Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προφανώς λες online και όχι με κωδικό κάρτας μέσα από την εφαρμογή σωστά?

 

Κέρδισε bonus 500 MB για 30 ημέρες σε κάθε online ανανέωση 10€ και άνω.

 

Κέρδισε ακόμα Extra Bonus

 

600 ΜΒ για 15 ημέρες για ανανέωση 12€ - 14€

 

900 ΜΒ για 15 ημέρες για ανανέωση 15€ - 19€

 

1.5 GB για 15 ημέρες για ανανέωση από 20€ και άνω

 

https://www.wind.gr/gr/f2g/upiresies/ananeosi-hronou-omilias/online-ananeosi-hronou-omilias/

Ναι online. Άρα από ότι κατάλαβα συμφέρει καλύτερα 2 ξεχωριστές ανανεώσεις που θα πάρεις 1 giga για ένα μήνα. Σωστά??

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 115 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πάλι τα μπέρδεψα.. Μάλλον λες ότι συν τα 500 θα μου δώσουν Αυτό που γράφεις.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι online. Άρα από ότι κατάλαβα συμφέρει καλύτερα 2 ξεχωριστές ανανεώσεις που θα πάρεις 1 giga για ένα μήνα. Σωστά??

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στην μάνα μου πριν κάτι μέρες έδωσε για 12€

 

500 MB για ένα μήνα και 600 MB για 15 μέρες

 

 

Αναρωτιέμαι στα 20€ μήπως δώσει 500 MB για ένα μήνα και 1500 MB για 15 μέρες

 

 

Αλλιώς συμφέρει όπως το λες 10€ Χ 2

 

 

ΔΕΝ ξέρω για τα 20€ υποθέσεις κάνω

 

 

Το σίγουρο είναι στην περίπτωση ΤΟΥ 10€ Χ2 θα σου δώσει 1GB για ένα μήνα

 

 

Με βάση αυτό που λένε στην σελίδα κάτω κάτω

 

 

Το online Bonus Ανανέωσης αποδίδεται για κάθε online ανανέωση αξίας 10€ και άνω

 

d606620d2a858f7617f00fa9d3fc944d.jpg

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Τελικά έκανα ανανέωση 15€ και μου έδωσε 900mb για 15 μέρες.

Επειδή έχω συγκεντρώσει πάνω από 300 πόντους από ανανεώσεις, σε πιο νούμερο στέλνουμε για να πάρουμε τα μπόνους??

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, θα στείλεις τον αριθμό 300 στο 19099 και θα προστεθούν 8 ευρώ στο υπόλοιπό σου.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, θα στείλεις τον αριθμό 300 στο 19099 και θα προστεθούν 8 ευρώ στο υπόλοιπό σου.
Ευχαριστώ φίλε μου!!

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε μου!!

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εναλλακτικά πάρε 1263 δωρεάν και πάτησε αστερίσκο και ακολούθησε της οδηγίες.. Εάν σου πει για τεχνικό πρόβλημα κλείσε και ξανάπαρε

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μια απορία. Έχω το φοιτητικό. Πήγα εξωτερικό. Είχα βάλει ένα πακέτο. Το καταναλωσα όλο και μου μηδενισε το υπόλοιπο. Ήρθα Ελλάδα. Έχω ακόμα 800 λεπτά και 800 μεγκαμπαιτ. Κλήσεις κάνω κανονικά, ιντερνετ δε με βάζει. Γιατί; επειδή έχω μηδενικό υπόλοιπο; τι σχέση έχει αυτό; και τηλέφωνο δεν τους βρισκω. Όλο δεν είναι διαθέσιμοι. Στέκει αυτό που κάνουν ή να τους πλακώσω στις καταγγελίες;
Link to comment
Share on other sites

Με μηδεν υπόλοιπο δεν μπορείς να μπεις ιντερνετ,θέλει ελαχιστο 0.01 για να σε βαλει. Προϋπόθεση εδώ και αρκετό καιρό. Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

στην κοσμοτε όταν σου τελειώσουν τα δεδομένα ενός πακέτου εάν ενεργοποιησεις μια λειτουργία απλά κόβει το ίντερνετ και σε σώζει απ το να σου φάει τα υπολοιπομενα χρήματα που έχεις.

στην wind υπάρχει κάτι αντίστοιχο γιατί ξεχάστηκα και με άφησε με 0 ευρώ και την έπαθα όπως ο φίλος!

