Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μιας και πρόσφατα πήρα 4g κινητό, πρέπει να αλλάξω κάρτα;

Άκυρο το ποστ... Σε q ήθελα να το γράψω.

Edited by ulvergr
Link to comment
Share on other sites

Μιας και πρόσφατα πήρα 4g κινητό, πρέπει να αλλάξω κάρτα;

Άκυρο το ποστ... Σε q ήθελα να το γράψω.

 

 

Ναι εαν ειναι παλια πρεπει

 

Ειναι δωρεαν μην σου πουν για λεφτα

 

 

Τι χρειάζομαι να έχω 4G δίκτυο;

 

4G Smartphone ή Tablet

 

Η χρήση του 4G δικτύου μπορεί να γίνει ΜΟΝΟ με 4G Smartphone/Tablet.

Η WIND παρέχει πλήρη γκάμα 4G συσκευών που εμπλουτίζεται συνεχώς.

Πάνω από 50% της γκάμας Smartphone στη WIND είναι 4G

4G SIM Κάρτα

 

Πελάτες Καρτοκινητής / Mobile Broadband με κάρτα: Για ΟΛΟΥΣ τους πελάτες καρτοκινητής ή Mobile Broadband με κάρτα, θα πρέπει να γίνει αντικατάσταση SIM κάρτας η οποία θα γίνεται χωρίς χρέωση.

 

Πελάτες Συμβολαίου / ΚαρτοΣυνδεσης: Η πλειοψηφία των καρτών SIM υποστηρίζουν το 4G δίκτυο. (όλες οι SIM περίπου από το 2004 και μετά υποστηρίζουν 4G δίκτυο ενώ οι πιο παλιές θα χρειαστούν αντικατάσταση η οποία θα γίνεται με χρέωση).

Πρόγραμμα πελατών συμβολαίου

 

Όλα τα προγράμματα με ενσωματωμένα DATA & όλα τα προγράμματα Mobile Broadband είναι αυτόματα ενεργοποιημένα και δεν χρειάζεται καμία ενέργεια.

 

 

http://www.wind.gr/gr/wind/upostirixi/kalupsi/diktuo-prosvasis-kinitis/4g/

 

Ότι σου είπα παραπάνω ισχύουν και για την q

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω αν το έχει αναφέρει κι άλλος αλλά αφού ήρθε η ώρα να κάνω ανανέωση, ενημερώνω...

Έκανα ανανέωση από την εφαρμογή F2G μέσω PayPal (5 ευρώ).

Ο λογαριασμός μου PayPal είναι συνδεδεμένος με πιστωτική (από Ελλάδα).

Η συναλλαγή έγινε κανονικά, (αν και ήμουν σχεδόν σίγουρος για το αντίθετο).

 

http://i57.tinypic.com/311kzdv.jpg

 

Στου αδερφού μου που έχει συνδέσει το PayPal με χρεωστική, δε δέχτηκε τη συναλλαγή.

Peace... Love... Freedom...
Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες έκανα και εγώ 1) ανανέωση χρόνου σε f2g με 10€ και 2) πληρωμή λογαριασμού σταθερού Wind, μέσω Paypal με πιστωτική ελληνικής τράπεζας.
Link to comment
Share on other sites

http://www.nbcnews.com/tech/mobile/t-plays-catch-new-plans-cheaper-data-international-calls-n410006?cid=sm_tw&hootPostID=eefe1123f30b54701b2341d6331d5047

 

Θυμάμαι πως πάντα βριζαμε τις εδώ εταιρείες και παράλληλα συγκριναμε χρεώσεις με της Αμερικής.αλλά βάσει αυτού του άρθρου μήπως είμαστε καλά Τελικά;20 δολάρια τα 300 mb? ?

Link to comment
Share on other sites

έχω μία SIM με τα 300' για κάθε ανανέωση με 10 ευρώ και πάνω αλλά είχα καιρό να την βάλω σε τηλέφωνο και δε ξέρω αν της ήρθε το SMS της προσφοράς.

