Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 - Μέρος I


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mόλις την "τσίμπησα" από το eBay με 69,99 δολ (γύρω στα 55 € μαζί με έξοδα αποστολής) ;)

 

Οπότε θα δούμε από πρώτο χέρι αν είναι συμβατή, αν και παντού στο διαδίκτυο απαφέρεται ΡΗΤΑ α συμβατότητα της συγκεκριμένης κάρτας με το Ν95 :up:

 

Μπράβο φιλαράκο.. Όταν έρθει, κάνε τον "κόπο" να μας γραψεις, συμβατοτητα, ποιοτητα, ταχυτητα και εντυπώσεις...:lol: :p Σε ευχαριστουμε για την πληροφορια...

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε ευχαριστω πολυ φιλε!!! ολα οκ, καλα πριν πως και δεν ειχα προβλημα?

 

Εχει ληξει το εξαμηνιαιο πιστοποιητικο των εφαρμογων-θεματων,

γι αυτο ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ν95, πλέον έχει γίνει μια από τις δέκα λέξεις που θα πω!

Η τιμή του όμως είναι μια άλλη σκοτεινή ιστορία..

Άντε να πέσει λιγάκι, να το κρατήσουμε κι εμείς σε 2-3 χρονάκια..:O

Link to comment
Share on other sites

Οι εντυπώσεις μου μετά από 7 μέρες συμβίωσης:

Οι φώτογραφίες καλές, το βίντεο πολύ καλό

Πολύ ελαφρύ, πολύ καλή οθόνη, ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΗΧΟΣ

Κανένα bug προς το παρόν, κανένα reset

 

Εφαρμογές δεν μπορώ να πω ότι βρήκα και πολλές... καμία σχέση δηλαδή με το τί συμβαίνει με τα ppc :( Τέλος πάντων

 

Όσον αφορά το GPS τα συναισθήματα ανάμεικτα : Γενικά σήμα μου βρίσκει γρήγορα μέσα στη Θεσσαλονίκη. Αν το ανοίξω στο ίδιο σημείο που το έκλεισα σε λιγότερο από ένα λεπτό έχω σήμα διαφορετικά μπορεί να χρειαστεί και 5 λεπτά (Δεν γκρινιάζω γιατί με το ΜΙΟ 350 μου έχω κάνει μέχρι και 15 λεπτά να βρω σήμα :blink: )

Το πρόβλημα είναι με την εφαρμογή MAPS (Χάρτες). Ίσως σε άλλες χώρες οι χάρτες να είναι σωστοί και "φρέσκοι" πάντως για Ελλάδα δεν λένε και πολλά

Πλήρωσα και ενεργοποίησα την εφαρμογή για 1 μήνα για να την δοκιμάσω κι αν δεν βγουν καινούριοι χάρτες δεν πρόκειται να ξαναπληρώσω (ΑΚΟΥΣ ΝΟΚΙΑ ??? :mad: )Γιατί? Γιατί έχουν πολλές ανακρίβειες και ατέλειες (κάποιες μάλιστα εγκληματικές αφού μου πρότεινε να κάνω αναστροφή στον Περιφερειακό της Θεσσαλονίκη, έναν δρόμο "κλειστό" ταχείας κυκλοφορίας τουλάχιστον 15-20 χιλιόμετρα συνεχόμενα με τοιχίο στη μέση). Στην Ανατολική Θεσσαλονίκη τα πράγματα είναι καλύτερα από ότι στη Δυτική. Στη Δυτική Θεσσαλονίκη κάπου στην περιοχή της Πολίχνης κι ενώ προσπαθούσα να βγω στον περιφερειακό η χαρτογράφηση έπαψε να υφίσταται για κάνα χιλιόμετρο κι ενώ βρισκόμουν σε κανονικά κατοικημένη περιοχή έδειχνε ότι βρίσκομαι στα χωράφια :mad: Επίσης συχνά μπερδευόταν και με έβγαζε ότι βρισκόμουν σε παράλληλο δρόμο από αυτόν που βρισκόμουν :blink:

Προσωπικά δεν πιστεύω ότι είναι θέμα του δέκτη του κινητού αλλά ΠΡΟΒΛΗΜΑ της εφαρμογής.

