Jump to content

House M.D. (Fox - Star)


CHRIBIZA
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο torrentleech τις έχει και τις 2 που ψάχνεις, full speed εννοείται. ;)

 

Άμα δώσεις και κανένα invite είσαι άρχοντας :)

 

Πω τι τρομερό το Merry Little Christmas,από τα καλύτερα της 3ης sesaon :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σήμερα είδα 13 επεισόδια από την 3η σεζόν,αύριο θα την έχω τελειώσει,και μετά πάω για την 2η (ναι πάω ανάποδα) :p

 

Τελείωσα με την 3η σεζόν(2 μέρες υπόθεση)

 

Να ρωτήσω.Στο τελευταίο επεισόδιο,αυτή πως και έζησε χωρίς το μπαι πας?Την ωφέλησε αυτή η ανωμαλία που είχε στην συγκεκριμένη περίπτωση?

 

Τελείωσα και την δεύτερη σαιζόν

 

Πολύ δυνατό φινάλε.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
και τώρα περιμένουμε.... Γενάρη... εξαιτίας του άτιμου του greg άλλαξα ringtone (teardrop), wallpapers... (το επίσημο που τον έχει και το στόμα κλειστό από τσιρότα είναι θεικό...)

....απαράδεκτα παραδεκτός....

 

http://olatsaba.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

και τώρα περιμένουμε.... Γενάρη... εξαιτίας του άτιμου του greg άλλαξα ringtone (teardrop), wallpapers... (το επίσημο που τον έχει και το στόμα κλειστό από τσιρότα είναι θεικό...)

Gia dwsto mia apo edw.

Link to comment
Share on other sites

Gia dwsto mia apo edw.

 

http://www.fox.com/house/features/

πήγαινε κάτω κάτω και θα το βρεις.:)

Link to comment
Share on other sites

ναι... τρομερό... μου φαίνεται θα τα ξαναπάρω από την αρχή τα επεισόδια...ποιός περιμένει ως τις 29ιαν...

....απαράδεκτα παραδεκτός....

 

http://olatsaba.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

ναι... τρομερό... μου φαίνεται θα τα ξαναπάρω από την αρχή τα επεισόδια...ποιός περιμένει ως τις 29ιαν...

 

29 Ιανουαρίου?

 

Πως μία σεζόν μου έχει μείνει (1η).Μάλλον πάω για 2ο γύρο μαζικής παρακουλούθησης ...

 

Πολύς καιρός.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως επεισόδιο που έχει θέμα τα χριστούγεννα (μακάρι να αγγίξει το merry little christmas) και να προβάλλεται τέλη Ιανουαρίου,είναι αρκετά άκυρο...

 

Ας όψεται η απεργία των σεναριογράφων...

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως γιατι αισθανομαι βλακας που δεν βλεπω τα επεισοδια στο star περιμενοντας μηπως και ερθουν ολες οι σεζον σε dvd?
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως γιατι αισθανομαι βλακας που δεν βλεπω τα επεισοδια στο star περιμενοντας μηπως και ερθουν ολες οι σεζον σε dvd?

Τι εννοείς? Περιμένεις να βγουν τα dvd σε video club? Χλωμό το κόβω, και δεν ξέρω γιατί! Προσωπικά θα περιμένω να τελειώσει η σειρά και κάνω δικά μου όλα τα dvd!

Link to comment
Share on other sites

giati k gw se αυτο ηλπιζα καποτε..

αλλα εχουν ερθει σε dvd-series δεκαδες αμερικανικες σειρες ΠΛΗΝ του HOUSE

αβυσσος η ψυχη των ελληνικων εταιριων διανομης..

Link to comment
Share on other sites

giati k gw se αυτο ηλπιζα καποτε..

αλλα εχουν ερθει σε dvd-series δεκαδες αμερικανικες σειρες ΠΛΗΝ του HOUSE

αβυσσος η ψυχη των ελληνικων εταιριων διανομης..

