Jump to content

[Επίσημο] Nokia E90 Communicator


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα πας στις Ρυθμίσεις > Σύνδεση > Σημεία πρόσβασης θα βρεις το σημείο πρόσβασης που θέλεις και θα πατήσεις Επιλογές > Επεξεργασία και μετά και πάλι Επιλογές > Προχωρημένες ρυθμίσεις > Ρυθμίσεις IPv4.

Εισαι πολυ κατατοπιστικός φίλε μου. Έκανα ότι μου είπες και τώρα μπαίνω κανονικά.

Σε ευχαριστώ ξανά!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για σας εχω προβλημα με το ξεφλουδισμα του πλαστικου γυρω απο την εξωτερικη οθονη αν εχει και κανεις αλλος το ιδιο προβλημα να το αναφερει.το τηλεφωνο το εχω 8 μηνες αγορασμενο καινουργιο.τη μπορω να κανω να αλλαξω το καπακι.πρεπει να το παω σε ενα νοκια shop να το δουνε.ευχαριστω
T10s - NOKIA 6110 - 2xSony Ericsson P800 - QTEK 2020i - HP ipaq rw 6815 - Sony Ericsson P1i - QTEK 9000 - NOKIA E90 - iphone3G - samsung galaxy s - ipad2 and more.....
Link to comment
Share on other sites

Πάρε τηλέφωνο σε nokia shops και πήγαινε σε αυτό που θα το έχει φθηνότερα να σου κάνει την αλλαγή.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας σκεφτομαι πολυ σοβαρα να αγορασω ενα ε90 !θελω να μου πειτε αμα ειστε ικανοποιημενοι .
Link to comment
Share on other sites

γεια σας σκεφτομαι πολυ σοβαρα να αγορασω ενα ε90 !θελω να μου πειτε αμα ειστε ικανοποιημενοι .

 

εγω ειμαι απολυτα ευχαριστημενος ,δεν θα εχεις προβλημα , το μονο που πρεπει να δεχθεις ειναι το μεγεθος, ειναι λιγο μεγαλο το ατιμο:happy:

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτική συσκευή με απίστευτες δυνατότητες. Για μένα, το πιο εξελιγμένο και ολοκληρωμένο series 60, και γενικότερα smartphone, που παρουσιάστηκε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας σκεφτομαι πολυ σοβαρα να αγορασω ενα ε90 !θελω να μου πειτε αμα ειστε ικανοποιημενοι .

Οτι καλύτερο μέχρι στιγμής και από τις πιό ολοκληρωμένες συσκευές, επίσης και από θέμα κατασκευής. Το μόνο ίσως το μέγεθος, αλλά αυτό είναι και συνήθεια, αναλόγως με το τί σε βολεύει, π.χ. μερικοί θέλουν το κινητό τους να ''κρατιέται'' και να το αισθάνονται στο χέρι τους...

Link to comment
Share on other sites

με ψησατε θα το αγορασω μεσα στα χριστουγεννα !με το μεγεθος δεν εχω προβλημα ειχα και το qtek9000 και ειμαι συνηθησμενος!
Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω και εγω με τα παιδια...το εχω το κιν κ ειναι αξεπεραστο.οσο για το μεγεθος εμενα προσωπικα μου αρεσει...γραφω ευκολα το πιανω ανετα στο χερι μου μεγαλα κουμπια το πιανεις κ δεν φοβασε μην σου πεσει..τωρα που το εχω συνηθησει θα τολμησω να πω οτι δεν ειναι και πολυ σε βαρος.
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά Στράτο. Να τα εκατοστήσεις ακι ότι επιθυμείς. :)

 

Όλα θέμα συνήθειας είναι. Το είχα για 1+ χρόνο και με είχε βολέψει όσο κανένα άλλο τηλέφωνο που έχει πέσει στα χέρια μου. Το πληκτρολόγιό του, παρόλο που είναι σημαντικά μικρότερο από τα προηγούμενα communicator, είναι απίστευτα βολικό ενώ η οθόνη του, είναι απλά όλα τα λεφτά. Αξεπέραστο. Φοβάμαι οτι ίσως δεν ξαναδούμε ποτέ κάτι ισάξιο.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ καλη πρωτοχρονια!!!!!!!!!!!! να ρωτησω εχει χρησιμοποιηση κανεις καρτα 16 γιγα στο ε90 του?? βρηκα μια αλλα δεν ξερω αν την παιζει τη γνωμη εχεται εσεις???
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αναγνωρίζει κανονικά 16GB. Αλλά πάρε Sandisk, όχι άλλης εταιρίας.

