Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το δωρεάν Facebook από τη Wind ήταν μέχρι 31/7;

Ναι. (10 χαρακτήρες...)

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου ήρθε μήνυμα για τον διαγωνισμό (όχι πως με καίει). Εμένα δύο συγγενικά μου πρόσωπα δεν μου ανέφεραν ότι δεν πήραν τα λεπτά. Θα το ρωτήσω βέβαια και θα επανέλθω.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να ενεργοποιησω πανω απο ενα πακετο του MORE των 2€;

 

 

Ναι μπορεις το εχω κανει εγω..

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Είναι δωρεάν το μήνυμα για να σταματήσουν; έχουν γίνει κουραστικά κάθε πρωί...

Εννοείται, αν δεν ηταν θα έτρωγαν καταγγελία.

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ νευριασα με αυτά...βρήκα κι έστειλα ΣΤΟΠ στο 19550 και τέλος τα μηνύματα

αυτό αφορά όλα τα μηνύματα από την wind;; και τις προσφορές;;;;

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα και το πακέτο των 100 sms προς όλους, οπότε πήρε το online bonus των 100' + 100 sms προς Wind/Q

και έτσι άνοιξαν τα πακέτα turbo...

Βάζω άλλα 500 MB ίντερνετ, οπότε και εδώ υπήρχε bonus 50' +50 sms προς Wind/Q

 

Θα μπορουσες να τα βαλεις αντιθετα και να παρεις 1gb με 5€ και 100€ sms turbo με 2€!

Με τα ιδια λεφτα διπλασια MB

Link to comment
Share on other sites

Τα turbo πακετα των 2 ευρω πηραν παραταση ξερουμε? Η μονιμοποιηθηκαν? Γιατι τα βλεπω ακομα στο σαιτ. Γιατι σκεφτομαι να παραμεινουν να ερθω απο την Q προς f2g γιατι ετσι οπως τα βλεπω με συμφερει καλυτερα.
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το πακέτο των 1500 λεπτών + 1500MB, με 8 ευρώ, που αναφέρεται πιο πίσω, σήμερα το ενεργοποίησα κανονικά, αφού μου είχε σταλεί το ανάλογο μήνυμα, στις 27/6.
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το πακέτο των 1500 λεπτών + 1500MB, με 8 ευρώ, που αναφέρεται πιο πίσω, σήμερα το ενεργοποίησα κανονικά, αφού μου είχε σταλεί το ανάλογο μήνυμα, στις 27/6.

Καλοφαγοτο!!!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το πακέτο των 1500 λεπτών + 1500MB, με 8 ευρώ, που αναφέρεται πιο πίσω, σήμερα το ενεργοποίησα κανονικά, αφού μου είχε σταλεί το ανάλογο μήνυμα, στις 27/6.

 

με αυτο που γραφεις απλα ξεφτιλιζεις για μια ακομη φορα το cc. οι ανθρωποι ειναι ειτε ανενημερωτοι ειτε ανικανοι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλοφαγοτο!!!

 

Thanks!! :D

 

με αυτο που γραφεις απλα ξεφτιλιζεις για μια ακομη φορα το cc. οι ανθρωποι ειναι ειτε ανενημερωτοι ειτε ανικανοι

 

Εδώ είσαι λάθος. Δεν ξεφτιλίζω τα άτομα που εργάζονται στο cc της wind, αλλά τους "μεγίστους" επιχειρηματίες της Ελλάδας που, για να διατηρούν τα υπέρογκα κέρδη τους και τους τεράστιους μισθούς τους, προτιμούν να προσλαμβάνουν άτομα, που έχουν/δεν έχουν σχέση με το αντικείμενο και όχι μόνο αυτό, αλλά φροντίζουν και να μην τους εκπαιδεύσουν, έτσι ώστε και να μη "χάσουν το χρόνο τους", αλλά και να μπορούν να τους απολύσουν πανεύκολα, όπως και να τους πληρώνουν με όσο πιο μικρούς μισθούς γίνεται ή και καθόλου...