υπάρχει κάποιος τρόπος για να μάθουμε αν πήραμε την προσφορά χωρίς να χρειαστεί να ενεργοποιήσουμε το πακέτο;

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω αν καλέσεις το 1269 για να μάθεις το υπόλοιπο. Με το που ξεκινάει πρέπει να σου λέει " θυμήσου ότι απολαμβάνεις την μοναδική προσφορά, κλπ κλπ".
Link to comment
Share on other sites

http://www.nbcnews.com/tech/mobile/t-plays-catch-new-plans-cheaper-data-international-calls-n410006?cid=sm_tw&hootPostID=eefe1123f30b54701b2341d6331d5047

 

Θυμάμαι πως πάντα βριζαμε τις εδώ εταιρείες και παράλληλα συγκριναμε χρεώσεις με της Αμερικής.αλλά βάσει αυτού του άρθρου μήπως είμαστε καλά Τελικά;20 δολάρια τα 300 mb? ?

 

Κατι πρεπει να παιζει, δηλ να ειναι προσθετα πακετα γτ θυμαμαι η tmobile εδινε απεριοριστα παντου και ντατα με πολυ λιγα δολλαρια, οποτε πιθανολογω αυτα ειναι προσθετα πακετα για τα χαμηλα κυριως προγραμματα. Υποθετω παντα

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Να πω κι εγώ το παράπονο μου...

 

ΜΟΥΦΕΣ και οι προσφορές της WIND και τζάμπα τα λεφτά που έδωσα για internet γιατί αφού έβαλα 10€, μου εφαγε τα 5€ και μου έβαλε τα 200' προς όλους και μείνανε 4€ και κάτι, πήρα στο 1260 να παραπονεθω , δείτε εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6235761#post6235761 και την πίστωση ακόμα δεν την έχω δει....τέλος πάντων έβαλα αλλα 6€ για να έχω μέσα 8€ για να πάρω τα 1500.....σύνολο 16€... και τελικά ήρθα στην Κύθνο και internet δεν έχω, πιάνει μόνο Gprs και Edge και περα από αυτό δεν ανοίγει καμία σελίδα λογω κορεσμου δικτυου και πολλές φορές δε συνδέεται καν στο internet....

 

Αποτέλεσμα, πήρα συγγενή στην Αθήνα και του είπα να μου αγοράσει μια κάρτα ανανέωσης COSMOTE των 10€ και να μου στειλει τον κωδικο, εβαλα πάνω μια sim COSMOTE και επιτέλους μετά από τρεις μέρες στην Κύθνο και 26€ εξοδα για ανανεώσεις (το εισιτήριο για το καράβι έκανε πιο φτηνά) ΕΧΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ.

 

Κλαίω τα 16 ευρώ που εβαλα, STAY AWAY :down::down::down:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω και εγώ κάτι γιατί δεν κατάλαβα καλά. Εγώ που έχω να ανανεωσω πάνω από 3 μηνες και έχω 19€ για αγορά πακέτων αν δεν ανανεωσω ως 27/09 θα χάσω αυτό το ποσό?

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω και εγώ κάτι γιατί δεν κατάλαβα καλά. Εγώ που έχω να ανανεωσω πάνω από 3 μηνες και έχω 19€ για αγορά πακέτων αν δεν ανανεωσω ως 27/09 θα χάσω αυτό το ποσό?

 

Μπες στην εφαρμογη να δεις ποτε ληγει το ποσο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Κλαίω τα 16 ευρώ που εβαλα, STAY AWAY :down::down::down:

 

πρεπει να ειχες πολυ μεγαλη αναγκη το ιντερνετ ( προφανως λογω δουλειας ) για να τα κανεις ολα αυτα.

αν εψαχνες απο πριν τον χαρτη καλυψης δικτυου ιντερνετ θα τα ειχες αποφυγει ολα αυτα.

δυστυχως τωρα εμαθες με 16 ευρω.

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Να πω κι εγώ το παράπονο μου...

 

ΜΟΥΦΕΣ και οι προσφορές της WIND και τζάμπα τα λεφτά που έδωσα για internet γιατί αφού έβαλα 10€, μου εφαγε τα 5€ και μου έβαλε τα 200' προς όλους και μείνανε 4€ και κάτι, πήρα στο 1260 να παραπονεθω , δείτε εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6235761#post6235761 και την πίστωση ακόμα δεν την έχω δει....τέλος πάντων έβαλα αλλα 6€ για να έχω μέσα 8€ για να πάρω τα 1500.....σύνολο 16€... και τελικά ήρθα στην Κύθνο και internet δεν έχω, πιάνει μόνο Gprs και Edge και περα από αυτό δεν ανοίγει καμία σελίδα λογω κορεσμου δικτυου και πολλές φορές δε συνδέεται καν στο internet....

