Jump to content

House M.D. (Fox - Star)


CHRIBIZA
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

α δεν έχω συμπαράσταση εδώ μέσα...:p:lol: μόνο εγώ κι ο πόνος μου...:(...όμως θα περιμένω ξέρω ότι θα παίξει κάτι με Κάντυ αυτή τη σεζόν αλλά δεν πτοούμαι γιατί θα είναι περαστικό...μόλις βρέθει άντρας για την Καμ (όχι τώρα τον Τσέης...:X) θα υπάρξει μια αντίδραση... το καλό πράγμα αργεί να γίνει.... θα δούμε...
'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

α δεν έχω συμπαράσταση εδώ μέσα...:p:lol: μόνο εγώ κι ο πόνος μου...:(...όμως θα περιμένω ξέρω ότι θα παίξει κάτι με Κάντυ αυτή τη σεζόν αλλά δεν πτοούμαι γιατί θα είναι περαστικό...μόλις βρέθει άντρας για την Καμ (όχι τώρα τον Τσέης...:X) θα υπάρξει μια αντίδραση... το καλό πράγμα αργεί να γίνει.... θα δούμε...

 

Και εγώ μαζί σου είμαι συντρόφισσα! :lol:Αφού όταν

τον φίλησε ανταποκρίθηκε!!!

αν δεν ενδιαφερόταν έστω και λίγο θα την έκανε σκουπίδι με μια θανατηφόρα ατάκα και έξω από την πόρτα! To έκανε μετά βέβαια, αλλά το φχαριστήθηκε πρώτα!!!Μα δεν θυμούνται τη ζήλια του House όταν στο "Tb or not Tb" γυάλισε στην Cameron ο άρρωστος γιατρός??? Ή όταν ο Wilson δήλωσε στον House ότι σκόπευε να τα ρίξει στην Cam??? These two belong together!!!! Στην πραγματικότητα μπορεί να ταιριάζουν η Cam & o Chase, αλλά στη σειρά... :wacko:. Είμαι λίγο καμένη, φαίνεται???!!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

αχ επιτέλους!!:happy:μια παρηγοριά:lol: μα εγώ σε καταλαβαίνω απόλυτα...δε τα θυμάμαι λες; γιατί όταν έφυγε η Καμ δε πήγε σούρνοντας να τη φέρει πίσω; γιατί; τέτοια γιατρό δε θα ξανάβρισκε;...

αλλά μετά από όλα αυτά που της έχει πει κατά καιρούς πού να κάνει τίποτα...βέβαια έκανε και την Καμ σα τα μούτρα του λίγο αλλά τέτοια μούτρα που έχει:love::love: εντάξει... δε μπορείς να του θυμώσεις...

 

Πάντως πολύ θέλω να δω κάποιον που να του μπαίνει λίγο και να τον θεωρεί ικανο - ο Τσέης ήταν βούτηρο για το ψωμί του - να γουστάρει την Καμ, αν και μια κίνηση του Γουίλσον σίγουρα θα τον έβγαζε απ' τα ρούχα του:D:lol:

 

αχ... θα δούμε...πολύ χαίρομαι που συμφωνείς πάντως

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Δε μας παρατάει λέω γω ο Γρηγοράκης, τραβάτε με κι ας κλαίω είναι! Μία θέλει να'ναι κακομοίρης μέσα στη κατήφεια του και την άλλη έχω αυτό το κουταβίσιο βλέμμα :cry:που ζήτάει φροντίδα αγάπη και Vicodin (προδέρμ εννοοούσα!!!):lol:

Αφού όποτε κάνουν differential μέσα στο γραφείο είναι σαν παντρεμένοι, του παίρνει την τσάντα, του φτιάχνει καφέ, του απαντάει την αλληλογραφία...Ε τι σκ@τ@ θέλει πια!!!!

Ο λαός απαιτεί House και Cameron μαζί! άντε μην τα σπάσω:ninja:!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

γιατί όταν έφυγε η Καμ δε πήγε σούρνοντας να τη φέρει πίσω; γιατί; τέτοια γιατρό δε θα ξανάβρισκε;...

 

Από τους 3 του team είναι η λιγότερη καλή (δεν θέλω να πω η χειρότερη:lol:). Foreman και Chase βοηθούν περισσότερο λέγοντας κάποια τρελή ιδέα. Η Κάμερον είναι πιο πολύ team player, αποφασιστική σε ορισμένα θέματα. Κάτι σαν ενωτικός κρίκος ανάμεσα στην ομάδα. :)

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε παιδί μου αυτό το κορίτσι...πώς μιλούσαν γι' αυτήν, σα να μην ήταν καν στην αίθουσα ώρες-ώρες...αλλά σίγουρα χρειάζεται κι ένας τέτοιος χαρακτήρας στην ομάδα...

 

αχ...αυτό το κουταβίσιο βλέμμα...μαζί με το vicodin...που τα παίρνει και δύο δύο ο άτιμος...αλλά κάπως έτσι τους οδηγεί όλους και λένε δε μας παρατάει... και μπορεί και μόνος του, αυτό είναι το κακό...μόνο μη τον τσιγκλίσει κάποιος...κάτι παθαίνει...

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Μην ονειρεύεστε Κάμερον και ιστορίες.

Wilson και House. Thats teh shit.

Αμαν με τους slash fans!:wacko: Αυτό δεν είναι "the shit", σκέτο shit είναι!!!:lol::lol::lol:

Μα ντε και καλά πρέπει τα αγόρια να το κανελώνουν το ρυζόγαλο???:cry:

Μια γυναίκα να βρει τα κουμπιά του χρειάζεται:shifty:, όπως το έκανε η Stacey, μόνο που δεν την πήγαινα καθόλου...!

