Jump to content

Destinator 7


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια πηρα ενα κινεζικο μηχανακι(ολα σ ενα) για τ αμαξι με Microsoft Windows® CE .Net 4.2 version. Μηπως μπορει να μου πει καποιος πως μπορω να του βαλω το destinator?

Ευχαριστω εκ των προτερων :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια πηρα ενα κινεζικο μηχανακι(ολα σ ενα) για τ αμαξι με Microsoft Windows® CE .Net 4.2 version. Μηπως μπορει να μου πει καποιος πως μπορω να του βαλω το destinator?

Ευχαριστω εκ των προτερων :)

antigrafis stin SD carta to programa kai ton xarti kai afou tin topothetisis sto radiocd to anigis apo to mixanima
Link to comment
Share on other sites

Edw kai 1-2 meres de mporw na kanw update to QuickGPS :(

 

To antimetopizei kai kanenas allos to idio problhma? :wacko:

 

Εμενα το πρωι που το συνδεσα στον υπολογιστη εκανε κανονικα update

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Εμενα το πρωι που το συνδεσα στον υπολογιστη εκανε κανονικα update

 

Μετα απο 10αδες προσπαθειες εκανε update και σε εμενα.

 

Πρωτη φορα αντιμετωπισα προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα.Ξέρει κανένας άν στα VW (TOUAREG) μπορεί να αντικατασταθεί το ORIGINAL NAVIGATOR, μέ το DESTINATOR, και πώς???
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι γίνεται!Mπορεί να αντικατασταθεί η υπάρχουσα εργοστασιακή συσκευή σου με καποια αλλη ολόιδια συσκευή(σε διαστασεις) που τρέχει και το Destinator και ειναι Multimedia (bluetooth,dvd, tv, backview camera,radio). Δηλαδη αυτό

 

http://www.imageshack.gr/files/iosm8no3wntmey526cxw.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα.Ξέρει κανένας άν στα VW (TOUAREG) μπορεί να αντικατασταθεί το ORIGINAL NAVIGATOR, μέ το DESTINATOR, και πώς???

 

Αν εχεις το RNS510 ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ!!!!

 

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις το RNS510 ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ!!!!

 

 

 

.

 

Μπορεις να στηρίξεις αυτο που λες; Εχω εγκαταστησει σε touareg φιλε μου και ολα μια χαρα ήταν, τι μας λες τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να στηρίξεις αυτο που λες; Εχω εγκαταστησει σε touareg φιλε μου και ολα μια χαρα ήταν, τι μας λες τωρα?

 

Ε τότε αφού το εχεις εγκαταστήσει τι νόημα εχει να ρωτας . Ακου Destinator σε RNS. Πες μας και εμάς το κόλπο να το εγκαταστήσουμε και εμείς....

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δεν παρακολουθεις την συζητηση σωστά. Όταν την καταλαβεις, δεν θα εχεις να ρωτήσεις κάτι.
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δεν παρακολουθεις την συζητηση σωστά. Όταν την καταλαβεις, δεν θα εχεις να ρωτήσεις κάτι.

 

 

Φίλε την συζήτηση την ξεκίνησε ο gmanda και αναφέρετε στο VW (TOUAREG) και στο ORIGINAL NAVIGATOR αν μπορει να αντικατασταθεί με το destinotor. Εσυ μιλάς για ενα δικο σου μηχάνημα που δεν εχει καμιά σχεση με την συζήτηση. Για αυτό αν θα δεις στο μηνύματα μου αναφέρω συνεχώς το RNS510 ok. Πιστεύω να λύθηκε η παρεξήγηση και να κατάλαβε και ο φίλος που ρωτησε. ΡΤώρα αν θελει να αντικαταστήσει το μηχάνημα του αυτοκινήτου του με ενα σαν αυτό που του εδειξες είναι δικο του θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα.Ξέρει κανένας άν στα VW (TOUAREG) μπορεί να αντικατασταθεί το ORIGINAL NAVIGATOR, μέ το DESTINATOR, και πώς???

φίλε μάλλον μιλάς να αλλάξεις το πρόγραμμα πλοήγησης με το destinator....πράγμα που μάλλον δε γίνεται αν η συσκευή που έχει πάνω δεν τρέχει με win ce5 τουλάχιστον ...

Link to comment
Share on other sites

Tα png και τα dat στοn κατάλογο userdata/favorites και τίποτα wav αν τυχόν υπάρχουν στον κατάλογο με τις φωνές που χρησιμοποιείς (πχ. voice/greek)
Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις το RNS510 ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ!!!!

 

.

