Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προσωπικά περιμένω να το βγάλουν ως πρόσθετο στο καρτοκινητό simplefi στην ίδια τιμη

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλή περίπτωση θα ήταν αυτή!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση, ναι στα add on πακέτα μου το βγάζει. Εχω το W2gb ενταγμένο στο πακέτο Wind One. Στο W2 gb ωστόσο μου έκαναν δώρο επιπλέον 2.5 gb

Επειδή ρωτήσατε σε προηγούμενα posts η προσφορά που μου έκαναν ήταν το W 2 gb (με εξτρα 2.5 gb) συν ενα samsung galaxy A10 συν το σταθερό που ήδη έχω double play 50 τελική τιμή για όλα 55 ευρώ το μηνα

Edited by nucleogenesis
Link to comment
Share on other sites

Δλδ με 10 ευρώ ακόμα , τελική 65 ευρώ , έχεις απεριόριστο ιντερνετ στο κινητό , vdsl 50 , το samsung galaxy , 700 λεπτά προς όλους από κινητό , απεριόριστα σταθερά και 3ώρες κινητά από σταθερό , απεριόριστα λεπτά κινητού - σταθερού , και κάτι άλλα ψιλα...

 

Προσωπικά έχω τα παραπάνω, αλλά με 3.000' προς όλους από το κινητό (ουσιαστικά απεριόριστες κλήσεις), χωρίς το Α10 στα 52€ τελική τιμή. Γι αυτό λέω μη κοιτάτε μόνο τους καταλόγους. Θέλει κυνηγητό....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Προσωπικά έχω τα παραπάνω, αλλά με 3.000' προς όλους από το κινητό (ουσιαστικά απεριόριστες κλήσεις), χωρίς το Α10 στα 52€ τελική τιμή. Γι αυτό λέω μη κοιτάτε μόνο τους καταλόγους. Θέλει κυνηγητό....

Εμένα που με πήραν για ανανέωση συμβολαίου (έχω VDSL50, 180' προς κινητά, απεριόριστα εθνικά σταθερά & στο κινητό 700' προς όλους, 3GB και 70 SMS, όλα μαζί 49€) και τους ανέφερα όλα αυτά, μου είπαν ότι αυτά είναι όσα προσφέρει το πακέτο Unlimited και αυτή τη στιγμή μου το δίνουν 110€ (93€ το βλέπω στο site).

Για 52€ δεν γνωρίζουν κάτι. Εκτός αν υπήρχε προσφορά για κάποιες ημέρες ή ημέρα (που δεν το γνωρίζουν...), ή εκτός αν είχε βγει προσφορά για συγκεκριμένο πελάτη. Για εμένα πάντως το σύστημα δεν τους βγάζει κάτι τέτοιο.

Μόνο να συνεχίσω στα 49€.

Είπα ότι θα το ψάξω μερικές μέρες πριν κάνω την ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

Έχω δύο καρτοσυμβόλαια στη wind και δυο σταθερά στη vodafone τα οποία έληξαν και παρότι έκανα αίτηση φορητότητας η vodafone μου έδωσε ακριβότερη τιμή από αυτή που είχα :blink:

 

Η προσφορά της wind που τελικά δέχτηκα για τις 2 γραμμές σταθερής και 2 κινητής :

 

1) 24αρι internet, σταθερά, 180' κινητά + wind vision family pack και για το κινητό : 600 πρός όλους, 1000wind, 100sms, 3,5gb internet όλα αυτά μαζί 31 € +€50 δωροεπιταγή public

 

2) Vdsl 50mbps , σταθερά, 180' κινητά και για το κινητό 600 πρός όλους, 1000wind, 100sms, 3,5gb internet όλα αυτά μαζί 35 € :!: +€50 δωροεπιταγή public

 

Όσοι είστε πελάτες κινητής περάστε από ένα κατάστημα wind/public και ρωτήστε αν υπάρχει κάποια προσφορά για τη γραμμή σας εγώ έτσι τις έμαθα..

