Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κατι μου λεει οτι δεν προκειται να αλλαξει σταση, ετσι θα παραμεινει

 

καλα ειναι να παραμεινει ετσι μην χειροτερεψη να λες γιατι τωρα ειμαστε αρκετα καλα.καλυτερα μπορω να πω και απο τις αλλες 2 εταιρειες

Link to comment
Share on other sites

Αν θελουν ρευστο να βγαλουν 2 καλα πακετα ιντερνετ καθαρο κερδος ειναι.Ολοι θα τα παρουν.

 

λιγο δυσκολο το βλεπω.εδω σου δινουν 120 μβ δωρο με ανανεωση χρονου. Δεν το θεωρω πολυ πιθανο αυτο που λες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

λιγο δυσκολο το βλεπω.εδω σου δινουν 120 μβ δωρο με ανανεωση χρονου. Δεν το θεωρω πολυ πιθανο αυτο που λες.

 

120μβ αν βαλεις 20ε καρτα αν ομως βαλεις 10αρα καρτα σου βαζη μονο 20μβ

Link to comment
Share on other sites

καλα ειναι να παραμεινει ετσι μην χειροτερεψη να λες γιατι τωρα ειμαστε αρκετα καλα.καλυτερα μπορω να πω και απο τις αλλες 2 εταιρειες

 

Τελικά Φρογκ ή Κιου προτιμάς Κώστα; Με έχεις μπερδέψει!!! :p Τουλάχιστον έχεις αρκετούς WIND/Q να μιλάς με τα 3 ευρώ;:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά Φρογκ ή Κιου προτιμάς Κώστα; Με έχεις μπερδέψει!!! :p Τουλάχιστον έχεις αρκετούς WIND/Q να μιλάς με τα 3 ευρώ;:rolleyes:

 

κοιταξε να δεις η frog ειναι πιο φθηνη απο την q και σε ομιλια και sms με μικρη διαφορα.αν θελεις να μιλας με ολα τα δικτεια συμφερει η frog και ποιο φθηνη ειναι αλλα εχει και τον διπλασιασμο της πρωτης καρτας τον μηνα.η q απο την αλλη συμφερει αμα εχεις πολλους γνωστους με wind/q και με τα 3ε το πακετο για 300΄και 300 sms ειναι οτι πρεπει.εγω να σου πω την αληθεια εχω ενα whatsup που εχουνε πολλοι γνωστοι μου αλλα εχω αρκετο καιρο να του βαλω καρτα μιας και ειναι ασυμφωρο για μενα και εχω και ενα f2g2 και μιλαω με οποιον θελω παρα πολυ οικονομικα.sms δεν στελνω καθολου και αραια και που βαζω και κανενα πακετο για ιντερνετ.στην απαντηση σου ποια προτιμαω απο frog η q θα ελεγα frog καλυτερη απο αρκετες αποψεις.:)

Link to comment
Share on other sites

120μβ αν βαλεις 20ε καρτα αν ομως βαλεις 10αρα καρτα σου βαζη μονο 20μβ

 

οπως τα λες ειναι. σε καθε περιπτωση το οτι δινει δωρεαν μβ με καθε ανανεωση δεν δειχνει μια ταση για να προσφερει καποιο πακετο επι πληρωμη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια παει η WIND για κλεισιμο? Κατι δεν μου κολλαει που στελνει συνεχως και απελπισμενα τα ιδια και τα ιδια σπαμαριστικα μνμτα προσφορων καθε 3 μερες. Με κουραζουν! Βαραει μνμ και ξερω πως ειναι διαφημιστικο της WIND...

 

Όντως μου χει σπάσει και εμένα το νευρικό σύστημα κάθε 5 μέρες το ίδιο μηνυμα, προσφορά μονο για μένα και κάθε φορά η ίδια και η ίδια δε καταλαβαίνουν ότι δε πρόκειται να βάλω κάρτα με αυτά που δίνουν, ήμαρτον πια...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Όντως μου χει σπάσει και εμένα το νευρικό σύστημα κάθε 5 μέρες το ίδιο μηνυμα, προσφορά μονο για μένα και κάθε φορά η ίδια και η ίδια δε καταλαβαίνουν ότι δε πρόκειται να βάλω κάρτα με αυτά που δίνουν, ήμαρτον πια...