 

Αποτέλεσμα, πήρα συγγενή στην Αθήνα και του είπα να μου αγοράσει μια κάρτα ανανέωσης COSMOTE των 10€ και να μου στειλει τον κωδικο, εβαλα πάνω μια sim COSMOTE και επιτέλους μετά από τρεις μέρες στην Κύθνο και 26€ εξοδα για ανανεώσεις (το εισιτήριο για το καράβι έκανε πιο φτηνά) ΕΧΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ.

 

Κλαίω τα 16 ευρώ που εβαλα, STAY AWAY :down::down::down:

 

τα 5€ 200 λεπτα προς όλους τα εβαλες απο κατάστημα;Εκεί κανουν την μπινια και ενεργοποιούν το πακέτο χωρις να ρωτήσουν.Εκτός αν σου εχουν βαλει αυτόματη ανανέωση και τα περασες με καρτα απο περίπτερο.Που και απο το περίπτερο να αγορασες καρτα ήταν λάθος γιατί με 10€ ανανέωση απο πιστωτική ή απο κατάστημα θα είχες δωρεάν 1GB .Επίσης λάθος που τα έκανες όλα αυτά χωρις να δοκιμάσεις πρώτα το δίκτυο στην περιοχή που ήθελες.Θα δοκίμαζες πχ με το log&win και αν δεν συνδεόσουν δεν θα ανανέωνες.

Κρίμα τα λεφτά που έδωσες και δουλειά σου δεν έκανες.:(:mad:

Περίπτερα δεν έχει στην Κύθνο;Wifi να κανεις online αγορά κάρτας ανανέωσης;

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να ειχες πολυ μεγαλη αναγκη το ιντερνετ ( προφανως λογω δουλειας ) για να τα κανεις ολα αυτα.

αν εψαχνες απο πριν τον χαρτη καλυψης δικτυου ιντερνετ θα τα ειχες αποφυγει ολα αυτα.

δυστυχως τωρα εμαθες με 16 ευρω.

Κι ο χάρτης ανακριβής είναι και σιγά μη ψαξω όλο το ίντερνετ πριν βάλω μια κάρτα ανανέωσης για το αυτονόητο που είναι να έχω τουλάχιστον υπηρεσία, να δουλεύει, γιατί εδώ το θέμα δεν είναι ότι πάει αργά κλπ αλλά το ότι δε δουλεύει τίποτα κι ας έχει σήμα. Απλά γράφει G και κάνει timeout...

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

τα 5€ 200 λεπτα προς όλους τα εβαλες απο κατάστημα;Εκεί κανουν την μπινια και ενεργοποιούν το πακέτο χωρις να ρωτήσουν.Εκτός αν σου εχουν βαλει αυτόματη ανανέωση και τα περασες με καρτα απο περίπτερο.Που και απο το περίπτερο να αγορασες καρτα ήταν λάθος γιατί με 10€ ανανέωση απο πιστωτική ή απο κατάστημα θα είχες δωρεάν 1GB .Επίσης λάθος που τα έκανες όλα αυτά χωρις να δοκιμάσεις πρώτα το δίκτυο στην περιοχή που ήθελες.Θα δοκίμαζες πχ με το log&win και αν δεν συνδεόσουν δεν θα ανανέωνες.

Κρίμα τα λεφτά που έδωσες και δουλειά σου δεν έκανες.:(:mad:

Περίπτερα δεν έχει στην Κύθνο;Wifi να κανεις online αγορά κάρτας ανανέωσης;

 

Σε κατάστημα ανανεωσα εκεί μου βαλανε τα 200 ενώ είπα ΟΧΙ

 

Ναι πηρα το 1Gb και δοκιμασα, δεν έχω πάρει το πακέτο με τα 8€ αλλά δεν έχει σημασία γιατί έδωσα τα χρήματα και τώρα τι να τα κάνω τα 9€ που έχω μέσα; Να πάρω άσκοπο πακέτο έτσι για να λέω ότι τα ξοδεψα; "Περίπτερο" έχει αλλά είμαι λίγο απομονωμένα...

