνεται με τα μηνύματα και τις αναπάντητες κλήσεις? Θα πρέπει να ενεργοποιούμε την οθόνη για να τις δούμε? :blink: :hunter:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...