Είχα πάρει ένα πακετάκι που δίνει κάποια λεπτά για σταθερά για ανέργους. Δεν έχουμε βάλει ούτε 1€ ανανέωση και κάθε μέρα σκάει SMS.

Link to comment
Share on other sites

Είχα πάρει ένα πακετάκι που δίνει κάποια λεπτά για σταθερά για ανέργους. Δεν έχουμε βάλει ούτε 1€ ανανέωση και κάθε μέρα σκάει SMS.

Οριστε βρηκες δουλεια!Nα σβηνεις τα sms της wind!

Τι αλλο θελεις;

Link to comment
Share on other sites

Εσεις που ασχοελείστε με τη Wind, πώς βλέπει κάποιος ποιο οικονομικό πρόγραμμα έχει; Ρωτάω για έναν φίλο μου, μήπως του προτείνω να αλλάξει πακέτο.

Για να βοηθήσω λέει ότι με κάθε κάρτα του τη διπλασιάζουν.

 

εχει το card to all

 

Καρτοκινητή Wind έχει

 

Οριστε βρηκες δουλεια!Nα σβηνεις τα sms της wind!

Τι αλλο θελεις;

 

Να σβήνω και για τις άλλες...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη δε θυμαμαι, αν αγορασεις πακετο ιντερνετ, αφαιρειτε απο το κανονικο υπολοιπο η απο το διπλασιασμο της καρτας αν υπαρχει ?
[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη δε θυμαμαι, αν αγορασεις πακετο ιντερνετ, αφαιρειτε απο το κανονικο υπολοιπο η απο το διπλασιασμο της καρτας αν υπαρχει ?

 

απο το κανονικο υπολοιπο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απο το κανονικο υπολοιπο

OK φιλε μου Thx

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να γραφτείς μόνο για τα Bonus .

Το πακέτο 1GB δεν περιλαμβάνεται στην ενεργοποίηση , αλλά βλέπεις το υπόλοιπο. Προσωπικά δεδομένα δεν ζητάει , μόνο ένα e-mail .

Το κακό είναι ότι θέλει διαφορετικό e-mail για κάθε αριθμό F2G που πιθανόν να έχεις .

Δεν υπάρχει περίπτωση αλλαγής πακέτου .

 

Γράφτηκα τελικά και ναι, είχες απόλυτο δίκιο.

 

Κοίταζα τα bonus ανανέωσης στο site και τα online bonus αφορούν μόνο τα super πακέτα. Σωστό?

 

Στις άλλες κατηγορίες: μίνι πακέτα sms/mms, πακέτα ιντερνετ, πακέτα προς διεθνείς δεν μου έχει online bonus.

 

 

 

Επίσης, να ρωτήσω κάτι άλλο, μήπως το ξέρει κάποιος. Το κρυφό πακέτο του 1GB το θεωρούμε γνωστό και δεδομένο πλέον. Την εποχή που έχει βγει αυτό το πακέτο τότε με το "wind mobile broadband με κάρτα", υπήρχαν και άλλα δύο πακέτα για εκείνο το πρόγραμμα:

 

Ένα με 7 ευρώ που έδινε για 2 ημέρες 3GB με αποστολή NS2 στο 19595 και ένα ακόμα

με 14 ευρώ που έδινε για 7 ημέρες 12GB με αποστολή NS7 στο 19595

 

Αυτά ισχύουν ακόμα? Τα έχει δοκιμάσει/χρησιμοποιήσει κανείς πρόσφατα?

Έλεγα μήπως τα έχουν κρατήσει και αυτά ενεργά μεν και κρυφά δε (με την ίδια λογική του 1GB)

 

π.χ. στείλτε κενό sms στο 19595 να δείτε

 

κρυφο πακετο 120 min προς ολους.τι πακετο ειναι αυτο για δωσε και αλλες πληροφοριες για αυτο το πακετακι για ενδιαφερει παρα πολυ κοσμο εδω μεσα στο forum

 

Δεν είχα πρόσβαση στο ίντερνετ για λίγες ημέρες και γι' αυτό άργησα να απαντήσω, αλλά πιστεύω ότι τα παραπάνω ποστ του thread πρέπει να σας έχουν καλύψει.