 

Μιάς και απ'ότι φαίνεται το έχετε ψάξει αρκετά, πού μπορώ να δώ εάν έχω το RNS510???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μιάς και απ'ότι φαίνεται το έχετε ψάξει αρκετά, πού μπορώ να δώ εάν έχω το RNS510???

 

Aυτο ειναι το RNS510

 

http://www.autokiste.de/psg/0706/grossbild/6332_3.jpg

 

 

 

Και αυτο ειναι αυτο που λεει ο φιλος Pompodektakias οτι εβαλε στο δικο του TOUAREG

 

http://www.witson.com/view_pro.php?id=1154

 

 

 

 

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Ακολουθεί copy/paste κειμένου:

 

Ειλικρινά, με φέρνετε σε πολύ δύσκολη - περισσότερο από ό,τι ίσως πιστεύετε - και έτσι υποχρεώνομαι για μία ακόμη φορά (μετά τον Απρίλιο και το Μάιο) να διαγράψω αρκετά μηνύματα. Επαναλαμβάνω λοιπόν για μία ακόμη φορά και ελπίζω (πάλι) πως θα είναι η τελευταία, αυτά που έχω ήδη γράψει και θα σας παρακαλέσω με όσο το δυνατόν πιο ευγενικό τρόπο, να διαβάσετε προσεκτικά και να τα σεβαστείτε.

 

Καταρχήν, απαγορεύεται η ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση περιεχομένου από άτομο που δεν έχει δικαίωμα να διαθέσει το συγκεκριμένο περιεχόμενο βάσει νόμου ή βάσει εμπιστευτικής σχέσης. Απαγορεύεται η ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση λογισμικού ή περιεχομένου κάθε μορφής (κειμένου, εικόνας, ήχου, video, animation) που παραβιάζει οποιαδήποτε δικαιώματα πνευματικής ιδιοκτησίας οποιουδήποτε φορέα (συμπεριλαμβανομένων των εμπορικών μυστικών).

 

Με άλλα λόγια, ΔΕΝ πρέπει να δίνετε links ή να επισυνάπτετε αρχεία που οδηγούν στη λήψη ή περιέχουν προγράμματα πλοήγησης, χάρτες πλοήγησης (ναι, ακόμη και οι scannαρισμένοι χάρτες είναι copyrighted), πειραγμένα εμπορικά προγράμματα (δηλαδή εφαρμογές και παιχίδια που διανέμονται οπουδήποτε στον κόσμο μόνο επί πληρωμή), seri-als, cra-cks, κλειδιά, αντικλείδια κ.ο.κ.

 

Επιπρόθετα, ΔΕΝ θα πρέπει σε καμία περίπτωση να ύποβάλλετε στα forums του myphone.gr αιτήματα για τη λήψη παράνομου περιεχομένου (π.χ. «στείλτε μου τους χάρτες για την άνω - πέρα δόθε περιοχή», «στείλτε μου το τάδε πρόγραμμα 7»). Τα μηνύματα αυτού του είδους επίσης διαγράφονται χωρίς καμία προειδοποίηση. Το ίδιο όμως συμβαίνει και με ανούσια για τη συζήτηση μηνύματα με περιεχόμενο έχεις PM, στείλε μου PM, στέιλε μου email, σου έστειλα PM, σου έστειλα email κ.ο.κ. ΦΥΣΙΚΑ, αν θέλετε να επικοινωνήσετε προσωπικά με κάποιον μπορείτε να το κάνετε ανά πάσα στιγμή. Ωστόσο, φροντίστε αυτή σας η επικοινωνία να είναι ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ! Μην τη δημοσιοποιείτε σε όλους τους υπόλοιπους επισκέπτες / χρήστες του myphone.gr. Τα άτομα με τα οποία θα επικοινωνήσετε προσωπικά (με την χρήση PMs) γνωρίζουν ότι τους στείλατε PM! Έχουν λάβει ειδοποίηση για αυτό με διαφόρους τρόπους. Και εφόσον επιθυμούν, θα σας απαντήσουν με τον ίδιο τρόπο, εφόσον φυσικά το κρίνουν απαραίτητο.

 

Τέλος αν δεν θέλετε να γεμίσει το γραμματοκιβώτιό σας με χιλιάδες spam μηνύματα, ΠΟΤΕ, μην δημοσιοποιείτε οπουδήποτε στο Internet την ηλεκτρονική σας διεύθυνση (email). Είναι πολύ εύκολο να συλλεχθεί από διάφορα περίεργα ρομποτάκια (spam bots) τρίτων και πριν το καταλάβετε να γεμίσει το mailbox σας με χιλιάδες spam μηνύματα.

 

Πραγματικά, δεν θέλω ούτε να γίνομαι κουραστικός, ούτε όμως και να επαναλαμβάνομαι ξανά και ξανά. Ελπίζω ειλικρινά να έγινα κατανοητός αυτήν τη φορά. Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας και ελπίζω να σεβαστείτε τους όρους χρήσης.

