Jump to content

House M.D. (Fox - Star)


CHRIBIZA
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν τίθεται θέμα για το αν ή όχι θα τελειώσει.

Είναι επίσημο εδώ και μέρες.

 

http://tv.blog.imdb.net/2012/02/08/fox-officially-announces-the-end-of-house/

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι έχω ν απω ότι ο Chase που ήθελα μονίμως να τον βαρέσω έχει εξελιχθεί σε πολύ γκόμενο!!

 

και επίσης δεν μπορώ να φανταστώ πώς θα την κλείσουν αυτή τη σειρά. αν δω τίποτε βλακείες με την Κάντυ να γυρνάει πίσω και να χάνονται στο ηλιβασίλεμα θα ξεράσω κροκόδειλους... αναμένω το τέλος με αγωνία

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

καλησπερα...μετα απο 1 1/2 χρονο....:lol:

αρχισα να βλεπω σε επαναληψη την σειρα......ποσο διαφορετικοι ηταν εμφανισιακα αλλα και στους ρολους τους οι ηθοποιοί τοτε....

:cool:

LG G4
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Η σειρά έκανε κοιλιά γύρω στον 6ο-7ο κύκλο (αν όχι νωρίτερα), αλλά στον 8 νομίζω το διόρθωσαν πολύ και είδαμε πάλι τον καλό και αγαπημένο House.

Το τέλος μου άρεσε, αλλά επειδή είναι ο House ίσως και να ήθελα να πρωτοτυπησουν και να μην έχει happy end. Από την άλλη οι τελευταίες σκηνές είναι όλα τα λεφτά!

Link to comment
Share on other sites

Η σειρά έκανε κοιλιά γύρω στον 6ο-7ο κύκλο (αν όχι νωρίτερα), αλλά στον 8 νομίζω το διόρθωσαν πολύ και είδαμε πάλι τον καλό και αγαπημένο House.

Το τέλος μου άρεσε, αλλά επειδή είναι ο House ίσως και να ήθελα να πρωτοτυπησουν και να μην έχει happy end. Από την άλλη οι τελευταίες σκηνές είναι όλα τα λεφτά!

 

Για τα δεδομένα των τηλεοπτικών σειρών δεν είναι το ιδανικό happy end. π.χ. ο house κανει τα κουμάντα του, γλυτώνει τον φίλο του από θάνατο και η Κάντυ γυρνάει μετανιωμένη....

 

Είναι αυτό που λένε κάποιοι...ότι όσο κ@λόπαιδο και αν είναι ο house στο τέλος αυτό που μετράει περισσότερο για αυτόν είναι η φιλία, πιο πάνω και από τον εαυτό του, για αυτό και συμπαραστέκεται στον μοναδικό του φίλο....

Link to comment
Share on other sites

Μπα, δεν νομίζω.. Έχει περάσει ένας χρόνος από τότε που τελείωσε, τα νούμερα είχαν πέσει και ο Hugh Laurie νομίζω θέλει να παρατήσει για λίγο καιρό την τηλεόραση και να ασχοληθεί με μουσική (έχει βγάλει δύο δίσκους μάλιστα)

Το τέλος μπορεί να φαίνεται ότι αφήνει ανοιχτή πόρτα όπως λες, αλλά προσωπική άποψη είναι ότι ουσιαστικά την κλείνει, γιατί κλείνει τον κύκλο του House ως γιατρό, αφήνει πίσω την παλιά του ζωή

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 9 months later...
  • 2 months later...
Να ναι καλά ο άνθρωπος.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...