Jump to content

House M.D. (Fox - Star)


CHRIBIZA
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mporei o kosmos na thelei House kai Cameron alla ego to vlepo

gia House me Cuddy.;) Des pos ekane sto teleutaio episodio otan emathe oti o Wilson bgike mazi tis

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κλασσικος House! Φαινεται ξεκαθαρα οτι εχει ενα κατι για την Cuddy και αναμενεται με ενδιαφερον που θα καταληξει αυτο το τριγωνο. Προσωπικα πιστευω οτι κατι θα παιχτει και με Cuddy. Στην Cameron δεν δινω και πολλες πιθανοτητες (δυστυχως).
Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Κλασσικος House! Φαινεται ξεκαθαρα οτι εχει ενα κατι για την Cuddy και αναμενεται με ενδιαφερον που θα καταληξει αυτο το τριγωνο. Προσωπικα πιστευω οτι κατι θα παιχτει και με Cuddy. Στην Cameron δεν δινω και πολλες πιθανοτητες (δυστυχως).

 

Σήμερα διάβασα δήλωση του παραγωγού της σειράς πως στην επόμενη σεζόν θα έχουμε περισσότερο δράση μεταξύ House & Cuddy! http://www.housemd-guide.com/spoilers.php Εγώ είμαι περισσότερο φαν της φάσης Hameron. Ωστόσο δεν ξέρω κατα πόσο θα καταλήξει με κάποια, ο άνθρωπος είναι σαν τον αέρα! Δεν μπορεί να περιοριστεί! Είχα πολλά χρονια να βρω σειρά που να με έχει καθηλώσει έτσι! Βέβαια στα τελευταία επεισόδια ακούγονται παράπονα ότι έχει "κάτσει" λίγο η σειρα. Θα δούμε! :D

Link to comment
Share on other sites

Giati oloi thelete House kai Cameron? Afou o House den thelei :lol: me to zori?:p

Apo tin proti season tis leei "oxi" giati na alaksei tora?

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το

Cameron & Chase

είναι πολύ πιο φυσιολογικό.

 

Anyway, ευτυχώς που το ενδιαφέρον της σειράς δεν έχει καμμία σχέση με τα ερωτικά τρίγωνα και άλλα γεωμετρικά σχήματα (burn LOST burn). Να ΄ναι καλά οι ατάκες και η συμπεριφορά του House απέναντι στα πάντα.

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Αυτός είναι ο House! Άρχοντας! Ξέρετε πολλούς που θα περπατούσαν με μπαστούνι και θα καβαλούσαν και τέτοια μηχανάρα, με το κατάλληλο attitude φυσικά!

 

Τα λόγια είναι περιττά!:happy:

Link to comment
Share on other sites

τι να πω... μια μερούλα δεν μπόρεσα να μπω και τι χαρά!!! βλέπω πως οι φαν είναι πολλοί...εννοείται πως ο άνθρωπος δεν παίζεται... και οι ατάκες του και όλο το attitude με το οποίο κυκλοφορεί και συμπεριφέρεται είναι άπαιχτα...χαζεύω και μόνο να τον παρακολουθώ... βέβαια έχει κι αυτός τα ελαττωματάκια του... όπως πχ κατά τη γνώμη μου στην πραγματικότητα χεσ**** για την Κάντυ, αλλά σου λέει όχι να μας φάει τη γκόμενα και κανένας άλλος, έτσι με 2 εισιτήρια που τα 'δωσα εγώ... νομίζω ήταν πατριωτικό το θέμα... κι αυτές οι ιδέες του σεναριογράφου μου ανάβουν τα λαμπάκια, γιατί πρέπει να μας βγάλουν το λάδι ώσπου να συμβεί το Hameron... ναι με το ζόρι αγαπητέ NTG:p :lol: ...τι θα πει δε θέλει...άλλα λέει το υπόσυνείδητό του...όσο για τον Τσέης δε νομίζω πως τον υπολογίζει και πολύ ως αντίζηλο για να ασχοληθεί...ας έβρισκε κανέναν η Καμ που να του έμπαινε στη μύτη και θα βλέπαμε μετά...αχ... μη σχολιάσω το ύφος του όταν σε κάποιο παλιό επεισόδιο είπε στον Γουίλσον σχετικά με την Καμ, "γι' αυτό δε της την έχεις πέσει ακόμα;" και μόλις του απάντησε "Ποιος είπε πως δε το έχω κάνει;" έχασε το χρώμα του... μήπως τελικά καταβάθος ζηλεύει τον Γουίλσον και την προσπάθειά του να ζει ευτυχισμένος; ως ψυχοσύνθεση πάντως εξοντώνει ψυχαναλυτη:wacko:
'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Παντως εδω και καμποσο καιρο διαβασα σε ενα site οτι

στο season finale θα δουμε ενα χαρακτηρα που θα κλεψει την καρδια του House

.Δεν ξερω αν ισχυει, ή ποσο εγκυρο ειναι το site.Ειδωμεν.

