Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 ώρες πριν, geoponer said:

Χρειάστηκε κάποιο software update ή απλά ενεργοποιήθηκε η υπηρεσία σε κάποια φάση;

 

Μαλλον μετά από ενημέρωση των "υπηρεσιών κινητής" από το playstore ξεκίνησε να δουλεύει.

2 minutes ago, VIPdriver said:

Θα καεί ο εγκέφαλος σε λίγο!Screenshot_20240220_101451_Opera.thumb.jpg.cce7897ef8ff860792f0fd712a346ca9.jpg

 

Και σιγά μην ασχοληθεί ο υπάλληλος να κοιτάξει στο σύστημα να δει αν βγαζει 8€. Θα σου πει δωσε 13 και τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είσαι τίποτα ΔΕΝ ήσουνα ποτέ

Δεν είσαι τίποτα που πρέπει να θυμάμαι

Αυτά που σου 'δωσα ΔΕΝ άξιζες κουτέ

Και με ανάγκασες μονάχη να κοιμάμαι 🤪

IMG_20240220_102749.jpg

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, VIPdriver said:

Θα καεί ο εγκέφαλος σε λίγο!Screenshot_20240220_101451_Opera.thumb.jpg.cce7897ef8ff860792f0fd712a346ca9.jpg

 

Για να το καταλάβω και εγώ το διάβασα τρεις τέσσερις φορές αλλά τελικά είναι πάρα πολύ απλό.

Για όλους εμάς που είμαστε συνδρομητές όλο αυτό τον καιρό(πριν της 17/1)δικαιούμαστε τα 8€ από κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Αρκεί να είσαι στο νέο f2g. Το παλιό είναι στα 13.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, kmpatra said:

Και σιγά μην ασχοληθεί ο υπάλληλος να κοιτάξει στο σύστημα να δει αν βγαζει 8€. Θα σου πει δωσε 13 και τέλος.

Αυτό είναι μεγάλη αλήθεια. Και μόνο η σκέψη για το υφάκι του/της υπαλλήλου με αποτρέπει από το να ασχοληθώ. 

Άραγε ποσους συνδρομητές έχει χάσει η εταιρία από την αγένεια της πλειοψηφίας των καταστημάτων;

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VIPdriver said:

για το υφάκι του/της υπαλλήλου

Αυτό νομίζω πως αποτελεί κριτήριο, για να προσληφθεί κάποιος, στα καταστήματά τους

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, VIPdriver said:

Αυτό είναι μεγάλη αλήθεια. Και μόνο η σκέψη για το υφάκι του/της υπαλλήλου με αποτρέπει από το να ασχοληθώ. 

Άραγε ποσους συνδρομητές έχει χάσει η εταιρία από την αγένεια της πλειοψηφίας των καταστημάτων;

Πιστεύω ότι ο αριθμός των συνδρομητών που έχει φύγει είναι ένας αξιόλογος αριθμός. Το θέμα είναι η εταιρεία βλέποντας αυτό τι έκανε και τι μέτρα πήρε?Ταπεινή μου αποψη τίποτα συνέχισε να πετάει ΧΑΡΤΑΕΤΟ.

 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, sou_d said:

Αυτό νομίζω πως αποτελεί κριτήριο, για να προσληφθεί κάποιος, στα καταστήματά τους

 

3 minutes ago, mips said:

Πιστεύω ότι ο αριθμός των συνδρομητών που έχει φύγει είναι ένας αξιόλογος αριθμός. Το θέμα είναι η εταιρεία βλέποντας αυτό τι έκανε και τι μέτρα πήρε?Ταπεινή μου αποψη τίποτα συνέχισε να πετάει ΧΑΡΤΑΕΤΟ.

 

Φοβάμαι ότι εάν την πάρει η ΔΕΗ θα γίνει ακόμα πιο άσχημη η συμπεριφορά τους. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, mips said:

Πιστεύω ότι ο αριθμός των συνδρομητών που έχει φύγει είναι ένας αξιόλογος αριθμός. Το θέμα είναι η εταιρεία βλέποντας αυτό τι έκανε και τι μέτρα πήρε?Ταπεινή μου αποψη τίποτα συνέχισε να πετάει ΧΑΡΤΑΕΤΟ.

