Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μηνυμα πριν απο λιγο

"5 ΜΕΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΤΡΕΞΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΣΤΗΜΑ WIND ΚΑΙ ΑΝΑΝΕΩΣΕ ΜΕ 15 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΕ ΟΧΙ ΔΙΠΛΑΣΙΟ ΑΛΛΑ ΤΡΙΠΛΑΣΙΟ ΧΡΟΝΟ ΟΜΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ ΠΡΟΣ WIND/Q "

γνωστή προσφορά υπάρχει στη wind καρτοκινητή ομως και αφορά ανανεώσεις μόνο σε κατάστημα wind, εσύ τι πακέτο έχεις;;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..Έχω wind καρτοκινητή και η φίλη μου το ίδιο και αυτή τη στιγμή εκείνη βρίσκεται στο uk. Ήθελα αν μπορεί να με διαφωτίσει κάποιος σχετικά με τις χρεώσεις στις κλήσεις. Πόσο περίπου χρεώνεται όταν με καλεί? Κι επίσης, στην περίπτωση που με καλεί εκείνη, χρεώνομαι κι εγώ? Αν μπορεί να μου απαντήσει κάποιος θα είμαι ευγνώμων!Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..Έχω wind καρτοκινητή και η φίλη μου το ίδιο και αυτή τη στιγμή εκείνη βρίσκεται στο uk. Ήθελα αν μπορεί να με διαφωτίσει κάποιος σχετικά με τις χρεώσεις στις κλήσεις. Πόσο περίπου χρεώνεται όταν με καλεί? Κι επίσης, στην περίπτωση που με καλεί εκείνη, χρεώνομαι κι εγώ? Αν μπορεί να μου απαντήσει κάποιος θα είμαι ευγνώμων!Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

Οταν σε καλει,εσυ δεν χρεωνεσε καθολου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μηνυμα πριν απο λιγο

"5 ΜΕΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΤΡΕΞΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΣΤΗΜΑ WIND ΚΑΙ ΑΝΑΝΕΩΣΕ ΜΕ 15 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΕ ΟΧΙ ΔΙΠΛΑΣΙΟ ΑΛΛΑ ΤΡΙΠΛΑΣΙΟ ΧΡΟΝΟ ΟΜΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ ΠΡΟΣ WIND/Q "

 

Ζηλεύω..................:cry: Σε εμένα γιατί δεν έρχεται κανένα από αυτά τα καλούδια;;; Μάλλον βλέπουν ότι έχω Desire και σου λέει αυτός δεν το έχει ανάγκη.

Link to comment
Share on other sites

Ζηλεύω..................:cry: Σε εμένα γιατί δεν έρχεται κανένα από αυτά τα καλούδια;;; Μάλλον βλέπουν ότι έχω Desire και σου λέει αυτός δεν το έχει ανάγκη.

 

ασε ειναι πολυ εκνευριστικο αυτο με τις επιλεκτικες προσφορες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

f2g dwro

 

ανανεωστε τωρα και μεχρι 31-1-2011 το χρονο ομιλας σας και η γουιντ σας διπλασιαζει αυτοματα την αξια της 1η; σας καρτας ανανεωσης!!μονο απο την γουιντ!

 

α σου ρθε κανονικος διπλασιαμος ε;;;αυτα ειναι......αλλα κυρια wind υπαρχουμε κ μεις εδω!δωσε κατι......τα νευρα μου!!!!:angry:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..Έχω wind καρτοκινητή και η φίλη μου το ίδιο και αυτή τη στιγμή εκείνη βρίσκεται στο uk. Ήθελα αν μπορεί να με διαφωτίσει κάποιος σχετικά με τις χρεώσεις στις κλήσεις. Πόσο περίπου χρεώνεται όταν με καλεί? Κι επίσης, στην περίπτωση που με καλεί εκείνη, χρεώνομαι κι εγώ? Αν μπορεί να μου απαντήσει κάποιος θα είμαι ευγνώμων!Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

http://www.wind.com.gr/LeftMenu/kinhth/for_individual/periagwgh/xrewseis-periagwghs/sundromhtes-kartokinhths.aspx

Link to comment
Share on other sites

Ζηλεύω..................:cry: Σε εμένα γιατί δεν έρχεται κανένα από αυτά τα καλούδια;;; Μάλλον βλέπουν ότι έχω Desire και σου λέει αυτός δεν το έχει ανάγκη.