Edited by Nrg
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι. Μην περιμένετε τηλέφωνο , ρωτάτε κατά καιρούς σε καταστήματα

 

Παρασκευή μεσημέρι προσφορά σε ξαδέρφη μου για μετατροπή f2g σε καρτοσυμβόλαιο

 

1000' προς wind

600' προς όλους

200 SMS προς όλους

5 Gb internet (ειχα ξαναδεί την προσφορά αυτή αλλά με 3.5Gb)

 

Tελική τιμή με ΦΠΑ+ τέλη : 12 Ευρώ /μήνα για 24 μήνες συμβόλαιο.

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι προσφορές των δύο τελευταίων posts είναι πολύ καλές!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα που με πήραν για ανανέωση συμβολαίου (έχω VDSL50, 180' προς κινητά, απεριόριστα εθνικά σταθερά & στο κινητό 700' προς όλους, 3GB και 70 SMS, όλα μαζί 49€) και τους ανέφερα όλα αυτά, μου είπαν ότι αυτά είναι όσα προσφέρει το πακέτο Unlimited και αυτή τη στιγμή μου το δίνουν 110€ (93€ το βλέπω στο site).

Για 52€ δεν γνωρίζουν κάτι. Εκτός αν υπήρχε προσφορά για κάποιες ημέρες ή ημέρα (που δεν το γνωρίζουν...), ή εκτός αν είχε βγει προσφορά για συγκεκριμένο πελάτη. Για εμένα πάντως το σύστημα δεν τους βγάζει κάτι τέτοιο.

Μόνο να συνεχίσω στα 49€.

Είπα ότι θα το ψάξω μερικές μέρες πριν κάνω την ανανέωση.

 

Ηταν συγκεκριμένη προσφορά σε πελάτη πολλών ετών. Όχι κάτι γενικό

 

----- προσθήκη μηνύματος 48 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ακριβώς έτσι. Μην περιμένετε τηλέφωνο , ρωτάτε κατά καιρούς σε καταστήματα

 

Παρασκευή μεσημέρι προσφορά σε ξαδέρφη μου για μετατροπή f2g σε καρτοσυμβόλαιο

 

1000' προς wind

600' προς όλους

200 SMS προς όλους

5 Gb internet (ειχα ξαναδεί την προσφορά αυτή αλλά με 3.5Gb)

 

Tελική τιμή με ΦΠΑ+ τέλη : 12 Ευρώ /μήνα για 24 μήνες συμβόλαιο.

 

Πρόσφεραν το ίδιο στη σύζυγο αλλά με 3gb. Μπορώ να τους ζητήσω το παραπάνω?

 

----- προσθήκη μηνύματος 45 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ακριβώς έτσι. Μην περιμένετε τηλέφωνο , ρωτάτε κατά καιρούς σε καταστήματα

 

Παρασκευή μεσημέρι προσφορά σε ξαδέρφη μου για μετατροπή f2g σε καρτοσυμβόλαιο

 

1000' προς wind

600' προς όλους

200 SMS προς όλους

5 Gb internet (ειχα ξαναδεί την προσφορά αυτή αλλά με 3.5Gb)

 

Tελική τιμή με ΦΠΑ+ τέλη : 12 Ευρώ /μήνα για 24 μήνες συμβόλαιο.

 

Πρόσφεραν το ίδιο στη σύζυγο αλλά με 3gb. Μπορώ να τους ζητήσω το παραπάνω?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Bernadi7
Έχουμε 2 καρτοσυμβόλαια plus, τελικά 18μηνα με 14,50 το μήνα (1000' προς wind/q, 100 sms, 1gb, 600' προς όλους) και μου προσφέρουν ανανέωση στα 15 :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Guest Bernadi7
Φαντάζομαι θα "έτρεχε" αυτή η προσφορά τότε. Στείλαμε μεηλ να μας δώσουν 2,5 και να κοψουν κ κατι απ' το πάγιο! Για να δούμε :p
Link to comment
Share on other sites

Ηταν συγκεκριμένη προσφορά σε πελάτη πολλών ετών. Όχι κάτι γενικό

 

Πόσων ετών δηλαδή;

Εγώ είμαι στην Wind (κινητό) από το 1997, χωρίς να αλλάξω ποτέ εταιρεία. Και από το 2012 και σταθερό σ' αυτούς.

