Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και σε μενα δεν ειχαν ερθει ...μιλησα με το chat του f2g για να τους πω ποια ειναι τα κριτιρια που δινουν την προσφορα.....και μπορει να ειναι τυχαιο....αλλα μετα απο κανα μισαωρο ηρθε και σε μενα.

 

Τυχαίο...! γιατί και εγώ επικοινώνησα χτες το πρωι μέσω chat και ρώτησα για το θέμα...αλλά μέχρι τώρα δεν έχει ερθει κανένα μήνυμα :( .

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε όσους έχει έρθει το μήνυμα για την προσφορά είχατε κάνει ανανέωση χρόνου ομιλίας το τελευταίο διάστημα ή δεν παίζει ρόλο; Το F2g το έχω περίπου 4 χρόνια και την προσφορά 300 λεπτά σε κάθε ανανέωση 10 ευρώ αλλά έχω να βάλω κάρτα απο το Πάσχα λόγω του ότι δεν πιάνει καλό σήμα στο σπίτι και το έχω για δεύτερο νούμερο πλέον.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε όσους έχει έρθει το μήνυμα για την προσφορά είχατε κάνει ανανέωση χρόνου ομιλίας το τελευταίο διάστημα ή δεν παίζει ρόλο; Το F2g το έχω περίπου 4 χρόνια και την προσφορά 300 λεπτά σε κάθε ανανέωση 10 ευρώ αλλά έχω να βάλω κάρτα απο το Πάσχα λόγω του ότι δεν πιάνει καλό σήμα στο σπίτι και το έχω για δεύτερο νούμερο πλέον.

 

Σε μενα ηρθε η προσφορα και ειχα να κανω πολυ καιρο ανανεωση.

Πηρα κανονικα οσα επρεπε να παρω, δεν εχασα κατι από αυτά που επερνα λογο της προσφορας.

Επισης στα magic numbers ειχα ενεργοποιησει μονο ένα, μετα δεν ξαναεκανα ανανεωση. Οποτε τωρα μου ανοιξε και το δευτερο νουμερο για να το ενεργοποιησω και να αλλαξω αν ηθελα το πρωτο.(αυτό για το φιλο που ρωτησε πιο πανω).

Link to comment
Share on other sites

Σε μενα ηρθε σε 2 νουμερα. Στο ενα κανω μια ανανεωση το εξαμηνο και στο αλλο σχεδον καθε μηνα
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τυχαία έρχεται η προσφορά

 

Τις πρωτες μερες σιγουρα. Τωρα τελευταια πηγαινει σε ολο και πιο πολλους. Πιστευω αργα η γρηγορα θα ερθει σε ολους

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε χθες και σήμερα μου έγραψαν: " εσύ ακόμη να ενεργοποιήσεις το μοναδικό πακέτο 1500' προς όλους και 1500 ΜΒ μόνο με 8€??. Χωρίς χρονικό όριο 2 φορές το μήνα! "Είναι και ανυπόμονοι!!!θέλουν το οκταθέσιο!

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμένα μου ήρθε χθες και σήμερα μου έγραψαν: " εσύ ακόμη να ενεργοποιήσεις το μοναδικό πακέτο 1500' προς όλους και 1500 ΜΒ μόνο με 8€??. Χωρίς χρονικό όριο 2 φορές το μήνα! "Είναι και ανυπόμονοι!!!θέλουν το οκταρακι!!!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε χθες και σήμερα μου έγραψαν: " εσύ ακόμη να ενεργοποιήσεις το μοναδικό πακέτο 1500' προς όλους και 1500 ΜΒ μόνο με 8€??. Χωρίς χρονικό όριο 2 φορές το μήνα! "Είναι και ανυπόμονοι!!!θέλουν το οκταθέσιο!

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμένα μου ήρθε χθες και σήμερα μου έγραψαν: " εσύ ακόμη να ενεργοποιήσεις το μοναδικό πακέτο 1500' προς όλους και 1500 ΜΒ μόνο με 8€??. Χωρίς χρονικό όριο 2 φορές το μήνα! "Είναι και ανυπόμονοι!!!θέλουν το οκταρακι!!!

