Jump to content

Destinator 7


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εισαι σιγουρος οτι εχεις τα σωστα forlinks? Eμενα δεν με εχει βαλει ποτε Αττικη οδο και εχω περασει ερκετες φορες. Μπορεις να κανεις και το αλλο. Οταν σου βγαλει την διαδρομη πας οδηγιες κατευθυνσης. Εκει θα δεις το κομματι της Αττικης οδου που σε βαζει. Μπορεις να πατησεις αποφυγη και θα επαναυπολογησει την διαδρομη χωρις την Αττικη οδο.

Ναι, το γνωρίζω αυτό για τις οδηγίες κατεύθυνσης αλλά είναι αρκετά χρονοβόρο να το κάνω κάθε φορά μιας και το χρησιμοποιώ πολλές φορές καθημερινά ελέω δουλειάς.

Όταν λες τα σωστά ForLinks; Ποια είναι αυτά;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kalhspera pedia ehw ena HP iPAQ Rw6815 Personal Messenger me destinator

version v7.0.0.588.11 sta Ellhnika kai ton NGI 2007.Q4 V.77 GREECE U harti . Katevasa ton Version 2008.Q1.97 harti einai enas fakelos pou onomazete GrG kai ehei mesa ena fakelo forlink kai ena fakelo GreeceG ton evala hima sthn karta ekei pou einai kai oi aloi hartes . Den mou ton diavazei me tpt.mipos den kanw kati swsta mipos den vazw ton sosto harti?

Thanks

Link to comment
Share on other sites

:X:X:cry:μια βοηθεια,μην με βρισετε.

θελω να κατεβασω ενα skin toy terrestrial(σ22)με βαζει στο rapidshare μετα τι κανω??? πως πληρωνω(οχι καρτα)

Link to comment
Share on other sites

:X:X:cry:μια βοηθεια,μην με βρισετε.

θελω να κατεβασω ενα skin toy terrestrial(σ22)με βαζει στο rapidshare μετα τι κανω??? πως πληρωνω(οχι καρτα)

 

Δεν χρειαζεται να πληρωσεις. Κανε κλικ στο free.

Link to comment
Share on other sites

ωραι το κατεβασα,τωρα τι κανω.

εχω κρατησει back up se εξωτερικο σκληρο και εχω την καρτα sd σε ενα card reader syndedemeno sto πψ τι κανω?????:cry::cry::cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

ωραι το κατεβασα,τωρα τι κανω.

εχω κρατησει back up se εξωτερικο σκληρο και εχω την καρτα sd σε ενα card reader syndedemeno sto πψ τι κανω?????:cry::cry::cry::cry::cry:

 

πας στον φακελο skin και πετας μεσα το νεο φακελο.

Ανοιγεις μετα το dest πας ρυθμισεις και βαζεις επιλογη το terestial.

Link to comment
Share on other sites

Αποσυμπιεσε με το winrar το αρχειο που κατεβασες. Τον φακελο που θα βγει θα τον βαλεις μεσα στον φακελο skin. Μετα πας στο μενου του destinator επιλογες\ρυθμισεις\οψη κ αισθηση και επιλεγεις το skin.
Link to comment
Share on other sites

πας στον φακελο skin και πετας μεσα το νεο φακελο.

Ανοιγεις μετα το dest πας ρυθμισεις και βαζεις επιλογη το terestial.

 

Mε προλαβες!!

Link to comment
Share on other sites

Αποσυμπιεσε με το winrar το αρχειο που κατεβασες. Τον φακελο που θα βγει θα τον βαλεις μεσα στον φακελο skin. Μετα πας στο μενου του destinator επιλογες\ρυθμισεις\οψη κ αισθηση και επιλεγεις το skin.

 

την πατησα

ξεχασα οτι ειναι συμπιεσμενος :lol:

 

εχει αποσυμπιεστει(μαλλον βλεπω ολες τις διορθωσεις )πωσ τον στελνω

με δεξι κλικ και που?

 

δεξι κλικ

αποκοπη

και ανοιγεις τον φακελο destinator kαι βρισκεις τον φακελο skin.

Τον ανοιγεις και μετα κανεις επικοληση τον φακελο που εχεις.

