Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τοτε ποιο μπόνους ψάχνεις να αλλάξεις? Το μπόνους 500mb σε κάθε ανανέωση ανω των 10 δεν εχει σχεση με το παλιό free2surf bonus (που αλλάζει σε free2talk με τα 300'προς όλους).
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος, δηλαδή, να επιλέξει ανάμεσα σε 500MB και 300 λεπτά προς όλους, για το μπόνους, όταν βάζει κάρτα 10€;

 

Edit: Μόλις διάβασα το σχόλιο του louros ότι δεν το δικαιούται επειδή είναι καινούργιος αριθμός.

Κι εμένα από φορητότητα είναι, οπότε φαντάζομαι πως μένω με τα 500MB με κάθε 10€ ανανέωση, έτσι δεν είναι;

Edited by enteka
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λέει στο σάιτ της Wind: "Ενώ αν επιλέξεις το Free2Surf Bonus απολαμβάνεις είτε 500 ΜΒ σε ανανέωση από €10-€19, είτε 1,5 GB σε ανανέωση από €20 και άνω", ισχύει και για νέους χρήστες ή μόνο για τους παλιούς; Αν βάλω, δηλαδή, 20€ θα έχω όντως 1.5GB ή θα μείνω με τα 500ΜΒ;
Link to comment
Share on other sites

Τα free2talk (300' προς όλους) και free2surf (500mb - 1.5gb προς όλους) είναι μπόνους που έχουν καταργηθεί απο το 2013 και ισχύουν για όσους τα είχαν ενεργοποιήσει τότε.
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεις να το επιλέξεις , ισχύει . Αν δεν μπορείς ξέχασε το.
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ από το πρωί να ανανεώσω τον χρόνο μου online και δεν μπορώ. Έχει κανείς άλλος αυτό το θέμα? Μου βγάζει μήνυμα ότι αυτήν την στιγμή η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

η εφαρμογη με καποιες καρτες πρεπει να εχει προβλημα μερες τωρα,το εγραψα και προχτες αναλυτικα.
Link to comment
Share on other sites

Πήρα χθες 20' προς όλους από Log n win αλλά καταναλώνει χρόνο από το υπόλοιπο του πακέτου. Έχουν και τα δύο την ίδια ημερομηνία λήξης. Με αυτό ως δεδομένο, είναι νορμάλ να καταναλώνει πρώτα απ' το πακέτο ή πρόκειται για κάνα κόλλημα της εφαρμογής, λαμβάνοντας υπόψη και το ακριβώς από πάνω ποστ;
Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς αυτο που εγραψα αφορά την online ανανεωση μεσω app οχι τα log n win. Τα log n win δίνονται και απο τη σελίδα δεν εχει σχεση με καποιο κόλλημα αυτο που λες. Μαλλον στην συγκεκριμένη περίπτωση προηγούνται τα αγορασμένα λεπτά.
Link to comment
Share on other sites

Οκ, κατάλαβα, σ' ευχαριστώ.

 

Όταν στην εφαρμογή λέει ότι ο υπολειπόμενος χρόνος λήγει πχ στις 25/7, εννοεί μέχρι και τις 23:59 εκείνης της μέρας;

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα πήγα σήμερα να βάλω σε ένα αριθμό που έχω τα 10€ για να πάρω τα 500mb και ζήτησα να μου βάλουν και τα 120 λεπτά προς σταθερά και μου είπαν ότι δεν το δίνουν αυτό πλέον.

Ξέρει κάνεις εάν όντος είναι αλήθεια αυτό ?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει ανακοινωθεί αλλαγή/κατάργηση. Σου έδωσαν 120' προς wind/q,με αφαίρεση 0.30?
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα πήγα σήμερα να βάλω σε ένα αριθμό που έχω τα 10€ για να πάρω τα 500mb και ζήτησα να μου βάλουν και τα 120 λεπτά προς σταθερά και μου είπαν ότι δεν το δίνουν αυτό πλέον.

Ξέρει κάνεις εάν όντος είναι αλήθεια αυτό ?

Ευχαριστώ

Προς σταθερά ειναι της Κιού

Link to comment
Share on other sites

Αυτό τό πακέτο με τα 15 giga με 10€ η 62 μέρες που γράφει ξεκινάνε από την ημέρα της ενεργοποίησης??

 

Στάλθηκε από το EVA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προς σταθερά ειναι της Κιού

 

Λάθος,και στο f2g ισχύει,το άλλο μπόνους είναι που αλλάζει,120' προς wind/q στο f2g και 120 mb στην q.

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=372

 

Αυτό τό πακέτο με τα 15 giga με 10€ η 62 μέρες που γράφει ξεκινάνε από την ημέρα της ενεργοποίησης??

 

Στάλθηκε από το EVA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Λάθος,και στο f2g ισχύει,το άλλο μπόνους είναι που αλλάζει,120' προς wind/q στο f2g και 120 mb στην q.

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=372

 

 

Σωστός....

Link to comment
Share on other sites

τελικα μετα απο 3 μαγαζια και κραξιμο που αρχισα να κανω με τα 10€ μου εδωσαν κανονικα τα 120 λεπτα δωρεαν προς σταθερα

 

Και ο Αγιος φοβερα θελει .

Link to comment
Share on other sites

Αυτό τό πακέτο με τα 15 giga με 10€ η 62 μέρες που γράφει ξεκινάνε από την ημέρα της ενεργοποίησης??

 

Στάλθηκε από το EVA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι από τη μέρα ενεργοποίησης.
Link to comment
Share on other sites

τελικα μετα απο 3 μαγαζια και κραξιμο που αρχισα να κανω με τα 10€ μου εδωσαν κανονικα τα 120 λεπτα δωρεαν προς σταθερα

 

Και ο Αγιος φοβερα θελει .

 

Τσιγγουνιές ακόμη και στα δώρα που διαφημίζει η Wind. Εγώ πλέον μόνο ανανέωση από το σπίτι, απρόσωπα και ηλεκτρονικά (γιατί δεν χρειάζομαι κάποιο bonus), για να μη συγχίζομαι και με την επικοινωνία με τα καταστήματα: Άλλες φορές ενεργοποιούν πακέτα χωρίς να ρωτήσουν, άλλες δεν ενεργοποιούν τις προσφορές, ό,τι να'ναι. :mad:

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Καινούργιο Lucky Day:

https://www.wind.gr/gr/f2g/ti-kerdizo/f2g-lucky-day-offer/

 

Λέει το εξής:

Κεντρική ημέρα προσφοράς είναι η Τετάρτη 26 Ιουλίου 2017 ενώ η προσφορά θα βρίσκεται σε ισχύ από 25/07 (15:00μμ) έως 27/07 (10:00πμ).

 

Αυτά ισχύουν ή κάθε φορά βάζουν ένα χρονικό όριο αλλά αφήνουν το δώρο για περισσότερο καιρό;

 

Ρωτάω γιατί έχω την εντύπωση πως το προηγούμενο Lucky Day κράτησε αρκετό καιρό, διορθώστε με αν κάνω λάθος.

Edited by enteka
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...