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οχι δυστυχώς δεν υπάρχει αντίστοιχο του myinternet. Μονη λύση η κλήση στο 1231 και συνομιλια με εκπρόσωπο για φραγη δεδομένων. Και μετα το αντίστοιχο για αρση. Αυτο βέβαια εχει νοημα μονο αν θες να μεινεις καιρο χωρις πακέτο ίντερνετ.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μια απορία. Έχω το φοιτητικό. Πήγα εξωτερικό. Είχα βάλει ένα πακέτο. Το καταναλωσα όλο και μου μηδενισε το υπόλοιπο. Ήρθα Ελλάδα. Έχω ακόμα 800 λεπτά και 800 μεγκαμπαιτ. Κλήσεις κάνω κανονικά, ιντερνετ δε με βάζει. Γιατί; επειδή έχω μηδενικό υπόλοιπο; τι σχέση έχει αυτό; και τηλέφωνο δεν τους βρισκω. Όλο δεν είναι διαθέσιμοι. Στέκει αυτό που κάνουν ή να τους πλακώσω στις καταγγελίες;

Η wind ανακοίνωσε πριν λίγο καιρό ότι το φοιτητικό πακέτο δεν ισχύει σε περιαγωγή. Εσύ ενεργοποιησες φοιτητικό πακέτο και το κατανάλωσες σε περιαγωγή ;

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος το εξής, καθε ποτε πρεπει να ανανεωνω το χρονο ομιλιας στα wind/q καρτοκινητα ωστε να μην γινεται φραγη ; Μένω εκτός Ελλάδας και χρησημοποιω το ελληνικο νουμερο μόνο λίγες μέρες το χρόνο. Προς το παρών έχω καρτοκινητό Cosmote το οποίο απαιτει ανανεωση καθε τρεις μηνες αλλιως κάνει φραγή κλήσεων και μηνυμάτων (εξαιρετικά άθλια τακτική.)

 

Ελπίζω η wind να έχει κάποια καλύτερη λύση.

Αν υπάρχει τρόπος να δίνω κάποιο ποσό μια φορά το χρόνο θα ήταν πολύ βολικό.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. Μια ερώτηση, για να παίρνεις δώρο τα 300λ με ανανέωση 10€ πρέπει κάθε μήνα να κάνεις ανανέωση των 10€;

Αν κάποιο μήνα βαλω μικρότερο ποσό φυσιολογικά δεν παίρνω το δώρο (χάνω το δικαίωμα του δώρου;) ή τον επόμενο μήνα στην επόμενη ανανέωση βάζοντας 10€ θα έχω τα 300λ δωρεάν;

ή θα ξανα έχω την 6μηνη χρέωση των 8€;

Edited by pasgr
Link to comment
Share on other sites

Τους μήνες που θα κάνεις ανανέωση με τουλάχιστον 10€ θα έχεις και το μπόνους των 300 λεπτών.

Σε όσους μήνες κάνεις ανανέωση με λιγότερο από 10€ δεν θα έχεις το μπόνους.

 

Τα 8€ θα στα πάρει μόλις βάλεις δεκάευρο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. Μια ερώτηση, για να παίρνεις δώρο τα 300λ με ανανέωση 10€ πρέπει κάθε μήνα να κάνεις ανανέωση των 10€;

Αν κάποιο μήνα βαλω μικρότερο ποσό φυσιολογικά δεν παίρνω το δώρο (χάνω το δικαίωμα του δώρου;) ή τον επόμενο μήνα στην επόμενη ανανέωση βάζοντας 10€ θα έχω τα 300λ δωρεάν;

ή θα ξανα έχω την 6μηνη χρέωση των 8€;

Θέλει 2 10αρες το 6μηνο να σου φάει τα 16 ευρώ και οι άλλες 10αρες σου δίνουν τα 300 λεπτά. Απατεώνες με λίγα λόγια όταν το πακέτο κοστίζει 6 ευρώ. Δεν συμφέρει πια η συγκεκριμένη προσφορά.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος το εξής, καθε ποτε πρεπει να ανανεωνω το χρονο ομιλιας στα wind/q καρτοκινητα ωστε να μην γινεται φραγη ; Μένω εκτός Ελλάδας και χρησημοποιω το ελληνικο νουμερο μόνο λίγες μέρες το χρόνο. Προς το παρών έχω καρτοκινητό Cosmote το οποίο απαιτει ανανεωση καθε τρεις μηνες αλλιως κάνει φραγή κλήσεων και μηνυμάτων (εξαιρετικά άθλια τακτική.)