 

Εμένα που θέλω να το ενεργοποιήσω διακαώς και δε μου το έχουν στείλει ακόμα??

Απλά περιμένω και ευελπιστώ να μου στείλουν σύντομα το μήνυμα!:(

Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

Εμένα που θέλω να το ενεργοποιήσω διακαώς και δε μου το έχουν στείλει ακόμα??

Απλά περιμένω και ευελπιστώ να μου στείλουν σύντομα το μήνυμα!:(

 

Στειλε κανα δυο φορες 1000 στο 1264 μηπως και ξυπνησει κατι στο συστημα τους

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στειλε κανα δυο φορες 1000 στο 1264 μηπως και ξυπνησει κατι στο συστημα τους

 

Δύο φορές μόνο??? Ολόκληρο σεντόνι με μηνύματα του έχω στείλει και ακόμα μου κάνει ναζάκια! :Ρ

Η στέρηση είναι παιδί της γνώσης. Δεν στερείσαι κάτι αν δεν γνωρίζεις ότι υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ ένα F2G σαν κύριο νούμερο, που το χρησιμοποιώ κανονικά ανανεώνοντας, ή αγοράζοντας πακέτο κάθε μήνα (έχω και την παλιά προσφορά με τα 300 λεπτά και το 1GB internet με €10). Μου έρχονταν μάλιστα συχνά τέτοια μηνύματα με προσφορές όπου και κάποιες φορές τις είχα εκμεταλλευτεί. Εδώ και αρκετούς μήνες όμως, δεν μου έχει έρθει πάλι κάποια προσφορά. Λέτε να φταίει το ότι εδώ και τρεις περίπου μήνες πήρα το σταθερό μου από τη WIND, ή είναι τυχαίο γεγονός;

Τελικά μου ήρθε και μένα σήμερα το μήνυμα για τα 8 ευρώ με 1500 λεπτά και ανάλογα MB. Ο ανυπόμονος, αμέσως να κάνω παράπονα ότι με ξέχασε η Wind:). Μου ήρθε και δεύτερο μήνυμα, γιατί δεν το ενεργοποίησα ακόμη (τώρα είναι εκεί στη Wind ανυπόμονοι:)) και λέει στο τέλος ότι το εδικό αυτό πακέτο μπορώ να το ενεργοποιήσω όποτε θέλω. Έγινε και προηγουμένως σχετική ερώτηση, αλλά ή δεν πρόσεξα την απάντηση, ή δεν υπήρξε. Μπορώ να το ενεργοποιήσω και αργότερα, μετά σπό αρκετές ημέρες π.χ. μιας και πρόσφατα αγόρασα blender και δεν θα ήθελα να πάει χαμένο, ούτε μου περισσεύουν χρήματα. Αν όμως είναι να τη χάσω την προσφορά, επειδή θα πρέπει να γίνει η πρώτη ενεργοποίηση μέχρι το τέλος του Ιουλίου, θα ήθελα εάν ξέρει κάποιος να μου πει για να στείλω το σχετικό μήνυμα, λίγο άχρηστο τώρα, αλλά συμφέρον στο μέλλον.

 

Ρώτησα πριν από λίγο στο chat του F2G εάν το ειδικό αυτό πακέτο μπορώ να το ενεργοποιήσω και μετά από 27 ημέρες, από σήμερα που μου ήρθε το μήνυμα και μου απάντησαν ότι μπορώ να το ενεργοποιήσω όποτε θέλω.