 

P.S.: Ειδικά άτομα που εργάζονται σε call centers, είναι (προσωπικά) στις χειρότερες εργασιακές καταστάσεις που μπορεί να βρει κάποιος στην Ελλάδα.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Thanks!! :D

 

 

 

Εδώ είσαι λάθος. Δεν ξεφτιλίζω τα άτομα που εργάζονται στο cc της wind, αλλά τους "μεγίστους" επιχειρηματίες της Ελλάδας που, για να διατηρούν τα υπέρογκα κέρδη τους και τους τεράστιους μισθούς τους, προτιμούν να προσλαμβάνουν άτομα, που έχουν/δεν έχουν σχέση με το αντικείμενο και όχι μόνο αυτό, αλλά φροντίζουν και να μην τους εκπαιδεύσουν, έτσι ώστε και να μη "χάσουν το χρόνο τους", αλλά και να μπορούν να τους απολύσουν πανεύκολα, όπως και να τους πληρώνουν με όσο πιο μικρούς μισθούς γίνεται ή και καθόλου...

 

P.S.: Ειδικά άτομα που εργάζονται σε call centers, είναι (προσωπικά) στις χειρότερες εργασιακές καταστάσεις που μπορεί να βρει κάποιος στην Ελλάδα.

 

Συμφωνω. Γιαυτο εγραψα και την λεξη ανενημερωτοι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορουσες να τα βαλεις αντιθετα και να παρεις 1gb με 5€ και 100€ sms turbo με 2€!

Με τα ιδια λεφτα διπλασια MB

Μπράβο φίλε μου! Πολύ σωστά! :)

Την επόμενη φορά έτσι θα γίνει!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση βρε παιδιά: με το που αλλάξει ο μήνας, έρχονται τα 120 λεπτά δωρεάν στο κινητό. Το ενημερωτικό μήνυμα όμως σκάει στις 2 την νύχτα. Το παθαινετε κι εσείς αυτό; Πως μπορεί να αλλάξει αυτό; Καληνύχτα
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση βρε παιδιά: με το που αλλάξει ο μήνας, έρχονται τα 120 λεπτά δωρεάν στο κινητό. Το ενημερωτικό μήνυμα όμως σκάει στις 2 την νύχτα. Το παθαινετε κι εσείς αυτό; Πως μπορεί να αλλάξει αυτό; Καληνύχτα

 

δυστηχως το παθαινω και εγω.Πριν αρκετο καιρο που ειχα ρωτησει στο cc μου ειχαν πει οτι γινεται μεσω συστηματος η αποστολη sms και αυτο δεν μπορει να αλλαξει.Εγω απλα το βαζω στο αθορυβο και τελιωνει η ιστορια

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση βρε παιδιά: με το που αλλάξει ο μήνας, έρχονται τα 120 λεπτά δωρεάν στο κινητό. Το ενημερωτικό μήνυμα όμως σκάει στις 2 την νύχτα. Το παθαινετε κι εσείς αυτό; Πως μπορεί να αλλάξει αυτό; Καληνύχτα

 

Δυστυχώς φίλε δεν αλλάζει είναι "συστημικό" όπως συμβαίνει με όλες τις εταιρίες!

Link to comment
Share on other sites

Μηνυμα για τα 1500 με 8 ευρω εχει ερθει σε καποιον τον Αυγουστο?

Σε εμένα Πριν από μισή ώρα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Εμένα καμία φορά δυστυχώς και είναι ότι πρέπει τώρα το καλοκαίρι το πακέτο!!! Δεν υπάρχει κάποιος τρόπος ή από την εξυπηρέτηση πελατών να μου το ενεργοποιησουν;
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πριν μία ώρα ήρθε για τρίτη φορά.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Με τις πιστώσεις ξέρει κανείς τι γίνεται; Ενεργοποιήθηκε για κάποιο άγνωστο λόγο και χωρίς να το έχω ζητήσει, το πακέτο 200' προς όλους με 5€ και μετα απο κλήση στο 1260 και αναμονή 65 λεπτών....χτές μου ήρθε μήνυμα οτι

 

"ΑΓΑΠΗΤΕ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΗ, ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΛΕΓΧΟ ΤΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ ΣΑΣ, ΕΓΚΡΙΘΗΚΕ ΠΙΣΤΩΣΗ 5€. ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ"

 

τώρα τι γίνεται; Απο χτές κοιτάζω στην εφαρμογη android και δε βλέπω τα 5€ ενω συνεχιζουν και ισχύουν τα 120' προς όλους...

Edited by Spyr0s
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...