Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα εχω μια επιδοτηση και θελω να παρω το blackberry 9700, στην εταιρια αυτην την περίοδο παίζουν καποιες προσφορές και συγκεκριμένα για το blackberry το εχει με 50% εκπτωση γνωριζει κανεις αν αυτη η προσφορα ειναι και για επιδοτησεις η μονο για νέες συνδέσεις?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εχω μια επιδοτηση και θελω να παρω το blackberry 9700, στην εταιρια αυτην την περίοδο παίζουν καποιες προσφορές και συγκεκριμένα για το blackberry το εχει με 50% εκπτωση γνωριζει κανεις αν αυτη η προσφορα ειναι και για επιδοτησεις η μονο για νέες συνδέσεις?

 

Αγόρασε το μετρητά και κάνε το ποσό της αναβάθμισης πίστωση!

Edited by DemetreKre
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασε το μετρητά και κάνε το ποσό της έκπτωσης πίστωση!

 

αυτο ακιβως θα κανω

ευχαριστω για τις απαντησεις

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου θυμίσει κάποιος πόσο ήταν το παλιο Large και το Medium (€ πάγιο ) και πόσα λεπτα δωρεάν έδιναν και mbyte ?

 

Το ρωτάω γιατι είμαι στο Large πριν βγουν τα νεα, και θέλω να κατέβω σε Medium ( του καλοκαιριού) αλλά απο ότι βλέπω έχει αλλάξει τα προγράμματά της η wind και δε ξέρω αν με συμφέρει ... Ποια η διαφορά του προηγούμενου M με του τωρινού ? ?

 

thnks

THE BEST MOBILE PHONE FORUM !!!!

 

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphone_transparent.gif

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν έχει η WIND κάποια υπηρεσία με εφάπαξ πάγιο για DATA στο εξωτερικό? Αν δεν κάνω λάθος η Βόντα έχει κάτι αντίστοιχο..
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου θυμίσει κάποιος πόσο ήταν το παλιο Large και το Medium (€ πάγιο ) και πόσα λεπτα δωρεάν έδιναν και mbyte ?

 

Το ρωτάω γιατι είμαι στο Large πριν βγουν τα νεα, και θέλω να κατέβω σε Medium ( του καλοκαιριού) αλλά απο ότι βλέπω έχει αλλάξει τα προγράμματά της η wind και δε ξέρω αν με συμφέρει ... Ποια η διαφορά του προηγούμενου M με του τωρινού ? ?

 

thnks

Αν θυμάμαι καλά έδινε 250 λεπτά ομιλίας σε άλλα δίκτυα, 250 sms προς άλλους και 250mb ίντερνετ.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά έδινε 250 λεπτά ομιλίας σε άλλα δίκτυα, 250 sms προς άλλους και 250mb ίντερνετ.

 

Μαλιστα, και τώρα δινει 130 λεπτα, 75 μηνυματα , κ 350 mb ...

 

Μήπως θυμάσαι πόσο ήταν και η τιμή του παγίου ? Το ρωτάω γιατι θελω να δω αν με συμφέρει να φύγω απο το παλιό Large, για το καινουργιο Medium ...

THE BEST MOBILE PHONE FORUM !!!!

 

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphone_transparent.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα, και τώρα δινει 130 λεπτα, 75 μηνυματα , κ 350 mb ...

 

Μήπως θυμάσαι πόσο ήταν και η τιμή του παγίου ? Το ρωτάω γιατι θελω να δω αν με συμφέρει να φύγω απο το παλιό Large, για το καινουργιο Medium ...

 

Η τιμή του Μ ήταν 52 ευρώ με τους φόρους μέσα υπολογισμένους.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

από τα 250 στα 130?? Είχα καταλάβει για μειώσεις, αλλά δεν είχα συνειδητοποιήσει ότι ήταν τόσο πολύ!
Link to comment
Share on other sites

Ναι αστα να πανε, δεν αξίζει να φυγω απο το Large που εχω 420, και να παω στο Medium με 130 λεπτα για 8-10 ευρω διαφορα ...

THE BEST MOBILE PHONE FORUM !!!!

 

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphone_transparent.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν την έκανε μόνο αυτή...αλλά ναι...είναι !
Link to comment
Share on other sites

προσφατα ανανεωσα την συνδεση μου.ειχα επιδοτηση 80 ευρο.