DESTINATOR Rules :D :D :D :D

 

Όσον αφορά την μπαταρία θεωρώ ότι για κάποιον που το χρησιμοποιεί κυρίως για τηλεφωνήματα/sms η μπαταρία είναι μια χαρά αλλά αν προσπαθήσεις να εκμεταλλευτείς όλες τις δυνατότητες του κινητού αρκεί οριακά για μία μέρα. Δεν το θεωρώ βέβαια μειονέκτημα για μένα απλά το αναφέρω

 

Τζόγο δεν έχω αλλά ο slider δεν είναι σφικτός και κάθε φορά που το βάζω στην τσέπη τρέμω μήπως κατά λάθος ανοίξει το τηλέφωνο και γίνει κάποια κλήση κατά λάθος και πληρώσω τα κερατιάτικά μου :mad:

 

Επίσης μου προκαλεί εντύπωση το ότι δεν μπόρεσα να βρω κάποια εξειδικευμένη Θήκη σε μαγαζί στη Θεσσαλονίκη παρόλο τον ντόρο που έχει γίνει γύρω από το Ν95 κι έτσι αναγκάστηκα να παραγγείλω από έξω

 

Θήκη κυκλοφορεί στην Θεσσαλονίκη για το Ν95 στα Nokia shop, η CP-150 σε μαύρο και καφέ!

Link to comment
Share on other sites

Nέο Νοkia Maps v1.1 :

 

Nokia MapLoader is a quick, uncomplicated PC solution that allows you to download maps from the Internet and install them onto selected mobile devices. Just select one of the regions available, download the maps, transfer them onto your memory card or mobile device and start exploring the world!

 

1 Use Nokia Maps on your Nokia N95 before installing MapLoader

2 Download and install Nokia MapLoader to your PC.

3 Follow the instructions in the MapLoader application.

 

System requirements

Compatible with: Nokia N95.

Compatible with: Windows XP.

Link to comment
Share on other sites

Θήκη κυκλοφορεί στην Θεσσαλονίκη για το Ν95 στα Nokia shop, η CP-150 σε μαύρο και καφέ!

 

Εννοώ για εξειδικευμένη θήκη

 

Προς το παρόν βολεύτηκα με μία θήκη Haman από το Media Markt με 14,00 ευρώ για φωτογραφική :blink: :D .

Είναι χωρίς κλιπ (που σημαίνει ότι φοριέται στη ζώνη) και κατακόρυφη όχι οριζόντια όπως η CP-151 κι έτσι δεν υπάρχει κανένας κίνδυνος να μου πέσει (είναι και λίγο αυξημένα τα "κυβικά" μου :O ) ούτε η θήκη ούτε το κινητό

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

RX8Club.GR

Επίσημα Αναγνωρισμένο

Σωματείο Φίλων & Ιδιοκτητών RX8 Ελλάδος

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι υπάροχυν σχετικά post και πιο πάνω, αλλά θα ήθελα να μάθω ποια είναι τα σημεία όπου πιάνει καλά το ασύρματο δίκτυο.

Πήγα το Σάββατο και σταμάτησα με το αμάξι, ακριβώς απέναντι από την πλατεία, μπροστά στα MacDonalds.

Λοιπόν δεν έπιανε απολύτως τίποτε!Που πρέπει να είμαι?Να πάω να κάτσω στο κέντρο της πλατείας?:O

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Mόλις την "τσίμπησα" από το eBay με 69,99 δολ (γύρω στα 55 € μαζί με έξοδα αποστολής) ;)

 

Οπότε θα δούμε από πρώτο χέρι αν είναι συμβατή, αν και παντού στο διαδίκτυο απαφέρεται ΡΗΤΑ α συμβατότητα της συγκεκριμένης κάρτας με το Ν95 :up:

 

Καλά έτσι και αλλιώς θεωρώ την αγορά σε αυτά τα λεφτά ότι δεν αξίζει (καθώς με 30€ πιο κάτω παίρνεις 2 κάρτες ίσες χωρητικότητας), αλλά η απορία μου είναι από ποια χώρα της πήρες την κάρτα και χρέωσαν 15€ για 1 τόσο μικρό αντικείμενο.

15€ χρεώνουν από Αγγλία για αποστολή ενός κουτιού που χωράει μέσα μητρική,κάρτα γραφικών και άλλα.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλά έτσι και αλλιώς θεωρώ την αγορά σε αυτά τα λεφτά ότι δεν αξίζει (καθώς με 30€ πιο κάτω παίρνεις 2 κάρτες ίσες χωρητικότητας), αλλά η απορία μου είναι από ποια χώρα της πήρες την κάρτα και χρέωσαν 15€ για 1 τόσο μικρό αντικείμενο.

15€ χρεώνουν από Αγγλία για αποστολή ενός κουτιού που χωράει μέσα μητρική,κάρτα γραφικών και άλλα.

