Jump to content

Destinator 7


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με το dest στην Ευρώπη αποκλείεται να πας εκει που θέλεις το πιθανότερο είναι να χαθείς.

 

Πριν απο ενα μηνα που πηγα ιταλια δεν ειχα κανενα προβλημα:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κι εγώ,παιδιά,όταν χρειάστηκε κάποιες φορές να το χρησιμοποιήσω σε Βρυξέλλες,Βουδαπέστη και Παρίσι,μια χαρά με βοήθησε! :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς τίποτα για το Destinator 8; Είδα ότι βγήκε στο εξωτερικό, αλλά είναι η μόνη πληροφορία που βρήκα.
Link to comment
Share on other sites

Εδώ έχουμε να δούμε καινούργιο χάρτη μήνες τώρα... Τι να το κάνουμε το D8 χωρίς χάρτες συχνά ενημερωμένους; Είμαι περίεργος, αγοράζει κανείς μηχανάκια με το Destinator και, αν ναι, γνωρίζει πόσο καιρό έχει να βγεί χάρτης και το τι μέλλει γενέσθαι; :worry:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Εδώ έχουμε να δούμε καινούργιο χάρτη μήνες τώρα... Τι να το κάνουμε το D8 χωρίς χάρτες συχνά ενημερωμένους; Είμαι περίεργος, αγοράζει κανείς μηχανάκια με το Destinator και, αν ναι, γνωρίζει πόσο καιρό έχει να βγεί χάρτης και το τι μέλλει γενέσθαι; :worry:

 

Φιλε για πολλα μπορουμε να κατηγορησουμε το Destinator, αλλα ειδικα στην Ελλαδα δε θα επρεπε να εχουμε κανενα παραπονο για τους χαρτες του.

Σε αυτο τον τομεα εχουν κανει πραγματικα καλη δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν λεω, άριστη δουλειά είχαν κάνει, για τις αρχές του 2008 όμως. Τώρα που κοντεύει να μπει το 2009, αν οι χάρτες δεν ενημερωθούν με τυχόν αλλαγές είναι, απλά, άχρηστοι. Ακόμα και αν βγεί το, περιβόητο πια, Q4.2008, αν το 2009 το αφήσουν στη μοίρα του θα ψάχνουμε όλοι για καινούργιο πρόγραμμα και χάρτες.-

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Δεν λεω, άριστη δουλειά είχαν κάνει, για τις αρχές του 2008 όμως. Τώρα που κοντεύει να μπει το 2009, αν οι χάρτες δεν ενημερωθούν με τυχόν αλλαγές είναι, απλά, άχρηστοι. Ακόμα και αν βγεί το, περιβόητο πια, Q4.2008, αν το 2009 το αφήσουν στοι μοίρα του θα ψάχνουμε όλοι για καινούργιο πρόγραμμα και χάρτες.-

 

+1 ;) με πρόλαβες...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έχω αγοράσει ένα MLS Destinator 3900BT.

Απο πού μπορώ κα κατεβάσω νόμιμα (αφού υποτήθετε οτι έχω SN αγορασμένο) αναβαθμίσεις για το destinator 7;

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έχω αγοράσει ένα MLS Destinator 3900BT.

Απο πού μπορώ κα κατεβάσω νόμιμα (αφού υποτήθετε οτι έχω SN αγορασμένο) αναβαθμίσεις για το destinator 7;

 

http://www.ngi.gr

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=5384

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

paidia exo mia aporeia exo skopo na agoraso ena GPS me arese to navigon 1200 kai exo aporeia an mporei na parei to destinator

 

Αν δεν κάνω λάθος έχει windows CE, άρα είναι PNA, άρα παίρνει το destinator αλλά θέλει ξεκλείδωμα.

 

http://www.navimania.gr/showthread.php?p=148369

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Τρέχει και τον ελληνικό χάρτη αλλά πρέπει να έχεις κλειδιά ενεργοποίησης.Λειτουργούν κανονικά αυτά του pn/6/7.
Link to comment
Share on other sites

Τρέχει και τον ελληνικό χάρτη αλλά πρέπει να έχεις κλειδιά ενεργοποίησης.Λειτουργούν κανονικά αυτά του pn/6/7.

 

To δοκίμασες; Λέει τίποτα;

Link to comment
Share on other sites

Τρέχει και τον ελληνικό χάρτη αλλά πρέπει να έχεις κλειδιά ενεργοποίησης.Λειτουργούν κανονικά αυτά του pn/6/7.