Σίγουρα θα παίζουν ρόλο και τα ποσά των λογαριασμών αλλά τα 22 χρόνια είναι πολλά...

Edited by spaul
Link to comment
Share on other sites

Πόσων ετών δηλαδή;

Εγώ είμαι στην Wind (κινητό) από το 1997, χωρίς να αλλάξω ποτέ εταιρεία. Και από το 2012 και σταθερό σ' αυτούς.

Σίγουρα θα παίζουν ρόλο και τα ποσά των λογαριασμών αλλά τα 22 χρόνια είναι πολλά...

 

Μαζί ξεκινήσαμε......;)

Ίσως και τα ποσά να παίζουν ρόλο.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ως πότε μπορεί κάποιος να ενεργοποιήσει την καλοκαιρινή προσφορά 15GB με 10€ που κρατάει 30 μέρες (Summer data);

Γιατί στο app της Wind ενώ αναφέρει άλλες πληροφορίες για το πακέτο, για το ως πότε δεν λέει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι. Μην περιμένετε τηλέφωνο , ρωτάτε κατά καιρούς σε καταστήματα

 

Παρασκευή μεσημέρι προσφορά σε ξαδέρφη μου για μετατροπή f2g σε καρτοσυμβόλαιο

 

1000' προς wind

600' προς όλους

200 SMS προς όλους

5 Gb internet (ειχα ξαναδεί την προσφορά αυτή αλλά με 3.5Gb)

 

Tελική τιμή με ΦΠΑ+ τέλη : 12 Ευρώ /μήνα για 24 μήνες συμβόλαιο.

 

Μέχρι πότε ισχύει αυτή η προσφορά?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι πότε ισχύει αυτή η προσφορά?
Είναι προσωπική προσφορά, δεν ισχύει για όλους πρέπει να σε πάρουν τηλέφωνο.
Link to comment
Share on other sites

Είναι προσωπική προσφορά, δεν ισχύει για όλους πρέπει να σε πάρουν τηλέφωνο.

 

Μου την είπαν στο κατάστημα. Απλά ήταν με 3,5gb και δεν την δέχτηκα για να τους τσιτωσω λίγο......

Υ. Γ. (βασικά της συζύγου είναι)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ως πότε μπορεί κάποιος να ενεργοποιήσει την καλοκαιρινή προσφορά 15GB με 10€ που κρατάει 30 μέρες (Summer data);

Γιατί στο app της Wind ενώ αναφέρει άλλες πληροφορίες για το πακέτο, για το ως πότε δεν λέει τίποτα.

 

Γνωρίζει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Ως πότε μπορεί κάποιος να ενεργοποιήσει την καλοκαιρινή προσφορά 15GB με 10€ που κρατάει 30 μέρες (Summer data);

 

15GB MONO ME 10€ MΠOPOYN NA ΓINOYN ΔIKA ΣOY ME ΔIAPKEIA 30 HMEPEΣ! ΣTEIΛE 15GB ΣTO 1285 EΩΣ KAI 31/08 KAI ZHΣE TO KAΛOKAIPI ΣTO GIGAFULL!

 

Το SMS που μου έστειλε η Wind...

Link to comment
Share on other sites

Έχω δύο καρτοσυμβόλαια στη wind και δυο σταθερά στη vodafone τα οποία έληξαν και παρότι έκανα αίτηση φορητότητας η vodafone μου έδωσε ακριβότερη τιμή από αυτή που είχα :blink:

 

Η προσφορά της wind που τελικά δέχτηκα για τις 2 γραμμές σταθερής και 2 κινητής :

 

1) 24αρι internet, σταθερά, 180' κινητά + wind vision family pack και για το κινητό : 600 πρός όλους, 1000wind, 100sms, 3,5gb internet όλα αυτά μαζί 31 € +€50 δωροεπιταγή public

 

2) Vdsl 50mbps , σταθερά, 180' κινητά και για το κινητό 600 πρός όλους, 1000wind, 100sms, 3,5gb internet όλα αυτά μαζί 35 € :!: +€50 δωροεπιταγή public

 

Όσοι είστε πελάτες κινητής περάστε από ένα κατάστημα wind/public και ρωτήστε αν υπάρχει κάποια προσφορά για τη γραμμή σας εγώ έτσι τις έμαθα..