 

Ισως παίζει ρόλο το ότι προβάλλεται σε σταθερή ώρα και ημερομηνία η σειρά(από τις λίγες που έχουν σταθερή θέση στην ελληνική tv)

Link to comment
Share on other sites

Tα τρία εναπομείναντα επεισόδια του House θα προβληθούν στις εξής ημερομηνίες:

29/1, 3/2, 5/2

 

http://www.thefutoncritic.com/news.aspx?id=7532

 

Και μετά τι?

 

Η 4η σαιζόν γνωρίζουμε αν θα έχει τα κανονικά επεισόδια?Η θα είναι λιγότερα λόγω της απεργίας?(αλήθεια έληξε η απεργία)

Link to comment
Share on other sites

Και μετά τι?

 

Η 4η σαιζόν γνωρίζουμε αν θα έχει τα κανονικά επεισόδια?Η θα είναι λιγότερα λόγω της απεργίας?(αλήθεια έληξε η απεργία)

H απεργία δεν έχει λήξει ακόμα απ'ότι γνωρίζω (δυστυχώς!).

Τώρα το τι θα γίνει...ο Θεός κ η ψυχή τους. Μάλλον θα τη βγάλουμε με τα παλιά επεισόδια!

Link to comment
Share on other sites

Τελειώνω εξεταστική στις 8/2 οπότε θα έχω τουλάχιστον να δω το 10 και το 11ο της 4ης σαιζόν :D

 

Θέλουμε και άλλα επεισόδια :D

Link to comment
Share on other sites

Τελειώνω εξεταστική στις 8/2 οπότε θα έχω τουλάχιστον να δω το 10 και το 11ο της 4ης σαιζόν :D

 

Θέλουμε και άλλα επεισόδια :D

Η δικιά μου τελειώνει στις 22/2 αλλά πολύ που χ€στηκα! Σιγά μην χάσω τα καινούρια επεισόδια! :P

Link to comment
Share on other sites

δυστυχώς η απεργία καλά κρατεί και θα συνεχίσει όπως όλα δείχνουν... το fox έχει προγραμματίσει παναλήψεις του house μέχρι και τον Απρίλη... κακά νέα....

 

πάντως δεν το περίμενα να βλέπει τόσος κόσμος house... πάω σε μία φίλη και είχε μόστρα την κασετίνα της 1ης σεζον (αμερικάνικη χωρίς υπότιτλους).

πάω προχτές στον κουμπάρο μου και το έβλεπε στο σταρ...

 

λετε να κάνουμε κανά ελληνικό φαν κλαμπ να συζητάμε τις ατάκες του Γρηγόρη; χεχε

 

εμένα μου λείπει αυτή η σειρά... μου λείπει πολύ...

....απαράδεκτα παραδεκτός....

 

http://olatsaba.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

καλο... ώστε hameron ε;

Ευχαριστώ!

 

Ναι..το ομολογώ!!! Άρρωστη Hameron! Ξυπνάει το ρομαντικό χαμομηλάκι μέσα μου μ'αυτούς τους δυό!!! :D

Link to comment
Share on other sites

ναι, αλλά παραδέξου ότι huddy ταιριάζει πιό πολύ... η cuddy τον κοντράρει ενώ η καμερον του παραδίδεται

....απαράδεκτα παραδεκτός....

 

http://olatsaba.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

ναι, αλλά παραδέξου ότι huddy ταιριάζει πιό πολύ... η cuddy τον κοντράρει ενώ η καμερον του παραδίδεται

Ίσως, αλλά με την Cuddy είχε ήδη παιχτεί κάτι στο παρελθόν, και η όλη φάση μεταξύ τους είναι πιο πολύ "παιχνίδι να γίνεται".

 

Το κορίτσι μας απ'την άλλη είναι αυτή στην οποία ο House θα βρει αυτό που δεν είχε μέχρι τώρα. Φροντίδα και προδέρμ! :lol:

Την κοροιδεύει ότι είναι τρυφερή και ανθρώπινη, αλλά κατά βάθος κάτι τέτοιο χρειάζεται!:happy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...