Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπηρχε αναλογο θεμα παλια, ένα ρεκτιφιέ ίσως  θέλει ο τίτλος

Link to comment
Share on other sites

Λέω με αυτό το κολπάκι τώρα να πάρω έναν νέο αριθμό νοβα να δοκιμάσω και το δίκτυο για τρεις μήνες 

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Jimakos43 said:

Λέω με αυτό το κολπάκι τώρα να πάρω έναν νέο αριθμό νοβα να δοκιμάσω και το δίκτυο για τρεις μήνες 

Και εγω λογικα θα παρω εναν απο το περιπτερο κοντα σε εμενα να το δοκιμασω. Μηπως μπορειτε να μου πειτε τι χρειαζετε να κανουμε οταν ενεργοποιηθει η συνδεση; Πχ να μην χρεωνει για mb οταν δεν εχει, τηλεφωνητης κλπ

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα έπιασε σε κάρτα που είχα αχρησιμοποίητη μέσα στο συρτάρι. Με μηδέν υπόλοιπο. Μου την είχαν δώσει δωρεάν σε αγορά άλλης κάρτας τον περασμένο Μάιο!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, teokoro said:

Τί κρίμα δεν την πρόλαβα την προσφορά έληξε.



 

Οντως εληξε; Μπορει να το δοκιμασει και καποιος αλλος; Γιατι θελω να παρω ενα νουμερο αυριο να δοκιμασω το δικτυο

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, spoukos said:

Οντως εληξε; Μπορει να το δοκιμασει και καποιος αλλος; Γιατι θελω να παρω ενα νουμερο αυριο να δοκιμασω το δικτυο

Δεν νομίζω

IMG_5947.jpeg

3 minutes ago, teokoro said:

Τί κρίμα δεν την πρόλαβα την προσφορά έληξε.



 

Τι λέει 

Link to comment
Share on other sites

Λάθος κύριοι νόμιζα το flash offer , ισχύει κανονικά το έκανα. Ζήτω συγνώμη για την παρανόηση.

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, teokoro said:

Λάθος κύριοι νόμιζα το flash offer , ισχύει κανονικά το έκανα. Ζήτω συγνώμη για την παρανόηση.

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

@spoukos  Εντάξει είσαι μέχρι αύριο 

Link to comment
Share on other sites

Το προσπάθησα και εγώ σε ένα f2g που έχω κινητό αλλά μου λεει ότι η υπηρεσία είναι προσωρινά μη διαθέσιμη. Παρακαλώ προσπαθήστε αργότερα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικα δουλευει ακομα η οχι; Θα ενεργοποιησω σε καμια ωρα μια νεα συνδεση μεσω του σαιτ για να το παρω για αυτο θελω να ειμαι σιγουρος οτι θα γινει. Συγνωμη για την ενοχληση

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει μόλις το έκανα σε Νέο F2G 

Πρέπει να είσαι σε ΝΕΟ f2g?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Είμαι στο παλιό f2g. Αν το γυρίσω στο ΝΕΟ θα συνεχίζω να παίρνω προσφορές όπως τώρα με τα 5€ 1000 και απεριόριστα data.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, looneygirl said:

Το προσπάθησα και εγώ σε ένα f2g που έχω κινητό αλλά μου λεει ότι η υπηρεσία είναι προσωρινά μη διαθέσιμη. Παρακαλώ προσπαθήστε αργότερα.

Το ίδιο έλεγε και σε μένα με μηδενικό υπόλοιπο. Ανανέωσα 1€, έστειλα το μήνυμα και έλαβα τα απεριόριστα!

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, akar2015 said:

Το ίδιο έλεγε και σε μένα με μηδενικό υπόλοιπο. Ανανέωσα 1€, έστειλα το μήνυμα και έλαβα τα απεριόριστα!

Πώς ανανεώνεις με 1€;

Link to comment
Share on other sites


Πρέπει να είσαι σε ΝΕΟ f2g?


Sent from my iPhone using TapatalkΕίμαι στο παλιό f2g. Αν το γυρίσω στο ΝΕΟ θα συνεχίζω να παίρνω προσφορές όπως τώρα με τα 5€ 1000 και απεριόριστα data.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Όχι το έκανα και σε παλιό.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, kainourgiazalh said:

Πώς ανανεώνεις με 1€;

Στην εφαρμογή του νέου Free2go και στην ανανέωση υπολοίπου βάζουμε τον διακόπτη των προκαθορισμένων ποσών αριστερά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...