Jump to content

Nova: Τα πάντα για τα συμβόλαια, επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


Eliseos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 ώρα πριν, paanos said:

http://nova.gr/account

Πάνω (σχεδόν) το νέο Nova Account. Ατόφιο από telemach

 

IMG_3840.jpeg

IMG_3839.png

IMG_3838.png

Το ιδιο και με της vivacom;; Καλό αυτό! Αντε να βγει και η εφαρμογή, να γουστάρουμε!

Edited by Chrischal1908
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Chrischal1908 said:

Το ιδιο και με της vivacom;;

Όχι, αυτό ήταν φτιαγμένο πριν την εξαγορά.

Ξανα κάτω, πλέον το nova.gr/account δείχνει το απλό 404 σφάλμα (όχι το σφάλμα 404 του account). Αρκετά θέματα είχε λίγο που το είδα συν ότι δεν έχουν ανεβάσει τίποτα από τις επιλογές πακέτων 

Edited by paanos
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους...

Λοιπόν, σήμερα θα αρχίσουμε με λίγη γκρίνια, δικαιολογημένη βέβαια, καθώς θα καταλάβετε τι εννοώ.

Έρχεται προσφορά ανανέωσης συμβολαίου στην εφαρμογή, σε μία γραμμή μου στο ίδιο πρόγραμμα ( unlimited all) που ως γνωστόν περιλαμβάνει απεριόριστα δεδομένα.

Στην περιγραφή της προσφοράς λέει χαρακτηριστικά "δώρο 10 GB για τρεις μήνες"

Μα είναι δυνατόν;

10gb δώρο σε πρόγραμμα απεριορίστων δεδομένων;

Μήπως πρέπει κάποιος να τα κοιτάξει αυτά τα πράγματα; 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους...
Λοιπόν, σήμερα θα αρχίσουμε με λίγη γκρίνια, δικαιολογημένη βέβαια, καθώς θα καταλάβετε τι εννοώ.
Έρχεται προσφορά ανανέωσης συμβολαίου στην εφαρμογή, σε μία γραμμή μου στο ίδιο πρόγραμμα ( unlimited all) που ως γνωστόν περιλαμβάνει απεριόριστα δεδομένα.
Στην περιγραφή της προσφοράς λέει χαρακτηριστικά "δώρο 10 GB για τρεις μήνες"
Μα είναι δυνατόν;
10gb δώρο σε πρόγραμμα απεριορίστων δεδομένων;
Μήπως πρέπει κάποιος να τα κοιτάξει αυτά τα πράγματα; 
Λογικά είναι αυτόματο μήνυμα που πάει σε όλους. Δεν μπορεί να ξεχωρίσει ποιος έχει απεριόριστα ή όχι. Και σε μένα έχει έρθει. Το λιγότερο κακό είναι αυτό με τις εδώ εταιρείες.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με πήρε η nova για αντιπροσφορά στο σταθερό.

Απεριόριστα σταθερά, 120 λεπτά κινητά, 24mbps internet στα 18 ευρώ με 6 μήνες δώρο.

Καλή η προσφορά, αν και τώρα έχω απεριόριστα κινητά. Πάνω κάτω έρχεται τα ίδια με τη vodafone αλλά επειδή την υπηρεσία της vodafone θα τη λαμβάνω μέσω 4G λέω να προχωρήσω με τη vodafone για πιο γρήγορο internet.

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dasnowy said:

Με πήρε η nova για αντιπροσφορά στο σταθερό.

Απεριόριστα σταθερά, 120 λεπτά κινητά, 24mbps internet στα 18 ευρώ με 6 μήνες δώρο.

Καλή η προσφορά, αν και τώρα έχω απεριόριστα κινητά. Πάνω κάτω έρχεται τα ίδια με τη vodafone αλλά επειδή την υπηρεσία της vodafone θα τη λαμβάνω μέσω 4G λέω να προχωρήσω με τη vodafone για πιο γρήγορο internet.

Δεν είναι βέβαιο ότι η VF θα έχει πιο γρήγορο ίντερνετ.

Link to comment
Share on other sites

Με πήρε η nova για αντιπροσφορά στο σταθερό.
Απεριόριστα σταθερά, 120 λεπτά κινητά, 24mbps internet στα 18 ευρώ με 6 μήνες δώρο.
Καλή η προσφορά, αν και τώρα έχω απεριόριστα κινητά. Πάνω κάτω έρχεται τα ίδια με τη vodafone αλλά επειδή την υπηρεσία της vodafone θα τη λαμβάνω μέσω 4G λέω να προχωρήσω με τη vodafone για πιο γρήγορο internet.
Να δεις στην περιοχή σου ποια είναι καλή. Έτσι θα αποφύγεις τα προβλήματα που δε θα λυθούν ποτέ. Δυστυχώς έτσι συμβαίνει

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, costsa41 said:

Λογικά είναι αυτόματο μήνυμα που πάει σε όλους. Δεν μπορεί να ξεχωρίσει ποιος έχει απεριόριστα ή όχι. Και σε μένα έχει έρθει. Το λιγότερο κακό είναι αυτό με τις εδώ εταιρείες.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Οκ, αλλά είναι λίγο κάπως. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chrischal1908 said:

Δεν είναι βέβαιο ότι η VF θα έχει πιο γρήγορο ίντερνετ.