Edited by giachtas
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μου ήρθε και μένα σήμερα το μήνυμα για τα 8 ευρώ με 1500 λεπτά και ανάλογα MB. Ο ανυπόμονος, αμέσως να κάνω παράπονα ότι με ξέχασε η Wind:). Μου ήρθε και δεύτερο μήνυμα, γιατί δεν το ενεργοποίησα ακόμη (τώρα είναι εκεί στη Wind ανυπόμονοι:)) και λέει στο τέλος ότι το εδικό αυτό πακέτο μπορώ να το ενεργοποιήσω όποτε θέλω. Έγινε και προηγουμένως σχετική ερώτηση, αλλά ή δεν πρόσεξα την απάντηση, ή δεν υπήρξε. Μπορώ να το ενεργοποιήσω και αργότερα, μετά σπό αρκετές ημέρες π.χ. μιας και πρόσφατα αγόρασα blender και δεν θα ήθελα να πάει χαμένο, ούτε μου περισσεύουν χρήματα. Αν όμως είναι να τη χάσω την προσφορά, επειδή θα πρέπει να γίνει η πρώτη ενεργοποίηση μέχρι το τέλος του Ιουλίου, θα ήθελα εάν ξέρει κάποιος να μου πει για να στείλω το σχετικό μήνυμα, λίγο άχρηστο τώρα, αλλά συμφέρον στο μέλλον.

 

εμενα που μου ηρθε το μηνυμα στις 20- 7 και πηρα και ρωτησα στο cc μου ειπαν οτι ισχυει μεχρι τελος του μηνος δηλαδη 31-07.Ισχυει για παντα μετα την πρωτη ανανεωση και το χρησιμοποιεις παλι οποτε θελεις .Τωρα τι να σου πω δεν ξερω wind ειναι αυτη μετα μπορει να το καταργησουν

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

εμενα που μου ηρθε το μηνυμα στις 20- 7 και πηρα και ρωτησα στο cc μου ειπαν οτι ισχυει μεχρι τελος του μηνος δηλαδη 31-07.Ισχυει για παντα μετα την πρωτη ανανεωση και το χρησιμοποιεις παλι οποτε θελεις .Τωρα τι να σου πω δεν ξερω wind ειναι αυτη μετα μπορει να το καταργησουν

Εγω παλι πιστευω οτι η απαντηση που σου δωσανε ειναι κουτοπονηρια. Δεν μπορω να το αποδειξω τωρα αλλα 1/8 θα μας λυθει η απορια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι πιστευω οτι η απαντηση που σου δωσανε ειναι κουτοπονηρια. Δεν μπορω να το αποδειξω τωρα αλλα 1/8 θα μας λυθει η απορια

 

 

http://i58.tinypic.com/ou5dzp.jpg

 

 

Και εγώ πιστεύω αυτό που λες γιατί με το σημερινό μήνυμα ξεκαθαρίζει την κατάσταση {χωρίς δέσμευση}

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έκαναν καλύτερη προσφορά.. :(

Είχα ενεργοποιημένο το blender και μου χρέωσαν και 1€ mobile internet έτσι για να δροσιστούμε καλοκαιριάτικα. :cry: Χρόνος υπήρχε στο πακέτο μπόλικος αφού σχεδόν το μισό πακέτο κάθε μήνα πάει περίπατο, και εκτός αυτού το ελέγχω καθημερινά με το προγραμματάκι...

Η πρώτη απάντηση που έλαβα στο chat ήταν να πάω λέει σε ένα κατάστημα να ζητήσω αναλυτικό λογαριασμό κλπ. Δηλαδή να χαλάσω άλλα 3-4 € σε βενζίνα για να βρω , αν τελικά βρούμε άκρη το λάθος τους και να μου επιστρέψουν το 1€ :lol:

Ας μην τους χαρακτηρίσω. Καταλαβαίνετε για τι εταιρία μιλάμε τώρα. ..

Μόλις όμως αγρίεψα λιγάκι και έβαλα τις φωνές άλαξε το ποίημα σε

chat

Έχω όμως την δυνατότητα να το προωθήσω ως αίτημα στο αρμόδιο τμήμα για περαιτέρω έλεγχο

5:13 pmΕίσαστε σύμφωνος με αυτό?

ego

Αυτό έπρεπε να μου πεις εξ αρχής και όχι να τρέχω σε καταστήματα να βρω το δίκιο μου.. Τέλος πάντον κάντε ότι νομίζετε και παρακαλώ να επιστραφεί το ευρό.

