Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο διπλασιασμός ισχύει για 30 ημέρες ή για 15;

Για 15 μέρες ...

Μόλις τώρα μου ήρθε μήνυμα μου έβαλαν στο λογαριασμό 15 ευρώ . Εξηγηθήκαν σωστά για άλλη μια φόρα.

Edited by asxetoympas
venceremos
Link to comment
Share on other sites

Ειχα γραψει πριν λιγες μερες οτι εκανα ανανεωση στο f2g2 που εχω και μου εδωσε 300 λεπτα για ολη τη wind και q kai 120 λεπτα για ολους. Σημερα και ενω ειχα 20 λεπτα για wind και 105 για ολους εκανα μια ανανεωση και πηρα αλλα 300 λεπτα και αλλα 120 για ολους. Τελικα αυτη που με πηρε απο τη wind και ειπε οτι σε οποιες γραμμες υπαρχει αυτη η προσφορα (των 120 βασικα) την παιρνουμε οντως μεχρι νεωτερας !!!!
[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

όχι δεν έκανα το αντίστροφο f2go2 είναι το νούμερο και μου το επιβεβαίωσαν και από την εξυπηρέτηση πελατών ότι διπλασίασε την πρώτη κάρτα . Πηρά τρεις φόρες τηλέφωνο την πρώτη φόρα το σήκωσε μια υπάλληλος και μου έλεγε κάτι άκυρα ότι η πρόσφορα έλιξε και ότι διπλασιάζει την πρώτη κάρτα , μπήκα στο site και δεν είδα να γράφει κάτι τέτοιο παίρνω ξανά τηλέφωνο και το σηκώνει μια άλλη υπάλληλος τις λέω το πρόβλημα και μου έκλεισε την γραμμή ,μιλούσα πολύ ευγενικά χωρίς φωνές και παίρνω και μια τρίτη και το σήκωσε ένας άντρας και το κατέγραψε και μου είπε ότι θα μου στείλουν μήνυμα . Ρωτώ μήπως όντως άλλαξε κάτι και δεν το γνωρίζουμε ακόμα.

 

τελικα μηπως διπλασιαζουν την πρωτη καρτα?????γιατι πριν ητανε η 2 και 3 καρτα και παλι αμα ειναι ετσι συμφερει αρκετα γτ βαζεις μια 10αρα στην κανει 20αρα σου δινει και τα 300΄και 20mb και εισαι τζιτιζι και αμα εισαι τυχερος περνης και τα 120΄προς ολους και τι αλλο να ζητησει κανεις οεο.και αμα το εχεις και f2g2 με τις φθηνοτερες κλησεις προς ολους τι αλλο θες.βεβαια ειναι ασυμφωρο τα μυνηματα στα 12c/sms αλλα ευτυχως υπαρχουνε πακετα sms να αγορασεις οπως και ιντερνετ

 

Ειχα γραψει πριν λιγες μερες οτι εκανα ανανεωση στο f2g2 που εχω και μου εδωσε 300 λεπτα για ολη τη wind και q kai 120 λεπτα για ολους. Σημερα και ενω ειχα 20 λεπτα για wind και 105 για ολους εκανα μια ανανεωση και πηρα αλλα 300 λεπτα και αλλα 120 για ολους. Τελικα αυτη που με πηρε απο τη wind και ειπε οτι σε οποιες γραμμες υπαρχει αυτη η προσφορα (των 120 βασικα) την παιρνουμε οντως μεχρι νεωτερας !!!!

 

δηλαδη καθε φορα που βαζεις καρτα σου δινει τα 120΄και τα 300΄προς wind/q ωρε μπραβο η wind.λιγο καλυτερο σαιτ να ειχε και καλυτερη διαφημιση στα πακετα της και να ο κοσμος ουρα για την wind αλλα μου φενεται ειναι οτι αρπαξουνε γτ αμα εξαγοραστη με την vodafone πανε ολα τα καλα.ετσι πιστευω εσεις??????:cry::cry::cry:

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ! Εχω χασει επισοδεια με το θεμα, και δεν ξερω...

