Jump to content

Ποιό πρόγραμμα torrent χρησιμοποιείτε;


maik85
 Κοινοποίηση

Ποιό πρόγραμμα χρησιμοποιείτε για τα torrents σας?  

361 members have voted

  1. 1. Ποιό πρόγραμμα χρησιμοποιείτε για τα torrents σας?

    • Azureus
      51
    • μtorrent
      269
    • Bitcomet
      16
    • Mainline
      1
    • BitTornado
      7
    • Άλλο(αν υπάρχει)
      17


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 145
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την παλιότερη έκδοση του μtorrent χωρίς προβλήματα...πανάλαφρο:rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

μTorrent 1.6 και απο μενα. Εχει ολες τις παραμετροποιησεις των αλλων συν οτι ειναι παναλαφρο. Ακομα και παιχνιδια παιζω ταυτοχρονα. Για καποιον που χριεημοποιει azureus, bitcomet κτλ και λενε οτι δεν προσφεριε κατι παραπανω, και μονο οτι ειναι ελφρη προσφεροντας τα ιδια δεν φτανει; Ειδικα το azureus γονατιζει το συστημα με 515 ram.
http://i77.photobucket.com/albums/j72/Ferryman_rx7/PB3.jpg Έχω να φάω κουραμάνα ...
Link to comment
Share on other sites

+1 και από μενα!

Είχα azureus και ήταν πολύ βαρύ. Ούτε να τερματισει σαν πρόγραμμα δεν μπορούσε στο Shut down! Έβαλα μ-Torrent που είναι πανάλαφρο και δεν επιβαρύνει το σύστημα. Οι ταχύτητες πολύ καλές.

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιουσα azureus αλλα πολλη μνημη βρε παιδι μου... τωρα με το μTorrent βρηκα την υγεια μου!
Link to comment
Share on other sites

μTorrent κι απο εμένα..

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι ξεκίνησα με το BitComet και αυτό συνεχίζω να χρησιμοποιώ! Με καλύπτει απόλυτα και έτσι δεν μου έχει δημιουργηθεί ανάγκη να το αλλάξω.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Να θυμίσω ότι το συγκεκριμένο topic υπάρχει για να αναφέρετε ποιό bittorrent client χρησιμοποιείτε. Για σχετικά προβλήματα και απορίες μπορείτε να απευθύνεστε στο επισημασμένο topic για το file sharing.
Link to comment
Share on other sites

μtorrent με κλειστα ματια! Πανευκολο κ ελαφρυ

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια εγω χρησιμοποιουσα το bitcomet αλλα προσφατα το azureus...μου φαινετε καλυτερο αλλα απ'οτι διαβαζω, θα ηθελα να το αλλαξω και να βαλω το μ. Θελω να ρωτησω το εξης, εχω ηδη 2 αρχεια που κατεβαζω με το azureus και επειδη τα εχω διαγραψει, γινεται να τα βγαλω και να τα κατεβασω απο το μ?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Εγω χρεισιμοποιουσα το BitComet αλλα ειχε κατι ταχυτητες.....Εβαλα ομως το μtorrent και ειδα το Φως το Αληθινο!:p Jonshour αν εννοεις να μπορεις να αλλαξεις το torrent που κατεβαζεις απο το ενα προγραμμα στο αλλο δεν νομιζω να γινεται...
iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω χρησιμοποιουσα το bitcomet αλλα προσφατα το azureus...μου φαινετε καλυτερο αλλα απ'οτι διαβαζω, θα ηθελα να το αλλαξω και να βαλω το μ. Θελω να ρωτησω το εξης, εχω ηδη 2 αρχεια που κατεβαζω με το azureus και επειδη τα εχω διαγραψει, γινεται να τα βγαλω και να τα κατεβασω απο το μ?

 

Δυστυχώς, δεν νομίζω να γίνεται αυτό που λές.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω χρησιμοποιουσα το bitcomet αλλα προσφατα το azureus...μου φαινετε καλυτερο αλλα απ'οτι διαβαζω, θα ηθελα να το αλλαξω και να βαλω το μ. Θελω να ρωτησω το εξης, εχω ηδη 2 αρχεια που κατεβαζω με το azureus και επειδη τα εχω διαγραψει, γινεται να τα βγαλω και να τα κατεβασω απο το μ?

ξανακατεβασε τα αρχεια τορρεντ, ανοιξε τα με το μtorrent και βαλε να τα αποθηκευει εκει που τα ειχες βαλει και με το azureus. θα τα βρει και θα συνεχισει.

Link to comment
Share on other sites

to mtorrent pos douleuei? to xo katebasei bazo lost px sto search patao to koumpi :lol: and nothing happens.pos katebazeis pragmata ap to torrent
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

to mtorrent pos douleuei? to xo katebasei bazo lost px sto search patao to koumpi :lol: and nothing happens.pos katebazeis pragmata ap to torrent

οπως κατεβαζεις και με τα αλλα, οχι παντως με το search, αυτα ειναι για το limewire :p

το οποιο search νομιζω εχει bug στο μτορρεντ. τωρα που το δοκιμασα, μια χαρα δουλευει βεβαια. σε public trackers ψαχνει..

Link to comment
Share on other sites

ξανακατεβασε τα αρχεια τορρεντ, ανοιξε τα με το μtorrent και βαλε να τα αποθηκευει εκει που τα ειχες βαλει και με το azureus. θα τα βρει και θα συνεχισει.

 

thanx, αυτο εκανα χθες αλλα δ μπορεσα να απαντησω γιατι η βιβο χαλασε...

τωρα εχω το μ κατεβαζα με 50-80!! (1024 εχω) ενω με το comet θαυμα τα 10!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

egw pantws me 768 katevazw me 79-80 me to utorrent :)
"..είναι οι άνθρωποι, μου έλεγες πουλιά..σαν χειμωνιάσει πάντα μακρυά πετάνε..κ έρχονται ίσως να σε δουν κάποια βραδιά..αν έχουν σπάσει τα φτερά τους..ή αν πεινάνε.."
Link to comment
Share on other sites

Και εγω το ιδιο...εχω δοκιμασει πολλα προγραμματα αλλα θεωρω το μtorrent το καλυτερο...

"Oh,sweet Christabel. Share with me your poem.

For I know now,Im a puppet on this silent stage show.

I'm but a poet who failed his best play.

A Dead Boy,who failed to write an ending,To each of his poems."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...