Jump to content

House M.D. (Fox - Star)


CHRIBIZA
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και βεβαια μια προγευση για το απιστευτο φιναλε της περιοδου, παιρνουμε εδω :)

 

Καμιά ξένη πηγή υπάρχει?

 

Αρκετά ενδιαφέρον το φινάλε... :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καμιά ξένη πηγή υπάρχει?

 

Αρκετά ενδιαφέρον το φινάλε... :D

 

Εννοειται! Ο,τι γραφω στο blog ειναι διπλα τσεκαρισμενο! :lol:

 

Η ξενη πηγη ειναι ο ιδιος ο παραγωγος, David Shore και φυσικα ο ειδημονας Ausiello!

hugh-laurie.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

πάντως τι να λέμε τώρα, αυτή η απεργία τις ξέσκισε τις σειρές...πάλι θα αφήσουν τα ρομάντζα για του χρόνου...άντε, περιμένω να τελειώνουμε με την Κάντυ να πάμε παρακει... τα τελευταία επεισόδια πάντως ήταν άπαιχτα...τις ατάκες δε τις προλάβαινες....όσο για το θέμα του Ουίλσον βρήκα εκπληκτικό τον μονόλογο της Κάντυ - του τα είπε τέλεια και δεν μπλέχτηκε ο Χάουζ στη μέση - εγώ αυτή την Αμπερ γιατί δεν την πιστεύω ακόμα;...

αν και η τελευταία σκηνή δε μου άρεσε καθόλου...όλοι μαζί κι ο ψωριάρης μόνος του...όσο για τον secret sanda τι να πω...μου έδωσε καταπληκτική ιδέα....:lol::p

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Εννοειται! Ο,τι γραφω στο blog ειναι διπλα τσεκαρισμενο! :lol:

 

Η ξενη πηγη ειναι ο ιδιος ο παραγωγος, David Shore και φυσικα ο ειδημονας Ausiello!

 

Thnx! :)

 

 

@lisa Τα τελευταία 2 επεισόδια ήταν καταπληκτικά σε πλοκή/σενάριο κ διαλόγους.

 

Πολύ καλό ήταν και το 10ο.Μου αρέσουν τέτοιες σκηνές,το βλέμμα του House τα λέει όλα.

Link to comment
Share on other sites

αχ...αυτό το βλέμμα του Χάουζ πάντα τα λέει όλα...ακόμα κι ότι θέλει να κρύψει αυτά που λέει το βλέμμα...:love::love::love:
'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Τιποτε! Και που να δεις και τι αλλα spoilers σου εχω! Αφιερωμενα! ;)

Πω πωωωωωω...! Τι λες τώρα! Είμαι πολύ περίεργη να δω την εξέλιξη! Thanks για τα spoilers!

Link to comment
Share on other sites

Πω πωωωωωω...! Τι λες τώρα! Είμαι πολύ περίεργη να δω την εξέλιξη! Thanks για τα spoilers!

 

Να 'σαι καλα! Εγω να δεις ποσο περιεργος ειμαι να δω τι θα σκαρωσει ο γιατρος! :lol:

hugh-laurie.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

Τιποτε! Και που να δεις και τι αλλα spoilers σου εχω! Αφιερωμενα! ;)

 

Thnx for the info :)

 

Συγχαρητήρια για το site :)

Link to comment
Share on other sites

Thnx for the info :)

 

Συγχαρητήρια για το site :)

 

Σε υπερευχαριστω! :) Ομως ηρθε η ωρα της αληθειας...

 

Τα στοιχηματα για το Hall of Fame παιζουν μεχρι στιγμης: Stroggoff, Lisa, Stella711, Bayern7, NTG, Calendra, Jog, Marvin, Fabbο114 και Xenbast (με τυχαια σειρα παντα) :lol:

Ποιος αλλος θα κανει την εκπληξη; :heat:

hugh-laurie.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα.

 

επισης, αλλα πως να ειναι καλος οταν δεν σε βλεπω στους νικητες του quiz;;; :mad:

 

περιμενω συμμετοχη σου αυτη τη φορα! :up:

hugh-laurie.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παρακαλω, οσοι δεν θελουν να διαβασουν νεα δυνατα spoilers για τα επομενα επεισοδια να μην πατησουν εδώ

 

Ευχαριστούμε πολύ :)

 

Πω θα μας αφήσει κάγκελο το τέλος της 4ης σαιζόν :D

Link to comment
Share on other sites

μετά απ' αυτά που διάβασα έχω να πω ότι συμμετέχω κι εγώ στα κύματα οργής των φαν....

 

πάντως οι σεναριογράφοι είναι πολύ λάθος...η σειρά ούτε κοιλιά έκανε, δεν είχε κανένα απολύτως πρόβλημα πλοκής ή ακόμα και τηλεθέασης και πήγαν και τη διέλυσαν μετά την 3η σεζόν χωρίς λόγο...και σαν μην έφτανε αυτό, με τους υπόλοιπους χαρακτήρες που πρόσθεσαν δεν έχουν κάνει καν κάτι αξιόλογο, να πεις ότι αν μη τι άλλο άξιζε τον κόπο και έγινε καλύτερο....απλά δυσαρέστησαν κατά πολύ τους τηλεθεατές τους.... σαφώς νέοι χαρακτήρες χρειάζονται αλλά με μέτρο και με αιτία...αφήνουν στο πουθενά μισοτελειωμένες ή μισοαρχινισμένες ιστορίες και απλά πηγαινοφέρνουν πρόσωπα. Αν δεν υπήρχε ο συγκεκριμένος πρωταγωνιστής - σ'αυτό το ρόλο θα είχα πάψει προ πολλού να ασχολούμαι μαζί τους... τι να πω...θα δούμε...

πάντως ευχαριστώ για τα σπόιλερς, τρελαίνομαι πάντα να τα διαβάζω....

και μου άρεσαν οι τίτλοι των 2 τελευταίων επεισοδίων, τους βρίσκω πολύ εμπνευσμένους και αληθινούς

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχε προχθες το τελευταιο επισοδειο??!!

Το τελευταιο που ειδα ηταν το 12ο της 4ης σεζον!! Ποτε θα βγουν τα υπολοιπα??

Link to comment
Share on other sites

Στο Star ειναι τελειως ηλιθιοι; Πετσοκοβουν τα επεισοδια αναλογα με το τι ωρα θελουν να τα προβαλουν; :wacko:

 

Στο σημερινο εκοψαν μια CGI σκηνη συν την κατασταση του ασθενους, γιατι (υποθετω) εμοιαζε σιχαμενη...:X

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση, το soundtrack που μπορουμε να το βρουμε ? (μην βαρατε εαν εχει υποθει)

 

massive attack - teardrop

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...