Link to comment
Share on other sites

Να πω κι εγώ το παράπονο μου...

 

ΜΟΥΦΕΣ και οι προσφορές της WIND και τζάμπα τα λεφτά που έδωσα για internet γιατί αφού έβαλα 10€, μου εφαγε τα 5€ και μου έβαλε τα 200' προς όλους και μείνανε 4€ και κάτι, πήρα στο 1260 να παραπονεθω , δείτε εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6235761#post6235761 και την πίστωση ακόμα δεν την έχω δει....τέλος πάντων έβαλα αλλα 6€ για να έχω μέσα 8€ για να πάρω τα 1500.....σύνολο 16€... και τελικά ήρθα στην Κύθνο και internet δεν έχω, πιάνει μόνο Gprs και Edge και περα από αυτό δεν ανοίγει καμία σελίδα λογω κορεσμου δικτυου και πολλές φορές δε συνδέεται καν στο internet....

 

Αποτέλεσμα, πήρα συγγενή στην Αθήνα και του είπα να μου αγοράσει μια κάρτα ανανέωσης COSMOTE των 10€ και να μου στειλει τον κωδικο, εβαλα πάνω μια sim COSMOTE και επιτέλους μετά από τρεις μέρες στην Κύθνο και 26€ εξοδα για ανανεώσεις (το εισιτήριο για το καράβι έκανε πιο φτηνά) ΕΧΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ.

 

Κλαίω τα 16 ευρώ που εβαλα, STAY AWAY :down::down::down:

 

 

 

Η εταιρεία WIND ανακοινώνει τη διαθεσιμότητα* από* την Τετάρτη 31 Ιουλίου 2013* για νέους συνδρομητές του καρτοκινητού* F2G, της υπηρεσίας αυτόματης ενεργοποίησης, του πακέτου «200 λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής τηλεφωνίας για 30 ημέρες, με κόστος ενεργοποίησης 5€».

 

Πιο συγκεκριμένα, από την Τετάρτη 31 Ιουλίου 2013, όλοι οι νέοι συνδρομητές του Καρτοκινητού Wind F2G θα είναι εγγεγραμμένοι στην υπηρεσία αυτόματης ενεργοποίησης του πακέτου ομιλίας αξίας 5€, το οποίο προσφέρει* 200 λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής τηλεφωνίας για 30 ημέρες, στην πρώτη ανανέωση ανά ημερολογιακό μήνα ίση τουλάχιστον με 10€.

*

Οι συγκεκριμένοι συνδρομητές θα μπορούν να διαγράφονται από την υπηρεσία αυτόματης ενεργοποίησης του πακέτου ομιλίας όποτε το επιθυμήσουν, με δωρεάν αποστολή με SMS της λέξης ‘OXI’ στο 1237. Από τη στιγμή της διαγραφής δεν παρέχεται η δυνατότητα επανεγγραφής στην υπηρεσία αυτόματης ενεργοποίησης του πακέτου.

 

Εναλλακτικά,* όλοι* οι εγγεγραμμένοι στην υπηρεσία συνδρομητές ή οι διαγραφέντες από αυτή, καθώς και όλοι οι υφιστάμενοι συνδρομητές F2G, Momad, ΑΒ & Wind International, οποτεδήποτε το επιθυμήσουν έχουν τη δυνατότητα από το μενού ενεργοποίησης πακέτων 1265, να επιλέγουν την ενεργοποίηση του πακέτου που επιθυμούν συμπεριλαμβανομένου και του πακέτου των 200 λεπτών με κόστος ενεργοποίησης 5€. Κατά τα λοιπά, σχετικά με το πακέτο 200 λεπτών προς όλα τα δίκτυα, ισχύει ότι έχει συμπεριληφθεί στην από 25/04/2013 σχετική ανακοίνωση.

H WIND διατηρεί το δικαίωμα τροποποίησης ή/και τερματισμού όλων των παραπάνω εμπορικά διαθέσιμων πακέτων/προσφορών ή/και της μετατροπής των σχετικών όρων ακολουθώντας την προσήκουσα διαδικασία ενημέρωσης των συνδρομητών.