 

Ελπίζω η wind να έχει κάποια καλύτερη λύση.

Αν υπάρχει τρόπος να δίνω κάποιο ποσό μια φορά το χρόνο θα ήταν πολύ βολικό.

Δυστυχώς η wind έχει χειρότερη τακτική και αναμένεται (κατ'εκτίμηση) να ακολουθήσει και η Cosmote το ίδιο. Στη wind το υπολοιπο μηδενιζει στο 2μηνο και η φραγη εισερχομένων (οπως στην κοσμοτε) γινεται στο 4μηνο.

Link to comment
Share on other sites

Θέλει 2 10αρες το 6μηνο να σου φάει τα 16 ευρώ και οι άλλες 10αρες σου δίνουν τα 300 λεπτά. Απατεώνες με λίγα λόγια όταν το πακέτο κοστίζει 6 ευρώ. Δεν συμφέρει πια η συγκεκριμένη προσφορά.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δηλ.για να μου γίνει πιο σαφές, έβαλα τώρα 10€ μου έδωσε 300λ και μου έφαγε 8€ αν για παράδειγμα Αύγουστο Σεπτέμβριο δεν κάνω ανανέωση των 10€ αλλά μικρότερο ποσό, τον Οκτώβριο βαλω πάλι 10€ θα έχω το μπόνους 300λ χωρίς το χαράτσι των 8€;

Το χαράτσι από τι έχω καταλάβει μπαίνει μόνο στην πρώτη ανανέωση του 6μηνου που θα κάνεις με ποσό 10€;

Αν έχω καταλάβει καλά...

Edited by pasgr
Link to comment
Share on other sites

Δηλ.για να μου γίνει πιο σαφές, έβαλα τώρα 10€ μου έδωσε 300λ και μου έφαγε 8€ αν για παράδειγμα Αύγουστο Σεπτέμβριο δεν κάνω ανανέωση των 10€ αλλά μικρότερο ποσό, τον Οκτώβριο βαλω πάλι 10€ θα έχω το μπόνους 300λ χωρίς το χαράτσι των 8€;

Το χαράτσι από τι έχω καταλάβει μπαίνει μόνο στην πρώτη ανανέωση του 6μηνου που θα κάνεις με ποσό 10€;

Αν έχω καταλάβει καλά...

Κάθε εξάμηνο θες 8 ευρώ. Στις επόμενες 10αρες θα σε δίνει το δώρο. Αν βάζεις 6 7 10αρες συμφέρει αλλιώς όχι και τόσο. Δηλαδή βάζεις Ιανουάριο 10αρα σου τρώει τα 8 σου δίνει 300 λεπτά

Στη 10αρα Φεβρουαρίου θα σε δώσει τα 300 λεπτά τσάμπα. Τον Ιούλιο θα βάλεις 10αρα θα σου πάρει πάλι 8 ευρώ για 300 λεπτά. Στις επόμενες 10αρες μέχρι Δεκέμβριο θα σου δίνει τα 300 λεπτά δώρο.

 

Κάποτε αυτό ήταν δωρεάν. Έβαζες 10αρα επερνες 300 λεπτά χωρίς να σου τρώει τίποτα.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάθε εξάμηνο θες 8 ευρώ. Στις επόμενες 10αρες θα σε δίνει το δώρο. Αν βάζεις 6 7 10αρες συμφέρει αλλιώς όχι και τόσο. Δηλαδή βάζεις Ιανουάριο 10αρα σου τρώει τα 8 σου δίνει 300 λεπτά

Στη 10αρα Φεβρουαρίου θα σε δώσει τα 300 λεπτά τσάμπα. Τον Ιούλιο θα βάλεις 10αρα θα σου πάρει πάλι 8 ευρώ για 300 λεπτά. Στις επόμενες 10αρες μέχρι Δεκέμβριο θα σου δίνει τα 300 λεπτά δώρο.

 

Κάποτε αυτό ήταν δωρεάν. Έβαζες 10αρα επερνες 300 λεπτά χωρίς να σου τρώει τίποτα.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ακριβως,το εχει και ο πατερας μου αυτη τη προσφορα.

Προσωπικα προτιμω να βαλω το Free2Surf για να εχω 500MB παρα το Free2Talk.Και βαζω με 6€ 300' προς ολους απο το MyF2G App και παιρνω αλλα 200' προς Wind/Q.

Και 500Mb με 2,5€ Turbo πακετο.

Αν καταναλωνεις τα 300' και παραπανω σε συμφερει να πληρωνεις τα 8€ ανα εξαμηνο.