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Πλάκα πλάκα βρήκε τον μάστορα του ο Γρηγόρης από τον μπάτσο.

Μαμιώντας τον πήγαινε 5 επεισόδια, και αυτόν και όλο το τιμ. Τελικά του έσωσε το τομάρι η Κάντι...

Link to comment
Share on other sites

Ειναι απο τις σειρες που πραγματικα θα στεναχωρηθω μολις τελειωσει και δεν θελω ΚΑΝ να το σκεφτομαι...

Καθε επεισοδιο ειναι και μοναδικο!

Link to comment
Share on other sites

και το επεισόδιο που θα δείξει το σάββατο στο Σταρ έχει πλάκα, ειδικά στη φιλία του με τον Ουίλσον.... τι τραβάει κι αυτός ο καημένος.... γενικά ο Χάουζ είναι ο τύπος που ή θα τον ανεχτείς ή δε θα έχεις καμία σχέση μαζί του... αλλιώς δε μπορείς να συνυπάρξεις μ'αυτόν...έχει γούστο...
'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

και το επεισόδιο που θα δείξει το σάββατο στο Σταρ έχει πλάκα, ειδικά στη φιλία του με τον Ουίλσον.... τι τραβάει κι αυτός ο καημένος.... γενικά ο Χάουζ είναι ο τύπος που ή θα τον ανεχτείς ή δε θα έχεις καμία σχέση μαζί του... αλλιώς δε μπορείς να συνυπάρξεις μ'αυτόν...έχει γούστο...

 

Έτσι είναι οι ιδιοφυΐες, δυστυχώς δεν είναι "user friendly", για να τους ανεχτείς πρέπει ή να τους αγαπάς πολύ ή να'χεις φάει κ εσύ την πετριά σου! :O Όπως και να'χει, House rules!!!!

Link to comment
Share on other sites

χαιρομαι που υπαρχουν κ αλλοι φαν της σειρας.

ΤΡΕΛΑ για τον ΤΡΕΛΟΓΙΑΤΡΟ.

 

δυστυχως δε μπορω να βρισκω ελληνικους υποτιτλους για την σειρα.

την θελω στη συλλογη!

Link to comment
Share on other sites

Season 3 @www.greektvsubs.gr (μεχρι το 15)

Seasons 1+2 be patient

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Άψογη σελίδα που βγάζει κατευθείαν (αγγλικούς) υπότιτλους για την σειρά:

 

http://www.titulkykserialum.net/en/

 

Έχει μέχρι και το 320.

Όσοι πιστοί προσέλθετε. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ξέορυμε πότε τελειώνει;

 

Η τρίτη σεζόν στην Αμερική έχει άλλα 4 επεισόδια για να τελειώσει, το Star σήμερα θα δείξει το 16ο επεισόδιο της 2ης σεζόν και σε 2 μήνες περίπου θα τελειώσει η 2η σεζόν, μαζί με το σημερινό είναι άλλα 9 επεισόδια!

Link to comment
Share on other sites

πολύ γέλασα σήμερα που σαβουρντίστηκε... νομίζω κι ο ίδιος το χάρηκε...αργεί ο Γουίλσον αλλά τα πετυχαίνει!!!
'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

πολύ γέλασα σήμερα που σαβουρντίστηκε... νομίζω κι ο ίδιος το χάρηκε...αργεί ο Γουίλσον αλλά τα πετυχαίνει!!!

Με τα επεισόδια του STAR πάς;

Link to comment
Share on other sites

όλα τα σφάζω όλα τα μαχαιρώνω όταν πρόκειται για Χάουζ:lol: παρακολουθώ την εξέλιξη της σειράς όπως πάει στην αμερική αλλά μ'αρέσει να βλέπω και του Σταρ, τα εμπεδώνω και υποτιτλισμένα...:p ...Χάουζ δε βαριέμαι ποτέ!!!!
'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

πολύ γέλασα σήμερα που σαβουρντίστηκε... νομίζω κι ο ίδιος το χάρηκε...αργεί ο Γουίλσον αλλά τα πετυχαίνει!!!

 

 

Ο κακόμοιρος ο Wilson πήρε το αίμα του πίσω!:shifty: Και το χαμόγελο του House όλα τα λεφτά!! Αλλά και αυτό με τον καναπέ είχε πολύ γέλιο! Μα καλά ισχύει αυτό που έκανε ο House στο Wilson? Άμα σου βάλουν το χέρι σε ζεστό νερό ενώ κοιμάσαι, τα κάνεις πάνω σου? Τι τέρας αυτός ο Γρηγοράκης!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...