Edited by alexis_21
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα μια ερώτηση που αφορά το F2G5, μιας και μόλις προμηθεύτηκα αυτό το πακέτο....

Η χρέωση 1 λεπτό/ min, ποιούς αριθμούς αφορά?

Είναι μόνο προς F2G, ή γενικότερα προς WIND/Q...?

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

καρτοκινητη wind και card to all ειναι το ιδιο προγραμμα

Τι τον συμφέρει λοιπόν; Μιλάει λίγο με τον καθένα (2 κάρτες των 10€ κάθε μήνα)

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα μια ερώτηση που αφορά το F2G5, μιας και μόλις προμηθεύτηκα αυτό το πακέτο....

Η χρέωση 1 λεπτό/ min, ποιούς αριθμούς αφορά?

Είναι μόνο προς F2G, ή γενικότερα προς WIND/Q...?

 

Μόλις το προμηθεύτηκες;! Μόνο από αγγελία ή από γνωστό/φίλο γίνεται αυτό μια και το F2G5 δεν είναι εμπορικά διαθέσιμο εδώ και πολύ καιρό.

 

Στο θέμα μας όμως, η χρέωση 1 ευρωλεπτό/λεπτό ισχύει μόνο για δύο αριθμούς Wind (καρτοκινητή/F2G ή συμβόλαιο) τους οποίους ορίζεις εσύ καλώντας το 1267 (αν θυμάμαι καλά). Μπορείς να τους αλλάζεις μια φορά κάθε 30 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα μια ερώτηση που αφορά το F2G5, μιας και μόλις προμηθεύτηκα αυτό το πακέτο....

Η χρέωση 1 λεπτό/ min, ποιούς αριθμούς αφορά?

Είναι μόνο προς F2G, ή γενικότερα προς WIND/Q...?

 

Μόλις το προμηθεύτηκες;! Μόνο από αγγελία ή από γνωστό/φίλο γίνεται αυτό μια και το F2G5 δεν είναι εμπορικά διαθέσιμο εδώ και πολύ καιρό.

 

Στο θέμα μας όμως, η χρέωση 1 ευρωλεπτό/λεπτό ισχύει μόνο για δύο αριθμούς Wind (καρτοκινητή/F2G ή συμβόλαιο) τους οποίους ορίζεις εσύ καλώντας το 1267 (αν θυμάμαι καλά). Μπορείς να τους αλλάζεις μια φορά κάθε 30 ημέρες.

 

Τους 2 αριθμούς πρέπει να τους ορίζεις κάθε 30 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το προμηθεύτηκες;! Μόνο από αγγελία ή από γνωστό/φίλο γίνεται αυτό μια και το F2G5 δεν είναι εμπορικά διαθέσιμο εδώ και πολύ.

Όχι ακριβώς αγγελία, αλλά..... ας είναι καλά το Myphone...... που μας ενημερώνει και βρίσκουμε ανθρώπους να βοηθούν.... με κάθε τρόπο.....

Thanks Vasileios....!!;)

 

Μόνο WIND ή και Q....?

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακριβώς αγγελία, αλλά..... ας είναι καλά το Myphone...... που μας ενημερώνει και βρίσκουμε ανθρώπους να βοηθούν.... με κάθε τρόπο.....

Thanks Vasileios....!!;)

 

Μόνο WIND ή και Q....?

Παλιά ήταν μόνο για WIND κάνε μια δοκιμή να δόσεις αριθμό Q ,Και θα σου πει αν τον δέχετε ή όχι . Μετά δίνεις τους κανονικούς αριθμούς .

Να σημειώσω ότι στο πακέτο αυτό ισχύει και το 30 λεπτά + 30 SMS με 5 ευρώ.