Στις τιμές συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α 23%.

 

 

 

Μπες στην εφαρμογη να δεις ποτε ληγει το ποσο

 

H στο site η παρε το 1268 και εκει το λεει... ποτε ληγει... το ποσο

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Η εταιρεία WIND ανακοινώνει τη διαθεσιμότητα* από* την Τετάρτη 31 Ιουλίου 2013* για νέους συνδρομητές του καρτοκινητού* F2G, της υπηρεσίας αυτόματης ενεργοποίησης, του πακέτου «200 λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής τηλεφωνίας για 30 ημέρες, με κόστος ενεργοποίησης 5€».

 

Πιο συγκεκριμένα, από την Τετάρτη 31 Ιουλίου 2013, όλοι οι νέοι συνδρομητές του Καρτοκινητού Wind F2G θα είναι εγγεγραμμένοι στην υπηρεσία αυτόματης ενεργοποίησης του πακέτου ομιλίας αξίας 5€, το οποίο προσφέρει* 200 λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής τηλεφωνίας για 30 ημέρες, στην πρώτη ανανέωση ανά ημερολογιακό μήνα ίση τουλάχιστον με 10€.

*

Οι συγκεκριμένοι συνδρομητές θα μπορούν να διαγράφονται από την υπηρεσία αυτόματης ενεργοποίησης του πακέτου ομιλίας όποτε το επιθυμήσουν, με δωρεάν αποστολή με SMS της λέξης ‘OXI’ στο 1237. Από τη στιγμή της διαγραφής δεν παρέχεται η δυνατότητα επανεγγραφής στην υπηρεσία αυτόματης ενεργοποίησης του πακέτου.

 

Εναλλακτικά,* όλοι* οι εγγεγραμμένοι στην υπηρεσία συνδρομητές ή οι διαγραφέντες από αυτή, καθώς και όλοι οι υφιστάμενοι συνδρομητές F2G, Momad, ΑΒ & Wind International, οποτεδήποτε το επιθυμήσουν έχουν τη δυνατότητα από το μενού ενεργοποίησης πακέτων 1265, να επιλέγουν την ενεργοποίηση του πακέτου που επιθυμούν συμπεριλαμβανομένου και του πακέτου των 200 λεπτών με κόστος ενεργοποίησης 5€. Κατά τα λοιπά, σχετικά με το πακέτο 200 λεπτών προς όλα τα δίκτυα, ισχύει ότι έχει συμπεριληφθεί στην από 25/04/2013 σχετική ανακοίνωση.

H WIND διατηρεί το δικαίωμα τροποποίησης ή/και τερματισμού όλων των παραπάνω εμπορικά διαθέσιμων πακέτων/προσφορών ή/και της μετατροπής των σχετικών όρων ακολουθώντας την προσήκουσα διαδικασία ενημέρωσης των συνδρομητών.

Στις τιμές συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α 23%.

 

 

 

 

H στο site η παρε το 1268 και εκει το λεει... ποτε ληγει... το ποσο

 

Λες φιλε μου από τον Ιούλιο του 2013 να μην έχω ανανεώσει ξανά;

Link to comment
Share on other sites

Λες φιλε μου από τον Ιούλιο του 2013 να μην έχω ανανεώσει ξανά;

 

 

Αυτό κατάλαβες ...?Σου ειπα κατι τετοιο !!!απλα τα 200 που σου εβαλε ειναι αυτόματη ενεργοποήση και εάν δεν κανεις το παραπάνω που σου έχω τονίσει κάθε φορα θα σου τραβαει 5 ευρώ για τα 200

 

Εαν εβαλες καρτα σε καταστημα στα εβαλαν χωρις να σε ρωτησουν... η wind απο μονοι της δεν το βαζει οποτε γουσταρει παντως ενα απο τα δυο που λεω παραπανω ειναι...

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Μπες στην εφαρμογη να δεις ποτε ληγει το ποσο

Εννοείς μάλλον εκεί κάτω από το πόσο που λέει ο υπολειπομενος χρόνος ομιλίας λήγει την ...