Αναφορικά με το αν αξίζει η τιμή δες απλά τις τιμές άλλων καταστημάτων online(την παρήγγειλα και εγώ εδώ και μέρες σε ακριβώς ίδια τιμή).Η διαφορά είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ.Και βέβαια σε όλα τα υπόλοιπα καταστήματα ΔΕΝ είναι ετοιμοπαράδοτη!(70-90 ευρώ για να βοηθήσω,ΧΩΡΙΣ έξοδα αποστολής).Όσο για την σύγκριση, μου θύμισες τις αντίστοιχες συγκρίσεις με την μνήμη ram(ατυχής τουλάχιστον).

"LengthPro® Comment Lengthener™always keeps my comments lengthy!"
Link to comment
Share on other sites

λιπον, επειδη ειχα ρωτηση αρκετες φορες για την μπαταρια, και δεν πηρα καποια απαντηση, το εψαξα καλα και τωρα ειμαι πολλη ικανοποιημενος.

 

Σβηστε τα ακολουθα και η μπαταρια σας θα κρατηση αρκετα.

 

WiFi : αφου δεν τα χρειαζεστε αρκετα, αναψε το μονο οταν το χρεαιζεσε.

Bluetooth

GPS internal ola off : μονο οταν το χρεαιζεστε

γυριστε το σε GSM και οχι 3g, μονο αν δεν το χρεαιζεστε.

Turn off any screensavers in the backround. Apla afiste to opos einai.

 

Kai filoi mou h mpataria tha sas kratisi arketa. Trust me! :)..Ego xerome pantos pleon!

Link to comment
Share on other sites

λιπον, επειδη ειχα ρωτηση αρκετες φορες για την μπαταρια, και δεν πηρα καποια απαντηση, το εψαξα καλα και τωρα ειμαι πολλη ικανοποιημενος.

 

Σβηστε τα ακολουθα και η μπαταρια σας θα κρατηση αρκετα.

 

WiFi : αφου δεν τα χρειαζεστε αρκετα, αναψε το μονο οταν το χρεαιζεσε.

Bluetooth

GPS internal ola off : μονο οταν το χρεαιζεστε

γυριστε το σε GSM και οχι 3g, μονο αν δεν το χρεαιζεστε.

Turn off any screensavers in the backround. Apla afiste to opos einai.

 

Kai filoi mou h mpataria tha sas kratisi arketa. Trust me! :)..Ego xerome pantos pleon!

 

Μπορεις να μου πεις που βρισκει κανεις ολα αυτα στο τηλεφωνο...ωστε να τα αλλαξω;)

Link to comment
Share on other sites

Αναφορικά με το αν αξίζει η τιμή δες απλά τις τιμές άλλων καταστημάτων online(την παρήγγειλα και εγώ εδώ και μέρες σε ακριβώς ίδια τιμή).Η διαφορά είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ.Και βέβαια σε όλα τα υπόλοιπα καταστήματα ΔΕΝ είναι ετοιμοπαράδοτη!(70-90 ευρώ για να βοηθήσω,ΧΩΡΙΣ έξοδα αποστολής).Όσο για την σύγκριση, μου θύμισες τις αντίστοιχες συγκρίσεις με την μνήμη ram(ατυχής τουλάχιστον).

 

Καταρχήν μην ξεφεύγουμε.

Δε συγκρίνω μεγαζιά μεταξύ τους, αλλά το EBAY (που και εκεί βρίσκεις μαγαζιά πλέον) με το μαγαζί που ανέφεραν στο post τα παιδιά πιο πάνω.

Ο προβληματισμός μου όμως ήταν πιο πολύ για τα μεταφορικά, καθώς είναι κραυγαλέο το ποσό που ζητήθηκε.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια μετα απο καποιες μερες με το Ν95 μπορω να πω οτι ειμαι απολυτα ικανοποιημενος.Ολα δουλευουν αψογα ο τζογος ειναι ελαχιστος ενω το κινητο δεν μου εχει κανει ουτε ενα restart.Oson afora thn mpataria με χρηση κανα μισαωρο gps και περιπου 1 ωρα wifi mazi me 10sms 20 λεπτα ομιλιας παιχνιδι κανα 30λεπτο και 2 ωρες χειροκινητο περασμα επαφων μου κρατησε στην πρωτη φορτιση 20 ωρες στην δευτερη με λιγο παραπανω χρηση 1 μερα ακριβως και στην τριτη 1,5 μερα αλλα χωρις χρηση gps καθολου.Δεν ξερω αν ειμαι τυχερος και επεσα σε πολυ καλη παρτρτιδα παντως οτι bug εχει αναφερθει εδω μεσα δεν το εχω,ουτε θορυβο στις κλησεις και το ραδιοφωνο απο το μεγαφωνο ακουγεται οπως τα mp3.Για την καμερα πιστευω οτι ειμαι οπως οι υπολοιποι.Το wifi δουλευει αψογα δεν ειχα πουθενα προβλημα.Οσον αφορα τους χαρτες επειδη δεν εχω καρτα μνημης ακομα τους κατεβασα στο τηλεφωνο κατευθειαν μεσω wifi.Oson afora την καλυψη για Αθηνα που δοκιμασα και εκανα και προσομοιωσεις διαδρομων με φωνητικες οδηγιες μαλιστα ηταν οκ το ιδιο και για τα τρικαλα που ξερω,ενω και χωρις το νετ μου εβγαζε κανονικα αποτελεσματα στην αναζητηση.Μολισ ειδα οτι η νοκια ανανεωσα τους χαρτες οποτε λογικα και εγω απο wifi θα κατεβασα ανανεωμενα στοιχεια,γι αυτο λοιπον μου φανηκε ικανοποιητικο.Γενικα ειμαι απολυτα ικανοποιημενος το καλυτερο δωρο που θα μπορουσα να εχω αυτη τη στιγμη:) :) :) :) :) :)
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να δούμε κάπου τί παραπάνω προσφέρει το FP1;