 

Παράκληση

Σε περίπτωση που αντιληφθείτε τη δημοσίευση κάποιου link με παράνομο περιεχόμενο, σας παρακαλώ κάντε κλικ στο πλήκτρο ΑΝΑΦΟΡΑ - http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/report.gif , που βρίσκεται πλάι σε κάθε μήνυμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. επειδή δεν άντεξα να διαβάσω παραπάνω από την 30 σελίδα, θέλω μια βοήθεια στο εξής:αγόρασα χθες από την MLS το PNA4800 μαζί με τους ευρωπαϊκούς χάρτες. του πέρασα τα επικίνδυνα σημεία και τα ραντάρ Απριλίου και μετά του έδωσα διεύθυνση. με κανέναν τρόπο δεν υπολογίζει τη διαδρομή. μου γράφει συνέχεια ότι η αφετηρία ή το σημείο προορισμού δεν είναι προσβάσιμα με αυτοκίνητο (έβαλα πρώτα και το αφετηρία από εδώ που κάπου είδα, τίποτα). έτσι στην ουσία το πάω αφού δείχνει που βρίσκομαι αλλά δεν μου λέει που να στρίψω κλπ. πώς μπορώ να το φτιάξω; επίσης ενώ με ειδοποιεί για ραντάρ κλπ. στα επικίνδυνα σημεία απλά ακούω ένα κουδούνισμα ενώ έχω τσεκάρει και σε αυτά τις ειδοποιήσεις στα αγαπημένα. λύση;ευχαριστώ προκαταβολικά.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, λόγω στρατιωτικών υποχρέωσεων βρίσκομαι στην Σαλονίκη που δεν την ξέρω και πολύ καλά. Έχω εγκαταστήσει στο παλιό μου pda ένα Qtek S110 (με τον cpu 200mhz) το Destinator 7 και τους τελευταίους χάρτες. 2 φόρες που το χρησιμοποιήσα οι διαδρομές που επέλεξε ήταν αλλού για αλλού... Έφτασα μεν στον προορισμό μου αλλά όχι σύντομα και εξηγούμαι... Ενώ ξεκίνησα από την εθνική οδό Μουδανιών-Θεσσαλονίκης για Ευοσμο, το πρόγραμμα θεώρησε σωστό ότι έπρεπε να πάω μέσω του κέντρου της πόλης και όχι μέσω της Περιφερειακής... Επιπλέον όταν ήθελα να πάω σε χωριό Χαλκιδικης αντί να με κρατήσει πάνω στην εθνική οδό Θεσσαλλονίκης-Μουδανιών με έστριψε Θέρμη και μετά σε κάποιο χωρίο και απο εκέι σε χωματόδρομο για 30 χλμ!!!!(εννοειτε ότι είχα βάλει να αποφευγει τους χωματόδρομους). Υπάρχει κάποια επιλογή που πρέπει να απενεργοποιήσω για να μην μου κάνει τέτοια κουλά...;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. επειδή δεν άντεξα να διαβάσω παραπάνω από την 30 σελίδα, θέλω μια βοήθεια στο εξής:αγόρασα χθες από την MLS το PNA4800 μαζί με τους ευρωπαϊκούς χάρτες. του πέρασα τα επικίνδυνα σημεία και τα ραντάρ Απριλίου και μετά του έδωσα διεύθυνση. με κανέναν τρόπο δεν υπολογίζει τη διαδρομή. μου γράφει συνέχεια ότι η αφετηρία ή το σημείο προορισμού δεν είναι προσβάσιμα με αυτοκίνητο (έβαλα πρώτα και το αφετηρία από εδώ που κάπου είδα, τίποτα). έτσι στην ουσία το πάω αφού δείχνει που βρίσκομαι αλλά δεν μου λέει που να στρίψω κλπ. πώς μπορώ να το φτιάξω; επίσης ενώ με ειδοποιεί για ραντάρ κλπ. στα επικίνδυνα σημεία απλά ακούω ένα κουδούνισμα ενώ έχω τσεκάρει και σε αυτά τις ειδοποιήσεις στα αγαπημένα. λύση;ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

το "η αφετηρία ή το σημείο προορισμού δεν είναι προσβάσιμα με αυτοκίνητο" το βγάζει όταν ο προορισμός ή η αφετηρία δεν είναι πάνω σε δρόμο...

 

φαντάζομαι η αφετηρία που του όρισες είναι πάνω σε δρόμο έτσι? δεν μπορώ να φανταστώ κάτι άλλο....κοίτα και στο http://www.navimania.gr/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...