Κράτησα και όλη τη συζήτηση έτσι για να θυμάμαι με τι έχω να κάνω.. Και να γελάω που και που. :lol: Αν και η κατάσταση τους έχει ξεφύγει και είναι για κλάματα.

http://img19.imageshack.us/img19/126/nokialumia710.jpg
Link to comment
Share on other sites

Να δειτε τα καλα κολπα του δικτυου τωρα που θα αρχησουνε τα μαζικα πακετα των 8ε με τα 1500. Ε ρε γλεντια που θα κανουμε με την wind
Link to comment
Share on other sites

αδερφια εμενα με κλειστο τηλ ολη μερα χθες μολιςτο ανοιξα και ειδα ΜΟΛΙΣ ΧΡΕΩΘΗΚΑΤΕ 1Ε ΜΟΒΙLE INTERNET ΕΛΕΟΣ!!!!

Τ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ με υποχρεωνουν να ανανεωσω ειχα ,20 τ να κανω??μεσω chat θα λυθει γρηγοροτερα??:(:(

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα στο τσατ στελνω μηνματα δεν με βαζει στο 8€ οτι και να κανω...

 

 

sms σου εχει ερθει...? εαν οχι τοτε δεν γινετε .προσπάθησα σε άτομο που δεν του έχει πάει πολλές φορες και ετρωγα ακυρο.. εμενα μου ηρθε..

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση

 

Έχω ενεργοποιημένο το βλεντερ, και θέλω να ενεργοποιήσω επίσης ένα πακέτο data.

Ξέρει κάποιος απο που θα τραβάει data η wind, μιας και το μπλεντερ θα έχει νωρίτερη ημερομηνία λήξης απο το πακέτο data?

 

Θενξ

 

Θα τρώει από το πακέτο DATA

Το Blender παραμένει για φωνή και SMS,

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μου ήρθε και μένα σήμερα το μήνυμα για τα 8 ευρώ με 1500 λεπτά και ανάλογα MB. Ο ανυπόμονος, αμέσως να κάνω παράπονα ότι με ξέχασε η Wind:). Μου ήρθε και δεύτερο μήνυμα, γιατί δεν το ενεργοποίησα ακόμη (τώρα είναι εκεί στη Wind ανυπόμονοι:)) και λέει στο τέλος ότι το εδικό αυτό πακέτο μπορώ να το ενεργοποιήσω όποτε θέλω. Έγινε και προηγουμένως σχετική ερώτηση, αλλά ή δεν πρόσεξα την απάντηση, ή δεν υπήρξε. Μπορώ να το ενεργοποιήσω και αργότερα, μετά σπό αρκετές ημέρες π.χ. μιας και πρόσφατα αγόρασα blender και δεν θα ήθελα να πάει χαμένο, ούτε μου περισσεύουν χρήματα. Αν όμως είναι να τη χάσω την προσφορά, επειδή θα πρέπει να γίνει η πρώτη ενεργοποίηση μέχρι το τέλος του Ιουλίου, θα ήθελα εάν ξέρει κάποιος να μου πει για να στείλω το σχετικό μήνυμα, λίγο άχρηστο τώρα, αλλά συμφέρον στο μέλλον.

 

Ρώτησα πριν από λίγο στο chat του F2G εάν το ειδικό αυτό πακέτο μπορώ να το ενεργοποιήσω και μετά από 27 ημέρες, από σήμερα που μου ήρθε το μήνυμα και μου απάντησαν ότι μπορώ να το ενεργοποιήσω όποτε θέλω.

 

Ποιος την χάρη σου Τάσο. Welcome to the club!! :D

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

sms σου εχει ερθει...? εαν οχι τοτε δεν γινετε .προσπάθησα σε άτομο που δεν του έχει πάει πολλές φορες και ετρωγα ακυρο.. εμενα μου ηρθε..

Οχι δεν μου ηρθε sms :(

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...