 

nai, mporoume????

 

Μπείτε εδώ, εξηγεί τα πάντα: http://www.s60.com/business/productinfo/softwareversions

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για έναν videoplayer που θα παίζει τα βίντεο που τραβάμε με το κινητό αλλά να έχει τη δυνατότητα για FastForward και Rewind κι όχι απλά play και stop. Καμία πρόταση?

Εννοείται ότι δεν θέλω να κάνω convert τα αρχεία σε άλλη μορφή

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

RX8Club.GR

Επίσημα Αναγνωρισμένο

Σωματείο Φίλων & Ιδιοκτητών RX8 Ελλάδος

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για έναν videoplayer που θα παίζει τα βίντεο που τραβάμε με το κινητό αλλά να έχει τη δυνατότητα για FastForward και Rewind κι όχι απλά play και stop. Καμία πρόταση?

Εννοείται ότι δεν θέλω να κάνω convert τα αρχεία σε άλλη μορφή

 

Ο ενσωματωμένος videoplayer της συσκευής δε σε καλύπτει; Έχει τη δυνατότητα να κάνει fast forward και rewind με τα πλήκτρα που βρίσκονται πάνω από την οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

και το ραδιοφωνο απο το μεγαφωνο ακουγεται οπως τα mp3.) :) :)

 

ΚΑΤΣΕ λιγο γιατι αυτο ειναι πολυ σοβαρο...

:blink: :blink:

εισαι σιγουρος για αυτο που λες....???

ακους ραδιο με την ιδια ενταση που ακους τα mp3 απο το μεγαφωνο....????

αν συμβαινει αυτο τοτε εμεις....εχουμε προβλημα.....

γιατι εγω οταν ακουω ραδιο απο το μεγαφωνο...ειναι σαν μην ακουω καθολου....

:blink:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΣΕ λιγο γιατι αυτο ειναι πολυ σοβαρο...

:blink: :blink:

εισαι σιγουρος για αυτο που λες....???

ακους ραδιο με την ιδια ενταση που ακους τα mp3 απο το μεγαφωνο....????

αν συμβαινει αυτο τοτε εμεις....εχουμε προβλημα.....

γιατι εγω οταν ακουω ραδιο απο το μεγαφωνο...ειναι σαν μην ακουω καθολου....

:blink:

 

συμφωνω.ακουγεται το ραδιοφωνο πολυ χαμηλα.καμια σχεση με τα mp3.

[sIGPIC][/sIGPIC]AEK FC. FUN
Link to comment
Share on other sites

Oxi re παιδια γι αυτο το ειπα σε εμενα ακουγεται μια χαρα,το ειπα και παραπανω ισως ειμαι πολυ τευχερος αλλα ενδεικτικα σας λεω οτι το εχω στο κομοδινο και οταν το εχω στο 100% ακουγεται σε ολο το δωματιο.Ηταν απο τα πρωτα πραγματα που δοκιμασα γιατι ειχα ακουσει γι αυτο το πραγμα εδω περα.Εαν το εχω διπλα στο κρεβατι πχ πριν παω να κοιμηθω το βαζω στο 40% με 50% γιατι παραπανω με ενοχλει.Να προσθεσω οταν λεω σαν mp3 ενοω στην ενταση γιατι στην ποιοτητα του στερεωφονικου ηχου(χωρις να ειμαι ειδικος)θεωρω οτι ειναι αδυνατο να ειναι τοσο ποιοτικος
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν μην ξεφεύγουμε.