μαλλον πρεπει να γινει μεταφορα αδειας ε? γιατι δοκιμασα τα κλειδια που με δωσαν οταν αγορασα το mio με το pn και δε τα δεχετε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να γίνει μεταφορά της άδειας για να σου δουλέψει σε άλλη συσκευή.

To δοκίμασες; Λέει τίποτα;

Τα εικονίδια στο χάρτη μου αρέσουν πιο πολύ από το 7.Από εκεί και πέρα κλασσικό destinator στο θέμα των γραφικών.Koλλάει κάπως λιγότερο από το 7.Πατώντας πάνω στο εικονίδιο με την επόμενη στροφή επαλαμβάνει την οδηγία.Kατά τα άλλα δεν μπορείς να επιλέξεις ειδοποιήσεις για τα αγαπημένα,δεν αναγνωρίζονται όλα τα forlinks του ελληνικού χάρτη και δε μπορείς να φτιάξεις δικές σου ομάδες αποφυγών.Σε κανένα χρόνο που θα το κυκλοφορήσει επίσημα η mls πιστεύω ότι θα έχουν λυθεί αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να γίνει μεταφορά της άδειας για να σου δουλέψει σε άλλη συσκευή.

 

Τα εικονίδια στο χάρτη μου αρέσουν πιο πολύ από το 7.Από εκεί και πέρα κλασσικό destinator στο θέμα των γραφικών.Koλλάει κάπως λιγότερο από το 7.Πατώντας πάνω στο εικονίδιο με την επόμενη στροφή επαλαμβάνει την οδηγία.Kατά τα άλλα δεν μπορείς να επιλέξεις ειδοποιήσεις για τα αγαπημένα,δεν αναγνωρίζονται όλα τα forlinks του ελληνικού χάρτη και δε μπορείς να φτιάξεις δικές σου ομάδες αποφυγών.Σε κανένα χρόνο που θα το κυκλοφορήσει επίσημα η mls πιστεύω ότι θα έχουν λυθεί αυτά.

Μεχρι να το φέρει η MLS, δε θα χρησιμοποιεί κανείς destinator!:innocent:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ψάχνω καινούργιο χάρτη (έχω τον Q1.2008) για Destinator 7...

Έχει βγει?

Που μπορώ να τον βρω?

 

Κάτι για S/N (ή P/N??) που λέτε οτι πρέπει να βάλεις για να εγγραφείς, που τον βρίσκω?

Είναι το S/N (ή P/N) που γράφει στο PDA (Mio P350) πλάγια?

 

Χάρτη ενημερωμένο της Γερμανίας που μπορώ να βρω?

Έχω έναν αλλα είναι ελάχιστα ενημερωμένος...

(Θα πάω σε 2 εβδομάδες Γερμανία και τον χρειάζομαι!)

Link to comment
Share on other sites

Τα εικονίδια στο χάρτη μου αρέσουν πιο πολύ από το 7.Από εκεί και πέρα κλασσικό destinator στο θέμα των γραφικών.Koλλάει κάπως λιγότερο από το 7.Πατώντας πάνω στο εικονίδιο με την επόμενη στροφή επαλαμβάνει την οδηγία.Kατά τα άλλα δεν μπορείς να επιλέξεις ειδοποιήσεις για τα αγαπημένα,δεν αναγνωρίζονται όλα τα forlinks του ελληνικού χάρτη και δε μπορείς να φτιάξεις δικές σου ομάδες αποφυγών.Σε κανένα χρόνο που θα το κυκλοφορήσει επίσημα η mls πιστεύω ότι θα έχουν λυθεί αυτά.

 

Φιλε τα εικονιδια των αγαπημενων ειναι bitmap οπως στο 7?

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος ρε παίδες δε μπορεί να βοηθήσει?!

Και κάτι ακόμη, χάρτη της Γερμανίας που μπορώ να βρω? Είναι ανάγκη!

 

 

Thanks!

Δεν υπαρχει καινουργιος χαρτης

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

χάρτης ρε παιδιά μετά τον 2008.Q1 δε θα βγει τελικά?

σε 2 βδομάδες κλείνει το έτος!

για κατόχους κινητού samsung ένα widget εορτολόγιο
Link to comment
Share on other sites

μάλλον θα πάμε κατευθείαν σε 2009.Q1

μαλλον πουθενα δε θα παμε...η NGI μας τελειωσε...

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...