Σου στέλνω τις πληροφορίες , γιατί δεν θα τις βρείς εύκολα

(Το πακέτο «30 λεπτά & 30 SMS» που προσφέρει 30 δωρεάν λεπτά

ομιλίας και 30 δωρεάν SMS προς όλους τους εθνικούς προορισμούς

με κόστος ενεργοποίησης μόνο €5 ανά 7 ημέρες.

Διαθέσιμο στο οικονομικό πακέτο F2G5.

Είναι εφικτή μια ενεργοποίηση ανά 7 ημέρες.

Ενεργοποίηση με αποστολή δωρεάν SMS με την εντολή ‘ALC’

στο 1355)

 

 

 

Επίσης, να ρωτήσω κάτι άλλο, μήπως το ξέρει κάποιος. Το κρυφό πακέτο του 1GB το θεωρούμε γνωστό και δεδομένο πλέον. Την εποχή που έχει βγει αυτό το πακέτο τότε με το "wind mobile broadband με κάρτα", υπήρχαν και άλλα δύο πακέτα για εκείνο το πρόγραμμα:

 

Ένα με 7 ευρώ που έδινε για 2 ημέρες 3GB με αποστολή NS2 στο 19595 και ένα ακόμα

με 14 ευρώ που έδινε για 7 ημέρες 12GB με αποστολή NS7 στο 19595

Αυτά ισχύουν ακόμα? Τα έχει δοκιμάσει/χρησιμοποιήσει κανείς πρόσφατα?

Έλεγα μήπως τα έχουν κρατήσει και αυτά ενεργά μεν και κρυφά δε (με την ίδια λογική του 1GB)

π.χ. στείλτε κενό sms στο 19595 να δείτε.

 

υπάρχουν κανονικά στο F2G ου στέλνω την (κρυφή ) παραπομπή την οποία βρίσκεις βάζοντας 19595 στην αναζήτηση της http://www.wind.com.gr

 

http://www.wind.com.gr/gr/f2g/paketa/paketa-internet/internet/

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται κι από μένα. Μέχρι σήμερα είχα wind M (το αρχικό πακέτο μάλιστα) με μια πολύ καλή προσφορά στα 25 Ευρώ το μήνα. Τελικά μετά από καιρό μου ήρθε λογαριασμός 40 Ευρώ γιατί έκοψαν την προσφορά. Για αυτό το λόγο (και για παραπάνω οικονομία :lol:) αποφάσισα να επιστρέψω μετά από καιρό στην κάρτα. Τώρα είμαι σε δίλημμα. Card 4 all; ή F2G?

Το θέμα είναι ότι πλέον μιλάω και με άλλα δίκτυα...

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται κι από μένα. Μέχρι σήμερα είχα wind M (το αρχικό πακέτο μάλιστα) με μια πολύ καλή προσφορά στα 25 Ευρώ το μήνα. Τελικά μετά από καιρό μου ήρθε λογαριασμός 40 Ευρώ γιατί έκοψαν την προσφορά. Για αυτό το λόγο (και για παραπάνω οικονομία :lol:) αποφάσισα να επιστρέψω μετά από καιρό στην κάρτα. Τώρα είμαι σε δίλημμα. Card 4 all; ή F2G?

Το θέμα είναι ότι πλέον μιλάω και με άλλα δίκτυα...

 

προσπαθησε να βρεις απο τις αγγελιες εναν αριθμο f2g2

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

προσπαθησε να βρεις απο τις αγγελιες εναν αριθμο f2g2

 

Χαίρεται κι από μένα. Μέχρι σήμερα είχα wind M (το αρχικό πακέτο μάλιστα) με μια πολύ καλή προσφορά στα 25 Ευρώ το μήνα. Τελικά μετά από καιρό μου ήρθε λογαριασμός 40 Ευρώ γιατί έκοψαν την προσφορά. Για αυτό το λόγο (και για παραπάνω οικονομία :lol:) αποφάσισα να επιστρέψω μετά από καιρό στην κάρτα. Τώρα είμαι σε δίλημμα. Card 4 all; ή F2G?

Το θέμα είναι ότι πλέον μιλάω και με άλλα δίκτυα...

 

Ακριβώς στο προηγούμενο μήνυμα από το δικό σου......

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...