Δε συγκρίνω μεγαζιά μεταξύ τους, αλλά το EBAY (που και εκεί βρίσκεις μαγαζιά πλέον) με το μαγαζί που ανέφεραν στο post τα παιδιά πιο πάνω.

Ο προβληματισμός μου όμως ήταν πιο πολύ για τα μεταφορικά, καθώς είναι κραυγαλέο το ποσό που ζητήθηκε.

 

Ποιος είπε ότι τα μεταφορικά είναι 15 € ?? :confused:

 

Τα μεταφορικά είναι 9,99 δολ. (γύρω στα 7,5 €) και η αξία της κάρτας τα υπόλοιπα, 59,99 δολ. (γύρω στα 45 €). :D

 

Πιστεύω ότι δεν είναι και τόοοοσα πολλά για μία τέτοια κάρτα που, μάλιστα, δεν έχει ακόμη ευρέως κυκλοφορήσει στην αγορά... :rolleyes:

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Mετά από μερικές μέρες στα χέρια μου έχω τις παρακάτω αναφορές:

 

1. Στην έναρξη (που εμφανίζονται τα χέρια) δεν ακούγεται πολλές φορές ο ήχος. To αντιλήφτηκε κανείς;

 

2. Στην εναλλαγή προφίλ από ''εκτός σύνδεσης'' σε κάποιο άλλο που δημιούργησα δεν μου άλλαζε, ενώ έλεγε ότι επιλέχτηκε το νέο προφίλ, στην συνέχεια έλεγε αδύνατη και επανερχόταν το ''εκτός σύνδεσης'', χρειάστηκε να κλείσω το τηλέφωνο και στην έναρξη μου ζήτησε να κρατήσει το προφίλ ''εκτός σύνδεσης'' ''ναι'' ή ''όχι'', επέλεξα ''όχι'' και επανήρθε στο νέο μου προφίλ. To παρατήρησε κανείς;

 

3. Το όνομα δικτύου από ΤΙΜ GR σε WIND GR δεν αλλάζει, ενώ έχω ενεργεί την εκπομπή κυψέλης και την ρύθμιση ώρας από το δίκτυο. Στο 6101 άλλαξε κανονικά. Mπόρεσε κανείς να το αλλάξει σε WIND GR με software V 11.0.026;

 

4. Επίσης θέλω να επισημάνω ότι όταν άνοιξα το κουτί:

 

http://img467.imageshack.us/my.php?image=27969370bu4.jpg

 

Όσοι πήρατε το πακέτο από AC είχατε το ίδιο πακέτο με ελληνικά έξω από το κουτί ή όχι;

(Σημειωτέων το δικό μου δεν έχει ελληνικά έξω από το πακέτο, μέσα είναι όλα ελληνικά) από ΑC σφραγισμένο με την ταινία ασφαλείας, το Ν95 δεν είχε διάφανη προστατευτική μεμβράνη στην οθόνη.

 

5. Όταν το άνοιξα ήταν default στα αγγλικά και χρειάστηκε να επιλέξω εγώ τα ελληνικά.

 

6. Aκόμη είχε ενεργό default το Τheme 3 και συντομεύσεις στην οθόνη αριστερά ''Μηνύματα'' και δεξιά ''Ρολόϊ''.

Έτσι είναι σ' όλα;

Άσχετο ότι αλλάζουν οι συντομέυσεις, μου φάνηκε περίεργο το ''Poλόϊ'' στην συντόμευση default.

 

7. Το product code δεν το έγραφε έξω από το κουτί, αλλά μόνο μέσα στο τηλέφωνο. Έτσι είναι σε όλα τα πακέτα;

 

8. Παρατήρησε κανείς για καμένα pixels, όπως γινότανε παλιά με το 6600;

 

9. H μπαταρία σε αναμονή κρατάει περίπου 2.5 μέρες.

 

Όταν έχω νέες αναφορές θα ενημερώσω.

Link to comment
Share on other sites

1.ο ηχος ακουγεται παντα.νομιζω δεν ακουγεται οταν το εχεις αθορυβο.

3.και σε εναν φιλο μου ακομα δεν εχει αλλαξει και τα εχει οπως εσυ.

4.ακριβως ετσι τα εχει και σε μενα και σε ολους.:)

5.βαζεις εσυ την γλωσσα στα ελληνικα.:)

6.ετσι ειναι σε ολα τα nokia τουλαχιστον στα nseries.

7.ναι.

8.οχι δεν ειδα κατι.αλλα φαινοτανε σε ενα ν80 που ειχα οταν εβαζα

μαυρο φοντο.

9.ναι καπου εκει κραταει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...