παιδια, στο f2g 2, ισχυει ακομα η χρεωση ανα δευτερολεπτο απο το πρωτο δευτερολεπτο, και καπου 11 - 12 cents το λεπτο προς ολους ?

ευχαριστω !! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ! Εχω χασει επισοδεια με το θεμα, και δεν ξερω...

παιδια, στο f2g 2, ισχυει ακομα η χρεωση ανα δευτερολεπτο απο το πρωτο δευτερολεπτο, και καπου 11 - 12 cents το λεπτο προς ολους ?

ευχαριστω !! :)

 

 

Σωστά το έγραψες και ισχύουν ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ! Εχω χασει επισοδεια με το θεμα, και δεν ξερω...

παιδια, στο f2g 2, ισχυει ακομα η χρεωση ανα δευτερολεπτο απο το πρωτο δευτερολεπτο, και καπου 11 - 12 cents το λεπτο προς ολους ?

ευχαριστω !! :)

 

για την ακριβεια ειναι 0.108c/λεπτο αλλα δεν ειμαι σιγουρος:)

Link to comment
Share on other sites

Ο διπλασιος χρονος ισχυει και σε μενα μετα την 2η καρτα ανανεωσης οποτε τελικα δεν χασαμε και τιποτα...
Link to comment
Share on other sites

Ο διπλασιος χρονος ισχυει και σε μενα μετα την 2η καρτα ανανεωσης οποτε τελικα δεν χασαμε και τιποτα...

 

ισχυει για την 2η και 3η καρτα σε ημερολογιακο μηνα:D:D

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω χασει τη μπαλα με τα F2G 1,2,3,4 εγω που ειμαι στο 4 ειμαι καλα η να το αλλαξω σε καποιο αλλο???(αν βεβαια γινεται).
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω χασει τη μπαλα με τα F2G 1,2,3,4 εγω που ειμαι στο 4 ειμαι καλα η να το αλλαξω σε καποιο αλλο???(αν βεβαια γινεται).

Το f2g4 είναι το κανονικό f2g και η μόνη αλλαγή που μπορείς να κάνεις είναι προς wind καρτοκινητή γιατί τα υπόλοιπα πακέτα f2g (1,2,3 κλπ) έχουν καταργηθεί.

Link to comment
Share on other sites

Το f2g4 είναι το κανονικό f2g και η μόνη αλλαγή που μπορείς να κάνεις είναι προς wind καρτοκινητή γιατί τα υπόλοιπα πακέτα f2g (1,2,3 κλπ) έχουν καταργηθεί.

 

δυστυχως δεν ειναι πλεον διαθεσιμα.οσοι πηρανε πηρανε το θεμα ειναι για τους αλλους να βαλει καλα πακετακια,προσφορες και γενικα να υπαρχει ανταγωνισμος απο ταλλα δικτυα για να τραβηξη πελατεια:)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν την παλεύω άλλο με την WIND.Κάθε μέρα μου στέλνει μηνύματα για προσφορές ''μόνο για μένα''. Επειδή έχω να ανανεώσω 8 μήνες, γιατί με τους διπλασιασμούς είχα φτάσει τα 150ευρώ κάθε μέρα λαμβάνω διαφορετικές προσφορές οτι με κάθε ανανέωση θα πάρεις 600'...κτλ.Είναι εκνευριστικό πλέον. Εντάξει έχουμε καταλάβει οτι η εταιρία έχει πρόβλημα ρευστότητας αλλά μας έχει τρελάνει στα sms.EΛΕΟΣ

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

αστα να πανε!και σε μενα το ιδιο!

και να ηταν κανα sms διπλασισμου....

για τα<< γνωστα>> πακετα ολη την ωρα!

