Jump to content

House M.D. (Fox - Star)


CHRIBIZA
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:lol::lol::lol:

 

για πες...γιατί;;; φαντάζομαι για το ίδιο μιλάμε...αλλά μόνο μη φανταστώ ότι συνέβη για να τον χειραγωγήσει και να κάνει τη δουλειά της θα αρχίσω να τσιρίζω!!! ικανή την έχω και δε θέλω να τον στενοχωρήσει τον χρυσό μου...:X

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:

 

για πες...γιατί;;; φαντάζομαι για το ίδιο μιλάμε...αλλά μόνο μη φανταστώ ότι συνέβη για να τον χειραγωγήσει και να κάνει τη δουλειά της θα αρχίσω να τσιρίζω!!! ικανή την έχω και δε θέλω να τον στενοχωρήσει τον χρυσό μου...:X

Αφού το παρατσούκλι της τα λέει όλα! ΕΛΕΟΣ! Ας του τα φτιάχνανε με τον House κατ'ευθείαν να τελειώνουμε! (λέμε τώρα!!!)

 

Και εννοείται ότι θα τον χειραγωγήσει! Αφού είναι ψυχούλα το άτιμο το αγόρι!

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε με spoilers τι διαβάσατε γιατί εγώ διάβασα επισήμως πως

στο 3ο νέο επεισόδιο ο Wilson έχει νέο φλερτ και ο Χάουζ προσπαθεί να μάθει με ποια είναι,και τελικά πρόκειται για μία γυναίκα που έχει τον χαρακτήρα του Χάουζ.Αυτό θα γίνει σίγουρα,εντάσσεται σε περίληψη επεισοδίου.

 

 

Όλα τα άλλα είναι παπατζιλίκια.

Link to comment
Share on other sites

λένε πως αυτή που βγαίνει ο Ουίλσον είναι η

cuthroat beach...κοινώς η ξανθούλα που ήταν η τελευταία που έφυγε...και απλά υποθέτουμε πως ο Ουίλσον είναι θύμα στο δρόμο της για την επιστροφή...

...βέβαια μέχρι να το δούμε με τα μάτια μας...τίποτε δεν είναι απόλυτο έτσι;

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Μολις τελειωσα την 3η σαιζον.. Η 4η μεχρι που εχει φτασει και ποιο επεισοδιο περιμενουμε?
Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Μολις τελειωσα την 3η σαιζον.. Η 4η μεχρι που εχει φτασει και ποιο επεισοδιο περιμενουμε?

 

Η 4 σεζόν έχει φτάσει μεχρι το 9ο επεισόδιο.:)Τωρα την τρίτη βγαίνει καίνουργιο επεισόδιο λένε και θα βγουν αλλα 2 στις 3/2 και 5/2.:!::)

Link to comment
Share on other sites

Η 4 σεζόν έχει φτάσει μεχρι το 9ο επεισόδιο.:)Τωρα την τρίτη βγαίνει καίνουργιο επεισόδιο λένε και θα βγουν αλλα 2 στις 3/2 και 5/2.:!::)

 

Καλο αυτο... δηλαδη οτι εχω να δω αλλα 9 επεισοδια :D Κακο οτι πρεπει να περιμενουμε για τα υπολοιπα..

 

Δεν το περιμενα, αλλα και το HOUSE ειναι κολλητικο εστω και αν δεν εχει το μυστηριο του LOST η την πολυπλοκοτητα (τουλαχιστον τις 2 πρωτες σαιζον) του PRISON BREAK>

 

Everybody lies :cool:

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Καλο αυτο... δηλαδη οτι εχω να δω αλλα 9 επεισοδια :D Κακο οτι πρεπει να περιμενουμε για τα υπολοιπα..

 

Δεν το περιμενα, αλλα και το HOUSE ειναι κολλητικο εστω και αν δεν εχει το μυστηριο του LOST η την πολυπλοκοτητα (τουλαχιστον τις 2 πρωτες σαιζον) του PRISON BREAK>

 

Everybody lies :cool:

 

Ναι αλλά έχει πολύ έξυπνους διαλόγους και πολύ καλό χιούμορ.