δεν πηρα νεο κινητο αλλα τα εβαλα πιστωση.

η πιστωση αυτη θα αφαιρεθει απο τους λογαριασμους.δηλαδη θελω να πω οτι δεν θα πληρωσω 4 λογαριασμους π.χ.20 ευρο παγιο επι 4 μηνες το ποσο τις επιδοτησης.

γιατι δεν εχω καταλαβει τι ακριβως συμβαινει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

νομίζω θα είναι -5 ευρώ/μήνα στο λογαριασμό σου.
Link to comment
Share on other sites

νομίζω θα είναι -5 ευρώ/μήνα στο λογαριασμό σου.

αχα! παντως μου κανει εντυπωση πως ηρθε ο πρωτος λογαριασμος και ειναι ιδιος χωρις καμια μειωση.:wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

προσφατα ανανεωσα την συνδεση μου.ειχα επιδοτηση 80 ευρο.

δεν πηρα νεο κινητο αλλα τα εβαλα πιστωση.

η πιστωση αυτη θα αφαιρεθει απο τους λογαριασμους.δηλαδη θελω να πω οτι δεν θα πληρωσω 4 λογαριασμους π.χ.20 ευρο παγιο επι 4 μηνες το ποσο τις επιδοτησης.

γιατι δεν εχω καταλαβει τι ακριβως συμβαινει.

 

Είναι 80/12 δηλαδή θα αφαιρείται ενα ποσό κάθε μήνα για ένα χρόνο από το λογαριασμό σου.

 

Η έκπτωση θα αρχίσει όταν κλείσει χρόνο το συμβόλαιό σου!

Πάντα ανοίγει πιο νωρίς μήπως χρειάζεσαι συσκευή (λέμε τώρα)...

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω τι καλο μας εκανε η wind! Εχω μια συνδεση wind L το παλιο στο ονομα του πατερα μου ε και πηγαμε χτες να το κοψουμε και σημερα με πηραν τηλεφωνο και μου πρωτειναν 50% μειον για τους επομενους 12μηνες!!! Πως σας φαινεται???
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Να σας πω τι καλο μας εκανε η wind! Εχω μια συνδεση wind L το παλιο στο ονομα του πατερα μου ε και πηγαμε χτες να το κοψουμε και σημερα με πηραν τηλεφωνο και μου πρωτειναν 50% μειον για τους επομενους 12μηνες!!! Πως σας φαινεται???

Κάτι τέτοια έκανε η Vodafone και τώρα τα ξεκίνησε και η Wind??

Μια χαρά!! :):)

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοια έκανε η Vodafone και τώρα τα ξεκίνησε και η Wind??

Μια χαρά!! :):)

Ε ναι, όσοι πήγαν πέρσι στην Vfone θα πάνε φέτος στην Wind. Αυτό δεν γίνεται συνήθως. :lol::lol:

[SIGPIC][/SIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και μιας και λίγο παραπάνω λέγαμε για επιδοτήσεις, ήθελα να ρωτήσω.

Είχα πάρει επιδότηση συμβολαίου τον Απρίλιο (6,75€ μηνιαίως) και έκανα διακοπή τον Δεκέμβριο. Στον τελευταίο λογαριασμό, μου χρεώσανε 40,59€ "Υπόλοιπο από αγορές Ειδών κινητής τηλεφωνίας", που φαντάζομαι ότι είναι κάποιου είδους πρόστιμο για τις επιδοτήσεις που θα μου δίνανε.

 

Με δεδομένο ότι εγώ δεν είχα υπογράψει κανένα συμβόλαιο, με δεδομένο ότι προ-εισπράττουν πρόστιμο για επιδοτήσεις που ΘΑ δίνανε, τι να τους κάνω ώστε απλά να μην τους πληρώσω το πρόστιμο;

 

Δλδ. πρακτικά στους 9 μήνες γλίτωσα (9x6,75€= 60,75) και τώρα μου ζητάνε να τους επιστρέψω το υπόλοιπο ποσό. Φυσικά και δεν σκοπεύω να το πληρώσω, αλλά να τους στείλω mail ή να τους πάω στον Συνήγορο του Καταναλωτή;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...