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Κι ο χάρτης ανακριβής είναι και σιγά μη ψαξω όλο το ίντερνετ πριν βάλω μια κάρτα ανανέωσης για το αυτονόητο που είναι να έχω τουλάχιστον υπηρεσία, να δουλεύει, γιατί εδώ το θέμα δεν είναι ότι πάει αργά κλπ αλλά το ότι δε δουλεύει τίποτα κι ας έχει σήμα. Απλά γράφει G και κάνει timeout...

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Σε κατάστημα ανανεωσα εκεί μου βαλανε τα 200 ενώ είπα ΟΧΙ

 

Ναι πηρα το 1Gb και δοκιμασα, δεν έχω πάρει το πακέτο με τα 8€ αλλά δεν έχει σημασία γιατί έδωσα τα χρήματα και τώρα τι να τα κάνω τα 9€ που έχω μέσα; Να πάρω άσκοπο πακέτο έτσι για να λέω ότι τα ξοδεψα; "Περίπτερο" έχει αλλά είμαι λίγο απομονωμένα...

 

 

Τωρα το είδα αυτό!!! πάρε ξανά τηλ το ίδιο είχε γίνει και σε εμενα ενώ είπα να μην βάλουν γιατί έχω τα 300 με κάθε ανανέωση 10 ευρώ και τα λεφτά στην κάρτα. η υπάλληλος του καταστήματος έκανε του κεφαλιού της ... στο cc θυμάμαι κιόλας ότι μου είχαν πει επειδή είναι σαββατοκύριακο θα τα βάλουμε την δευτερα ... όντως δευτερα μεσημέρι έκαναν πίστωση 5 ευρώ..μην τους χαρίζεις τίποτα τα λεφτά έπρεπε να στα είχαν βάλει

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω βρε παιδια και συγνωμη για το off topic και από μένα. απλά θα ήθελα μια διευκρίνηση. είμαι κάτοχος f2g πακέτου που με ανανέωση απο 10 ευρώ και πάνω, μου δίνει 300 λεπτά προς όλους. το συνδιαζω με ανανέωση απο paypal μεσω της εφαρμογής του android, και έτσι σε κάθε ανανέωση μου των 10 ευρώ μέσω paypal, έχω 300 λεπτά ομιλιας προς όλους και 1000mb internet.

 

Μου έχει έρθει και μένα το παραπάνω μυνημα που λετε με τα 1500 λεπτά ομιλιας και 1500mb ιντερνετ.. Η ερώτηση μου είναι η εξής. αν ενεργοποιήσω την συγκεκριμένη προσφορα/πακέτο, μετά θα συνεχίσω να εχω το παραπάνω προνόμιο των 300 λεπτών ομιλιας με καθε ανανέωση, ή θα είναι σαν καταργηση; γιατι παλια καναν κατι τετοια κολπα και πολλοι αριθμοι έχασαν καποια καλά προγράμματα που είχαν, λογω ευκαιριακων προσφορων της εκάστοτε εταιρειας.

Link to comment
Share on other sites

Και το βιολί βιολάκι της η wind. Με το που λήξει το πακέτο, ξεκινούν μηνύματα χρέωσης για χρήση ίντερνετ. μου έφαγε 1.5€ και σε φίλο έφαγε ήδη 4€. Φυσικά τα data=off.
Link to comment
Share on other sites

Η χρέωση είναι μόνο ακεραια νουμερα

1,5 αποκλείεται

Link to comment
Share on other sites

ναι, σε επιλεγμένους ,όχι σε όλους.

οι κάρτες σε όλες τις εταιρείες ξεκινάνε από 10 ευρώ εκτός των καταστημάτων

 

Ξέρεις κάποιον που το πήρε ενώ δεν είναι φοιτητής? Η wind μου ξεκαθάρισε πως όσοι το πήραν είναι ή ΗΤΑΝ φοιτητές.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επίσημα δεν θα σου έλεγε κάτι διαφορετικό. Εκτός από τους φοιτητές, έδινε το ίδιο πακέτο με την ονομασία ειδική προσφορά (αντί για φοιτητική) με κάποιες αγορές από τα public, και εκτός από αυτό το μοίραζαν και στους σταθμούς και το πήραν αρκετοί.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...