 

Εντυπωσιακή πρόταση! Μπράβο Wind.....

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Guest Bernadi7
Σήμερα το μεσημέρι, λάβαμε sms πως "έχει πραγματοποιηθεί η ενεργοποίηση της μηνιαίας υπηρεσίας 2,5gb που ζητήσατε" και στα 2 κινητά μας :blink: Εμείς λοιπόν δεν κάναμε κάτι, δε στείλαμε sms, δεν πατήσαμε κάτι στο app (στο κινητό μου δεν έχω μπει στην εφαρμογή εδώ και μέρες και το 2ο νούμερο δεν έχει καν την εφαρμογή). Απ' τις 2 το μεσημέρι, έχω πάρει 3 φορές στην Εξυπηρέτηση, οι 2 πρώτοι είπαν πως θα με καλέσει εξειδικευμένος συνάδελφος εντός της ημέρας :lol: ο 3ος είπε εντός 2-3 εργάσιμων :lol: Κανείς τους δεν έχει εικόνα, νταξ ο 3ος άκουσε στόλισμα, βλέπουν τα αιτήματα, αλλά κλάιν, εχει δρομολογηθεί να με καλέσει κάάάάάποιος!!! Έστειλα αίτημα αμφισβήτησης και γραπτώς και στο facebook - καλά εκεί ακόμα απαντούν... Μόλις τώρα στείλαμε και καταγγελία :happy: 18 μήνες είχαμε το κεφάλι μας ήσυχο, τώρα που είναι περίοδος ανανέωσης, θυμήθηκαν να μας κλέψουν :mad: Προσοχή λοιπόν :!:
Link to comment
Share on other sites

Έκανα διακοπή δύο γραμμές κινητής και περιμένω έναν λογαριασμό στις επόμενες μέρες. Θα έρθει ηλεκτρονικά; Δεν μπορώ να μπω στο myWind γιατί λέει ότι δεν έχω ενεργά συμβόλαια. Τι κάνω;
Link to comment
Share on other sites

Έκανα διακοπή δύο γραμμές κινητής και περιμένω έναν λογαριασμό στις επόμενες μέρες. Θα έρθει ηλεκτρονικά; Δεν μπορώ να μπω στο myWind γιατί λέει ότι δεν έχω ενεργά συμβόλαια. Τι κάνω;
Η γνωστή μπούρδα που συμβαίνει όταν παίρνεις ψηφιακά τον λογαριασμό. Όταν είχα κάποτε συμβόλαιο μαζί τους δεν είχα πάρει ούτε email ούτε τίποτα. Πήγα από μόνος μου σε κατάστημα και ζήτησα να πληρώσω ότι χρωστάω.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος να απαντήσει

Έχω κάνει εταιρικό συμβόλαιο 18μηνο με τη Wind εδώ και 5 μήνες περίπου. Τι θέμα είναι ότι έχω απηυδήσει με τους ανθρώπους! Μόνιμα λάθος χρεώσεις, τους παίρνω τηλέφωνο για να το διορθώσουν όλο λένε ότι θα το κάνουν αλλά τίποτα. Επίσης τελικά στο εξοχικό δεν έχω σήμα οπότε μου έχουν σπάσει τα νεύρα και θέλω να φύγω. Τέλος δεν μου έρχονται λογαριασμοί και μου κόψαν το τηλέφωνο ενώ τους είχα ήδη πάρει το είχα πει και μου είπαν όλα καλά.

Το θέμα μου είναι πως ξέρω ότι υπάρχει πέναλτι κανονικά και επειδή είναι εταιρικό δεν θέλω να παίξω. Δεν έχω πάρει συσκευή μόνο έκπτωση. Κάπου διάβασα πως αν το γυρίσεις σε καρτοσυμβολαιο μπορείς σε δεύτερο χρόνο να αλλάξεις πάροχο.

Γνωρίζει κάποιος κάτι να βοηθήσει; Είναι 3 γραμμές κινητού και 1 σταθερού

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Η Wind έχει κάνει αλλαγές, σε επηρεάζουν; Δες την ανακοίνωση.

https://www.wind.gr/gr/anakoinosi/1526313752327/

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...