μετα ανοιγεις το προγραμμα και στις ρυθμισεις επιλεγεις το νεο σκιν.

Link to comment
Share on other sites

o telefteos einai aftos Version 2008.Q1.97 sosta? otan vgei neos hartis as idopoiisi kapoios to forum thanks

 

Αν ξέρει κάποιος έχω μια Mini sd στην οποία εχτές έσβησα κάτι αρχεία και δεν την διαβάζει τώρα ούτε τηλέφωνο ούτε υπολογιστής, πάει για πέταμα η υπάρχει τρόπος να ξανάλειτουργήσει?

Link to comment
Share on other sites

Αν ξέρει κάποιος έχω μια Mini sd στην οποία εχτές έσβησα κάτι αρχεία και δεν την διαβάζει τώρα ούτε τηλέφωνο ούτε υπολογιστής, πάει για πέταμα η υπάρχει τρόπος να ξανάλειτουργήσει?

 

Λίίίγο πρωτού την πετάξεις, δεν της κάνεις ένα καλό fromat;. Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να λειτουργήσει ξανά. Βεβαίως έτσι δεν θα ξαναβρεις κανένα αρχείο που τυχόν υπάρχει στην κάρτα. Υπάρχουν προγράμματα που μπορούν να επαναφέρουν σβυσμένα αρχεία, αλλά χρειάζεται να μπορεί να διαβάσει ο υπολογιστής την κάρτα. Αν πράγματι δεν την διαβάζει, τίποτε δεν θα γίνει, παρά μόνο format για να λειτουργήσει ξανά σαν άδεια κάρτα.

 

o telefteos einai aftos Version 2008.Q1.97 sosta? otan vgei neos hartis as idopoiisi kapoios to forum thanks

 

Σε τρεις μήνες λογικά θα βγει νέος χάρτης. ΥΠΟΜΟΝΗ

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έκανα και δοκίμασα τα πάντα με κανένα πρόγραμμα δεν μπορώ να συνδεθώ με την Mini Sd το pc κολλάει μόλις την βάζω στο card reader και στο τηλέφωνο δεν φαίνεται,Ξέρει κανείς κάτι άλλο να κάνω ?Ούτε format δεν μπορώ να κάνω :mad:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει destinator 7 για windows mobile smartphones? Έχω το HTC S730 και θέλω να μάθω αν μπορώ να του περάσω κάποιο πρόγραμμα πλοήγησης σε συνδιασμό με ένα bluetooth GPS.

thanks :)

Link to comment
Share on other sites

To 7 δεν υπάρχει.Αλλά δουλεύει η έκδοση των pda με τη χρήση fake cursor.Eπίσης υπάρχει και η beta έκδοση 6.1.2.9 η οποία λειτουργεί άψογα σε qtek 8500 με χρήση bluetooth gps.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έκανα και δοκίμασα τα πάντα με κανένα πρόγραμμα δεν μπορώ να συνδεθώ με την Mini Sd το pc κολλάει μόλις την βάζω στο card reader και στο τηλέφωνο δεν φαίνεται,Ξέρει κανείς κάτι άλλο να κάνω ?Ούτε format δεν μπορώ να κάνω :mad:

 

μην πας να την διαβασεις.δεξι κλικ και format.

Link to comment
Share on other sites

MiniSd τέλος !!!!! την έσπασα !!!!! Έχω νέα MiniSd :lol:

 

καλά έκανες. Καλλίτερα να την σπάσεις απο το να σε στείλει στον ψυχίατρο. ποιό φτηνά σου έρχεται ένα σπάσιμο, έτσι για χλάρωση:lol:

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

kalispera kiapomena paidia na sas rotiso sto nokia N95 mpeni? afti ti stigmi exo Garmin

ala tha ithela na dokimaso kai to destinator efxaristo

 

Για κινητά πρέπει να ετοιμαστεί ειδική version. Aκόμη δεν υπάρχει το 7 για κινητά, απ' όσα γνωρίζω

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

Οι ίδιοι χάρτες (Ελλάδας και Ευρώπης) που κάνουν για το 6 κάνουν και για το 7.
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...