Jump to content

Destinator 7


Minotavrs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βρε παιδιά, δώστε μου μία διεύθυνση, θα πάθω στερητικό...

ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΣΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΩΡΑ ΜΕ PM

ΓΙΑ ΔΕΣ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Loipon exoume diafores sta builds na enas logos pou mporei na mas odhgei kapou...

 

H dikia mou h elliniki einai h 3.3.0 me thn parakatw synthesi

 

http://i11.tinypic.com/6ba3vcg.jpg

H ΔΗΚΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ,ΕΜΕΝΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΚΔΟΣΗ ΕXTRA ROM

THN 3.0.4 THN ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΙΤΕ ΤΗΣ HTC

Link to comment
Share on other sites

H ΔΗΚΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ,ΕΜΕΝΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΚΔΟΣΗ ΕXTRA ROM

THN 3.0.4 THN ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΙΤΕ ΤΗΣ HTC

 

Ti na pw einai pio kainouria h dikia mou alla fenete na exei probs..

 

Eidomen,... ti info tha mas dwsoun kai oi alloi xrhstes gia na vgaloume symperasmata..

Link to comment
Share on other sites

Αντε καλό καλοκαίρι και καλές βόλτες με Destinator 7 και GreeceU 2007.Q2 :) :) :)

Παρεπιπτόντως η απεικόνιση 3D είναι πολύ βελτιωμένη.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Αντε καλό καλοκαίρι και καλές βόλτες με Destinator 7 και GreeceU 2007.Q2 :) :) :)

Παρεπιπτόντως η απεικόνιση 3D είναι πολύ βελτιωμένη.

 

mpori na moy dosi kapios ena link gia destcore.dll giati sto rapid moy lei na perimeno 105 lepta..???

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι που ρώτησε ο συμφορουμίτης mliapis2003 στο θέμα του Destinator 6 αλλά αφορά το Destinator 7... γιατί δεν παίζουν οι φωνητικές οδηγίες της Σαπφούς...

 

Θα σβήσετε από το φάκελο sapfon το αρχείο DestinatorVoiceManeuvers.inf και από το φάκελο destinatorapps/destinator/voice/greek θα κάνετε αντιγραφή τα αρχεία spx_files.ini και VOICE.INI και θα τα κάνετε επικόλληση στο φάκελο sapfon.

To αρχείο FolderName.ini αφήστε το ως έχει.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Είναι πιό γρήγορο από το 6 θα έλεγα, και μ' αρέσουν τα μενού. Αλλά περίμενα τουλάχιστον αλλαγές στην τοποθέτηση των ονομάτων των οδών στον χάρτη και λίγο clear type έτσι για το μάτι...
Link to comment
Share on other sites

Σε vga συσκευη το εχει δοκιμασει κανεις? qtek 9000 - htc advantage??? Πως παει αν ναι ? Επισης εχει καποιος τον τελευταιο χαρτη για να περασω στο 7?

 

Στο 9000 μου, στο οποίο το 6 σερνότανε, το 7 είναι η μέρα με τη νύχτα! Μην περιμένεις τις τρελλές ταχύτητες, αλλά πάει πολύ καλύτερα, αν και φαίνεται πως μερικές φορές ενώ φορτώνουν οι φωνητικές οδηγίες τρώει ένα απειροελάχιστο ψιλοκολληματάκι.

 

Στα menu είναι κομματάκι αργό, κάνει περίπου 3-4 δευτερόλεπτα στην αναζήτηση πόλης/οδού κλπ, αλλά δεν με πολυενοχλεί και πιστεύω πως οφείλεται στο οτι πρόκεται για beta. Σε γενικές γραμμές αξίζει.

 

Δεν μπορώ μόνο να βρώ που ενεργοποιώ/απενεργοποιώ τις φωνητικές εντολές και τα βελάκια πλοήγησης που εμφανίζονται.

 

Προσωπικά έχω ήδη αρχίσει να βάζω φράγκα στην άκρη για την επίσημη έκδοση :D

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Stilte to kai se 'mena PLZ

Mobiles I had as primery phones: NOKIA 5110, 6130, 6150, 7110, PANASONIC GD 93, NOKIA 6310, 7650, SONYERICSSON P800, P900, QTEK 9090, QTEK 9100 HTC P3300 TOUCH CRUISE SAMSUNG OMNIA, I-PHONE 3GS, 4S, 5S,SAMSUNG GALAXY S7 S9+,Sony Xperia 5 II Mobiles I had as secondary phones: ERICSSON GH 688, NOKIA 8850, 3510i, SONYERICSSON T310, NOKIA 2650, SE K750i,K770i, ZTE mimosa,K770i, LG G4C, Sony Galaxy A41 Tablets: PIPO M9 pro SAMSUNG galaxy a10/17

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Και κάτι που ρώτησε ο συμφορουμίτης mliapis2003 στο θέμα του Destinator 6 αλλά αφορά το Destinator 7... γιατί δεν παίζουν οι φωνητικές οδηγίες της Σαπφούς...