Βαζεις 10€,σου τρωει τα 8€ και βαζεις αλλα 10€ και παιρνεις 2 φορες την προσφορα(δινεται μεχρι 2 φορες το μηνα με καθε ανανεωση απο 10€ και πανω).

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως,το εχει και ο πατερας μου αυτη τη προσφορα.

Προσωπικα προτιμω να βαλω το Free2Surf για να εχω 500MB παρα το Free2Talk.Και βαζω με 6€ 300' προς ολους απο το MyF2G App και παιρνω αλλα 200' προς Wind/Q.

Και 500Mb με 2,5€ Turbo πακετο.

Αν καταναλωνεις τα 300' και παραπανω σε συμφερει να πληρωνεις τα 8€ ανα εξαμηνο.

Βαζεις 10€,σου τρωει τα 8€ και βαζεις αλλα 10€ και παιρνεις 2 φορες την προσφορα(δινεται μεχρι 2 φορες το μηνα με καθε ανανεωση απο 10€ και πανω).

Ναι έτσι το έκανα έως τώρα αλλά την πάτησα με τα 10€ δεν ήξερα για το χαράτσι των 8€ ας όψεται!!!!

Αν κάνεις λάθη δεν μαθαίνεις...

Πάντως Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις!!

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως,το εχει και ο πατερας μου αυτη τη προσφορα.

Προσωπικα προτιμω να βαλω το Free2Surf για να εχω 500MB παρα το Free2Talk.Και βαζω με 6€ 300' προς ολους απο το MyF2G App και παιρνω αλλα 200' προς Wind/Q.

Και 500Mb με 2,5€ Turbo πακετο.

Αν καταναλωνεις τα 300' και παραπανω σε συμφερει να πληρωνεις τα 8€ ανα εξαμηνο.

Βαζεις 10€,σου τρωει τα 8€ και βαζεις αλλα 10€ και παιρνεις 2 φορες την προσφορα(δινεται μεχρι 2 φορες το μηνα με καθε ανανεωση απο 10€ και πανω).

Εάν το νουμερο που έχει την προσφορά είναι και είναι βασικό (όπως είναι για εμενα)

 

δεν υπάρχει άλλη επιλογή... Να βάλω το free 2 surf και μετά να πληρώνω πακέτο. Με λεπτά Κάθε μήνα ενώ ακόμα και τώρα δεν κάνω ανανέωση κάθε μήνα .. Για να το κάνεις αυτό πρέπει να είσαι βλακας.

 

εάν δεν είναι βασικό νούμερο τότε αλλάζει το πράγμα το βλέπεις από άλλη σκοπιά.

 

 

Τους μήνες που δεν το χρεώνει παίρνω και τα 120 από το σταθερό δωρεάν και έχω 420 προς όλους και μετά όταν φάω τα παραπάνω βάζω την ειδική προσφορά και τους μήνες που χρεώνει τα 8 € ξανάκάνω ανανέωση και ξαναπαίρνω τα 300

 

 

την έβγαζα παλιότερα και 3 μήνες εάν δεν είχα ανάγκη να πάρω και πολλά τηλέφωνα.

 

τώρα δύο μήνες λόγο ανανέωσης κάθε 60 μέρες εκτός και εάν θέλω πολλά λεπτά και της βάζω όλες μαζί ή με διαφορά κάποιες μέρες.

 

όσο για τα 500 MB του free 2 surf (σιγά τα δώρο του free 2surf) μπορείς να τα πάρεις μαζί με τα 300 δωρεάν χωρίς να πληρώσεις τίποτα με 10€ online ανανέωση.

 

Εάν δεν κατάλαβε κάποιος τι πιο απλό τους μήνες που δεν κρατάει τα 8 € σου μένουν τα λεφτά και μετά αγοράζω πακέτο (ειδική προσφορά) όταν πλέον σου έχουν τελειώσει τα 300 +120 στην περίπτωση μου

 

εγώ που το έχω παίρνω μετά την ειδική προσφορά ενώ έτσι όπως το λέει ο Νικόλας πρέπει κάθε μήνα να αγοράσεις πακέτο. Και δεν συμφέρει

 

 

Τι κερδίζεις;

 

έτσι το λιγότερο 60 μέρες για να κάνεις ανανέωση και αυτό λόγο 60 μέρες αναγκαστική ανανέωση παλιότερα ο συνδυασμός παραπάνω έβγαζε 90 μέρες χωρίς ανανέωση η μία προσφορά κολλάει στην άλλη τόσο απλά