 

:lol:

ασε ειναι πολυ εκνευριστικο αυτο με τις επιλεκτικες προσφορες

 

Ασε αμα συνεχίσουν τα ιδια και 2011 δεν μένει μόνο να φύγεις

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

:lol:

 

 

Ασε αμα συνεχίσουν τα ιδια και 2011 δεν μένει μόνο να φύγεις

 

προσωπικα δεν προκειται να φυγω μεχρι να εξαντλησω το τετραψηφιο υπολοιπο μου. αν δεν ειχα τοσο μεγαλο υπολοιπο θα το σκεφτομουν πολυ σοβαρα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

προσωπικα δεν προκειται να φυγω μεχρι να εξαντλησω το τετραψηφιο υπολοιπο μου. αν δεν ειχα τοσο μεγαλο υπολοιπο θα το σκεφτομουν πολυ σοβαρα

 

:lol: δεν φοβάσαι να έχεις τετραψηφιο υπόλοιπο

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

:lol: δεν φοβάσαι να έχεις τετραψηφιο υπόλοιπο

 

εχω πεσει θυμα κλοπης 2 φορες αλλα ακυρωνω αμεσως την καρτα σιμ οποτε ολα καλα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχω πεσει θυμα κλοπης 2 φορες αλλα ακυρωνω αμεσως την καρτα σιμ οποτε ολα καλα

 

Αμαν !!! λες να είναι κάποιο μέλος απο forum :lol:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

α σου ρθε κανονικος διπλασιαμος ε;;;αυτα ειναι......αλλα κυρια wind υπαρχουμε κ μεις εδω!δωσε κατι......τα νευρα μου!!!!:angry:
ναι αλλα εχω να βαλω καρτα απο περσυ τον μαρτιο...
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα εχω να βαλω καρτα απο περσυ τον μαρτιο...

 

μετα απο αυτη την προσφορα, θα κανεις αλλο ενα χρονο να βαλεις καρτα. ετσι χρειαζεται

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οι μέρες τελειώνουν και μάλλον θα μείνουμε χωρίς internet οι καρτοκινητοί... τώρα που γέμισε ο κόσμος με android κινητά, καιρός να μοσχοπωλήσουν τα πανάκριβα συμβόλαια με data ;-)
Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

Οι μέρες τελειώνουν και μάλλον θα μείνουμε χωρίς internet οι καρτοκινητοί... τώρα που γέμισε ο κόσμος με android κινητά, καιρός να μοσχοπωλήσουν τα πανάκριβα συμβόλαια με data ;-)

 

υπαρχουν και οι επιλογες adsm. προτιμω να τα δινω εκει παρα να κανω συμβολαιο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μόνο που το adsm βγαίνει πολύ ακριβό για κάποιον που δεν ασχολείται με tethering αλλά κάνει καθημερινή χρήση στο κινητό του για τα email του, τους συγχρονισμούς του και λίγο browsing. Edited by TheGuru
Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

Μόνο που το adsm βγαίνει πολύ ακριβό για κάποιον που δεν ασχολείται με tethering αλλά κάνει καθημερινή χρήση στο κινητό του για τα email του, τους συγχρονισμούς του και λίγο browsing.

 

Ειναι καθαρα θεμα επιλογων και συμφεροντος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πώς μπορώ να βρώ τον πιο πρόσφατο τιμοκατάλογο για το WIND F2G1;

 

Σε μια αναζήτηση βρήκα αυτό αλλά δεν ξέρω αν είναι το τελευταίο.

Edited by TheGuru
Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

Έστω 100mb να δώσουν ρε γμτ....Δε γίνεται να μας αφίσουν χωρίς internet με τα άθλια πακέτα τους...:(:(
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει ακόμα εκείνη η προθεσμία για την ταυτοποίηση μέχρι τις 31/1/2011;

Δηλαδή μετά την 1η Φεβρουαρίου όποιος έχει αταυτοποίητο κινητό, πάει, το χάνει οριστικά;

Ρωτάω μήπως και γίνει κανένα θαύμα και ξαναδουλέψει το wind sharing... :(

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...