 

Θα σβήσετε από το φάκελο sapfon το αρχείο DestinatorVoiceManeuvers.inf και από το φάκελο destinatorapps/destinator/voice/greek θα κάνετε αντιγραφή τα αρχεία spx_files.ini και VOICE.INI και θα τα κάνετε επικόλληση στο φάκελο sapfon.

To αρχείο FolderName.ini αφήστε το ως έχει.

 

Dokimasa pantws egw na sbisw ta spx arxeia sto fakelo greek kai na balw ta ipsilis poiotitas wav tou panosha alla den paizoun! Ksereis giati mporei na ginetai afto?

 

Episis, ta problimatakia me to anapse/sbise tis othonis kathws kai me to otan bazeis mia diefthinsi tis perissoteres fores bgazei to error oti einai makrya i afetiria kai ta sxetika, sigoura yparxoun!

 

To thethiko einai oti emeis me ta P3300 den exoume pia to problima me to lockarisma tou GPS. De xreiazetai pia oute GPS GATE oute TMC.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παντως για επανελθω στο θεμα που ανεφερε ο manos11 για το σβησιμο της οθονης του Ρ3300 χωρις τροφοδοσια,το παρουσιαζει και στο δικο μου....εχει κανεις καμμια ιδεα τι παιζει ή ειναι bug τελικα?

Παντως φαινεται να παιζει και χωρις gps gate, σημερα εχω ταξιδι και θα το τεσταρω και με πολλα χιλιομετρα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Κάποιος να με βοηθήσει να κάνω εγκατάσταση γιατί δεν ξέρω πως.Και τον χαρτη που τον τοποθετώ?Σε ποιό αρχείο?Please...
Link to comment
Share on other sites

Για τα ΡΟΙ πατας οχι τις κατηγορίες αλλα το κουμπι "συνέχεια" και τικάρεις αυτά που θέλεις να εμφανίζονται. παιδιά εμένα μου τη σπάει ο ήχος που κάνει σε κάθε κουμπί. πώς βγαίνει;
Link to comment
Share on other sites

Για τα ΡΟΙ πατας οχι τις κατηγορίες αλλα το κουμπι "συνέχεια" και τικάρεις αυτά που θέλεις να εμφανίζονται. παιδιά εμένα μου τη σπάει ο ήχος που κάνει σε κάθε κουμπί. πώς βγαίνει;

 

υπαρχει ενα αρχειο click.wav

διεγραψε το και θα ησυχασεις.

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά, δεν μπορώ να καταλάβω, γιατί η έκδοση αυτή να ονομάζεται Destinator 7... :mad:

 

Θα ήταν πιο σκόπιμο/τίμιο να λέγεται Destinator 6...κάτι...

 

Πολλοί από μας θα απογοητευθούν!

Βασίλης
Link to comment
Share on other sites

ασε που στις αποφυγες δρομων δεν εχει χωματοδρομους :(:( μαλλον θα ξαναβαλω την 6.1.1 !!
Link to comment
Share on other sites

ασε που στις αποφυγες δρομων δεν εχει χωματοδρομους :(:( μαλλον θα ξαναβαλω την 6.1.1 !!

 

σε μενα εχει αποφυγη χωματοδρομων...

μηπως δεν εβαλες τα φορλινκς του νεου χαρτη?

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει ενα αρχειο click.wav

διεγραψε το και θα ησυχασεις.

 

Destinator Apps\Destinator\User Data :O

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Kαμιά ιδέα. Μου αλλάζει συνέχεια την ώρα στη συσκευή. Την αλλάζω και στο Destinator και στη συσκευή και μόλις μπαίνω στο Destinator την κάνει Νοέμβριο του 2008.
Link to comment
Share on other sites

σε μενα εχει αποφυγη χωματοδρομων...

μηπως δεν εβαλες τα φορλινκς του νεου χαρτη?

thanks :) αυτο ηταν!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...