 

Sandisk εχο βρει ελπιζω να μην μου κανει κοληματα :):):)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Και γω την εχω βαλει(Sandisk) και δεν μου κανει κανενα κολλημα εδω και 2 μηνες.Το μενου ανοιγει λες και εχει 1g μνημη, πολυ γρηγορα δεν το περιμενα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα , εδω και κανα 2μηνο εριξα το Ε90 και εσπασε , τι με συμβουλευεται να κανω , να αγορασω αλλο Ε90 η να περιμενω για το Ν97 ?
Link to comment
Share on other sites

Προτιμώ τις παλιές αξιόπιστες και δουλεμένες λύσεις :) τώρα τι και πώς θα είναι το Ν97 και τι bugs θα βγάλει για αρχή (άν βγάλει...) δεν νομίζω να θέλει να πετάξεις και δεύτερη συσκευή :)
Link to comment
Share on other sites

Προτιμώ τις παλιές αξιόπιστες και δουλεμένες λύσεις :) τώρα τι και πώς θα είναι το Ν97 και τι bugs θα βγάλει για αρχή (άν βγάλει...) δεν νομίζω να θέλει να πετάξεις και δεύτερη συσκευή :)

+1

Το e90 ειναι αριστο και δοκιμασμενο κινητο, και σε αρκετα καλη τιμη πλεον, που εχει φτασει στην ωριμοτητα. Επιπλεον μην ξεχνας οτι τις 4 ιντσες οθονη που εχει αν τις μαθεις δυσκολα αρκεισαι σε κατι λιγοτερο. Το n97 απεχει ακομα 4-5 μηνες μεχρι να γινει σταθερο τηλεφωνο λογικα ενω το e90 ειναι εδω και τωρα κορυφαιο (και θα ειναι για τους κατοχους του για πολυ καιρο ακομα). Ακομα τρωγομαι να σουταρω το n95-2 μου και να το αλλαξω με ενα communicator..

"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic"-Sir Arthur Clarke
Link to comment
Share on other sites

Και πολύ καλά θα κάνεις. :) ;)

 

Όπως πολύ σωστά, ειπώθηκε, το Ν97 είναι μήνες μακριά (προσωπική εκτίμηση 5-6 μήνες) και σίγουρα δεν θα μπορεί σε καμία περίπτωση να φτάσει την αξιοπιστία και το πλούσιο διαθέσιμο υλικό για το Ε90. Όπως φαίνεται, θα το λέω για πολλά χρόνια, το Ε90 ήταν η καλύτερη συσκευή που περασε απο τα χέρια μου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τι κοιταω στο Ε90 ? Να γραφει στο κουτι v2?

Αν βρισκεις v2 ,χτυπα το ασυζητιτι

"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic"-Sir Arthur Clarke
Link to comment
Share on other sites

Αν βρισκεις v2 ,χτυπα το ασυζητιτι

Μου κάνει κάπως παράξενο μετά από τόσο καιρό η Nokia να εξακολουθεί να βάζει αυτοκόλλητα στα V2, έχει περάσει και πάνω από ένα 6μηνο από τότε που διορθώθηκε ορίστηκα το πρόβλημα, οπότε λογικά μετά από τόσους μήνες, όλα V2 δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

Το αυτοκόλλητο υπάρχει για να μην υπάρχουν αμφιβολίες απο τους πιθανούς αγοραστές της συσκευής.
Link to comment
Share on other sites

Το αυτοκόλλητο υπάρχει για να μην υπάρχουν αμφιβολίες απο τους πιθανούς αγοραστές της συσκευής.

Συμφωνώ σε αυτό που λες, αλλά όλα τα V2 έχουν αυτοκόλλητο που γράφει V2, ή δεν είναι απαραίτητο?

 

Γιατί στην Alpha Copy μου είπαν πως όλα τα E90 που έρχονται Ελλάδα, είναι V2 και ας μην υπάρχει το επίμαχο αυτοκόλλητάκι στο κουτί της συσκευής... :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...