 

4 minutes ago, costsa41 said:

Να δεις στην περιοχή σου ποια είναι καλή. Έτσι θα αποφύγεις τα προβλήματα που δε θα λυθούν ποτέ. Δυστυχώς έτσι συμβαίνει

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Έχω δεύτερη κάρτα cu στο κινητό και έχω δει τις ταχύτητες που παίζουν. Γύρω στα 50mbps πιάνει download. Και με 20mbps ευχαριστημένος είμαι. Τώρα με 24άρα πιάνω 11mbps.

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

Δε διαφωνώ. Η vodafone μου έδωσε απεριόριστα σταθερά, 400 λεπτά κινητά και απεριόριστο 4G internet στα 10 ευρώ το μήνα. Τα ίδια βγαίνουν πάνω κάτω.

Edited by dasnowy

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dasnowy said:

Δε διαφωνώ. Η vodafone μου έδωσε απεριόριστα σταθερά, 400 λεπτά κινητά και απεριόριστο 4G internet στα 10 ευρώ το μήνα.

Δεν το συζητώ, μένεις βονταφον!

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

Μόνο για το 4G internet πάω. Αν μου έδινε adsl η voda θα καθόμουν nova.

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, damianos said:

Πολύ καλή τιμή 18 ευρώ και τίμια προσφορά με 6 μήνες δώρο 

Σαν προσφορα είναι πολυ καλη, αλλα της βονταφον με 10ε είναι καλύτερη. 

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

Ίδια τιμή βγαίνουν οι προσφορές στα δύο χρόνια γιατί για να πάω vodafone πρέπει να πληρώσω και τέλος διακοπής γύρω στα 60-70 ευρώ. 

Nova Mobile Business Unlimited + Vodafone CU

Link to comment
Share on other sites

On 31/7/2023 at 9:49 ΠΜ, hercoulis said:

Καλημέρα. Μη πήραν από κινητό τηλ. για προσφορά αλλά προσφορά σωστή δεν άκουσα, και μου είπε θα ξανά καλέσει. Με 25€ και τέτοια απεριόριστα που είπε, δεν θα κάνω. 
Επίσης ήξερε για το 2 συνδέσεις με 13€. 


***Σταθερό 24αρι, κινητό unlimited και νόβα τβ, ποια είναι η καλή τους τιμή και τα τρία μαζί;

Τελικά ανανέωσα συμβόλαιο σταθερό τηλ. 24αρι μαζί με τηλεόραση στα 42€ και δώρο τους δυο μήνες δωρεάν. Μόνο η τηλεόραση δωρεάν. 

EON πιο πακέτο πήρατε; 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξεκινησα συμβολαιο νοβα με 13€ τον μηνα το απλο και την πρωτη φορα που πληρωσα με καρτα μου εδωσε δωρο 1gb. Τον δευτερο μηνα που πληρωσα δεν μου εδωσε δωρο. Ηταν μονο για ενα μηνα το δωρο ή πρεπει να κανω κατι συγκεκριμενο;

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Antonio21 said:

EON πιο πακέτο πήρατε; 

To πλήρες με όλα τα κανάλια εκτός του αισθησιακού περιεχομένου. 
Αλλά, το nova cinema 3 είναι πετσοκομμένο. 

 

Edited by hercoulis
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, polakis said:

Παιδια ξεκινησα συμβολαιο νοβα με 13€ τον μηνα το απλο και την πρωτη φορα που πληρωσα με καρτα μου εδωσε δωρο 1gb. Τον δευτερο μηνα που πληρωσα δεν μου εδωσε δωρο. Ηταν μονο για ενα μηνα το δωρο ή πρεπει να κανω κατι συγκεκριμενο;

Και εγώ σήμερα πλήρωσα με κάρτα πριν από λίγο και δεν αποδόθηκε το 1gb Μήπως το σταμάτησαν; 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σήμερα πλήρωσα με κάρτα πριν από λίγο και δεν αποδόθηκε το 1gb Μήπως το σταμάτησαν; 

Προχτές πλήρωσα τα έξι και έδωσε σε όλα από 1gb...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, hercoulis said:

To πλήρες με όλα τα κανάλια εκτός του αισθησιακού περιεχομένου. 
Αλλά, το nova cinema 3 είναι πετσοκομμένο. 

 

Αν είσαι μέσω nova box (όχι GSH) ναι. Στο ιντερνετικό και μέσω app και μέσω του GSH παίζει κανονικά η ερωτική ταινία το βράδυ 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, paanos said:

Αν είσαι μέσω nova box (όχι GSH) ναι. Στο ιντερνετικό και μέσω app και μέσω του GSH παίζει κανονικά η ερωτική ταινία το βράδυ 

Ευχαριστώ για την πληροφορία.Το έχω μέσω δορυφόρου.  Είμαι χρόνια συνδρομητής κ το είχανε κανονικά. 
Δεν είναι δόλωμα αυτό, χειρότερα το κάνουν. 

Edited by hercoulis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...