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

αστα να πανε!και σε μενα το ιδιο!

και να ηταν κανα sms διπλασισμου....

για τα<< γνωστα>> πακετα ολη την ωρα!

 

To χειροτερο ειναι να υπαρχουν πανω απο 5 νουμερα σένα σπιτι και να χτυπανε και τα 5 μαζι απο την wind, 2 φορες την ημερα.

Link to comment
Share on other sites

To χειροτερο ειναι να υπαρχουν πανω απο 5 νουμερα σένα σπιτι και να χτυπανε και τα 5 μαζι απο την wind, 2 φορες την ημερα.

 

και στο δικο μου 5 νουμερα και χτυπανε στην σειρα.χαχαχαχαχαχ

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

κι εγώ έχω δύο φ2γ2 σε dual sim κινητο και έρχονται δυο δυο τα sms στη συσκευή ;-)

Αλλά αν δεν δώσει πάνω απο 30MB με τα 10€ ανανέωση δεν θα κάνω...

[και έχω 2 φ2γ2 σε dual sim επειδή καταργήθηκε το sharing. Στο ένα με καλούν και έχω μικρο υπολοιπο και απο το άλλο καλώ εγώ αφού έχω 100€ απο την εποχή των διπλασιασμών. Παράνοια ίσως, αλλά έτσι και τα 100 ευρώ θα τα ξοδέψω σιγά σιγά με το πάσο μου (και θα αργήσω αφού οι πολλοί γνωστοί έχουν βονταφον και έχω και 2ο βοντα κινητο) και αριθμο δεν θα αλλάξω! Και ανανέωση μία το χρονο για ναμην λήξει το νούμερο. Και ευχαριστώ wind για το f2g2 anyways! :-D ]

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γίνεται αμοιβαία , αλλαγή αριθμού ; Ώστε να μεταφερθούν τα χρήματα έμεσα εκεί που θέλεις ;
Link to comment
Share on other sites

^ πώς θα γίνει αυτο; Να πάρω εξυπηρέτηση πελατών, να πάω σε κατάστημα, να στείλω μέιλ; Και τι ακριβώς να ζητήσω; Πάντως και οι δύο αριθμοί είναι στο ονομα μου. Στείλε μου πμ -αν θέλεις- μην βγαίνουμε οφ τοπικ, εδώ. Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

^ πώς θα γίνει αυτο;....Στείλε μου πμ -αν θέλεις- μην βγαίνουμε οφ τοπικ, εδώ. Ευχαριστώ!

οφ τοπικ, εδώ??

Edited by drdedus
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω περισσότερα .

Κάνε μια ερώτηση στην εξυπηρέτηση πελατών , και ενημέρωσε μας για το αν είναι εφικτό τεχνικά να γίνει .

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρέπει να γίνεται.

Γιατί εγώ έχω ένα F2G2 και ένα συμβόλαιο (Medium - το παλιό) και ζήτησα να κάνω αλλαγή αρίθμών από το ένα στο άλλο, αλλά μου ήπαν ότι δεν γίνεται! :-(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατί εγώ έχω ένα F2G2 και ένα συμβόλαιο (Medium - το παλιό) και ζήτησα να κάνω αλλαγή αρίθμών από το ένα στο άλλο, αλλά μου ήπαν ότι δεν γίνεται! :-(

 

Έχεις "μείνει" στα καλύτερα προγράμματα ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗΣ - ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ :D

Link to comment
Share on other sites

Έχεις "μείνει" στα καλύτερα προγράμματα ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΗΣ - ΣΥΜΒΟΛΑΙΟΥ :D

 

Το ξέρω αλλά το θέμα είναι ότι θέλω το νούμερο του καρτοκινητού στο συμβόλαιο και του συμβολαίου στο καρτοκινητό, και αυτό δεν γίνεται! Χώρια που εχω παρά πολύ υψηλό υπόλοιπο στο F2G2

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...