 

 

Φυσικά και δεν λέω ότι καλά έκαναν που έβαλαν νταβατζήλικη8€ δύο φορές τον χρόνο αλλά σε σχέση με τα άλλα τσαντίρια που χρεώνουν 5€ σε κάθε κάρτα... Είναι καλύτερα

 

 

Εάν τολμήσουν και το κάνουν μήνα αναγκαστικά τότε έχετε γειά βρυσούλες δεν συμφέρει έφυγα με τον αριθμό για βάτραχο μπορεί να είμαι βασιλιάς με τα πολλά λεπτά αλλά θα γίνω και αυλικος ανάλογα την κατάσταση προσαρμόζετε ο άνθρωπος

 

 

Πω πω πάλι σεντόνια άπλωσα....

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η wind έχει χειρότερη τακτική και αναμένεται (κατ'εκτίμηση) να ακολουθήσει και η Cosmote το ίδιο. Στη wind το υπολοιπο μηδενιζει στο 2μηνο και η φραγη εισερχομένων (οπως στην κοσμοτε) γινεται στο 4μηνο.

 

Χμμμ..άσχημο αυτο.

Λιγο off topic αλλά υπάρχει κάποια εταιρεία στην Ελλάδα που να μην ακολουθει αυτή την τακτική;

 

Edit: Μόλις είδα οτι η Frog δεν κάνει φραγή στο τρίμηνο (χάνεται παρ'όλα αυτα το χρηματικό υπόλοιπο..)

Edit2: Άκυρο. Η Frog λέει αντικρουόμενα στοχεία στο site της. θα ρωτησω στο ανάλογο forum.

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

Έχω το παλιό νούμερο το οποίο σου έδινε τσάμπα ομιλία μόνο με ανανέωση

Ωραίες εποχές και με βόλευε..

Έφυγα εξωτερικό και είπα να το κρατήσω για όταν θα έρχομαι

Πέρυσι το καλοκαίρι στην πρώτη ανανέωση 5€ χαράτσι και φιλοστράβωσα και είπα του χρόνου θα το παρατήσω και θα πάρω άλλον

Τώρα με το roaming που έχω απεριόριστα παντού +15gb είπα δεν θα το χρησιμοποιήσω και το πήρα πακέτο με ένα παλιό κινητό για περίπτωση που (χτύπα ξύλο) χάσω-κλέψουν το κινητό

 

Επειδή έτυχε να δω την προσφορά για 10€ =10gb internet και τυχαίνει να έχω το τάμπλετ μαζί μου, με τρώει το χέρι να το κάνω Wi-Fi spot αλλά τρόμαξα μόλις είδα ότι το συγκεκριμένο χαράτσι πήγε 8€ όπως προείπε ο φίλος πριν

 

Θέλω τουλάχιστον 20€ ανανέωση για να μείνουν λεφτά

 

Γίνετε κάπως να αλλάξω την τάχα μου αυτή προσφορά ώστε να μην χρεωθω το χαράτσι;

Link to comment
Share on other sites

α) Μπορεις να βάλεις 5 ευρώ και μετά άλλα 5 αλλά δεν θα έχεις τα δωρεάν λεπτά.

β) Μπορεις από το myF2G account να αλλάξεις την προσφορά σε FREE2SURF το οποίο δεν έχει 6μηνιαία χρέωση και θα σε βολευει καλύτερα για Internet

Θα παίρνεις Bonus Ανανέωσης 1GB πέρα από κάθε άλλο BONUS Και δεν θα παίρνεις τα 300 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

α) Μπορεις να βάλεις 5 ευρώ και μετά άλλα 5 αλλά δεν θα έχεις τα δωρεάν λεπτά.

β) Μπορεις από το myF2G account να αλλάξεις την προσφορά σε FREE2SURF το οποίο δεν έχει 6μηνιαία χρέωση και θα σε βολευει καλύτερα για Internet

Θα παίρνεις Bonus Ανανέωσης 1GB πέρα από κάθε άλλο BONUS Και δεν θα παίρνεις τα 300 λεπτά.

 

Είσαι άρχοντας..

Οπότε γίνεται..Αλλά δεν το βρίσκω..

Επειδή η ανανέωση θα γίνει online μέσω PayPal,πόσο να βάλω ώστε με την κράτηση του φόρου να μείνουν τουλάχιστον 10€ μέσα;

 

Ευχαριστώ πολύ

Edited by superuser_78
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...