 

Εκτός από όλα αυτά ο χαρακτήρας House είναι απίστευτος με τον Laurie να έχει κάνει άριστη δουλειά...

 

Κάθε σειρά έχει και τα ατου της. :):D

Link to comment
Share on other sites

Το κατέβασα και εγώ...

 

Ξέρετε που μπορούμε να βρούμε αγγλικούς υπότιτλους για το επεισόδιο?Γιατί οι ελληνικοί θα ψιλοαργήσουν...

Link to comment
Share on other sites

Όπως λέει και το σαιτ για το House στο Fox.com, καινούργιο επεισόδιο House (4x11 ''Frozen'') θα βγεί την Κυριακή. Κι αυτό γιατί το House επιλέχθηκε από το δίκτυο για να παίξει μετά από το Superbowl.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μόλις το'δα το νέο επεισόδιο και...περίμενα κάτι παραπάνω! Μετά από τόση αναμονή θα'θελα να δω κάτι πιο συναρπαστικό!

Αν και είχε κάτι τρελές ατάκες του Ηouse που με τσάκισαν!

Η Cameron πάλι για 30'' εμφανίστηκε... Περιμένω ήδη το επόμενο με ανυπομονησία!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, μόλις το'δα το νέο επεισόδιο και...περίμενα κάτι παραπάνω! Μετά από τόση αναμονή θα'θελα να δω κάτι πιο συναρπαστικό!

Αν και είχε κάτι τρελές ατάκες του Ηouse που με τσάκισαν!

Η Cameron πάλι για 30'' εμφανίστηκε... Περιμένω ήδη το επόμενο με ανυπομονησία!!!

 

Κοίτα.Αυτό το επεισόδιο προοριζόταν για τα Χριστούγεννα και έχει ήδη βγει εδώ και έναν μήνα + ..

 

Δεν ήταν να γραφτεί στο διάστημα που περιμέναμε ώστε να έχουμε πολλές απαιτήσεις...ήταν απλά ένα επεισόδιο που προοριζόταν να παιχτεί σε μία βδομάδα μετά το 9ο...

 

:)

 

EDIT: Πότε θα βγουν subs γμτ?????

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα.Αυτό το επεισόδιο προοριζόταν για τα Χριστούγεννα και έχει ήδη βγει εδώ και έναν μήνα + ..

 

Δεν ήταν να γραφτεί στο διάστημα που περιμέναμε ώστε να έχουμε πολλές απαιτήσεις...ήταν απλά ένα επεισόδιο που προοριζόταν να παιχτεί σε μία βδομάδα μετά το 9ο...

 

:)

 

EDIT: Πότε θα βγουν subs γμτ?????

Καλά, δεν είναι ο προγραμματισμός που με πείραξε. Στις προηγούμενες σεζόν αν θυμάσαι, τα περισσότερα επεισόδια σε άφηναν με ανοιχτό το στόμα.

Και κάτι spoiler που διαβάζω για τα 2 επόμενα με έχουν αφήσει με ανάμεικτα συναισθήματα... είδωμεν!

Link to comment
Share on other sites

Το είδα πριν λίγο σε 720p (άλλη φάση)

 

6/10 για το επεισόδιο και αυτό για την πολύ καλή ερμηνεία του House με τα pwnarismata του καθώς και για τους διάλογους στον secret santa,και για τους διαλόγους House - Wilson.

 

Περιμένουμε το επόμενο...:)

Link to comment
Share on other sites

Το νέο επεισόδιο είναι απλά εκπληκτικό!!! Η μια ατάκα πάνω στην άλλη, House - Wilson σε τρελά κέφια! Χαλάλι η χαμένη ώρα διαβάσματος!
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς που θα βρούμε αγγλικούς υπότιτλους για το 11ο?

 

Εις αναμονη των υποτιτλων. Λογικα θα βγουν μεχρι το βραδυ.

 

Παντως στο προηγουμενο ΝΕΥΡΙΑΣΑ.. ειναι δυνατον ο Wilson να εχει iPHONE διαβολε!!!? Κατα τα αλλα, ενα ακομα εξαιρετικο επεισοδιο. Σκεφτομαι να αρχισω να γραφω κατω ατακες του House..

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...