Ποιος περιμένει μέχρι το Σεπτέμβρη? Να'ναι καλά το Star με τις επαναλήψεις του!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

πραγματικά ενώ δεν έχω πρόβλημα με τις γκει ιστορίες αν έβλεπα συγκεκριμένα Χάουζ και Γουίλσον μαζί θα μου την έδινε κανονικά...δλδ να αυτοπυρποληθώ...άσε που θέλω να αποκατασταθεί κι ο Γουίλσον (αν τον αφήσει ο Χάουζ με τις μηχανορραφίες του βέβαια :lol: )

μμμμ...η Στευσι, πού τη θυμήθηκες..η γεροντομπεμπέκα...πολλά μας τα 'κανε κι αυτή:X...

ναι αλλά άντε να αρχίσουν τα καινούργια να πάμε παρακάτω...:worry:

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Tο πρώτο Trailer του Ηouse απο το FOX για την καινούργια σεζον! Δέστε τις ζώνες σας!

 

http://www.youtube.com/watch?v=vBpTm-41fAs

 

Bring it on!!! Θεός ο άτιμος...!

Link to comment
Share on other sites

Yessss....It was about time...Αυτοί οι φοιτητές στο backround ήταν από άλλο επεισόδιο ή να έχει άραγε συνεργασία μαζί τους?Γκρρρ....Άντε να δούμε....Can't wait!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kserei kaneis giati sto 15 episodeio tis 2 season(Clueless) i cameron edose lefta ston house??? mipos epidi tis ekano to test gia to HIV, i opoia den ithele na to kanei??

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

kserei kaneis giati sto 15 episodeio tis 2 season(Clueless) i cameron edose lefta ston house??? mipos epidi tis ekano to test gia to HIV, i opoia den ithele na to kanei??

 

Αν θυμάμαι καλά είχαν βάλει στοίχημα για το κατά πόσο ευτυχισμένο ήταν το αντρόγυνο της υπόθεσης. Ο House όπως πάντα πίστευε ότι κάποιος έλεγε ψέματα, όπως και αποδείχθηκε!:)

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά είχαν βάλει στοίχημα για το κατά πόσο ευτυχισμένο ήταν το αντρόγυνο της υπόθεσης. Ο House όπως πάντα πίστευε ότι κάποιος έλεγε ψέματα, όπως και αποδείχθηκε!:)

 

 

a euxaristo...

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μόλις διάβασα στο ιντερνετ στο imdb.com οτι ο αραβώνας της Jennifre Morrison (Allison Cameron στο House MD) με τον Jesse Spencer(Robert Chase στο House MD) διαλύθηκε στις 15 Αυγούστου....

 

 

Τωρα μεταξύ μας, πολυ βλάκας ο Chase να αφήσει τετοια γυναικαρα σαν την Cameron μεσα από τα χέρια του....

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Από τους 3 του team είναι η λιγότερη καλή (δεν θέλω να πω η χειρότερη:lol:). Foreman και Chase βοηθούν περισσότερο λέγοντας κάποια τρελή ιδέα. Η Κάμερον είναι πιο πολύ team player, αποφασιστική σε ορισμένα θέματα. Κάτι σαν ενωτικός κρίκος ανάμεσα στην ομάδα. :)

 

και οι 3 στην ομαδα του ειναι ΖΩΑ!!! δν καταλαβαινουν οτι εχει σχεδον(βαζω το σχεδον, δν ειναι και θεος) ΠΑΝΤΑ δικιο και τ πανε συνεχεια κοντρα.. ασε που οποτε βρουν ευκαιρια μας το παιζουν ολοι δασκαλοι.. (ειδικα ο Foreman kai o Chase)

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ Η 4 ΣΑΙΖΟΝ...

 

E ντάξει συμπαθητική είναι.

Γυναικάρα δεν την λες. :)

 

http://www.hollywood-celebrity-pictures.com/Celebrities/Jennifer-Morrison/Jennifer-Morrison-3.JPG

 

http://fun.china.com/zh_cn/movie/news/205/20070405/images/14026356_2007040508472265175400.jpg

 

http://www.jennifer-morrison-pictures.com/stills/qdig-files/converted-images/jennifer-morrison-stuff/med_jennifer-morrison-stuff-1.jpg

 

Δεν θα ελεγες αυτην γυναικαρα?? Μην τρελαθουμε κιολας....ποιος αντρας δεν θα την ηθελε??? Μην λεμε και οτι θελουμε....

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

τώρα έχει γίνει και ξανθιά... πάντως την αδικούν αυτές οι φωτό...σα τη ζήνα είναι... την έχω δει και πολύ καλύτερη........
'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

και οι 3 στην ομαδα του ειναι ΖΩΑ!!! δν καταλαβαινουν οτι εχει σχεδον(βαζω το σχεδον, δν ειναι και θεος) ΠΑΝΤΑ δικιο και τ πανε συνεχεια κοντρα.. ασε που οποτε βρουν ευκαιρια μας το παιζουν ολοι δασκαλοι.. (ειδικα ο Foreman kai o Chase)

 

Αφου ετσι τους φτιαξανε τους χαρακτηρες, τι να κανουμε; :rolleyes:

Αν ηταν στο στυλ "Αλλη μια ανιαρη μερα στο νοσοκομειο" σιγα μην τη βλεπαμε τη σειρα! :p

Link to comment
Share on other sites

καλιμερα παιδια.σχετικα με το house md που μπορουμε επεισοδια για να τα κατιαβασουμε;ξερει κανεισ κανενα site;οσο καταφερα να ψαξω δεν βρηκα τιποτα.

ευχαριστω εκ των προτερων

ποτε δεν ειναι αργα,αμα δεν ειναι και νωρις!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...