 

Με βάση τα στοιχεία που παρουσίασε αυξήθηκαν πολύ τα συμβόλαια. Εκεί ποντάρουν.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, kmpatra said:

Αρκεί να είσαι στο νέο f2g. Το παλιό είναι στα 13.

και τι να το κάνεις αφού το φθηνότερο πακέτο ομιλίας είναι στα 11,80 ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, VIPdriver said:

 

Φοβάμαι ότι εάν την πάρει η ΔΕΗ θα γίνει ακόμα πιο άσχημη η συμπεριφορά τους. 

Ποιο άσχημη πόσο? Το επόμενο βήμα είναι να δέρνουν τους πελάτες 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Just now, taliban said:

και τι να το κάνεις αφού το φθηνότερο πακέτο ομιλίας είναι στα 11,80 ?

Για συντήρηση αριθμού,για ενεργοποίηση προσωπικής προσφοράς,για συμπλήρωση υπολοίπου για πακέτο χωρίς να βαλεις υποχρεωτικά 13 κλπ. Καποιοι εχουν τα 1000' λογω σταθερού και το συντηρούν μόνο για αυτά.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, mips said:

Το θέμα είναι η εταιρεία βλέποντας αυτό τι έκανε και τι μέτρα πήρε?Ταπεινή μου αποψη τίποτα συνέχισε να πετάει ΧΑΡΤΑΕΤΟ.

 

Κάνεις λάθος.Της έβαλε πωλητήριο 😁

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Fns1 said:

Κάνεις λάθος.Της έβαλε πωλητήριο 😁

Σωστός. Παράλειψη μου ξέχασα να το αναφέρω. 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

κ μενα στον αριθμο με μηδεν υπολοιπο μου ηρθαν sms οτι καταναλωθηκαν τα λεπτα + ΜΒ απο την προσφορα.

στα αλλα που ειχαν καποια ευρω μεσα συνεχιζει κανονικα.

 

3 ώρες πριν, kmpatra said:

Και σιγά μην ασχοληθεί ο υπάλληλος να κοιτάξει στο σύστημα να δει αν βγαζει 8€. Θα σου πει δωσε 13 και τέλος.

ενδιαφερον θα εχει να ζητησεις ανανεωση 8€ ενω εισαι στο παλιο f2g να δουμε αν θα τους αφησει το συστημα να την κανουν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με βάση την ανακοίνωση κανονικα δεν θα πρέπει να τους αφήσει.

Link to comment
Share on other sites

8 μερες απο την φοητοτητα και τα λεφτα απο το υπολοιπο ειναι στον λογαριασμο μου μετα την καταγγελια

μια χαρα,

πλεον δεν εχω κανενα Nova και θα παρακολουθω ελαχιστα και ακανονιστα το νημα

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Χτες απόγευμα που αναβάθμισα δούλευε πάντως αν και ζηταγε πάλι username-pass ή αριθμό. Εμφανισιακή αλλαγή ως επι το πλείστον, μόνο τα συμβόλαια εμφανίζονται οπως και πριν.

Link to comment
Share on other sites

Ζορίζονται γενικότερα με τις αναβαθμίσεις δεν είναι και το καλύτερο τους...το πρωί δεν έδινε με τίποτα στο logWin την επιλογή που πατούσα για την κόρη μου....δοκιμάστε αργότερα έβγαζε συνέχεια...πριν καμιά ώρα έφτιαξε και λειτούργησε....τώρα δεν παίζει όμως καθόλου σήμα στην περιοχή είμαι δουλειά με WiFi calling 📞 📲

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Flash offer 3€ απερ.ιντερνετ

  • Το πακέτο έχει διάρκεια 30 ημέρες από την ενεργοποίησή του και είναι διαθέσιμο για χρήση κατά το διάστημα μεταξύ 22:00 - 08:00.
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, VIPdriver said:

Flash offer 3€ απερ.ιντερνετ

  • Το πακέτο έχει διάρκεια 30 ημέρες από την ενεργοποίησή του και είναι διαθέσιμο για χρήση κατά το διάστημα μεταξύ 22:00 - 08:00.

Αρχικά μου φάνηκε too good to be true, μέχρι που είδα τη σημείωση (μαύρα fonts σε μαύρο φόντο) και επανήλθα στην πραγματικότητα. Ωραία προσφορά για τα νυχτοπούλια 🙂

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...